Červenec 2016

Epiphany (2. Část)

29. července 2016 v 8:00 | Taehee

Epiphany

Tak nějak mě napadá, jestli je tohle stále jednorázovka :D Proč se z většiny mých jednorázovek stanou příběhy? :D :D To je jedno... Nemusíte to číst, pokud jste se spokojili s koncem, že Minho umřel. Ale já se s tím nespokojila a chci to napravit, proto stále píšu/vydávám Epiphany :D. Další část vydávám už teď, v pátek, abych vás navnadila, taky proto jsou tu jen dva pohledy a konec, prostě taková kratší část :D :D Ale jinak bude Epiphany vycházet buď každé pondělí, nebo jednou za 14 dnů v pondělí, podle toho, zda budu mít něco napsané, nebo ne ;) Kdyžtak se můžete i vy vyjádřiv v komentářích, zda by vám hodně vadilo, kdyby tato příběhovka vycházela jednou za 14 dní a ne jednou týdně :D

Pár: Taemin & Minho (2Min)
Upozornění: Miluju dobrý konce, takže pokud vy ne, tak tohle upozornění je pro vás! :D
Kazumi jako - Minho (tučně); TaeHee jako - Taemin
(netučně)

Symptoms of good (Kapitola IV.)

27. července 2016 v 15:16 | Taehee

KAPITOLA IV.


Je tu po delší době další kapitola Symptoms of good. Když se u psaní této povídky rozepíšu, tak pak už jedu v pohodě. Horší je, začít to psát :D. To klidně dělám i několik pauz během dvou vět :D.
V dneší kapitole se Taemin poprvé setká s povahou mafiánova staršího syna Onewa. Co se bude dít? Co se stane blonďatému andílkovi, který měl v životě jen smůlu?

Epiphany

25. července 2016 v 12:01 | Taehee |  Finished

Epiphany

Příběhovka, která navazuje na jednorázovku s názvem Danger. Pokud jste nečetli Danger, tak si přečtěte nejprve to, protože jinak se asi nebudete orientovat ;).
Epiphany znamená Prozření. Naše hlavní postavy jsou Taemin a Minho.

Epiphany (1. Část)

25. července 2016 v 8:00 | Taehee

Epiphany (Prozření)


Jelikož jsem prostě strašná citlivka a nedokážu unést to, že bych za Minhovu smrt mohla já, tak je tady další příběh, který navazuje na Danger. Prostě, nejlepší konce, jsou ty dobrý a šťastný a Kazumi mi v tom velmi ochotně vyhoví. Nebudu to zase okecávat a jdeme na to!

Pár: Taemin & Minho (2Min)
Upozornění: Miluju dobrý konce, takže, pokud vy ne, tak tohle upozornění je pro vás! :D
Kazumi jako - Minho (tučně); TaeHee jako - Taemin (
netučně)

Danger (2. Část)

23. července 2016 v 5:55 | Taehee |  SHINee slash

Danger


Lidi sorry... :D Snad mě nezabijete za to, co jsem udělala z Taemina. I já ho mám za bias, ale prostě, tohle jsem chtěla zkusit už dávno. Takhle jsem si akorát potvrdila, že jemu nesluší bejt ten "zlý". I já jsem u toho brečela jak malý dítě... Ale když se naskytla příležitost to zkusit, tak jsem po ní skočila a jsem strašně vděčná Kazumi, že do něčeho takového se mnou šla. Tak si to užijte a nezabíjte mě, prosím...

Upozornění: No, tak 18+, ale to stejně nemá cenu psát :D. A, možná trochu drsný pro ty, co mají Taemina za bias :D
Pár: Taemin & Minho (2Min)
Kazumi jako Uke - Minho(tučné); TaeHee jako Seme - Taemin (
netučné)

Danger (1. Část)

22. července 2016 v 20:31 | Taehee |  SHINee slash

Danger


Co k tomu říct? Hráblo mi (zase) a tak je tu další jednorázovka, která neskončí jak jinak, než v posteli :D. Donutila jsem kamarádku, aby mi hrála druhou postavu, je to něco jako RPG příběh, no prostě píšou to dva lidi :D
Upozornění: No, tak 18+(ta druhá část, tahle asi ne, co já vím :D), ale to stejně nemá cenu psát :D. A, možná trochu drsný pro ty, co mají Taemina za bias :D

Pár: Taemin & Minho (2Min)
Kazumi jako Uke - Minho(tučné); TaeHee jako Seme - Taemin (
netučné)

Miluji život, ale jsem si jistý, že neexistuje láska… (3. Část)

18. července 2016 v 15:26 | Taehee

Miluji život, ale jsem si jistý, že neexistuje láska...Dneska tu máme pro změnu další díl tohoto příběhu. Je trochu kratší, než předchozí dvě části, ale příští částí to vynahradím. Maličko přicházím o čas, vrací se mi kamarádka z dovolené, tak plánujeme co bychom mohly podniknout a... Trošku začínám trávit prázdniny i venku, než jen u počítače... Chytám pokémony! :D No, to je jedno. Dvě povídky, co vyšly minulý týden, jsem měla předepsané a články byly naplánované. Protože jsem byla u sestřenice, kde jsem na tom byla tak blbě, že jsem fakt nedokázala nic psát. Tuhle část (MŽAJSJŽNL), jsem psala v autobuse, když jsem jela z Prahy domů. No, už to nebudu okecávat a přeju příjemnou zábavu.
Ps: V tomhle týdnu výjde buď další díl Symptoms of good, nebo nějaká jednorázovka, to se ještě uvidí, ale něco můžete čekat určitě, nejpozději v pátek, ale spíš ve středu/čtvrtek.

Pár: Jonghyun & Taemin (JongTae)
Upozornění: Žádné

Symptoms of good (Kapitola III.)

13. července 2016 v 8:00 | Taehee

KAPITOLA III.

Jak to tak vidím, tak pokud budu podobné dějové části rozepisovat takhle moc, tak tenhle příběh bude mít nějakých 30 částí :D. No, to je asi jedno, hlavně jestli se k tomu konci vůbec dostanu :D.
V této kapitole se maličko zlepší Taeminova důvěra k Jonghyunovi. Jen nepatrně, ale i tak je to pro Hyuna obrovský pokrok, který mu dá malou naději na to, že s ním blonďatý chlapec nekdy promluví.

Brzy se uvidíme

11. července 2016 v 8:00 | Taehee |  SHINee slash

Brzy se uvidíme


Upozorňuji, že tento příběh je depresivní a se špatným koncem!
Pár: Jonghyun & Onew-Jinki (JongKi - JongEw)

Symptoms of good (Kapitola II.)

5. července 2016 v 6:21 | Taehee

KAPITOLA II.No, jelikož jsou prázdniny a já jsem zatím doma, tak vydávám celkem často, jak je vidět. Ale to nebude trvat dlouho :D Už tenhle týden mi přijede sestřenice, na konci týdne jedu k ní do Prahy a budu tam asi 5 dnů. Pak mi přijede kamarádka a nejspíš pojedeme k tetě na chatu. Tam sice obě chceme něco psát, jenže tam není Wi-Fi :D :D Na vašem místě si užívám, dokud něco vydávám, protože opravdu nevím, jak dlouho mi to vydrží :D Jo a trošku jsem se u téhle kapitoly zapomněla a psala jsem jí od nějakých 18:00 do 19:50, takže má asi 1926 slov :D Snad nevadí :D
Dnes se nám poprvé setkají dva nejhlavnější v příběhu a-sice Jonghyun a Taemin. Jak si povede kluk, co měl celý život jen smůlu v mafiánově domě?