Danger (1. Část)

22. července 2016 v 20:31 | Taehee |  SHINee slash

Danger


Co k tomu říct? Hráblo mi (zase) a tak je tu další jednorázovka, která neskončí jak jinak, než v posteli :D. Donutila jsem kamarádku, aby mi hrála druhou postavu, je to něco jako RPG příběh, no prostě píšou to dva lidi :D
Upozornění: No, tak 18+(ta druhá část, tahle asi ne, co já vím :D), ale to stejně nemá cenu psát :D. A, možná trochu drsný pro ty, co mají Taemina za bias :D

Pár: Taemin & Minho (2Min)
Kazumi jako Uke - Minho(tučné); TaeHee jako Seme - Taemin (
netučné)


Ty vole, to byl zase koncert. Ty ječící fanynky mě jednou zabijou. Zrovna jsme skončili náš další koncert a přesunuli jsme se do šatny. Rozepl jsem si košili a hledal nějaký volný triko. Doprdele, kde zase je? "Minho, nevíš kde mám kurva to blbý..." Větu jsem nedokončil, hlas se mi zlomil, jakmile jsem se otočil na svého jen o rok staršího kolegu. Ztěžka jsem polkl a měl jsem co dělat, aby k němu nešel. Bez trika vypadal fakt rajcovně a kurva dobře! Neměl jsem pěkně dlouho sex a Minho se teď skoro nabízel. "Co, kde máš mít?" Zeptal se mě.

Bylo po koncertě. Po zase jednom dlouhém a bezvadném, ale jednou z toho ohluchnu. Nebo spíš, fanynky zabijí veškeré mé buňky v mozku, díky kterým mohu slyšet. Či co vlastně ovládá sluch! Se všemi jsem se konečně přesunul do šatny, kde jsem si promnul krk a svlékl si košili, kdy jsem se protáhl. Na mém břiše se skvělo pár břišáků a najednou mě oslovil o rok mladší kolega, Taemin. Něco po mně chtěl, ale svoji větu nedokončil, kdy jsem se ho nechápavě zeptal, co by kde měl mít. Sledoval jsem ho, pozvedl obočí. ,,Haló tady je planeta Země, Taemine? Co potřebuješ?" díval jsem se na něj a zkoumavě si ho prohlížel. Srdce mi poskočilo, vždy se mi mladší kolega... líbil. Neměl jsem nikdy odvahu mu to říct a teď jsem ho viděl bez košile. Srdce mi bušilo a já jsem cítil, jak se mi po zádech rozlil pot, proto jsem rychle sáhl do skříňky a vzal si svoje triko.

Mé vnímání okolí se vrátilo až byl Minho v pohybu. Začal si navlékat triko a já ve své hlavě zaklel. No, neboj se Minho, však ty si to triko ještě dneska sundáš, o to se postarám. "Chtěl jsem svý triko. Neviděls ho? Nebo ty Keyi hyung! Pořád si bereš moje věci bez dovolení!" Ano, mluvil jsem takhle na někoho, kdo byl starší než, ale já měl už fakt dost blbou náladu. Nejdřív jsem hodil držku na pódiu a teď nemůžu najít svoje triko. "Taemine, uklidni se. Tvoje triko nemám. Jsi zase milej jak tygr v akvárku.." Odpověděl mi Key a já ho probodl pohledem. "Mine, podíval ses do tašky?" Snažil se mě uklidnit náš drahý leader Onew. Měl pravdu v tý debilní tašce jsem nehledal. Ohnul jsem se do tašky a prohraboval se v ní. Místo toho, abych hleděl do tašky, jsem však musel obdivovat Minhův dokonalý zadek, který mu rýsovali bílé džíny. A co líp, ty bílé džíny nosíme všichni jen na velký koncerty, takže si je za chvilku určitě sundá.. "Kýá! Mám ho!" Zavýskal jsem, když jsem vytáhl své bílé tričko z tašky a rychle si ho oblíkl.

Nechápal jsem, proč je Taemin tak dlouho.. zasněný? Přišlo mi to tak, přemýšlel nad něčím, ale já si musel rychle obléknout své triko, protože jsem chtěl ukrýt odlesky potu. Projel jsem si rukou ve vlasech a pak se uchechtl nad tím, jak se Min začal dohadovat s Keyem. ,,Hyune, neviděls můj mobil?" otočil jsem se pohledem na kolegu, když jsem ten zatracenej krám nemohl najít! ,,Copak ti ho hlídám? Jsem hlídací pes?" pozvedl obočí káravě a já se nevinně usmál. ,,Ale no ták," vyšpulil jsem rty jako ryba a mladík se zasmál, zavrtěl hlavou. Já si povzdechl, a sundal si své bílé džíny, kdy jsem se protáhl a vytáhl své obyčejné ze skříně. Najednou z jedné kapsy vypadlo něco, co vypadalo jako můj mobil. ,,Tady je někdo zapomnětlivý, doufej, že je v cajku," poplácal mě po zádech Key a zasmál se škodolibě. ,,Dík za upřímnost, já doufám, že na nejbližším schodišti zakopneš," roztáhl jsem svůj úsměv, ale povzdechl si a vzal si mobil, který..., Uf, naštěstí to přežil. Hodil jsem ho na dno skříňky a oblékl si konečně své černé džíny.

No super, takže triko bych měl. A teď kde mám ty blbý džíny? Po té, co jsem je ve skřínce nenašel, otočil jsem se zpět k tašce. Můj pohled však zaujal převlíkajcí se Minho. Ale no táák, nemůžeš ty obyč kalhoty najít tak rychle, přece.. Moje modlitby byli vyslyšeny. Minhovi z kapsy vypadl mobil a on se pro něj sehnul. Přejel jsem si jazykem po horním patře a rychle zamrkal. Podíval jsem se po očku, jestli se na mě nedívají kluci, nechtěl jsem vypadat jako stalker. Po ujištění, že jsem bez povšimnutí, jsem si opět prohlížel Minhův zadek. Pohled mi sjel i na jeho dokonale vypracovaný nohy, ale ten zadek byl přeci jen přednější. Jakmile se Minho pohnul, rychle jsem vytáhl z tašky džíny a shodil ze sebe svoje bílé džíny. Když jsem při oblékání svých kalhot chtěl něposledy obhlédnout Minha, už byl oblečený. Kurva! Minho, taky bys mohl bejt trochu pomalejší ne? Nějak jsem zapomněl na svoje vlastní oblékání, Minho v černých džínach byl víc sexy než v těch bílých.

Konečně jsem byl ve svém oblečení. Cítil jsem se mnohem líp, když ze mě pomalu odpadával ten adrenalin z koncertu. Začal jsem si pomalu balit své věci a vzal si svoji voňavku, kdy jsem konečně mohl zastínit pach kouře, který přečníval. Nadechl jsem se a zavřel skříňku, všiml jsem si, že Min ještě není zcela oblečený, kdy jsem si ho mohl trochu prohlédnout, ale zamrkal jsem. ,,Půjdeme do baru?" upustil jsem myšlenku do společenství svých kolegů. ,,Ne, jsem unavenej kámo," otočil se na mě Onew, kdy jsem se pousmál, ale kývl. I ostatní kluci řekli, že toho mají dost, proto jsem se otočil na mladíka. ,,Taemine, co kdyby ses šel se mnou odreagovat do baru? Uklidníš se tak a odreaguješ se," mrkl jsem na něj s úsměvem a moje srdce zase poskočilo.

Do baru? No to by mohlo bejt dobrý... Počkat.. V baru je prodává chlast. Z chlastu Minha trošku opiju a pak bude třeba přístupnější k nějakým určitým věcem. Zašklebil jsem se a zasmál se, že jsem musel vypadat jak idiot. To je fuk. NAtáhl jsem si džíny a přikývl. "Tak jo, fajn, půjdem." Během chvilky jsem si sbalil ostatní věci, které jsme pak všichni naházeli do auta a nastoupili. Manažer nás odezl před bar, kde jsme vystoupili jen já a Minho. DAlší velké plus. Nikdo z ostatních mi nebude bránit v tom, svádět Minha. "Dáš si nějakou tvrdou vodku, nebo whisky, ne?" Zasmál jsem se u baru na černovláska. Jeho reakce mě ale hodně zničila plán.

Trochu mě překvapilo Taeminovo chování. To jak se zašklebil, ale jen jsem pokrčil rameny, projel si rukou ve vlasech a společně s ostatními vyrazil k autu. Prodírat se uličkou, kde se k vám natahují ruce není vůbec dobré! Prošel jsem jí nakonec ve zdraví a hodil svoji tašku do kufru a nasedl do auta. V autě bylo příjemně a řidič dost dobře věděl, kde nás má vyhodit. Také že po chvilce jeho auto zastavilo před barem, kdy jsem vystoupil jen já s mladíčkem. Mé černé vlasy neposlušně trčely skoro všemu směry, proto jsem si je musel znovu projet, abych je usměrnil. Zasedl jsem si na barovou židli a podíval se na Mina, když se mě zeptal na pití. ,,Já? Mine, já nepiju," zasmál jsem se a objednal si džus.

Dobře no, ono to půjde i bez toho alkoholu... Objednal jsem si taky džus a chvilku přemýšlel. Prohrábl jsem si své vlasy a pohlédl na Minha. Ucítil jsem pot na zátylku. Moje sexuální absence se začínala projevovat ve stále větší míře. Moje poslední "oběť" byl Seunk a musím říct, že stál v sexu za absolutní nic. Asi proto jsem začínal mít chutě už po měsíci a ne po půl roce jako se Sunkem. Minho bude určitě jiný. "Proč máš tak blbou náladu Minnie? Co, náš andílek se přece vždycky směje." Promluvil na mě najednou Minho a já s sebou cukl. Rychle, kurva mozku, vymysli výmluvu! "No, je toho na mě asi moc v poslední době.." Pak najednou DJ zapnul nějakou pomalou odrhovačku. "Heh, pojď tančit..." Zasmál jsem se a vytáhl černovláska za ruku na parket. Obmotal jsem mu ruce kolem krku a střídavě sledoval jeho oči a jeho rty. Ta pomalá odrhovačka se přímo hodila. Minho byl o něco vyšší než já, ale nebránilo mi to se párkrát otřít o jeho mužství. A pak mě to napadlo. Lehce jsem si stoupl na špičky a otřel své rty o ty jeho.

Taemin mi přišel nějaký... divný. Moje srdce poskakovalo a já musel uhasit džusem svůj krk, který byl vyprahlý jako ta největší poušť na světě. Málem jsem si myslel, že se v mém krku nalezne i oáza, když ta dobrá tekutina plynula mým krkem. Ulevilo se mi, ale pak mě najednou Min vytáhl na parket, kdy jsem trochu zamrkal očima, ale zasmál se a díval se do očí mladíka, který byl o něco menší než já. Když se mi otřel párkrát o mé mužství, málem jsem se začal potit ještě víc. Trochu jsem se začal červenat, rudly mi tváře, až jsem se musel několikrát za sebou nadechnout. Po chvilce se najednou Min vytáhl na špičky a jeho rty se otřely o ty mé, kdy jsem vytřeštil oči a moje srdce mi snad chtělo vyskočit z hrudi. Asi jsem chytil infarkt! ,,Tae..," vydechl jsem a přivřel oči. Co to mělo znamenat? Byl jsem zmatený a roztřásly se mi ruce, kdy jsem se musel nadechnout a poočku se podíval kolem nás. Mé ruce objaly jeho boky a trochu více jsem je stiskl, aniž bych přesně věděl, co teď dělám.

Z jeho rtů vyšlo mé jméno a víc mě k sobě natiskl. Reakce víc než skvělá. Tak, že bych dneska opravdu uklidnil své touhy? Lehce jsem olízl konturku jeho rtů a lehce zatlačil svým jazykem proti jeho zubům, přes které mě zatím ale nechtěl pustit. Jazyk jsem tedy přesunul na jeho spodní ret, které jsem poté skouskl a lehce zatahal. Odměnou mi byl slastný stejn, při kterém jsem mu jazyk doslova vnutil do pusy. Jal jsem se zkoumat jeho ústa. Všiml jsem si, že byl stále stuhlý a moc se nezapojoval, kromě teda toho, že mě držel za boky. Chytil jsem ho za zátylek a přitáhl si ho blíž k sobě. Na chvilku jsem se odtáhl, abych se mohl nadechnout a pak jsem opět skousl jeho spodní ret. "Minho…" Šeptl jsem a kolenem se otřel o jeho rozkrok. To mělo za vinnu to, že opět vzdychl a pustil můj jazyk do své pusy.

Překvapilo mě to, všechno tohle chování mě překvapilo. Splní se můj sen? Budou mi mé city k němu opětovány? Srdce mi bylo vzrušením a nejen to... On se furt snažil dostat jazykem přes moji bariéru zubů, kdy jsem se k tomu zatím stále neměl. Při jeho dotycích jsem se chvěl, s každým novým jsem se zachvěl, kdy on zašeptal mé jméno a jeho koleno se otřelo o mého kamaráda dole. Vzdychl jsem a propustil jeho jazyk více do mé pusy. Jemně jsem mu sjel svým jazykem do pusy a lehce si začal hrát s jeho rty. ,,Mine...," vydechl jsem vzrušením. Nemohl jsem to vydržet, byl jsem zadýchaný, cítil, jak celý rudnu... ,,Víš já..," šeptal jsem, zatím co mě mladík stále zkoumal svým jazykem a já tak nějak cítil mravenčení po celém těle. ,,Mám tě rád..," vydechl jsem ze sebe jedním dechem. On se možná trochu zarazil, kdy jsem toho využil a zmizel z parketu rovnou na záchod, kdy jsem si musel opláchnout obličej ledovou vodou a podíval se na svůj výraz do zrcadla. Zhluboka jsem oddechoval.

Cože? Počkat, jak jako rád? Já ho mám přece taky rád, jsme kamarádi… Jo, přesně tohle by mě trápilo normálně, ale teď mě přemáhala má sexuální absence. Utekl, asi na záchody a mě začala trápit těsnost v kalhotách. Po chvilce jsem se odhodlal a šel za ním na záchody. "Minho. Měli bychom jet zpátky do dormu." Promluvil jsem na něj, když stál ke mně zády a hleděl na sebe do zrcadla. Kurva, snad ho do tý postele dostanu. Prostě musím sakra! Slíbim mu cokoli, jen aby se semnou vyspal. Potřebuju to a když nebude chtít dobrovolně, tak, ale ne. Já, známý jako Fairy toho Indiánského prince do postele dostanu a bude to dobrovolné i z jeho strany! Přišel jsem k němu a zezadu do objal kolem pasu. Položil jsem hlavu na jeho rameno a usmál se na něj do zrcadla. Budu to hrát zatím na roztomilost, tak ho nevyděsím. I když, nevím jak dlouho mi to vydrží, moje těsnost v kalhotech byla stále víc nesnesitelnější. Jemně jsem ho kousl do ušního lalůčku a opět se podíval na něj do zrcadla.

Stál jsem u zrcadla na záchodech. Řekl jsem mu, že ho mám rád. Doufal jsem, že to vezme tak, že ho mám rád jako kamaráda. Pak by se mi mohl taky vysmát.. říct to ostatním. Moje srdce bilo a já se musel vzpamatovat. Dýchal jsem zhluboka, třásly se mi ruce, ale po chvilce to bylo v pořádku. Jen...Najednou ke mně přišel on, kdy mě objal zezadu kolem pasu a já vydechl, když si položil hlavu na moje rameno. V zrcadle jsem viděl jeho pohled, byl tak roztomilý a mně se rozbušilo srdce. Doufal jsem, že ho neucítí. Vzpomněl jsem si na jeho slova, že bychom měli jet zpátky. On mě kousl jemně do ušního lalůčku, až jsem trochu ztuhl, sklopil zrak, ale přikývl. ,,Jo, měli bychom... asi jsem... trochu více přepjatý z dnešního koncertu," podíval jsem se na mladíka v zrcadle a pokusil se usmát tím nejkrásnějším úsměvem, který jsem uměl. Mé ruce sjely na ty jeho, kdy jsem se od něj trochu odtrhl a mrkl na něj, kdy jsem se usmál. Vyšel jsem s ním ven před bar, kdy jsme ještě zaplatili útratu a venku na nás již čekal náš vůz, který nás doveze domů. Moje srdce vzrušeně bilo a já se nemohl dočkat chvíle, až budeme v dormu.

Na zadním sedadle jsem se natiskl na Minha a opřel hlavu o jeho rameno. Rukou jsem mu sjel po bříšku na stehno, a lehce ho políbil na tvář. Jelikož jsme před sebou měli černou přepážku, která nás dělila od šoféra, nemusel jsem se ničeho obávat. Minho se však celou cesu ani nehnul. Konečně jsme byli před dormem a když jsme přešli přes práh hlavních dveří, napadl mě skvělá věc. Na prvním schodu jsem hodil hubu a zaskučel. "Au, to bolí.. Minho prosím, pomůžeš mi dojít do ložnice? Asi jsem si udělal něco s nohou."

Jeli jsme dobrým autem rovnou domů. Naše krásná limuzína brázdila silnici a já skoro nedýchal, když se na mě Taemin lepil. Bylo to... něco božího, já nevěděl, co dělat. Byl jsem celý ztuhlý, jeho chování... však se neopil, ne? Dýchal jsem zhluboka a po nějaké chvilce jsme zastavili před dormem. Jakmile jsme přešli ke dveřím a my šli do schodů, Taemin hodil držku rovnou k zemi, kdy zaskučel a já se na něj s obavami otočil. ,,Jsi celej?" vydechl jsem trochu ustrašeně, ale přikývl. Min byl menší než já a já měl svaly, takže jsem ho opatrně vzal do své náruče, nadechl se, když jsem ho držel. Otevřel jsem dveře dormu. ,,Co je?" podíval se na mě Key, když jsem zavřel dveře. ,,Taemin nedokázal vyjít schody," pokrčil jsem s úsměvem rameny. ,,Nejdřív hodí držku na podiu... teď tady," zasmál se Hyun. Já se jen ušklíbl, ale vyšel schody rovnou do ložnice Taemina, kdy jsem otevřel dveře, zabouchl je za sebou a opatrně mladíka položil na postel.

Na druhou část -> ZDE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama