Danger (2. Část)

23. července 2016 v 5:55 | Taehee |  SHINee slash

Danger


Lidi sorry... :D Snad mě nezabijete za to, co jsem udělala z Taemina. I já ho mám za bias, ale prostě, tohle jsem chtěla zkusit už dávno. Takhle jsem si akorát potvrdila, že jemu nesluší bejt ten "zlý". I já jsem u toho brečela jak malý dítě... Ale když se naskytla příležitost to zkusit, tak jsem po ní skočila a jsem strašně vděčná Kazumi, že do něčeho takového se mnou šla. Tak si to užijte a nezabíjte mě, prosím...

Upozornění: No, tak 18+, ale to stejně nemá cenu psát :D. A, možná trochu drsný pro ty, co mají Taemina za bias :D
Pár: Taemin & Minho (2Min)
Kazumi jako Uke - Minho(tučné); TaeHee jako Seme - Taemin (
netučné)


Když ještě Minhovi ruce spočívali na mých zádech a on mě pokládal do postele, pevně jsem zatáhl na jeho zátyklu. Minho neudržel balanc a svalil se na mě. Okamžitě jsem mu rty přitiskl na ty své a převalil ho pod sebe. Tak uvdíme, jestli bude spolupracovat. Zajel jsem mu rukou pod tričko a rukama mu přejel po hrudníku, kdy jsem dlaně zastavil na jeho bradavkách. Kousl jsem ho do rtu, až bolestně zaskučel. Ano Minho, tohle přesně chci od tebe slyšet. Dál jsem pokračoval v dráždění jeho hrudníku přitom jsem se dobýval do jeho úst svým jazykem. Přitlačil mi ruce na hrudník, nejspíš aby mě od sebe odstrčil. Já jsem však byl dobře zapřený a tak jsem ho měl přišpendleného na posteli. Jednou rukou jsem mu sjel k rozkroku a přejel po jeho kamarádovi. Byl jsem už úplně zdrogovaný touhou po sexu a taky touze po Minhovi. No, kdo by se nechtěl vyspat s Indianckým princem?

Nečekal jsem nic z toho, co se mělo stát poté. On mě najednou zatáhl na zátylku, kdy jsem kompletně ztratil rovnováhu a svalil se na Taeho, až jsem vytřeštil oči. On přitiskl jeho rty na ty moje a převalil mě na záda. Začalo mi bušit srdce, kdy on zajel rukama pod moje tričko. Dráždil mi bradavky a kousl mě do rtu, až jsem bolestí skučel. Dráždil mě a jeho jazyk se dobýval do mých úst. Zpanikařil jsem a byl zmatený, až jsem dal své ruce na jeho hrudník a zatlačil, chtěl jsem se dostat od něj. On mě doslova přišpendlil k posteli! Jeho ruka sjela k mému rozkroku, až jsem se zachvěl, vydechl do jeho úst a tím mu zpřístupnil cestu do mých úst. Vytřeštil jsem oči a zase se zapřel rukama o jeho hruď ve snaze ho odtáhnout od sebe. ,,Tae...," vydechl jsem a jemně ho kousl do jeho jazyku, kdy jsem párkrát udýchaně popadl dech. ,,Já...," nadechl jsem se zdlouhavě a skoro nemohl popadnout dech. ,,Miluju tě..," vyhrkl jsem ze sebe najednou a mé zorničky se rozšířily.

Měl jsem oči už kompletně zamlžené, uši skoro zalehlé. Tak moc jsem ho chtěl, musím si ho vzít. Najednou něco řekl. "Miluju tě." Opravdu to řekl? To se hodně hodí. Takže to bude dobrovolný! Skvěle. "No, to je moc hez-hezký." Pronesl jsem mezi nádechy a začal z něj doslova servávat tričko a druhou rukou mu rozepl džíny. Podstatně mi to ulehčil, když se nadzvedl a já mu tak mohl stáhnout snadněji džíny. Polibky jsem sjel ke kliční kosti, kde jsem ho kousl. Přejel jsem mu rukou přes bouli, zvětšujcí se v jeho boxerkách. Odeměnou mi byl další vzdech. Ani jsem neměl tušení kdy k tomu došlo, ale brzy jsem byl jen v boxerkách i já. Vrhnul jsem se po lemu Minhových boxerek a vzal jeho tepajcí erekci do ruky. Párkrát jsem přejel jazykem přes špičku a pak ho vzal celý do úst. "Mine!" Vzdychl dost nahlas. Přesunul jsem se opět k jeho rtům a kousl ho do rtu. Na jazyku jsem ucítil krev, kousl jsem ho do krve. No skvělý.

Už jsem nedokázal vzdorovat. Bylo to... něco úžasného, vzdychal jsem zhluboka. Bylo to něco úžasného, když mě on svlékl a pak vzal mého kámoše do úst. Vzdychal jsem sténavě, nemohl jsem se skoro ani nadechnout. On se přemístil k mým rtům, až mě do nich kousl a já trochu bolestně vzdychl, když to bylo do masa až moc. Ale mé ruce se přestaly chvět a sjely k lemům Taeminova trika, kdy jsem mu ho pomalu začal stahovat, ale neodvracel se od jeho obličeje. Mým jazykem jsem ho začal dráždit v ústech a jemně pokousával jeho rty. On párkrát vzdychl sténavě a já se usmál, ale sjel dál rukama dolů a rozepl jeho kalhoty a převalil si ho na záda, abych ho měl pod sebou. Zatím jsem se soustředil na jeho rty a po chvilce ho dráždivě kousl do rtu, nechal ho v tom a přesunul se k džínům, kde byla pěkná boulička. Serval jsem z něj džíny a po chvilce měl dole i boxerky. Jeho krasavec se přede mnou tyčil jak maják, který čeká na loď, která přijede do přístavu. Skousl jsem si rty, olízl si je a setřel tak krev. Nejprve jsem jemně jazykem přejel po kůžičce u kořene, dráždivě ho tam kousl a usmál se, když mladík zasténal. Mým jazykem jsem přejel po celé délce jeho chlouby a podráždil ho na jeho špičce, když mě najednou Minnie chytil za hlavu a prudce mi na ni zatlačil, až jsem vytřeštil oči a měl celý jeho penis ve své puse. Skoro jsem se začal dusit, ale on bez nějakých okolků začal sám pohybovat mojí hlavou, kdy jsem byl stále trochu pomatený, ale začal jsem se pohybovat sám, až jsem cítil divné mravenčení a chlad na zádech.

Hlasitě jsem zavzdychal, když se mi povedlo svůj penis dostat do jeho krku. Udával jsem si tempo sám a nedbal jsem na to, že se Minho na mě zmateně dívá. Po chvilce jsem však pustil jeho hlavu a lehce se odtáhl. Chtěl jsem už být v něm, musel jsem… Ztěžka jsem polkl a převrátil ho pod sebe. "Minho…" Pronesl jsem s vyprahlým hrdlem. "Uvolni se." S těmito slovy jsem do něj prudce pronikl. On se stáhnul, až jsem si myslel, že mě vykleští. "No tak Minho! Musíš se uvolnit, kurva.." Procedil jsem mezi zuby a sjel jednou rukou k jeho penisu, který jsem začal třít. Přitom jsem své rt přitiskl na jeho, aby neskučel moc nahlas.

Byl jsem trochu vyklepaný, vzrušený a zhluboka oddechoval. On vzdychal a udával si vlastní rytmus toho, jak jsem měl jeho chloubu ve svých ústech. Byl jsem zmatený a on mě najednou pustil, kdy jsem se mohl odtáhnout. Musel jsem pochytit ztracený dech. On mě převrátil pod sebe, kdy mi ztěžkl můj kamarád a on do mě najednou prudce vnikl. Vyjekl jsem a stáhl se, když to bolelo. Zaskučel jsem bolestí a on mi docela zanadával, kdy sjel k mému kamarádovi a třel mi jej. Zaskučel jsem bolestí, když začal pomalu přirážet. Jeho rty se přitiskly na mé, kdy se v jeho ústech ztrácely mé bolestné skřeky, ale i vzdychající steny.

Když se neuvolnil, přestal jsem na chvíli přirážet a pohladil ho po tváři. V očích se mu zaleskly slzy. Přece jen mě moje touha ještě neovládala na tolik, abych pokračoval i přes jeho bolest. "Promiň, bolí to moc?" Zašeptal jsem v duchu si zanadával za takovou otázku. Začal jsem třít jeho erekci a políbil ho. Potřeboval jsem, aby se uvolnil, jinak mě fakt vykleští. Po chvíli jsem ucítil, že pevné stažení kolem mého penisu povolilo a já se pomalu pohnul. Pomalu jsem začal přirážet, ale nepřestával jsem věznit jeho rty v těch svých.

Bylo to na mě příliš rychlé. Dýchal jsem zhluboka. V mých očích se to zalesklo slzami a já v Taeminovi nepoznával tu nevinnou tvář. Nevinnou tvář našeho maknaeho Taemina. On mi zašeptal do ucha a já si skousl ret. ,,Nejsem... na to zvyklý," vydechl jsem zdráhavě. Můj kamarád se tyčil a on mě políbil. Zavzdychal jsem, ale nakonec povolil lehce sevření. Mé rty byly uvězněné mezi těmi jeho. ,,Tae..," vzdychl jsem do jeho úst.

Jakmile se uvolnil, začal jsem přirážet trochu rychleji. V jeho stenech jsem rozpoznával bolest, která však postupně ustupovala a nahradila jí rozkoš a vášeň. Minho se postupně zcela poddal sexuální rozkoši. Když mi ovinul ruce kolem krku a zavzdychal mé jméno, pochopil jsem ,že už se není čeho obávat, že po bolesti není ani památky. Zvýšil jsem na maximální rychlost, které jsem byl schopný užíval si hlasité Minhovy steny, když jsem přestal věznit jeho rty v těch svých. "Aigoo… Min-Minho!" Vykřikl jsem, když jsem hluboko v něm udělal. On mě po chvilce následoval a stažení kolem mojí chlouby jen prodloužilo můj požitek z orgasmu. Chvilku jsem se vydýchával a pomalu z něj vyklouzl. Lehl jsem si na záda a čuměl do stropu, kdy se můj hrudník rychle zvedal a zase snižoval. Najednou se ke mně Minho přitulil a objal mě kolem pasu. "C-co to děláš?" Zakoktal jsem a najednou si vzpomněl. Miluje tě ty kreténe! Počkat, on to třeba řekl jen tak ne? Čekal jsem na jeho odpověď jak na Boží soud.

Dýchal jsem zhluboka. Bylo to něco... nepopsatelného. Miluju ho...ano! Že by opětoval mé city? Mé city vůči němu? On vykřikl slastí a já zavzdychal. V mé chloubě to několikrát zacukalo. Vydal jsem několik stenů, ale spíše vzrušených a vášnivých. Brouzdal jsem mu jazykem v ústech a rukama přejížděl po jeho zádech. Pak jsem ovinul ruce kolem jeho krku. Dýchal jsem zhluboka a on zvyšoval i nadále na rychlosti. Sténal jsem a on mě věznil rty. Po chvilce jsem se prohýbal v víru samého orgasmu. On se do mě udělal a já vzdychal slastí. Několikrát za sebou jsem vydechl a přivřel slastí oči. On se ze mě vyklouzl a já se díval do stropu, kdy jsem rozdýchával ten požitek z něčeho tak úžasného.... on byl úžasný! Nemohl jsem tomu uvěřit a pomalu ustávala moje bolest. Skousl jsem si ret, ale najednou mě něco napadlo. Přitulil jsem se k mladíkovi a objal ho kolem pasu, kdy on něco zakoktal a já si pomalu uvědomoval jeho slova. ,,Řekl jsem ti, že...," odmlčel jsem se, ale podíval se Minniemu do očí. ,,Už dlouho tě miluju...," skousl jsem rty a nadechl se.

Přesně téhle věty jsem se bál. Okamžitě jsem vyskočil z postele a natáhl na sebe kalhoty. "Pro-promiň Minho já… Já… Tohle byla chyba, byla to blbost. O-odpust mi…" S těmito slovy jsem vycouval z ložnice a seběhl do koupelny v přízemí, kde jsem se zamkl. Tohle nemůže být pravda, určitě ne… Minho-Minho se z toho vyspí a bude to v pohodě. Zejtra si ani jeden na nic nevzpomeneme. Tak… A co když jo? Jak se mám podívat do očí? Do těch jeho hnědých očí, které to Miluji tě říkají víc, než ty dokonalé rty? Opláchl jsem si tvář studenou vodou a pak se svezl na zem. Opřel jsem se o stěnu a po chvíli jsem usnul.
Probudilo mě až druhý den ráno klepání na dveře. Spíš zběsilé třískání. "Taemine! Taemine! Minho se podřezal! Okamžitě vylez a řekni mi všechno co se stalo! A jestli to neuděláš, tak ty dveře vykopnu a dostaneš přes hubu a je mi úplně jedno, že si o čtyři roky mladší!" Jonghyunův hlas bych poznal za jakýchkoli okolností. Počkat? Minho? Co s ním je? Jak podřezat! Začal jsem se třást a tak jsem po čtyřech dolezl ke dveřím a odemkl. Okamžitě dovnitř vtrhl Jonghyun a dveřma mě sejmul. Začaly mi téct slzy. "To-tohle-tohle jsem nechtěl!"

Ta jeho slova, byl jsem ztuhlý a zaražený, když najednou Minnie vyskočil z postele a natáhl na sebe kalhoty a omluvil se mi. Co to mělo znamenat? Díval jsem se za ním, kdy on nejspíše vyběhl z ložnice rovnou do koupelny v přízemí. Otřásl jsem se v jeho posteli, skousl si ret a vložil si hlavu do dlaní. Z mých očí se začaly řinout slzy, bylo to potiché, ale trochu jsem se vzpamatoval a naházel na sebe věci. Zprvu jsem si myslel, že to je jen ze šoku… že byl Taemin v šoku a naše city jsou mezi námi dvěma jasné, že on mě opravdu miluje tak, jako já jeho. Vlezl jsem do svého pokoje, kde jsem se podíval z okna. Zapřel jsem se o parapet, zhluboka se nadechl a vydechl. Klepal jsem se jako při zimnici. Z očí se mi řinuly slzy a já nevěděl, co dělat. Můj pohled klouzal po okolí našeho dormu. Viděl jsem obrysy v černé tmě a sem a tam zahlédl nějakou kočku. Nakonec jsem zatáhl žaluzie a otočil se do svého pokoje. Odešel jsem pomalu k mému menšímu baru, který jsem zde nahoře měl, pokud bych dostal žízeň a nechtěl chodit dolů. Všiml jsem si limonády, která byla ve skleněné lahvi. Nadechl jsem se, ale otevřel si ji a mé nohy mě neunesly již dále. Sjel jsem na zem a svlékl si triko. Zhluboka jsem dýchal, z očí mi vytékaly slzy. ,,Minnie…. Minnie…," šeptal jsem potichu, otřel si slzy. Myslel to vážně? Byla to snad jen… jen jedna blbá jednorázovka? Nedokázal jsem vůbec usnout. Nešlo mi to. Napil jsem se, radši bych si dal brandy.. jo dostal jsem chuť na alkohol. Ty slzy, které mi šly z očí, nešly zastavit. Vytvářely si na mých tvářích cestičky, až když jsem zaslechl zvuky kluků, kteří odcházeli na kutě, jsem na chvilku utichl. Párkrát se nadechl a vzal lahev a zase ji do sebe klopil. Jenže ona limonáda nedokázala zahnat ten smutek, který se ve mně rozléval. Zhluboka jsem dýchal, projel si rukama ve vlasech a dopil flašku. Pomalu jsem vstal, udělal několik kroků, ale hodil najednou hubu díky jednomu stolku, který mi přišel do cesty. Lahev spadla spolu se mnou a vypadla mi z rukou, kdy se nějakým záhadným způsobem rozbila o jednu skříňku. Ozvalo se klepání na mé dveře. ,,Minho, jsi v pohodě?" byl to hlas našeho leadera. ,,Jo, jen jsem si zhasl a ještě něco hledal, vše je v pořádku," ukryl jsem onen žal v těch slovech, ale leadera to uspokojilo a já se pomalu odplazil k flašce. Po celém dormu se najednou ozval… no, nic se neozvalo. Bylo ticho, klid po celém domě a já se nadechl. Vzal jsem jeden střep, prohlédl si ho a vytáhl zase žaluzie, abych viděl měsíční svit. V něm jsem viděl to množství střepů. Nadechl jsem se, ale do zdi vyryl opatrně jeho jméno - Minnie. Nadechl jsem se, znovu ze mě vylezla slza a já si ji otřel a sevřel ruce v pěst. V jedné ruce mě to zaštípalo, kdy jsem se podíval na to, co se stalo. Jasně, onen střep. Ale díky té bolesti jsem pomalu zapomínal. Vydechl jsem, ale pak jsem ten střep sevřel znovu a vzal si ho do své pravé ruky. Přivřel jsem oči a pomalu přiložil střep k ruce. Otřásl jsem se, znovu se ve mně zvedl žal a smutek. Párkrát jsem se nadechl a vydechl. Byl jsem unavený, bylo už hodně pozdě v noci. Začal jsem pomalým tahem, kdy se střep zahryzl do mé kůže. Promiňte kamarádi…. Nemohl bych se mu už víckrát podívat do očí… Pomyslel jsem si a udělal nový tah, ale tentokrát trochu hlubší. Pomalu z té rány začala na zem skapávat krev. Byl jsem opřený o zeď a zhluboka vydechoval. Mé oči se dívaly, jak rudá krev pomalu kapala na zem a zbarvovala podlahu. Bylo to lino, ale kousek dál byl bílý koberec, který se začal barvit rudou krasavicí. Dlouho jsem neviděl tuhle krásnou barvu. Z mých očí se pomalu vytrácela ona živá jiskra, jak dlouho ještě mohu žít? Ta jiskra se pomalu vytrácela, až…

POKRAČOVÁNÍ V 'Epiphany (Prozření)'

-TaeHee & Kazumi

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama