Mé já

1. července 2016 v 15:49 | Taehee |  Admin
No, moc vám toho o sobě neřeknu, ráda bych zůstala tak nějak v anonymitě... Ale něco málo vám o sobě prozradím, abyste měli aspoň představu, kdo tady vlastně píše :).Takže čau, já jsem TaeHee a je mi 17 let. Moje přezdívká vychází z mého jména v realitě. Mám stejné iniciály, jako Tae-Hee, kdyby se někdo z vás na to chtěl zeptat, tak... abych to nemusela psát pořád dokola :D.
Jsem holka (překvapivě). Jak jste asi už poznali, poslouchám SHINee, ale také třeba skupinu Ze:A (která bohůžel skončila). Ostatní Kpop skupiny moc neposlouchám, ale mám ráda Bigbang, kde můj bias je Taeyang ♥.
A jelikož SHINee se dost často stýkají s členy jiných kapel a vlastně mi je tak "strkají pod nos" :D tak jsem se vlastně naučila i všechny členy jiných skupin jako třeba EXO, Super Juniors a BTS. Můj ultimate bias je Lee Taemin ♥. Ze:A bias je Park Hyungsik, EXO biase nemám (sorrko, nikdo se mi tam nelíbí :D) stejně jako v SuJu a BTS. Mluvím plynně anglicky a učím se španělsky a korejštinu :D. Jo a povinně se ve škole učím ještě latinu, což nesnáším! Chodím na gymnázium, teďka jsem v sextě (druháku). Čtu nejraději knihy od Darrana Shana, nebo nějaké magické, trochu strašidelné knihy :D

Jestli mě chcete soukromě kontaktovat, tak zde: choi1taehee@gmail.com, nebo použijte jiný kontakt, které jsou v menu.

Tak, to je vše, na co jsem si tak nějak vzpomněla :D Když něco budete chtít vědět, napište do komentářů a já se vám pokusím odpovědět :)

-Taehee

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama