Symptoms of good (Postavy+Úvod do děje)

3. července 2016 v 7:58 | Taehee

HLAVNÍ POSTAVY


Je to tak... Rozhodla jsem se na sebe uvázat těžké břemeno :D :D. Ale ne, teď vážně... Rozhodla jsem se, že budu psát příběhovku, která bude mít minimálně 15 částí! Nikdy jsem nic tak dlouhého nenapsala, pokud nepočítám takovou trapnout fanfikci :D.
Tento příběh nese název Symptoms of good (pro méně zdatné angličtináře - Příznaky dobra). Proč právě tento název? To si snad po přečtení příběhů hlavních postav odvodíte sami! :)


LEE TAEMIN

Chlapec, se kterým se život nikdy nemazlil. Vyrůstal v dětském domově, kde byl zneužíván, předtím ho otec týral. Po dovršení 18ti let skončil na ulici. Ujal se ho mladý policista a pomáhal mu celé dva roky. Nyní uklízí v domě mafiánského bosse. Ve skutečnosti je policejní donašeč, ale proti vlastní vůli. Je to stydlivý kluk, který se bojí každého člověka ve své blízkosti. Nikomu nevěří a jediný s kým mluví je mafiánův mladší syn.

KIM JONGHYUN

Mafiánův mladší syn. Nechce být mafián, ani se živit podobnými věcmi. Umí být velice veselý a přátelský. Veškerou povahu zdědil po matce a tak má dobré srdíčko. Spřátelí se s chlapcem, který začne pracovat v domě jeho otce. Nenávidí svého staršího bratra, ale snaží se mu v ničem nepřekážet, protože nechce získat otcovu pozici bosse, na kterou má podle inteligence a prospěchu právo on.

LEE JIN-KI (ONEW)

Mafiánův starší syn. Na rozdíl od svého mladšího bratra chce jít ve stopách svého otce. Touží po tom, že jednou převezme otcovu pozici bosse. Dělá vše proti mladšímu bratrovi, aby byl v otcových očích ten nejlepší právě on. Je zlý a krutý, už společně s otcem zabil několik lidí. Kdykoli má příležitost, vybíjí si svou krutost na novém zaměstanci v otcově domě.

CHOI MINHO

Nejlepší přítel Jonghyuna, který o něm ví absolutně vše. Minho, je syn velmi dobrého obchodního partnera Jonghyunova otce. Prodává mu zbraně a velmi dobře ho kryje v prodeji drog. Stejně jako Jonghyun, i Minho nechce být mafián a společně s Jonghyunem mají vlastní sny. Později pomáhá Jongovi zachránit Taemina.

KIM KIBUM (KEY)

Mladý policista, pro kterého donáší Taemin. Dva roky zpátky, když byl Lee Taemin osmnáctiletý chlapec, musel odejít z dětského domova. Neměl nic, a tak skončil na ulici. Musel si nějak sehnat jídlo, a tak se odhodlal ke krádeži v obchodu. K jeho smůle v tom obchodě pracoval o tři roky starší policista v učení - Kim Kibum, nebo-li Key. Mladého chlapce okamžitě přistihl a hodlal jej nechat zavřít do vězení. Když mu však Taemin vysvětlil důvod krádeže, Key se nad ním slitoval a krádež mu odpustil. Zároveň Taeminovi pomohl najít byt a nějakou práci. O dva roky později však měl Key na Taemina prosbu… Prosbu, aby mu dělal informátora.

-Taehee

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama