Bolest, která chladí srdce

30. srpna 2016 v 6:00 | Taehee |  SHINee slash

Bolest, která chladí srdce


Máme tady jednorázovku, na kterou bude navazovat příběhovka ;) :D :D
Náš pár je Minho a Jonghyun a výjmečně je tu ten zlý Minho :D :D

Pár: Minho & Jonghyun (JongHo)
Upozornění: 18+
TaeHee jako SEME - Minho + Taemin (netučné Minho, Kurzíva Taemin); Kazumi jako UKE - Jonghyun (tučné)Okusoval jsem propisku a hleděl na fotku na stole. Poté jsem se podíval do deníku. Byla tam jména mých drahých kolegů. Byli v seznamu pod sebou a dvě jména již byla škrtlá.
Taemin
Key
Jonghyun
Onew
Proč mám kluky ve svém deníku? A proč mám některé přeškrtnuté? Tak já se tedy přiznám… Chci se vyspat se všema klukama od nás. Onew a Taemin jsou škrtlý, protože s nimi jsem již spal. Našeho drahého maknaeho jsem do postele dostal po tom, co jsme se oba opili. Sváděl mě, chtěl si taky užít, tak jsem mu vyhověl. To byl zatím nejlehčí úlovek. Onew se mi jednou svěřil, že by to rád zkusil s klukem a já mu nabídl, že může se mnou a on souhlasil. Dnes jsem dostal chuť na někoho dalšího. Zbývají dvě jména… Key a Jonghyun. Zahleděl jsem se opět na fotku. Něčím mě přitahoval Hyun. Po chvíli jsem se rozhodl. Můj dnešní další zářez, bude Jonghyun.
Vstal jsem ze židle a zaklapl deník. Přesunul jsem ho vedle fotky a vyšel z pokoje. Sešel jsem dolů a v kuchyni jsem u linky zahlédl Jonghyuna. Zazubil jsem se a vykročil k němu. "Co kuchtíš Jonghyune hyung?" Zeptal jsem se s úsměvem a pomalu mu rukou přejel od vršku zad až k jeho zadečku. Hyun byl ze všech kluků nejvíc rajcovní. Měl dokolaný tělo, byl nízký a měl senza blond vlasy. Ale je mi jasný, že pokud budu chtít získat jeho, budu muset nasadil svůj šarm Indiánského prince, protože Jonghyun není zrovna lehce k dostání… Třeba bych, ho mohl opít. Z myšlenek mě vyvedla až jeho odpověď.

Podíval jsem se kolem sebe. Zrovna jsem seděl v kuchyni a nudil se. Jo, zatraceně moc se nudil, protože jsem neměl, co dělat. Co bych mohl udělat? Lehce jsem si zívl, ale zabořil ruku do dlaní a přemýšlel. ,,Hele, nechceš si s námi skočit na jedno do baru?" zubil se již od dveří Key. ,,Dej mi pokoj, jsem rád, že střízlivým," zašklebil jsem se a mávl nad ním rukou. ,,To říkáš ze žízně, z úpalu, nebo tě někdo vyměnil?" začal Key žertovat. ,,Já po tobě něco hodím, přestane ti to alespoň kecat," zašklebil jsem se, kdy Key zvedl ruce v obraně a zasmál se. ,,Udělej jídlo Hyune, když nechceš jít," objevil se v kuchyni Onew a ještě se napil čisté vody. ,,Fájn," usmál jsem se a mávl jim, ale šel k lince, kdy jsem přemýšlel, co udělám, ale připravil si nakonec věci na ramen. Minho ho miloval, navíc… já potají Minha mám taky rád, takže, proč mu neudělat radost, když mě to zahřeje u srdce, že? Usmíval jsem se, ale začal připravovat. Po chvilce došel do místnosti někdo, ale já nemusel se ani otáčet, abych se ujistil, že to je on. "Co kuchtíš Jonghyune hyung?" zeptal se mě a přitom jeho ruka okopírovala tvar mé páteře, kdy jsem se vnitřně zachvěl. ,,Ramen, tvé oblíbené jídlo," zazubil jsem se a v mých očích to lehce zajiskřilo, ale pokračoval v přípravě i nadále s úsměvem na rtech.

Zajiskřilo mi v očích, když jsem uslyšel slovo ramen. Ohlédl jsem se do obýváku a zjistil ,že tam nejsou kluci. Já si říkal, že tu je podezřele ticho. Jonghyun snad ví kde jsou… "Mh… A kde jsou kluci? To šli zase chlastat?" Zasmál jsem se a koukal Jonghyunovi přes rameno. "Jo a tentokrát s sebou vzali i Taemina… Takže hádám, že dřív jak v jednu nedojdou…" Přikývl jsem a odešel ke dřezu a nalil si vodu. Napil jsem se vody a sklenici položil do dřezu. V tu chvíli v mé hlavně blikla žárovečka. Jsme tu jen sami dva? To je příležitost. Šance, jak bych mohl už dnes přeškrtnout další jméno na seznamu. "No a nechceš…" Odmlčel jsem se a ombotal mu jemně ruce kolem pasu a položil si hlavu na jeho rameno. "S něčím pomoct… Nebo by jsi se mohl na to vykašlat a mohli bysme dělat něco jinýho, třeba si pustit film." Zašklebil jsem se a jemně přejel zubama po jeho krku. Když už se s ním chci vyspat, musím pomalu. Nevím, jak by reagoval, kdybych mu rovnou řekl, že ho chci opíchat… To by se taky mohlo stát, že jeho jméno ve svém seznamu, neškrtnu nikdy. A já mám jednu zásadu… Nikdy bych kluky neznásilnil… Musí do toho jít dobrovolně. Taemin mě svedl sám, Onew to chtěl zkusit s klukem. Dobrovolné to bylo a věděli moc dobře do čeho jdou. Jonghyun je ale… trochu jiný, než Onew a Taemin…

Ušklíbl jsem se nad tím, jak mu zajiskřilo v očích. Ta jeho blízkost byla tak…já nevím, nepopsatelná. Něco nádherného. Usmíval jsem se a vařil dál. "Mh… A kde jsou kluci? To šli zase chlastat?" zasmál se a já cítil jeho dech na svém rameni, až jsem se znovu vnitřně otřásl. Ale vzpamatoval se nad jeho otázkou. Zasmál jsem se. "Jo a tentokrát s sebou vzali i Taemina… Takže hádám, že dřív jak v jednu nedojdou…," ušklíbl jsem se a lehce se protáhl v ramenou, ale podíval se na Mina, když si nalil vodu do sklenice. Usmíval jsem se a lehce si promnul krk. "No a nechceš…," začal po chvilce, kdy jsem chvilku přestal s děláním jídla. Podíval jsem se na mladšího kolegu, který mi obmotal ruce kolem pasu a svoji hlavu položil na mé rameno. Mé srdce se mohlo zbláznit. ,,S něčím pomoct… Nebo by ses mohl na to vykašlat a mohli bychom dělat něco jinýho, třeba si pustit film," zašklebil se a já cítil, jak mi přejel zubama po krku. Znovu jsem se zachvěl, zamrkal očima a nadechl se. ,,To zní jako dobrý plán, stejně moc hlad ani nemám," pousmál jsem se a položil věci zpět na linku. ,,Jaký film?" usmál jsem se a podíval se Minhovi do očí a lehce zamrkal svýma dlouhýma řasama.

Zdá se mi to, nebo Jonghyun absolutně ignoruje všechny mé narážky? Na objetí nereagoval a když jsem mu přejel zubama po krku, jen se překvapeně podíval a zachvěl. Přestal s děláním jídla a pootočil hlavu, aby se mi podíval do očí. Měl jsem chuť ho olíznout. Jeho roztomilou tvář. "Tak třeba... Harry Potter. První díl." Zasmál jsem se a otočil ho úplně, kdy jsem však stále měl ruce kolem jeho pasu. Hleděl jsem s úsměvem do jeho očí. Mám udělat něco už teď? Lehce jsem ho k sobě natiskl víc a pak se podíval na jeho rty. Pomalu jsem sklonil hlavu a během chvilky přitiskl rty na ty jeho. Cítil jsem na své hrudi, jak se mu rozbušilo rychle srdce a dech se mu zadrhl. Myslel jsem, že to musel čekat. Jeho malé tělo se zatřáslo. Ještě chvíli jsem chutnal jeho rty a pak jsem se odtáhl. "Tak jdem si pustit ten film?" Zeptal jsem se a pomalu vykročil z kuchyně, nespouštíc pohled z Jonghyuna.

Co všechno tohle má znamenat? To jeho chování je zatraceně divné. Otřásalo to v mém těle. Myslel jsem si, že to dělá jen ze srandy. Jsme kolegové zatraceně, nemohu s ním nic mít. Navíc jsem byl odpoledne v baru, takže jsem spíše střízlivěl, než naopak byl nadržený. Ne, byl jsem v pohodě. Nakonec jsem se k němu otočil a zeptal se na film. Navrhl Harryho Pottera první díl. Zasmál se a otočil mě úplně, kdy jsem se lehce podmračil. ,,Dobře," usmál jsem se, ale díval se na něj. On pomalu sklonil hlavu a jeho rty se přitiskly na té mé. Otřásl jsem se a srdce bušilo neskutečně rychle. Zadrhl se mi dech, ale dostala mě z toho tranzu až jeho otázka. ,,J-jo, jasně," kývl jsem, ale promnul si zátylek a šel do obýváku k plazmovce, kam jsem zapl film a podíval se na Minha. Co to sakra vyvádí? Trochu odtažitě jsem se na něj podíval, ale mé srdce bušilo šíleně rychle.

Sedli jsme si na pohovku, zaplni naší velkou plazmovku a pustili film. Byl jsem opravdu rád, že přišel i po tom polibku. Ale jak to, že se n nic neptá? Nijak nereaguje. Jak je to sakra možný? To má nervy hodně z ocele… Jak jsme sledovali film, měl jsem na Jonghyuna čím dál větší chuť a já cítil ve svých kalhotech mírné těsno. Skousl jsem si ret a koutkem oka se na něj podíval. Nadechl jsem a skoro na něj skočil. Strčil jsem ho do rohu pohovky, že se opíral zády o opěradlo na boku gauče. Přitiskl jsem rty na ty jeho a vnutil mu svůj jazyk do úst. Cítil jsem, jak se mě od sebe snaží odstrčit, ale v tuhle chvíli jsem měl jasnou převahu. Jednou rukou jsem zajel pod jeho tričko a začal mu jezdit po hrudi. Druhou rukou jsem zajel do jeho kalhot a přes tenkou látku boxerek jsem mu začal jezdit po jeho chloubě. Překvapeně jsem vytřeštil oči, když se po maličké chvilce, kdy jsem vytvářel na jeho rozkroku krouživé pohyby, jeho penis nalil krví a postavil se mu. "Jonghyune… Pojď nahoru…" Zamumlal jsem do jeho rtů, poté jsem ale otevřel oči a lehce se odtáhl. Zjistil jsem, že na mě kouká svýma krásnýma očima, rudne a celý se třese. Tak to jsem asi posral. Takže jeho jméno si pravděpodobně neškrtnu.

No tak, Hyunnie, vystřízlivěj! Musel jsem jít zrovna dneska do baru? Jinak bych neměl takové nervy z oceli a nevšímal si jeho náznaků. Tak drtivých náznaků, kterých se dopouštěl mladší kolega. Usadil jsem se na pohovku a snažil se vnímat jen film. Nic víc a zhluboka se občas nadechl a vydechl. Už jsem byl celkem klidný. Dostatečně klidný a uvolněný, ale v tu chvíli mi někdo skočil po krku. Dobře, byl to Minho, který mě strčil do rohu pohovky a opřel si mě zády o opěradlo gauče. Vytřeštil jsem oči. ,,Mi-Minho..," vytřeštil jsem oči a on mi vnutil jazyk do úst. Chtěl jsem ho odstrčit. Co to sakra dělá! Jedna jeho ruka zajela pod mé triko, kde mi jezdil po hrudi, tou druhou zajel do mých kalhot a přejížděl po mé chloubě. Třeštil jsem oči, chvěl se, třásl se a rudnul. Co to je? Co má tohle znamenat? Můj kamarád dole se postavil. "Jonghyune… Pojď nahoru…," zamumlal do mých rtů, kdy otevřel oči a lehce se odtáhl. Díval jsem se na něj s roztřesenýma očima, chvěl se a rudnul i nadále. ,,Minho, nepoznávám tě… raději jdu k sobě," dostal jsem ze sebe konečně nějakou celou větu. Skousl jsem si ret, nadechl se, vydechl, ale vstal a rozběhl se do svého pokoje. Zapl jsem si kalhoty a vpadl do své ložnice, kdy jsem se posadila na postel, projel si rukami ve vlasech, skousl si ret a přerývaně dýchal. Buď mě miluje taky, jako já, nebo se jen zbláznil. Sakra! Sedl jsem si do tureckého sedu, vložil ruce do dlaní a dýchal zhluboka.

Utekl… Utekl se slovy, že mě nepoznává. Skousl jsem si ret a zamyslel se. Buď za ním půjdu a opravdu se mi povede se s ním vyspat, nebo odolá i tentokrát a pro mě to bude rozsudek smrti. Ale postavil se mu… A nevypadal, že by se mu to nelíbilo. Určitě nebude přece proti, když mu budu chtít… pomoct od jeho erekce. Nadechl jsem se a vydal se nahoru. Zaklepal jsem na dveře a vstoupil. Seděl na posteli, hlavu složenou v dlaních a zhuboka oddechoval. "Jonghyune hyung…" Promluvil jsem k němu a sedl si vedle něj na postel. Překvapeně se na mě podíval a lehce couvl. "Neboj se mě přece…" Sjel jsem pohledem mezi jeho nohy. Uplé džíny, zvýrazňovaly sebemenší změnu. A právě teď dost jasně ukazovaly boličku v jeho kalhotech. Lehce jsem se uculil. "Rád bych ti… Pomohl, od tvého problému." Usmál jsem se na něj a sedl si k němu blíž. Natáhl jsem ruku a přejel mu po tváři. Lehce jsem ho chytil za bradu a naklonil se k němu. Dnes již po třetí jsem propojil naše rty. Jemně jsem mu přejel jazykem po konturce rtů a dožadoval se vstupu do jeho úst. "No tak, Hyunnie… Chci ti jen pomoci…" Šeptl jsem a opět naše rty spojil.

Potřeboval jsem se uklidnit. Jo, miluju ho, ale co si myslí on? Co to dělá? Miluji ho, to ano, mé city k němu jsou neskutečné, ale až moc skutečné. Bušilo mi srdce a dýchal zhluboka. Boule v kalhotech byla. Zatracené uplé džíny! Otřásl jsem se znovu, dýchal zhluboka a najednou někdo zaklepal na mé dveře, kdy jsem skrze vlasy pohlédl na Minha. Promluvil ke mně, ale sedl si vedle mě na postel, kdy jsem se na něj překvapeně podíval, zamrkal očima a couvl lehce dozadu. "Neboj se mě přece…," sjel pohledem mezi mé nohy. ,,Chci…chci být sám," skousl jsem si ret, kdy se on uculil. "Rád bych ti… Pomohl, od tvého problému," usmál se a sedl si blíž. Problému? Problému, za který může jen on? Ta jeho neodolatelná krása? Sakra, co má tohle znamenat! Otřásl jsem se, zachvěl se. ,,Nemám problém," skousl jsem si ret, ale podíval se mu do očí, když mi rukou přejel po tváři. Chytil mě za bradu a naklonil se ke mně, kdy mi jazykem přejel po konturce rtů, chtěl vstoupit jazykem do mých úst. Má láska k němu, ty pocity. "No tak, Hyunnie… Chci ti jen pomoci…," šeptl a já ho propustil. Poddal se mu a vydechl, zamrkal očima, ale lehce mu dal ruce kolem pasu.

Usmál jsem se, když mě propustil do svých úst. Ano, podlehl mi. Ani jsem tomu nevěřil, když jeho ruce se ocily kolem mého pasu. Položil jsem ho na záda do postele a opatrně, aby se nevylekal, jsem mu stáhl triko. Políbil jsem ho na krk a rukama ho hladil po tváři. Sjel jsem polibky níž a dostal se k jedné z jeho bradavek. Lehce jsem ji obkroužil jazykem a pak ji vzal do úst celou. Jednou rukou jsem mu začal hladit druhou bradavku a pak ji lehce drsněji promnul. Slyšel jsem, jak Hyun lehce zasténal. Zazubil jsem se a sjel níž. Jazykem jsem projížděl v prohlubních mezi jeho břišáčkama a mezitím, jsem mu rozepl džíny a stáhl mu je. Bole v jeho boxerkách se zvětšila, když jsem ho políbil na vnitřní straně stehen. Vytáhl jsem se zpátky nad něj a políbil ho na nos. Hleděl jsem ho jeho hnědých očí. Měl v nich trochu strach, poznal jsem to. "Ty mi nepomůžeš s oblečením?" Uculil jsem se a pohladil ho po tváři. Hyun lehce nervózně zajel rukama k lemům mého trika. "Ničeho se neboj a buď v klidu a uvolněný." Mrkl jsem, a jemně mu skousl ret. Takhle to má být… Můj deník bude mít zase o popis jedné noci navíc.

Nechal jsem ho, aby propojil naše rty. Propustil jsem ho do svých úst a podlehl mu. Mé srdce se svíralo, skákalo jak na trampolíně, ale pomalu se klidnilo. Dal jsem ruce kolem jeho pasu a on mě opatrně položil na záda, kdy mi stáhl triko s opatrností. Nechal jsem ho, chvěl se pomalu již lehčím vzrušením. Políbil mě na krk a ruce jezdily po mé tváři. Sjel s polibky níž a obkroužil jazykem bradavku, až ji vzal do úst celou. Druhou bradavku mi začal mnout a pak ji promnul celkem dost silně. Zasténal jsem lehce a vydechl. Stále jsem z toho byl spíše na větvi, než abych byl schopný nějak zareagovat. Svým jazykem začal přejíždět mezi břišáky a zatím mi rozepl džíny, kdy je stáhl. Boule dole se mi zvětšila, kdy mě on políbil na vnitřní straně stehen. Byly ve mně smíšené pocity. Hromada pocitů, která mnou otřásala. Hleděl mi do očí, když mě políbil na nos. "Ty mi nepomůžeš s oblečením?" uculil se a pohladil mě po tváři. Skousl jsem ret, lehce znervózněl, ale zajel k lemům jeho trika, kdy jsem mu jej stáhl a vydechl. On na mě mrkl se slovy, abych byl klidný a uvolněný. Sakra, mávala se mnou láska, anebo ten alkohol, co byl stále v mém oběhu. Nadechl jsem se, vydechl a pomalu začal spolupracovat. Projel mu rukou ve vlasech a jednou rukou mu zajel ke džínům a lehce je rozepl.

Když mi stáhl triko, lehce jsem se zazubil a sjel očima dolů, když mi rozpnul džíny. Sakra, oblečení je to nejhorší, co v těhle chvílich existuje! Vyskočil jsem z postele a džíny ze sebe setřásl a poté na Hyuna opět nalehl. Jednou rukou jsem se natáhl do šuplíku a v duchu se modlil, aby tu měl Hyun lubrikační gel. No, bohůžel neměl… Zvolil jsem tedy jinou alternativu a trochu drsněji mu vnutil ukazovák a prostředník do jeho pusinky. "Asi se nechceš nechat roztrhnout…" Pronesl jsem s velkou dávkou vzrušení v hlase. Moje chlouba se hlásila o slovo už nějakou dobu. Chvilku jsem ho nechal, aby mé dva prsty pořádně naslinil a mezitím jsem mu stáhl druhou rukou boxerky a konečně jsem se mohl pokochat jeho chloubou. Provokativně jsem ji vzal do ruky a pomalu začal jezdit nahoru a dolů. Hyun zasténal, ale stále se svým jazýčkem mazlil s mými prsty. Dělal jsem mu u toho dobře rukou, potřeboval jsem, aby byl co možná nejvíc uvolněný, nechtěl jsem se od něj nechat vykleštit. Po chvíli jsem mu vytáhl prsty s pusy a pustil jeho erekci. Stáhl jsem si boxerky a pak jedním prstem pomalu vnikl do jeho otvoru. Byl tak těsný!

Byl jsem už celkem rozrušený. Uvolňoval jsem se a snažil se uklidnit své roztřesené tělo. On vyskočil z postele, aby si džíny setřásl. Nestihl bych ani utéct, ale to jsem neměl v plánu. Nalehl na mě, zachvěl jsem se a podíval se očkem, kam zajel rukou. No, v šuplíku jsem opravdu gel neměl. Nakonec mi drsně vnutil dva prst do pusy, kdy jsem trochu vytřeštil oči, zamrkal, ale přijal je do úst. Stáhl mi boxerky, já slinil jeho prsty pořádně a zasténal, když si vzal moji chloubu do ruky a jezdil po ní. Vzrušoval jsem se čím dál tím víc. Chvěl jsem se lehce a jazýčkem kroužil kolem jeho prstů. Hrál jsem si s nimi a kroutil se ve stenech blaha, když mi honil mého kamaráda. Vytáhl mi po chvilce prsty z úst a pustil moji erekci, kdy jsem vydechl a podíval se na jeho chloubu, co se již tyčila jako maják. Vrazil mi jeden prst dovnitř a já se napl, propnul se jako luk a zhluboka se nadechl a vydechl. Orosil jsem se potem a dýchal zhluboka.

Prstem jsem jezdil v neho nitru a opatrně ho roztahoval a připravoval na svojí chloubu. Už jsem to nemohl vydržet, ale nechtěl jse mmu ublížit. Přidal jsem další prst a začal v něm prsty pohybovat. Vzhlédl jsem a spatřil, jak Hyun sténá a jeho svaly se napínají. Tenhle pohled ještě víc umožnil moje vzrušení. Vytáhl jsem z něj prsty a promnul svou erekci v ruce. Celý jsem se se přesunul nad něj a postupně do něj začal pronikat. Trochu se stáhl, ale ne moc. Políbil jsem ho a vzal do ruky jeho chloubičku a začal jí třít. Při tom jsem pomalu začal přirážet. Bolestně vzlykl, za což jsem ho kousl káravě do rtu a pak ho políbil a začal věznit jeho rty v těch svých. Už jsem to nemohl vydržet, přestal jsem se ovládat, ale slyšet ho vzlykat, jsem opravdu nechtěl.

Jeho prst jsem cítil ve své prdelce dost jasně. Roztahoval mě a jistě mě připravoval na to, co přijde následně. Dýchal jsem zrychleně, sténal jsem, svaly se mi propínaly a napínaly. Bylo to něco neskutečného, kdy on přidal další prst. Nemohl jsem, bylo to šílený. Šíleně vzrušující. Najednou ze mě vytáhl prsty, jeho erekce se ukazovala ve své kráse. On se přesunul nade mě a lehce do mě pronikal. Sykl jsem, lehounce se stáhl a on mě políbil, kdy začal třít mého ne moc malého kamaráda. V další chvíli začal přirážet, až jsem bolestně vzlykl. On mě káravě kousl do rtu, kdy mě políbil, věznil mé rty a několikrát jsem bolestí zavyl do jeho úst, ale pak se to přesunulo do stupňů stenů. Dýchal jsem, jak se dalo. On zrychloval, trochu se mi zaleskly slzy, ale mé steny byly utlumeny jím. Propínal jsem se, ale cítil, jak se pomalu dostávám k vrcholu díky jeho ruce. Stále jsem před sebou měl jeho nádhernou tvářičku prince, který by mi nikdy neublížil. Po několika dalších třeních jsem cítil, že to brzy půjde ven. Navíc on se třel o mé místečko svým penisem. Vzrušeně jsem zasténal a se zacukáním v mé tepající chloubě se najednou udělal na jeho břicho, kdy jsem se lehce stáhl a Minho se udělal hned chvilku po mně. Cítil jsem jeho sperma uvnitř a pokusil se nadechnout.

Věznil jsem jeho rty a postupně přidával na rychlosti. Užíval jsem si to velmi mocně. Hyun byl zatím mnohem lepší, než Taemin a Onew. Nepřestával jsem třít jeho chloubu a cítil jsem, jak se s rychlejším přirážením blížim k vrcholu. On mi vzdychal do úst a já nepřestavál v tišení jeho stenů. Neměl jsem tušení, jestli ho to bolí, nebo jestli už to přestalo, byl jsem plně zaměstnán svým blížícím se orgasmem. Najednou on vzrušeně zasténal do mých úst, v jeho chloubě to několikrtá zacukalo a on se udělal. Jeho bílá tekutina rozkoše (jak mě to sakra napadlo? :D) nyní spočívala na mé ruce a břiše. Jeho stažení ve mně vyvolalo hluboký sten a dovedlo mě k vrcholu. Udělal jsem se hluboko v něm a odtáhl jsem se, abych mohl spokojeně zasténat. Vyklouzl jsem z něj a lehl si vedle něho. Vydýchaval jsem se, když se můj dech sklidnil aspoň trochu, klekl jsem si obkročma na Hyuna a bez ptaní mu svou chloubu vsunul do jeho pusinky, ze které se ještě linuly oddechy. Pohladil jsem ho po tváři, zašklebil se a začal si samovolně přirážet. Po chvilce jsem přirazil dokonce natolik, že jsem na své špičce ucítil jeho mandle. Hluboce jsem zasténal a rychle chytil jeho ruce a namáčkl je do polštáře, protože to vypadalo, že mě chce ze sebe shodit. Přivřel jsem slastí oči a cítil jsem, jak se blížím ke svému druhému orgasmu.

Mé rty byly uvězněné mezi těmi jeho. Chvilkami jsem vydával bolestné steny, jindy to byly vzrušené steny. Netušil jsem, kdy jaký sten znamenal co, málem jsem z toho omdlel, ale to jeho přirážení a vlastní blížení k vrcholu mě udržovalo při bdělosti. Po několika přírazech jsem cítil, že už budu, zasténal jsem do jeho úst a udělal jsem se na jeho břicho a ruce. On hluboce zasténal a udělal se někde ve mně. Odtáhl se a vyklouzl ze mě, kdy si vedle mě lehl a já se vydýchával. Můj tlak a tep jistě přesahoval normy. Nevím, nechtěl jsem to vůbec zjišťovat. Bylo to něco neskutečného. Uklidňoval jsem se a po chvilce mi najednou někdo sedl obkročmo na tělo. Nemusel jsem hádat, kdo to byl. Spíše si klekl, kdy bez ptaní zasunul svojí chloubu do mých úst, kdy jsem byl ještě udýchaný. Vytřeštil jsem oči. On mě pohladil po tváři, tak strašně sadisticky se u toho zašklebil a začal samovolně přirážet. Měl jsem pocit, že se udusím. Dokonce přirazil natolik, až se dotkl mých mandlí. Na to jsem bolestivě zaječel, ale bylo to utišeno díky té věci, co mi rejdila v puse. Mé ruce vystřelily k němu, kdy jsem ho chtěl ze sebe shodit, snažil se ho odstrčit nohami, ale nedařilo se. On mi navíc chytil ruce, kdy je namáčkl do polštáře. V očích se mi zaleskly slzy z bolesti a pomalu jsem možná začínal vidět i rozmazaně. Cítil jsem, jak to v jeho chloubě najednou zacukalo. Nebudu nic polykat! Vytřeštil jsem oči, zamračil se a chtěl ho kousnout, ale nakonec jsem rychle spíše odvrátil hlavu, aniž bych dbal na to, jestli ho to bude bolet nebo ne, nechtěl jsem, abych měl bílo v puse, zvedal se mi z toho žaludek, už takhle jsem tam cítil trochu spermatu.

Jak sebou Hyun škubal, jen víc a víc mě to vzrušovalo a uspokojovalo. Cítil jsem, jak brzy budu, Hyun byl na orál vážně skvělý. Tiskl jsem jeho ruce do polštáře, rozhodně jsem se nechtěl nechat shodit. V mé chloubě to zacukalo a s mým hlubokým stenem jsem cítil, že už stačí jen chvilička a taky že ano. Moje sperma vystříklo a v tu chvíli Jonghyun prudce odvrátil hlavu, kdy jsem se lehce podmračil, ale pořád jsem byl ve svém hlubokém uspokojení. Moje sperma nakonec skončilo na Hyunově polštáři. Ještě chvíli jsem nad ním obkročmo seděl, ale pak jsem slezl a začal si natahovat oblečení. "Jongie… Tak skvělou jednorázovku, jsem dlouho nezažil." Zazubil jsem se na něj a políbil ho na čelo a pak jsem se odebral do svojí ložnice. Otevřel jsem deník a škrtl jeho jméno a pak na další stránku (za popis noci s Onewem) nadepsal krásopisně JONGHYUN. Rozhodl jsem se, že to popíšu až zítra, byl jsem moc unavený z téhle jebačky. Hodil jsem na sebe pyžamo a zalehl do postele. Spokojeně jse mpo chvíli usnul, aniž bych zhasl malou lampičku na stole.

Škubal jsem sebou. Bylo to bolestivé, příšerné, ale pak jsem se zvládl odvrátit prudce hlavou, kdy jeho sperma vystříklo na polštář. Vůbec mě to v tuhle chvíli nezajímalo. Co to udělal? Proč…proč se takhle choval? Konečně jsem ho měl pryč z pusy a dýchal zhluboka. V očích se mi leskly slzy, ale jeho další slova mě srazila na kolena. "Jongie… Tak skvělou jednorázovku, jsem dlouho nezažil," zazubil se a já se na něj díval zmateně. Co, počkat… znamená to, že… mé vlastní city jsou… neopětované? Jako… co? Vážně? Díval jsem se na něj zmateně, když mě políbil, oblékl se a vydal se pryč z mé ložnice. Rozklepal jsem se, z očí se mi vyřinuly slzy a já se potřeboval chvilku uklidňovat. Co sis myslel, ty tupče? Ozval se mi v hlavě nevinný hlásek, kdy jsem šel do bobku a stáhl se do sebe jak zraněné zvíře. Nakonec jsem vzal svůj župan a odešel do koupelny, kdy jsem si dal rychlou sprchu. Třeba mě miluje, jen to nechce přiznat. Nalhával jsem si ve sprše, dosprchoval se, nechal na sobě župan po utření do ručníku a všiml si svého nožíku. Zapomněla jsem ho zde. Zastrčil jsem ho do kapes županu a odešel ven z koupelny, kdy jsem se zastavil u dveří Minhova pokoje. Lehce jsem zaťukal, ale vešel dovnitř. Spal celkem spokojeně. Lampička zde svítila a já viděl na stolku nějaký deník. Šel jsem blíž, chtěl jsem ho vzbudit, ale pak jsem si všiml nápisu na deníku. "S - SHINEE kluci" přečetl jsem si v duchu nadpis, posadil se na volný okraj postele a říkal si, co to je. Otočil jsem to na první stranu, kde byla napsaná pod sebou jména mých kolegů, včetně mého jména. Já, Onew a Taemin. Všichni tři jsme byli přeškrtnutí. Mé srdce bušilo, zbýval už jen Key. Dýchal jsem zhluboka, třeštil oči nechápavě, ale pak…otočil jsem si to na stránku, kde byl popis sexu s Taeminem. Pak to samé bylo s Onewem. Klepal jsem se a bál se toho, co přijde na další stránce. Přišlo ovšem to, čeho jsem se obával. Velice krasopisně napsané mé jméno a prázdné řádky. Skousl jsem ret a papír promočilo pár mých slz. Nechápal jsem ho. Využil mě jen ze svých sobeckých důvodů? Otřásl jsem se a sáhl si do kapes županu, kdy jsem vytáhl nožík a pečlivě si řízl do dlaně. Namočil jsem do krve, která vyrašila, lehce prst druhé ruky a na prázdnou stránku s mým jménem napsal: ,,Miloval jsem tě!" otřásl jsem se a nechal deník otevřený na té stránce, ale zvedl se se slzami v očích a krvácející ránou na ruce. Utekl jsem z jeho ložnice potichu, zavřel a došel do své ložnice. Tam jsem se sesunul na posteli. Slzy mi stékaly a já se opřel o zeď. Vzal jsem do rukou znovu zkrvácený nůž a vedl jeden menší řez podél předloktí. Postupně jsem rány chtěl prohlubovat. Chtěl jsem vykrvácet, nic jiného jsem v plánu vlastně ani neměl. Nedokázal bych se mu podívat do očí a být po jeho boku při koncertech.

Nechápu, jak je možný, že jsem byl s klukama tři hodiny v baru a nenalil do sebe ani kapku alkoholu. Key a Onew tam zůstali, ale já už chtěl jít domů a taky jsem šel. Odemkl jsem dveře a vešel dovnitř. Dole kluci nebyli a tak mě napadlo, že jsou nahoře a něco třeba hrajou. Je brzo, aby šli spát. Vyšel jsem schody a zamířil do Hyunovi ložice, která byla blíže. Zaklepal jsem. "Kluci?" Promluvil jsem tiše a vzal za kliku a nakoukl dovnitř. Rozhlédl jsem po pokoji a upustil klíče, když jsem spatřil Hyuna, na posteli a z jeho předloktí stéká krev. Druhé ruce měl nůž a přikládal ho k ruce. "Hyunnie! Pro boha! Přestaň!" Křikl jsem na něj a rozběhl se k němu.Vytrhl jsem mu nůž z ruky a cítil jsem, jak se mi do očí tlačí slzy. Já ho tak strašně miloval, už dlouho. A teď tohle… Rozhlédl jsem se po pokoji. Zarazil jsem, když jsem na polštáři spatřil něco bílého a mně rychle docvaklo, co to je… Zhluboka jsem polkl a podíval se na něj. "Musíš do nemocnice!"

Zničilo mě to. Ta stránka v jeho deníku mě srazila na kolena ještě více. Ten nápis mojí krví se tam hezky vyjímal. Ne, byl v mém srdci a nyní mě dost silně zklamal. Zabolelo mě z toho srdce a nebylo to nic příjemného. Ten nůž a krev na něm. Líbilo se mi to. Lehce krev skapávala na polštář, na kterém bylo stále bílé sperma. Z očí se mi řinuly slzy a já byl na posteli. Z mého předloktí vytékala krev. Dělal jsem jeden řez za druhým. Stačily tři poslední hluboké řezy, abych vykrvácel kompletně. Někdo najednou vzal za kliku ve chvíli, kdy jsem chtěl udělat třetí řez, co už by byl opravdu větší. "Hyunnie! Pro boha! Přestaň!" vykřikl na mě, kdy jsem se na něj podíval se slzami a bolestí v očích. Chvěl jsem se a nevěděl, co dělám. Vlastně věděl, chci si vzít život. On mě zradil, bolelo to. Nemohl jsem lhát o tom, že Minha jsem miloval, ale také jsem cítil něco víc k maknaemu. Jenže… Nyní budu za koho? Za nikoho dobrého. On se ke mně rozeběhl a vytrhl nůž z rukou, kdy jsem se na něj bolestivě podíval. Rozhlédl se po pokoji a podíval se na polštář, kdy modrou látku zbarvila krev. Krásná rudá krev, ale taky něco bílého. Vytékaly mi slzy z očí. ,,Proč mě nenecháš Minnie… proč," vykoktal jsem ze sebe zajíkajíc se vlastními slzami, ale chvěl se. Krve bylo málo. "Musíš do nemocnice!" polkl zhluboka a podíval se na něj. V tu chvíli jsem si uvědomil, že dělám blbost a jen se sesunul do jeho náruče a chvěl se.


Plakal, chvěl se a z ruky mu stékala krev. Nebylo jí tolik a nejspíš ani do nemocnice nemusí, ale já nevěděl co říct jiného. Jenže on se sesunul do mojí náruče, plakal a chvěl se. "Hyunnie… To bude dobrý…" Objal jsem ho a jemně ho hladil a snažil se ho uklidnit. Nevěděl jsem co se stalo, ale pokud mi to neřekne sám, ptát se ho nebudu. Jednou rukou jsem se natáhl do šuplíku a našel tam obvaz. Nechal jsem jeho hlavu na mém rameni a na chvilku ho pustil a rychle mu obvázal pevně ránu na ruce. "Bude to dobrý Jongie, jsem tu s tebou… Všechno bude dobrý." Začal jsem mu opět šeptat do ucha, když jsem ho opět pevně objal. Srdce se mi chvělo. Někdo, koho miluji, mi teď pláče na rameni a před chvíli si chtěl vzít život. Nesmím to dopustit, tohle už nikdy…

Názor Kazumi: Nerada zabíjím své postavy, proto znají jen jedinou možnost sebevraždy a jelikož za Hyuna píšu nejradši, nesměl zemřít! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama