Epiphany (5. Část)

15. srpna 2016 v 14:38 | Taehee

EpiphanyBlížíme se pomaličku do finále! :D Jej! :D Příběh, na uklidnění mé dušičky, který měl být jednorázovka se blíží hodně pomalu v páté části je konci! :D Hurá! :D Docela by mě zajímalo, jestli je tu někdo, kdo to čte a líbí se mu to? Mohli byste mi to nějak dát najevo třeba v komentech :D Ale vážně.. :)

Pár: Taemin & Minho (2Min)
Upozornění: Miluju dobrý konce, takže pokud vy ne, tak tohle upozornění je pro vás! :D
Kazumi jako - Minho (tučně); TaeHee jako - Taemin
(netučně)


Vodu od Minha jsem do sebe okamžitě nalil a konečně dal pryč ruku z jeho kolena. "Abych nezapomněl… Minho, nemusíš na choreografie. Měl bys přeci jen se ještě trochu šetřit." Pronesl náš drahý leader Onew, který se cpal svým milovaným kuřetem. "Ale já potřebuju si ty chorošky procvičit." Namítl Minho a pak se podrbal na zátylku. Všiml jsem si kapek potu na jeho krku a čele. Za to jsem mohl já, určitě ano. Zhluboka jsem se nadechl a vydechl. Nahmatal jsem v kapse krabičku, zda je v pořádku a pak si strčil do pusy hůlky s kousky zeleniny. "Tak dobře, ale nebudeš se přepínat, večer ještě zpíváme.." Odsouhlasil nakonec Onew, Minhovu účast na choroškách. Do studia jsme jeli hned po obědě a v šatnách se převlíky. Teda, já jsem si zalezl na záchody. Za prvé jsem nechtěl být v Minhově přítomnosti při převlíkání a za druhé, nechtěl jsem, aby si vybavoval tu noc… I přes to, co se stalo po ní, jsem nemohl říct, že to byla špatná noc. Bylo to nádherný, kdybych se teda nechoval tak násilnicky, jako na začátku. Pak už to bylo něco nádherného a nezapomenutelného. "Minnie, jde se tančit!" Zabouchal mi na dveře Key a já na sebe natáhl tepláky a triko. Vyšel jsem ze záchodů do šatny, kde už nikdo nebyl. Přesunul jsem se do tělocvičny.

Úplně mě polilo horko, když byla jeho ruka na mém koleni. Chvěl jsem se. "Abych nezapomněl… Minho, nemusíš na choreografie. Měl bys přeci jen se ještě trochu šetřit," řekl mi leader, kdy jsem se na něj podíval. "Ale já potřebuju si ty chorošky procvičit," zavrtěl jsem hlavou a podrbal se na zátylku. Bylo mi trochu úzko, vedro a divně. Promnul jsem si krk a jedl svůj oběd. "Tak dobře, ale nebudeš se přepínat, večer ještě zpíváme..," kývl leader a já se pousmál, kdy jsem kývl. Nechtěl jsem je zdržovat a nadále jim dělat starosti. Po obědě jsme jeli do studia, kdy jsem se zakempil u jedné skříňky. Svlékl jsem se a začal se převlékat. Skousl jsem si ret, ale Minnie tu nebyl. Musel jsem se ručníkem otřít a nadechl se. Napil jsem se a šel s Onewem do tělocvičny. Byly mi vidět jizvy, ale to bylo tím, že jsem měl kratší rukávy. Vydechl jsem, ale podíval se po všech, kdy přišel i Minnie a já si skousl ret. Na začátku jsem je jen sledoval, jejich kroky, protože jsem se měl přidat až pak. Dýchal jsem zhluboka, ale pak už byla řada na mě. Onew se na mě podíval, zkoumal mě, ale já se usmál a kývl. Začínali jsme spolu, kdy já vzal leadera přes záda přemetem. Cítil jsem se jako ve své kůži.

Když vzal Minho Onewa na přemet, potlačil jsem slzu. Tohle vždycky dělal se mnou. Býval jsem jejich malý sladkých maknae, andílek, fairy… A teď už jsem jen Taemin. Jen Lee Taemin, mankae ve skupině SHINee. "Pozor!" Zavolal najednou Jonghyun a než jsem se stačil podívat, už se odrážel ze země skočil mi na záda. Byl menší než já, ale byl silnější. Se smíchem jsem padl na zem. Dopadl jsem na břicho a zakašlal. "Po-omoc! Leží na mě dinosaurus!" Zakašlal jsem a slyšel jsem smích nejen u svého ucha od Hyuna, ale i smích Onewa, Keye a… Minha! Opravdu se smál? Nemohl jsem se přes Jjonga podívat, ale Minhův smích by poznal každý a já stoprocentně. Přestali jsme blbnout a začali opět normálně trénovat. Celá lekce probíhala v klidu, jen mé pohledy na Minha byli doprovázené bušením srdce a zrychleným dechem. Po dvou hodinách tančení jsme šli zase do šatny. Kluci šli do sprchy postupně a pak se oblékali. V šatně jsme zbyli jen já a Minho. Onew, Key a Jjong šli ven, protože v šatně bylo horko. Já rychle šel do sprchy, byl jsem hodně spocený. Po sprše jsem se oblékl a chytil kliku. Vrátil jsem se do šatny. Stáhl tam Minho, v teplákách, bez trika. "Pro-miň…" Zakoktal jsem a odvrátil pohled. "Co se otáčíš, viděl jsi toho přece už mnohem víc." Minhova slova a tón, kterým tohle řekl, mě zabolel. Cítil jsem jak se mi svírá srdce a vzlykl jsem. Okamžitě jsem hrábl po tašce a vypadl z šatny ven za klukama do auta. "Minho za chvíli příjde.." Řekl jsem a oni mi jen zmateně přikývli.

Onew šel se mnou na přemet, sice jsme jo vždy dělali s Minniem...ale... nedokázal bych to. Ne.. ne dnes. Bylo to ještě čerstvý. Je to týden a pár dní. "Pozor!" Zavolal najednou Jonghyun a já se s Onewem otočil na mladíky, kteří dppadli na zem a smáli se. "Po-omoc! Leží na mě dinosaurus!" Vyprskl smíchy Taemin a já se začal zvonivě smát. Prsty jsem si stlačil kořen nosu a smál se. Bylo to oživení lekce, která pak pokračovala. Dvě hodiny tance byly těžké, ale já v půlce měl pauzu, abych si odpočinul. Ke konci jsem trénoval s ostatními, kdy po dvou hodinách byl zase klid a my šli do šatny. Kluci šli do sprch a já se podíval do své skříňky, protáhl se a vytáhl džíny a košili. Počkal jsem, než se uvolní sprcha. Zbyli jsme tam pak už jen s Taeminem, který šel dřív. Svlékl jsem si triko a vložil hlavu do dlaní. "Pro-miň…," zakoktal najednou hlas, kdy jsem se na Minnieho podíval. "Co se otáčíš, viděl jsi toho přece už mnohem víc," řekl jsem trochu dost nevrle, byla tam trocha ironie, ale srdce bylo utlačeno. On zmizel ze šatny, nadechl jsem se a šel do sprch, kde jsem ze sebe vše smyl. Projel si vlasy a otřel se. Nadechl jsem se a šel zpět do šaten, kde nikdo nebyl. Oblékl jsem se, projel si rukou ve vlasech a zamáčkl slzy a svoji lítost. Sbalil jsem se, podíval se na mobil a vyrazil ven k autu. Kluci už čekali. Vzdychl jsem, hodil tašku do kufru a sedl si zpět vedle Keye, kdy se on na mě podíval, ale já nasadil svůj poloúsměv a zahloubal se do myšlenek. Napil jsem se z flašky a vydechl. V očích se mi zase zalesklo a já se zase díval ven z oken. ,,Máte dost energie?" zazubil se Hyun. ,,Jo, vyplavim tam zbytek krve," usmál jsem se, ale uchechtl a díval se na cestu. Kluci se zasmáli, ale konečně jsme byli u studia. Začala show, kdy jsem se pořádně rozjel. Možná jsem to přehnal a na cestě domů byl unavený. Opřel jsem se o sklo auta a trochu asi i usl. ,,Minho, vstávej, nebo tě vyhodíme!" Zasmál se Key a strčil do mě. ,,Né! To radši půjdu dobrovolně," zasmál jsem se, zívl si a vystoupil z vozu. Vzal jsem tašku a šel domů, kdy ho Onew otevřel a já šel do pokoje. V patře jsem si skočil na večeři. Vzal jsem si lehké triko a kraťasy, kdy jsem sešel do obyváku a natáhl se přes gauč jak dlouhý, tak široký. ,,Minho! Musíš bejt taková velryba!?" Podíval se na mě Hyun a začal mě lochtat. ,,Né!" vyjekl jsem a začal se bránit, ale sletěl na zem. ,,Jsi celej?" smál se Key, až mu tekly slzy. ,,Mož-Možná," vydýchal jsem se a smál se s nimi, ale posadil se skromně na gauč.

Po té show jsem byl strašně unavený, ani na večeři jsem neměl chuť, přesto jsem do sebe něco málo dostal a pak se vydal do ložnice. Na schodech jsem uslyšel Minhův smích, ke kterému se přidali i Jonghyun a Key. Povzdechl jsem si. Jak rád bych tam byl a smál se s ním. S tím princem s dokolýma hnědýma očima. Když jsem došel do ložnice a lehl si na postel, něco mě zatlačilo v kapse. Krabička s řetízkem M+M. Na stole jsem zahlédl malé barvené papírky. Vzal jsem si ten červený a pak na něj něco napsal. "Daruj ten druhý, až si budeš jistý, že přišel vhodný čas…" Sruloval jsem maličký čtvereček a dal ho do krabičky k řetízkům. Po ujištění, že Minho není v ložnici, jsem tam vešel. Měl ustlanou postel a bílého medvídka měl položeného na polštáři. Můj vzkaz ležel na nočním stolku. Rozhlédl jsem po ložnici a zamyslel se, kam bych mohl krabičku dát. Položil jsem jí na noční stolek a měl se na odchodu. Najednou se dveře otevřeli a v nich stál Minho. "Taemine, co děláš v mym pokoji?" Jeho tón byl ještě ošklivější než odpoledne. Cítil jsem, jak mi po tváři tečou slzy. Povzdechl jsem si a šel k němu se sklopenou hlavou. Těsně před ním jsem se zastavil a podíval se do jeho nádherných očí. Nadechl jsem se a své rty jemně otřel o ty jeho. Mé slzy se obtiskly na jeho tvář. Odtáhl jsem se skoro okamžitě. "Odpust…" Zašeptal jsem a s bolestí na hrudi jsem utekl do svého pokoje.


Show mi dala zabrat a já se najedl večeře, kdy jsem ji do sebe dostal na to šup a zalezl do obyváku, kde jsem se rozplácl na gauči, kde mě hned začali terorizovat ti dva! Smál jsem se, kdy mi to hned zlepšilo náladu, ale byl jsem spíš unavený. Nakonec jsem se uskromnil a podíval se do stropu. ,,Jdu si zabrat sprchu za chvilku," zazubil jsem se na kluky. ,,Neřekl bych, zaberu ti ji já!" zasmál se Key a Hyun po něm hodil polštář. ,,Moje sprcha!" zavrčel. V tu chvíli se ve dveřích objevil Onew s kartáčkem v ruce a úšklebkem. ,,Sprcha dole je moje," usmál se a my se na něj podívali a povzdechli si. Ušklíbl jsem se, ale šel po schodech nahoru do své ložnice. Otevřel jsem dveře a… ,,Taemine, co děláš v mým pokoji?" zamračil jsem se a byl trochu naštvaný. Netušil jsem, co zde dělá! Sakra, byl jsem unavený a pak ho najednou najdu u sebe v pokoji? Jemu začaly téct po tvářích slzy, až se mi roztlouklo srdce.. pitomče. Řekl jsem si v duchu, ale díval se na mladíka, který si povzdechl a šel ke mně se sklopenou hlavou. Těsně přede mnou se zastavil a podíval se do mých hnědých očí a já se zadíval do těch jeho. On se nadechl a najednou se jeho rty otřely o ty mé a já měl jeho slzy najednou na své tváři. Zachvěl jsem se, oči se mi zaleskly a mozek začal nadávat v mé hlavě srdci, které bilo. ,,Odpust..," zašeptal on a utekl z mého pokoje. Stál jsem jako zkoprněný, zachytil se o futra a zhluboka se nadechl a vydechl. Vytekly mi slzy z očí a já si skousl ret. Na stole jsem zahlédl nějakou krabičku, byla u papírků, kterými jsem si rád zkrášloval knihy. Šel jsem blíž a otřel si slzy. Sedl jsem si do křesla a vzal si krabičku, kde byl řetízek. Tedy, spíše dva, kde bylo M+M, skoro jako puzzle, kdy jeden řetízek byl můj a druhý… Skousl jsem si znovu ret a podíval se na červený papírek, kde byl vzkaz pro mě: "Daruj ten druhý, až si budeš jistý, že přišel vhodný čas…" Nadechl jsem se, otřel si slzy, ale dal si ruce do dlaní. Minnie… znovu mi vytryskly slzy a podíval jsem se na nápis na zdi. Vydechl jsem neklidně, ale vstal a vzal si své věci na spaní. V koupelně bylo ticho. Zamkl jsem se tam a sesunul se do sprchy. Zatraceně! Projel jsem si rukou ve vlasech, ale zavzlykal si a stoupl si, až málem mi to podjelo. Pustil jsem sprchu a začal ze sebe smývat vše. Byl jsem rychlý, ale možná i pomalý. Do vody ze sprchy se spojily i mé slzy a já se potřeboval víc uklidnit, než půjdu…. Za ním.

-TaeHee & Kazumi

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama