Poslední bariéra (1. Část)

19. srpna 2016 v 8:00 | Taehee |  SHINee slash

Poslední bariéraChtěla jsem něco trochu zamilovanějšího :D Po tom ehm... sadomasu :D :D. Ano ano, i tohle končí sexem, ale prostě, je to takový romantičtější. A něco vám řeknu, napsat OnTae sex je těžší, než JongKey sadomaso :D :D.
Za další se omlouvám, že tolik často a pravidelně nic nevychází (kromě Epiphany), ale teď jsem na něčem pracovala (to něco máte ZDE) a hodlám v tomhle pokračovat, protože co si budeme povídat, ne každý český Shawol umí anglicky tak dobře, aby rozuměl písním naplno. Taky se blíží škola a já bych měla začít číst toho blbýho Vita Carroli, nebo jak se to píše :D PRej to je kravina :D. No, už vás nebudu zdržovat a užíjte si tuhle povídku ;) :D.
Musela jsem to rozdělit na dvě část, protože je tu povoleno max. 4000K znaků na článek :D :D

Kazumi jako SEME - Onew (tučné); TaeHee jako UKE - Taemin (
netučné)


Zrovna jsem stál v kuchyni a dojídal vlastnoručně udělanou zmrzlinu. No, naštěstí jsem nevypálil kuchyň, jinak by mě asi Key hnal. Ušklíbl jsem se v mysli a nadechl se. Nevím, proč jsem jen tak stál v kuchyni, ale možná jsem na někoho čekal. Ne jen tak na někoho! Už dlouho mám vztah s ním. S maknaem naší skupiny. Taemin je prostě naše malé štěstí a já si ho vzal pod svá křídla ochranitele, připustil si ho k svému tělu blíž. Vydechl jsem, dojedl zmrzlinu a podíval se z kuchyně ven. Kluci byli venku, čekal jsem, až dojde Taemin. Myslím, že mu kluci chtěli ukázat jejich nového drona, s kterým teď někde blbi. Mně se nikam jít nechtělo. Dlouho jsem pomýšlel na to, jaké by to bylo, kdybych se s Taem vyspal. Nikam jsem ho nehnal, nechtěl jsem, aby byl zbytečně vystresovaný. Dával jsem mu čas, nebyl jsem jako ti nadržení náckové, kteří se po světě potloukají. Odešel jsem si nakonec sednout do obyváku a přemýšlel, lehce se zapřel do křesla a podíval se ven z oken. Už by mohl přijít, chtěl jsem cítit teplo jeho kůže a jeho přítomnost. Přivřel jsem lehce oči, ale promnul si krk.

"Nepůjdeme už do dormu?" Ptal jsem se už asi po třetí kluků. Key si koupil nového drona, tedy přesněji, dostal ho od Jonghyuna. Ty dva se dali dohromady teprve nedávno o mnohem později než já s Onewem. Onew… Co asi teď dělá. "Jestli chceš do dormu, tak jdi Minnie. My asi ještě někam zajdem, třeba do klubu?" Usmál se Minho a podíval se po Keyovi a Hyunovi, kteří se právě objímali u zdi. Protočil jsem oči a strčil do Minha. "Tak si to s nima užij." Zasmál jsem se a vydal se celkem rychlým krokem k dormu. Prodral jsem se přes naši zahradu a vešel zadním vchodem, který byl teď v létě pootevřený, aby v obýváku nebylo vedro. Nakoukl jsem dovnitř. Viděl jsem Onewa, zezadu, jak sedí v křesle. Možná spí? Nevím, nevidím tam. Potichu jsem šel ke křeslu a pak mu obmotal ruce kolem krku a políbil ho na tvář. "Ahoj…" Vydechl jsem a usmál se. Byl jsem pořád lehce nervózní. Je to sice už dlouho, co jsme spolu, ale já… Nikdy jsem neměl vztah a Onew je o hodně starší a zkušenější než já. Pořád jsem se před ním cítil nejistě. Obvykle to byl on, kdo mě objímal, líbal a dotýkal se mě. Já většinou jen hodně nesměle. Teď jsem na něj mrkal a pozoroval ho svýma očima a usmíval se. "Kluci šli do baru, mám ti to vyřídit. Příjdou někdy v noci…"

Nedokázal jsem v tom křesle moc usnout, spíše jsem jen tak seděl a byl v něm tak pěkně zapasovaný. Key dostal dárek od Hyuna a hned ho musel jít vyzkoušet ven. Neměl jsem jim to za zlé, však, co je na tom špatného? Ti dva se dali dohromady nedávno, kdežto já s Minniem jsem celkem dlouho. Díval jsem se pěkně dlouho do blba, byl jsem ale rád, že zde není vedro. Díky bohu za pootevřený zadní vchod. Po nějaké chvilce mi najednou někdo obmotal ruce kolem krku a na tváři jsem ucítil polibek. Úplně mě to vytrhlo z myšlenek, až jsem zamrkal očima. ,,Ahoj..," ozvalo se a já se podíval do očí našeho krásného Fairy. ,,Minnie..," usmál jsem se a lehce mu přejel po tváři. Vypadal nervózně a nesměle. Mrkal a pozoroval mě jeho nádhernýma očima s úsměvem. ,,Kluci šli do baru, mám ti to vyřídit. Přijdou někdy v noci…," usmál se a já vydechl. Jeho úžasné dlouhé vlasy přepadly na mě. ,,Dobře, alespoň tu bude na pár hodin klid," pousmál jsem se, ale vzal ho za ruku a lehce mu přejel po obličeji, kdy jsem mu vlasy zastrčil za ucho. Lehce jsem si ho přesunul k sobě na klín a posadil si ho na něj, kdy jsem ho objal a políbil do vlásků. Projel jsem mu v nich lehce a vydechl. ,,Nepůjdeme si lehnout do postele a koukneme na nějaký film?" usmál jsem se a objal ho, kdy jsem mu lehce vtiskl polibek na rty a podíval se do jeho úžasných kukadel.

Lehce jsem se zachvěl, když si mě posadil na klín a objal mě. Nechápu, proč se ani po tak dlouhé době nemohu zbavit téhle vlastnosti. Radostně jsem zamrkal a pokýval hlavou, když mi nabídl, že si lehneme a budeme na něco koukat. Seskočil jsem z něj a chytil ho za ruku. "Tak jdeš?" Zazubil jsem se a vytáhl ho do stoje. "No jo ty trdlo střelený." Zasmál se a plácl mě po zadku a vydal se se mnou nahoru do ložnice. Došli jsme do ložnice, kdy mě Onew najednou popadl do náruče opatrně mě hodil na postel. Nevadilo mi to, dělal to často, ještě než jsme spolu začali chodit a mně se to vždycky líbilo. Zazubil jsem se a protáhl se na posteli. Nemohl jsem si tak všimnout, že Onew zamkl dveře ložnice, kdybych si toho všiml, určitě bych se zeptal, proč. Posadil jsem se a sedl si do tureckého sedu. Upřel jsem oči na Onewa a usmál se. Několikrát jsem rychle zamrkal a zastrčil si jeden pramen vlasů za ucho. "Na co budeme koukat?" Zeptal jsem se, povytáhl obočí nafoukl tváře a našpulil pusu.

Byl jsem rád, že je tu on a nikdo jiný. Kluci nás nebudou rušit. Usmíval jsem se, kdy jsem pocítil, jak se Minnie zachvěl hned, jakmile jsem si ho posadil na klín. Usmál jsem se konějšivě a velice přátelsky. On radostně zamrkal a pokýval hlavou hned, jakmile jsem navrhl, že se podíváme na nějaký film. On ze mě seskočil a chytil mojí ruku. ,,Tak jdeš?" zazubil se a vytáhl mě na nohy. ,,No jo ty trdlo střelený," zasmál jsem se a plácl ho po jeho dokonalém zadečku, kdy jsem se rovnou vydal s ním do ložnice. Došli jsme do ní, kdy já se usmál, ale popadl mladíčka lehounce do náruče a se samou opatrností si ho hodil na postel. Vrátil jsem se ke dveřím, kdy jsem byl rád, že si Minnie nevšiml toho, jak jsem zamkl a klíč dal stranou. Mladík se usadil do tureckého sedu a upřel na mě oči, kdy se usmál. ,,Na co budeme koukat?" zeptal se a nafoukl tvářičky, kdy i vyšpulil pusu. Zasmál jsem se. ,,Co třeba Iron Mana?" usmál jsem se, došel k němu a lehce mu přejel rukou po tváři, pousmál se a políbil jej na rty. ,,Tak jo!" vyfoukl tváře a já se zasmál, ale vytáhl svůj notebook a dal ho k zadní pelesti postele, kdy jsem si vysvlékl kalhoty a byl tak jen ve svém dlouhém triku. Nahoře bylo vedro, ale já se usmál a podíval se na Minnieho a vzal ho do náruče, kdy jsme se natáhli. ,,Vidíš dobře?" usmál jsem se a začal ho hladit, kdy jsem rovnou zapl film. ,,Jo," usmál se a já mu rukou dal vlasy z obličeje pryč. Políbil jsem ho na krku a pak i na tváři. Možná bychom dneska mohli zažít první společný promilovaný večer, ale věděl jsem, že na něj nemohu naléhat, on je totiž můj celý svět. Nechtěl jsem ho strašit, proto jsem ho zatím jen hladil a lehce i líbal na krku.

Podobně jako Onew i já jsem si sundal nepohodlné uplé džíny a pak jsem si lehl do jeho náruče. "Vidíš dobře?" Zeptal se, když připravil notebook a zapl film. "Jo." Usmál jsem se a pak se zachvěl, když mě Onew začal hladit a políbil mě na krku. Cítil jsem, jak se mi zrychluje srdeční tep. Ale… Je to vlastně i celkem příjemné. Lehce jsem se přitiskl víc k němu a koukal na film. Přitom mě Onew stále líbal na krku a hladil mě. Chvěl jsem se pod každým jeho dotekem. Po nějaké době, už jsem to nemohl vydržet a lehce jsem se odtáhl a zahleděl se mu do očí. "Onew, co se děje?" Zamrkal jsem a usmál se na něj a nespouštěl z něj svá hnědá kukadla. Viděl jsem v jeho očích něco… Nevěděl jsem co… Nějakou tužbu? Prosbu? Nevyslovenou otázku? Nechci aby se trápil, aby mezi námi bylo něco nevysloveného. "Slíbili jsme si, že k sobě budeme upřímní, tak co se děje?" Usmál jsem se a přejel mu rukou po tváři a opět zamrkal.

Minnie si taktéž svlékl džíny, až jsem se lehounce zachvěl, ale vzal ho do své náruče, kdy jsem se ho i zeptal, jestli dobře vidí. Zatím jsem zapl film a on se zachvěl, když jsem ho začal hladit a políbil jej. Cítil jsem bušení jeho srdce, až jsem se někde uvnitř sebe lehce chvěl. Skousl jsem si ret, ale snažil se vnímat film. Cítil jsem každé zachvění jeho těla, ale nepřestával jsem ho hladit a líbat, kdy se on najednou po nějaké době ode mě odtáhl a podíval se do mých očí. Zamrkal jsem. ,,Onew, co se děje?" zamrkal a usmál se na mě. V mých očích to jemně jiskřilo, jiskřilo to touhou po něm, po jeho blízkosti. Zamrkal jsem očima. ,,Slíbili jsme si, že k sobě budeme upřímní, tak co se děje?" usmál se a přejel mi rukou po tváři, kdy jsem vydechl, přivřel oči a usmál se. ,,Jen jsem přemýšlel…," trochu jsem sklopil oči, ale vydechl jsem a usmál se, podíval se do očí mladíčka. ,,Nelekej se, rozhodně tě nechci jen kvůli tomu, ale rád bych ti udělal dnešní den tím nejhezčím," usmál jsem se a přejel mu rukou po tváři. ,,Pokud řekneš ne, pochopím to, nebudu tě nutit do ničeho, co bys nechtěl," usmál jsem se a zamrkal očima, kdy jsem skousl ret.

Poslouchal jsem ho a celou pozornost soustředil jen a jen na něj. Pomalu mi začala zapadat v hlavě všechna kolečka. "Pokud řekneš ne, pochopím to, nebudu tě nutit do ničeho, co bys nechtěl." Dokončil svou odpověď na mojí otázku a mě vše secvaklo v hlavě a zamrkal jsem. Sklopil jsem hlavu a nadechl se. "H-hrozně rád bych ti teď řekl ano…" Šeptl jsem tišše a odmlčel se a stále hleděl dolů. Všechno se to ve mně hádalo. Věděl jsem, že po něm toužím a on touží po mně. Chtěl jsem mu to přání splnit a dokázat tak zničit tu poslední bariéru co mezi námi byla. Jonghyun s Keyem tuhle bariéru zničili hned na začátku svého vztahu, tak se dali dohromady. Docvaklo nám to všem, po té bezesné noci. Lehce jsem se třásl, bál jsem se podívat na Onewa. "A-ale… Mám strach…" Dokončil jsem to. Ano, na druhou stranu jsem měl strach. Ani jsem pořádně nevěděl z čeho… Z toho, že to bude bolet? Že mě Onew pak nechá? Netuším.

Odpověděl jsem mu na jeho otázku. Byl jsem trochu nervózní z toho, co mi řekne. Chtěl jsem, aby si to všechno přebral. On zamrkal a sklopil hlavu, kdy se nadechl. ,,H-hrozně rád bych ti teď řekl ano…," šeptl velice tiše, kdy se odmlčel a díval se dolů. Zamrkal jsem očima a dal mu čas na odpověď. Bylo mi jasné, že ho to překvapilo, nechtěl jsem ho do ničeho nutit. Vzpomněl jsem si na chvíli, kdy Hyun s Keyem spolu začali chodit, ti hned první den měli zničenou bariéru, protože jsme se nikdo nemohl pořádně vyspat. Minnie se třásl a nepodíval se ani na mě. ,,A-ale…. Mám strach…," dokončil a já zamrkal očima. ,,Z čeho máš strach?" pousmál jsem se a zamrkal očima. ,,J-já… nevím," slyšel jsem potichý hlásek. ,,Brepto, Minnie… ty můj Fairy, nebudu tě do ničeho nutit, mám tě rád, vždy mít budu, i kdyby ta bariéra mezi námi byla," usmál jsem se a lehce se pro něj natáhl a pozvedl mu hlavu tak, aby se mi díval do očí. ,,Nemusíš mít z ničeho strach, udělám vše pro to, aby se ti to líbilo a nic se ti při tom nestalo. Pokud nechceš dnes, nevadí, dokoukáme film a nebudeme na to myslet, ano?" usmál jsem se a pohladil ho po tváři. ,,Nechci tě ztratit," dodal jsem a lehce mu dal polibek na tvář.

"Brepto, Minnie… Ty můj Fairy, nebudu tě do ničeho nutit, mám tě rád a vždy mít budu i kdyby ta bariéra mezi námi byla." Chytil mě za bradu a pozvedl mou hlavu abych se mu díval do očí. Opět promluvil a já mu stále hleděl do očí. Věřil jsem mu… Každé slovo co řekl, jsem mu věřil. Pomalu jsem se začínal rozhodovat. "Nechci tě ztratit." A když pronesl tohle, rozhodl jsem se na pevno. Přisedl jsem si blíž k němu a položil mu ruce na ramena. Trochu zbrkle a nezkušeně jsem propojil naše rty a jazykem zkoumal jeho ústa. Třásl jsem se u toho, ale chtěl jsem mu dát ze sebe to nejlepší. Miluju ho a věřím mu. Chci mu všechno co kdy pro mě udělal nějak vrátit. Splnit mu jeho přání, které má v myšlenká jistě dlouho. Ale není to jen kvůli němu. Chci zbořit tu poslední bariéru. Přestat se třást, kdykoli se mě dotýká a přestat být vůči němu tak nesmělý. "M-můžeš zajít dál…" Promluvil jsem, když jsem se od něj na moment odtáhl a opět spojil zbrkle naše rty a začal mu nesměle jezdit po zádech.

Miloval jsem ho, věděl jsem, že ho nemohu do ničeho nutit. Chytil jsem si ho za bradu, abych mu mohl pozvednout hlavu a dívat se mu do očí. Do těch jeho nádherných očí, kdy jsem k němu promlouval. Dokončil jsem to tím, že jsem mu řekl, že ho nechci ztratit. Na ta slova mladík přisedl blíž ke mně, kdy položil ruce na má ramena. Malinko zbrkle a nezkušeně najednou propojil naše rty a já se usmál, ale lehce mu pomohl a propustil jeho nesmělý jazýček do svých úst. Třásl se, kdy jsem ho objal, lehce ho u toho hladil po zádech, kdy jsem se ho tím snažil uklidnit. Jemně jsem přivřel oči a užíval si naši společnou chvilku. ,,M-můžeš zajít dál..," promluvil najednou, kdy se při tom lehce ode mě odtáhl, ale jakmile domluvil, zase se naše rty spojily a on mi začal jezdit rukama po zádech lehce nesměle. Pousmál jsem se a rukou mu lehce zajel k jeho bokům, které jsem stiskl a jemně si ho k sobě přivinul. Maličko jsem se od něj odtáhl a sundal si triko. ,,Když budeš chtít přestat, hned mi to řekneš, ano?" usmál jsem se, ale jemně přisál své rty na ty jeho a políbil ho. Lehce jsem svlékl triko i jemu a prstem přejížděl po jeho hrudi, až jsem ho položil zády na postel a prozkoumával jazykem jeho ústa. Lehce jsem byl nad ním a zatím si ho uklidňoval, ale volnou rukou mu začal přejíždět po rozkroku, ale zatím jen lehce a mezitím se soustředil jen na jeho rty.

Lehce mi přejel mráz po zádech, když mi stáhl tričko a položil mě zády do postele. Jednou rukou mi přejížděl po hrudi, ale jinak se věnoval především mým ústům. Chtít přestat? To opravdu mu mám říct, když budu chtít přestat? Řekl to ty hloupej! Projel jsem mu rukou ve vlasech a snažil se ignorovat srdce, které tlouklo jako splašené. Začal jsem mu polibky oplácet a hrál si se svým jazykem v jeho ústech. Při tom, co jsem byl plně zaměstnán jeho rty, jsem ucítil doteky na svém rozkroku. "Ahh…" Vzdychl jsem tišše do jeho úst a ucítil, jak se v mých boxerkách začíná zvětšovat boule. Zrudl jsem a přivřel oči. Styděl jsem se. Tohle všechno pro mě bylo neznámé. Teprve nedávno mi bylo 17 let a Onew měl skoro 22 let. Ten věkový rozdíl sice nebyl tak velký, ale v tuhle chvíli jsem se před ním hodně styděl.

Cítil jsem, jak se chvěl, kdy jsem mu stáhl triko a položil si ho do postele. Věnoval jsem se mu, snažil jsem se mu věnovat s veškerou péčí. Byl jsem kdykoliv připravený toho nechat, kdyby řekl stop. On mi přejel rukou ve vlasech, kdy jsem se usmál, ale prohluboval polibky, kdy jsem cítil, jak jeho srdce tluče. Jeho jazyk si hrál v mých ústech a on mi oplácel polibky se vší intenzitou. ,,Ahh..," vzdychl velmi tiše do mých úst, když jsem mu přejížděl rukou po rozkroku. Po chvilce se tam zvětšovala boule a mladíček zrudl a přivřel oči. Pousmál jsem se a pohladil ho po tváři. ,,To je v pořádku..," pošeptal jsem mu do ucha a políbil jej na klíční kost, ale polehounku mu začal sundávat boxerky, ale neodtrhával se od jeho rtů. Nakonec jsem se na chvilku odtrhnul a sám si sundal ty své, ale zase se věnoval jeho rtům a oba jsme leželi v posteli úplně nazí. Jednou rukou jsem se podepíral a druhou přejížděl po jeho těle a stále jej líbal. Jeho ruce začaly jezdit nesměle po mých zádech a on přivíral oči. Usmál jsem se a pohladil ho po tváři. Věnoval jsem se jeho rtům, ale natáhl se lehce volnou rukou ke stolku, kdy jsem otevřel šuplík a vytáhl odtamtud gel. ,,Nebude tě to tak bolet," usmál jsem se, pohladil ho po tváři a trochu víc sjel k jeho kamarádovi, kde jsem mu ho maličko oblízl a rukama hladil po jeho těle, ale hned si vyžádal jeho polibek. Snažil jsem se, aby byl v klidu a uvolněný, věnoval jsem se mu s veškerou péčí a opatrností.

Dotýkal se mě… Dotýkal se mě, tak něžně. Ani jsem nevěděl, čím jsem si to zasloužil. Když jsme oba leželi úplně nazí, opět mě polil studený pot, ale snažil jsem se tenhle nepříjemný pocit ignorovat. Když vytáhl ze šuplíku gel, lehce jsem se zachvěl, ale přikývl. On pak sjel dolů a lehce přejel jazykem přes mou polotvrdou erekci. Unikl mi další sten, ale on se opět vrátil k mým ústům. Začal jsem jezdit po zádech Onewa a pak rukama přejel na hrudník. Jednou rukou jsem mu sjel středem těla, obkreslil jsem jeho břišáky a sjel níž. Hodně nesměle jsem mu přejel rukou přes jeho chloubu. Jeho tichý sten mě potěšil a opět jsem ten pohyb rukou zopakoval. Chtěl jsem se taky trochu zapojit, nesmělost mě sice neopustila, ale i přes to… Přetočil jsem ho na záda a lehl si na něj. Trošku překvapeně mi hleděl do očí. Zamrkal jsem a pokusil se usmát. Otřel jsem se svým rozkrokem o ten jeho a vzdychl. Políbil jsem ho na krk a pak si mapoval cestu níž přes krk ke klíční kosti, kde po mě zůstala failová modřinka. Měl jsem vždycky rád cucfleky, znamenalo to, že ten dotyčný má někoho, kdo ho miluje. Tedy, aspoň pro mě. Pokračoval jsem dál níž a níž přes hrudník a bříško až k podbříšku, kde jsem ho zasypal několika polibky. Rukou jsem přejel přes jeho chloubu a pak olízl špičku a nakonec ho vzal do úst celý. "M-Minnie…"

Dotýkal jsem se lehce jeho těla a velice něžně. Leželi jsme nazí v posteli a mé srdce bušilo. Vytáhl jsem i gel, kdy se mladíček zachvěl, ale přikývl, kdy jsem se usmál, ale sjel dolů a přejel mu jazykem přes jeho skoro plnou erekci. Minnie vyloudil sten, ale já se vrátil k jeho rtům. Minnieho ruce jezdily po mých zádech a po chvilce mi přejel na hrudník, kdy jsem vydechl. Cítil jsem, jak mi jeho prst projíždí středem těla, obkreslil mé břišáky a zlehka sjel níž. Byl trochu nesmělý, ale přejel přes mýho kamaráda, kdy jsem tiše zasténal a on ten pohyb zopakoval. Prohloubil jsem polibek, kdy mě najednou Minnie přetočil na záda a lehl si na mě. Zamrkal jsem dost překvapeně a díval se mu do očí. On zamrkal a usmál se. Jeho rozkrok se otřel o ten můj, kdy já vydal další sten, ale hladil ho rukama po zádech. On mě políbil na krk a na klíční kosti mi zanechal cucflek, kdy jsem vydal další sten a usmál se, ale hladil jej dál po jeho zádech. On pokračoval níž, kdy jsem se zlehka zachvěl, a mladíček mi přejel rukou po mé chloubě, kdy jsem ucítil, jak olízl špičku a vzal si jej do úst celý. ,,M-Minnie…," vzdychl jsem sténavě a přivřel slastí oči. Jemně jsem mu prohrábl rukou vlasy a on začal lehce přejíždět po mé chloubě a lehce přirážel. Nechal jsem ho a jen sténavě a vzrušeně vzdychal. Po chvilce jsem ho chytil za ruku a usmál se. ,,Aby sis to užil i ty," usmál jsem se a políbil jej, ale překulil si ho na záda. Dal jsem stranou to, že mě málem udělal, chtěl jsem, aby si to užil i on. Vzal jsem tentokrát já do úst jeho chloubu a lehce začal přirážet, jemně lízal jazykem a hrál si s ním, ale zase lehce přirážel a rukou ho hladil po břiše.


Lehce nesměle jsem si hrál s jeho chloubou. Ale čím víc stenů jsem od něj slyšel, tím víc potěšený jsem byl a nesmělost mě opouštěla. Ucítil jsem jeho ruce v mých vlasech a lehce přidal na rychlosti. Občas jsem jen jazykem přejel přes špičku a pak jsem ho vzal zase do úst celý. Po chvíli mě ale chytil za ruku a já se odtáhl od jeho chlouby. "Aby sis to užil i ty." Usmál se a položil mě zpět na záda do pěřin. Sjel níž a vzal mě do úst. "Anh!" Vzdychl jsem a můj hrudník se několikrát za sebou rychle nadzvedl. Rukama mi jezdil po břiše a hrudníku. Zaklonil jsem hlavu a skousl si rty. Svíral jsem v pěstích prostěradlo a cítil jsem, jak se blížím k vrcholu. Nechtěl jsem se udělat už teď, chtěl jsem říct Onewovi, aby přestal, ale místo toho jsem ze sebe vydal jen další steny. Zrovna ve chvíli, kdy mě Onew pustil z úst a začal mi jezdit rukou po chloubě, jsem sevřel prostěradlo natolik, že bych se divil, kdybych do něj nehty neudělal díry, prohnul jsem se v zádech a udělal jsem se. Rychle jsem oddechoval a cítil jsem, jak rudnu. "Já… Já…" Koktal jsem ze sebe mezi oddechy. "N-ne… Nechtěl… Nechtěl jsem… totiž..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama