Poslední bariéra (2. Část)

19. srpna 2016 v 8:30 | Taehee |  SHINee slash

Poslední bariéraChtěla jsem něco trochu zamilovanějšího :D Po tom ehm... sadomasu :D :D. Ano ano, i tohle končí sexem, ale prostě, je to takový romantičtější. A něco vám řeknu, napsat OnTae sex je těžší, než JongKey sadomaso :D :D.
Za další se omlouvám, že tolik často a pravidelně nic nevychází (kromě Epiphany), ale teď jsem na něčem pracovala (to něco máte ZDE) a hodlám v tomhle pokračovat, protože co si budeme povídat, ne každý český Shawol umí anglicky tak dobře, aby rozuměl písním naplno. Taky se blíží škola a já bych měla začít číst toho blbýho Vita Carroli, nebo jak se to píše :D PRej to je kravina :D. No, už vás nebudu zdržovat a užíjte si tuhle povídku ;) :D.
Musela jsem to rozdělit na dvě část, protože je tu povoleno max. 4000K znaků na článek :D :D

Kazumi jako SEME - Onew (tučné); TaeHee jako UKE - Taemin (
netučné)


On si předtím hrál s mojí chloubou dost nesměle, až jsem upustil několik stenů. Bylo to neuvěřitelný a já věděl, že by stačilo chvilku a jsem udělaný hned, ale zatím k tomu nedošlo a já si to jen užíval. Tae se snažil a já mu dal ruce do vlasů, kdy on přidal na rychlosti. Jazyk přejížděl někdy i přes špičku anebo ho měl celý v ústech. Už jsem se blížil k vrcholu, ale před tím jsem ho chytil za ruku a on se odtáhl. Chtěl jsem, aby si to užil i on, proto jsem ho položil na záda a on si sjel níž, kdy jsem si ho vzal do úst. ,,Anh!" vyšlo z něj, kdy se mu hrudník několikrát za sebou rychle nadzvedl. Usmál jsem se, ale hrál si s jeho chloubou. Rukama jsem mu jezdil po břiše a užíval si to. Už se určitě blížil k vrcholu, alespoň to tak vypadalo, když svíral v křečích prostěradlo a vydal ze sebe několik stenů. Pustil jsem ho po chvilce z úst a vzal jemně do dlaní jeho kamaráda a začal jsem ho dělat rukou. Mladíček se najednou udělal, kdy to vystříklo na moji hruď a ruce. On se prohnul v zádech a oddechoval dost rychle, kdy i rudnul. ,,Já….Já…," zakoktal se mezi oddechy, kdy jsem se na něj podíval, ale lehce olízl to krásné bílé, co jsem měl na ruce. "N-ne… Nechtěl… Nechtěl jsem… totiž...," zajíkal se, kdy jsem se na něj podíval, ale políbil ho, abych ho uklidnil. ,,Nic se neděje..," pohladil jsem ho po tváři. ,,Jíš hodně cukru, že jo? Nebo sladkostí! Máš úžasně sladký sperma," Minnie se začal smát, kdy jsem se smál s ním. Zazubil jsem se, ale natáhl se pro gel a vrátil se dolů k jeho chloubě, kdy jsem ho lehce olízl a očistil jej, pohladil po hrudi a opatrně začal gelem mazat jeho krásnou zadní dírku. Viditelně se uvolnil, což jsem byl moc rád a mohl pokračovat. Jemně jsem mu do dírky zastrčil jeden prst a podíval se na mladíka a zatím ho hladil a zase se vrátil pro polibek, kdy jsem si pohrál s jeho rty. ,,Můžu víc?" podíval jsem se na něj, kdy jsem se usmál hned, jakmile přikývl. Přidal jsem druhý prst také namočený v gelu a lehce přirážel a jezdil opatrně v jeho prdelce. Po chvilce jsem přidal i opatrně třetí a jemně v něm klouzal a jezdil, kdy jsem ho připravoval tak na svého kamaráda, pokud na něj dojde!

"Jíš hodně cukru, že jo? Nebo sladkostí! Máš úžasně sladký sperma!" Vytřeštil jsem oči a začal se smát. Vůbec jsem nevěděl jak na to reágovat, zároveň jsem byl ale Onewovi vděčný, protože jsem se prakticky kompletně zbavil nervozity. Když jsme se oba uklidnili, začal do po pomalu pronikat jedním prstem. Natáhl se k mým rtům a políbil mě. Vzdychl jsem, když prstem pohnul. Ani to tolik nebolelo. "Můžu víc?" Podíval se na mě a já přikývl. Přidal další prst, kdy už to trochu bolelo, ale dalo se to vydržet. Pak přidal i třetí prst. Skousl jsem si ret a přivřel oči. Pohyboval ve mně prsty a najednou se otřel o mé citlivé místečko. "Ahhhh!" Vzdychl jsem hlasitě a zaklonil hlavu. Onew ze mě vytáhl prsty a natáhl se ke mně. Spojil naše rty a já ohotně pustil jeho jazyk dovnitř. "Můžu, Minnie?" Zeptal se a podíval se mi do očí. Přikývl jsem a přitáhl si ho opět do polibku. Ucítil jsem, jak do mě pomalu proniká. Vzdychl jsem do jeho rtů. Ještě nebyl ani celý ve mně, když jsem mu obmotal nohy kolem pasu a přitáhl si ho blíž k sobě. Tím jsem ale zapříčinil to, že do mě vnikl rychleji a úplně celý. Sykl jsem bolestí a zamrkal slzy. Skřípl se mi dech. Tohle jsem nedomyslel. "Trdlo zbrklý…" Šeptl Onew a políbil mě a ani o milimetr se u toho nehnul. Začal mi levou rukou jezdit po hrudníku a líbal mě dál. Nejspíš chtěl, abych si zvykl, když už jsem to tak hloupě urychlil.

Řekl jsem mu, že má úžasně sladké sperma. No, nejspíše opravdu hodně jí cukrovinky. Mladík vytřeštil oči a začal se šíleně smát. Prakticky jsme se smáli oba dva a vypadalo to, že se Taemin zbavil své nervozity. Usmál jsem se, ale následně do něj pomalu pronikl jedním prstem. Natáhl jsem se při tom k jeho rtům a políbil jej. On vzdychl hned, když jsem prstem pohnul. Zeptal jsem se, jestli mohu víc, kdy mladík přikývl. Usmíval jsem se, ale pohyboval v něm dvěma a následně už i třemi prsty. Mladíček skousl ret a vzdychl po chvilce celkem hlasitě. Přivíral oči a já se usmál, ale vytáhl z něj prsty a natáhl se k němu. Spojil jsem s ním rty a on mě pustil do úst. Usmíval jsem se a po chvilce se malinko odtáhl. ,,Můžu Minnie?" pousmál jsem se a díval se mu do očí, kdy on přikývl a stáhl si mě k sobě blíž pro polibek. Ještě, než jsem do něj vnikl, jsem lehce jednou rukou popadl otevřený notebook a dal ho na noční stolek, kde jsem málem povalil lampičku, ale jen málem! Pak jsem si obratně namazal kamaráda dole a pak lehounce do něj začal pronikat. Projelo mnou vzrušení, když mi vzdychl do rtů. Nebyl jsem v něm ještě celý, když Minnie obmotal nohy kolem mého pasu a přitáhl si mě blíž k němu. Tím pádem jsem do něj zajel víc a ke všemu úplně celý. Mladíček sykl bolestí a zamrkával slzy. "Trdlo zbrklý…," šeptl jsem mu a políbil jej, kdy jsem se absolutně nehýbal a hladil jej po hrudníku a začal jej líbat. Zůstal jsem v něm ještě chvíli, kdy jsem ho hladil, líbal jej a zlehčoval tuhle chvilku, kdy jsem se po chvilce snažil trochu povytáhnout. Začal jsem s jemnou opatrností přirážet, ale nadále líbal jeho a hladil ho po těle, kdy jsem zabrousil i k jeho kamarádovi. Pomalu jsem začínal přirážet a dával si pozor, aby to Minnieho nebolelo zas tak moc. Občas jsem se zastavil, hladil jej, líbal a pomalu zase začínal s přirážením.

Dobře, dobře. Odteď to nechám na něm, tohle jsem urchylil až moc. Honilo se mi hlavou, když jsem zamrkával slzy a Onew se mě snažil trochu uklidnit, abych se uvolnil. Nadechl jsem se a začal mu oplácet polibky. Po chvíli se opatrně pohnul a jemně začal přirážet. Vzdychl jsem bolestně a zároveň vzrušeně do jeho úst. Nepřestával mě hladit a pak rukou zajel k mému rozkroku, kdy jsem opět zasténal. Chvíli jemně přirážel a pak přestal a já se pomalu začínal uvolňovat. Onew pomalu začal zase přirážet, tentokrát bez přestání, ale stále pomalu a opatrně. Moje bolest postupně ustupovala a nahrazovala ji rozkoš. Přejel jsem dlaněmi po Jinkiho hrudníku a vzdychl, když začal přirážet o maličko víc. Jednu ruku jsem ho chytil za zátylek a přitáhl si ho do hlubšího polibku, druhou jsem mu dráždil bradavky. Po chvilce Onew pochopil a ještě trochu zrychlil. "Ahhh bože!" Křikl jsem, když se otřel o moje citlivé místečko už po několikáté. "Onew…" zasténal jsem "R-rychleji." Hned po dokončení těhto slov jsem si ho opět přitáhnul do polibku a úžíval si tu neskutečnou slast, které se mi teď dostávalo a která mě postupně přibližovala k vrcholu.

Minnie to celkem dost urychlil, ale já se ho snažil uklidnit. Musí být v klidu a uvolněný. Snažil jsem se o to, nebyl na něj vůbec naléhavej a zbrklej. Jednal jsem opatrně a líbal jej, kdy se mladíček nadechl a oplácel mi je. Já se po chvilce v něm lehce pohnul a jemně přirážel. On bolestně a vzrušeně zasténal do mých úst, kdy jsem se pousmál, ale hladil jej dál a zajel až k rozkroku. On zasténal a já po chvilce přirážení zase přestal a on se pomalu uvolňoval. Usmál jsem se, ale políbil jej a zase začínal přirážet. Nejdříve pomalu a opatrně. Čekal jsem, až jeho bolest ustane a nahradí bolest rozkoš. On mi přejel dlaněmi po hrudníku a vzdychl, kdy já začal přirážet o trochu více. On mě jednou rukou chytl za zátylek a přitáhl si mě blíž, do hlubšího polibku a začal mi dráždit bradavky. Pochopil jsem to a začal přirážet rychleji. "Ahhh bože!" Křikl a já se otřel asi o jeho místečko. ,,Pro tebe Onew zlatíčko," zasmál jsem se, ale on zasténal mé jméno a pak chtěl, abych přidal. Zasmál jsem se, ale skutečně začal a vychutnával si jeho polibek. Jeho blízkost a po několika dalších přírazech se on propnul jako luk a vyvrcholil, kdy mě to jeho stáhnutí dopomohlo k tomu, abych po dalších přírazech ucítil cukání ve své chloubě a najednou jsem se udělal do něj. Sténavě jsem vzdychl do jeho úst a popadal dech. Zůstal jsem v něm a políbil jej dlouze, propletl si s ním jazyk a vychutnával si ten úžasný polibek plný lásky a něhy, kterou jsem v něj choval.

Bylo to dokonalý. Úžasný… Všechna ta slast a rozkoš, která projížděla v mém těle pokaždé, když přirazil. Sténal jsem čím dál víc nahlas. Díky bohu, že jsou kluci v baru, no i když… Rozhodně jsme nebyli hlasití jako Jonghyun a Key při jejich první noci. V téhle chvíli mě opouštěly všechny zábrany a nesmělost, kterou jsem vůči Onewovi měl. "Ano…" Vzdychl jsem, když ještě zrychlil a já se blížil ke svému vrcholu. Po několika dalších přírazech jsem se prohnul v zádech, vykřikl jeho jméno a udělal se jako první. On mě po chvíli následoval a udělal se do mě. Vzdychal do mých úst a pak se odtáhl a popadal dech. Hleděl mi do očí a já zas do těch jeho. Po chvilce přitiskl své rty opět na mé a propletly jsme spolu naše jazyky. Při polibku jsem ho začal hladit na zádech a hrudi. Užíval jsem si to celým srdcem. Po nějaké době jsme se odtáhli a Onew ze mě vyklouzl a lehl si vedle mě. Okamžitě jsem se k němu přitiskl, položil si hlavu na jeho hruď a obmotal mu ruce kolem pasu. Otřel jsem tvář o jeho hrudník a lísal se k němu jako nějaká kočka. "Ale teď mi nikam neodejdeš, že ne?" Šeptl jsem a víc se k němu natiskl a hleděl dopředu do zdi.

Bylo to něco nepřekonatelného. Minnie si to možná užíval víc, než já. Já nevím, ale já mu to chtěl udělat co nejlepší. On sténal dost nahlas, každou chvilkou. Kluci by měli být v baru, ne? Proto to nevadilo. Sic jsme nebyli tolik hlasití k tomu, aby na nás pak měl někdo stížnosti. ,,Ano…," vzdychl mladíček, když jsem zrychlil a on se zaručeně blížil k vrcholu. Stačilo mi pár dalších přírazů, kdy se on udělal s výkřikem mého jména a já ho následoval hned po chvíli, kdy jsem se udělal do něj. Vzdychal jsem mu do úst a pak se odtáhl, abych vůbec popadl dech. Hleděl jsem mu s láskou do očí, ale zase pak přitiskl rty na ty jeho úžasné a propletly jsme si naše jazyky. Hned při polibku mě mladík hladil po zádech a hrudi, kdy jsem se usmíval a vychutnával si polibek plný pocitů. Po nějaké době jsme se od sebe odtáhli a já z něj opatrně vyklouzl, kdy jsem si lehl vedle něj a on se ke mně okamžitě přitiskl a hlavu položil na moji hruď, kdy se jeho ruce obmotaly kolem mého pasu. Usmál jsem se a rukou mu začal projíždět ve vlasech, druhou po zádech. Hladil jsem ho a usmíval se namouti duši spokojeně. On se ke mně lísal skoro jako kočka, až jsem se nad tou myšlenkou pobaveně usmál. ,,Ale teď mi nikam neodejdeš, že ne?" šeptl Minnie a natiskl se více na mě. Podíval jsem se na něj, přejel mu rukou po tváři. ,,Ne, budeš navždy jediný v mém srdci, ty můj Fairy," usmál jsem se láskyplně a pohladil jej po tváři. On se usmíval a pomalu začal usínat na mé hrudi. Usmál jsem se, pohladil ho po tváři a maličko se protáhl. Jenže najednou někdo začal třískat na dveře. Úplně jsem vyletěl do polosedu a opatrně položil Minnieho hlavu na madraci, zakryl ho do půlky dekou a natáhl na sebe boxerky. Došel jsem ke dveřím a odemkl dveře. Jenže někdo mě flákl strašnou silou dveřma a já odpadl hodně dozadu. ,,Co děláš ty pitomče, chceš mě zabít?" podíval jsem se na Keye, který sem vletěl se dvěma kluky v závěsu. ,,Co se tu dě…" začal mluvit Minho a zarazil se, když si všiml něčeho bílého na mé hrudi. No, zapomněli jsme jít do sprchy, spíše Minnie usl. ,,Onew! Tys ho!" vytřeštil oči Hyun. Promnul jsem si čelo, které bylo právě nyní orazítkované díky tomu skvělému chlapci se jménem Key. ,,Mohli byste prosím mi laskavě vysvětlit, co tu děláte?" zamračil jsem se. ,,Vrátili jsme se z baru dřív a slyšeli něco co nás…," řekl Key a podíval se na Minnieho. ,,No, rozhodně jsme tím nikoho nenutili nespat a nechodit druhý den jako mrtvola po bezesné noci," odsekl jsem mu. ,,Onew, pojď ke mně, prosím…," ozval se najednou hlas našeho nejmladšího člena skupiny. Mluvil ze spaní, kdy jsem se na něj podíval, promnul si zátylek a on se najednou probral a promžoural očima. Byl k němu nejblíže Key, kdy maknae začal pomalu rudnout. ,,Mohli byste nám pánové zanechat trochu soukromí? Jako leader a maknae na to máme právo," podíval jsem se na ně a trochu se zamračil a povzdechl si.

Usul jsem. Usul jsem po tom, co mě ujistil, že mi nikam neodejde. Tiskl jsem se k němu a jeho tělo mě příjemně zahřívalo. Byl jsem napůl ve spánku, napůl možná trošku při vědomí, když jsem přestal cítit teplo jeho těla. Do mého polospánku navíc přicházely zvenčí jakési hlasy a mě to začínalo vadit. Promluvil jsem, ani jsem nevěděl, jestli to bylo v polospánku, nebo už ve skutečném světě. "Onew pojď ke mně, prosím…" Chtěl jsem ho mít u sebe. Otevřel jsem oči a zamrkal, když jsem vedle sebe Onewa neviděl. Posadil jsem se a rozhlédl se po pokoji. Vytřeštil jsem oči, když jsem spatřil Keye a pak i Minha a Hyuna. Pak jsem se podíval na Onewa. Cítil jsem, jak mi rudnou tváře a trochu jsem se zachvěl. "Mohli byste nám pánové zanechat trochu soukromí? Jako leader a maknae na to máme právo…" Promluvil Onew a já přikývl. Kluci se podívali na mě, pak na Onewa a vyšli z pokoje, kdy Onew s povzdechem zavřel dveře a už se ani neobtěžoval se zamykáním. Šel ke mně do postele a sedl si vedle mě. Natáhl ruku a pohladil mě po tváři. "Copak?" Zazubil se a přejel mi rukou ve vlasech. Trochu jsem se před klukama styděl. Kdy přišli? Kolik toho slyšeli? A proč sakra přišli dřív? Tolik otázek se mi honilo hlavou a já jsem byl lehce pořád zmatený. Obmotal jsem Onewovi ruce kolem krku a opřel se pravou tváří o jeho hrudník a spokojeně vydechl. Ucítil jsem jeho prsty, jak jemně přejíždějí po mých zádech. "Báli se o tebe." Pronesl najednou Onew a já se na něj překvapeně podíval a zamrkal jsem. "Mysleli si, že jsem tě znásilnil, že jsem ti ublížil." Zasmál se a já se k němu zase přitiskl a poslouchal tlukot jeho srdce. "To bys neudělal…" Šeptl jsem a rychle zamrkal. "Key umma je přehnaně starostlivá…" Zašklebil jsem se. "Jonghyun appa to od ní taky chytil." Přidal se Onew. Vždycky jsme si z Keye dělali legraci, že je naše umma, protože se o nás vážně staral, jako nějaká máma. A když se pak dali s Hyunem dohromady, stal se z něj automaticky appa. "Měli bysme se jít vysprchovat a pak se navečeřet. Key umma určitě něco mezitím nachystá." Zasmál se Onew po nějaké době a já se od něj jen s velkou nelibostí odtáhl. Naházel jsem na sebe nějaké oblečení a šli jsme do koupelny v patře a rychle se osprchovali… Spolu! Zbárany a nesmělost vůči Onewovi mě opustily a já si to patřičně užíval. Vlastně to ani tak nebyla moje zásluha, jako Onewa. Když jsme se umyli, oblékli jsme se a ruku v ruce sešli dolů. Key stál u linky a Hyun s Minhem o něčem vášnivě debatovali u stolu. Sedl jsem si na červenej polštář na zemi ke stolu a oni se na mě zašklebili. Ignoroval jsem jejich pohledy a natáhl se pro hůlky. Pak jsem se podíval na jídlo a zazubil se. Už jsem si nabíral na hůlky první sousto, když mě oslovil Hyun. "Minnie?" Zvedl jsem oči a pohlédl na ně. "Hm?" Zamrkal jsem a prohlížel si ho. Víc se ke mně naklonil a pak na mě se smíchem promluvil. "Jaký to bylo?" V tu chvíli vyprskl smíchy společně s Minhem a já se zamračil, ale ucítil jsem, jak rudnu. Schoval jsem tvář mezi ramenem a krkem Onewa, načež mi on položil ruku na záda a přejel po nich. "Nechte mýho maličkýho Fairyho. A Hyune, my jsme taky nevyzvídali a už vůbec jsme se neptali, proč pak Key chodil ráno s obojkem. Takže si nějaké poznámky vůči nám schovej, jo? A kdyby ti ani tohle nestačilo, tak jsem leader a máš mě poslouchat." Zvedl jsem hlavu a podíval se nejprve na Hyuna a pak na Keye, který už zasedl ke stolu. Oba měli otevřenou pusu údivem a pak si vyměnili pohledy a Key zrudl. Zašklebil jsem se a konečně si strčil do pusy první sousto. "Asi bych si měl taky někoho najít… Je to víc než zábavný, tyhlety debaty…" Pronesl po chvíli ticha Minho, úplně vážně a všichni jsme začali umírat smíchy.


Taemin usnul, když jsem ho ujistil, že mu neodejdu. Ne, já takový nebyl. Miluju ho, vím, že ho neopustím. On se ke mně tiskl a spokojeně spal. Usmál jsem se, ale pak začal randál, který způsobil Key i s kluky. Taemina to probudilo a promluvil na mě v polospánku. Podíval jsem se na něj, když se rozhlédl a spatřil kluky. Nakonec se podíval i na mě a já začal kluky pakovat pryč z pokoje. Taemin začal rudnout a přikývl, když jsem je požádal o soukromí. Povzdechl jsem si, ale zavřel dveře a nezamkl. Šel jsem za Minniem do postele a sedl si vedle něj. Natáhl jsem k němu ruku a pohladil jej po tváři. ,,Copak?" zazubil jsem se a přejel mu rukou ve vlasech jako dítěti. On mi obmotal ruce kolem krku a opřel se pravou tváří o hruď. Políbil jsem ho do vlásků a prsty přejížděl po jeho zádech. "Báli se o tebe," řekl jsem najednou, kdy se on na mě překvapeně podíval a zamrkal očima. "Mysleli si, že jsem tě znásilnil, že jsem ti ublížil," zasmál jsem se a zavrtěl hlavou. On se ke mně přitiskl a mé srdce bušilo. "To bys neudělal…," šeptl on, kdy jsem přikývl s úsměvem. "Key umma je přehnaně starostlivá…," zašklebil se mladík. "Jonghyun appa to od ní taky chytil," přidal jsem se a zasmál se. "Měli bysme se jít vysprchovat a pak se navečeřet. Key umma určitě něco mezitím nachystá," zasmál jsem se po chvilce, kdy se mladíček odtáhl. Vzal jsem na sebe oblečení a spolu s Minniem se vydal do koupelny, kde jsme se zamkli. Usmál jsem se, ale vlezli jsme si dovnitř sprchového koutu a společně se osprchovali. Nejprve jsem umyl záda Taeminovi já, pak on mně a usmíval se. Neunikl ani polibek, kdy jsme se umyli po nějaké době a vylezli ven, utřeli se do ručníků, oblékli se a já natáhl ruku k Minniemu. ,,Už tě nikdy nepustím," usmál jsem se, ale s rukou v ruce jsme sešli dolů. Key byl u linky a Hyun spolu s Minhem o něčem diskutovali. Zasedl jsem ke stolu a všiml si šklebení kluků. Zavrtěl jsem hlavou, ale natáhl se pro hůlky. Nabral jsem si jídlo do nich a vložil spokojeně do úst. ,,Minnie?" ozval se najednou hlas Hyuna, kdy jsem se na ně podíval a pak na osloveného mladíka. ,,Hm?" zamrkal a já zkoumal Hyuna i Minha. Hyun se k Minniemu naklonil a promluvil se smíchem. "Jaký to bylo?" zeptal se a po těchto slovech, které ze sebe dostal jak při hýkyání osla, se začal i s Minhem smát. Minnie se zamračil a já se na něj podíval, ale zavrtěl hlavou. On rudl a schoval si tvář mezi mým krkem a ramenem. Položil jsem ruku na jeho záda a přejel mu po nich. "Nechte mýho maličkýho Fairyho. A Hyune, my jsme taky nevyzvídali a už vůbec jsme se neptali, proč pak Key chodil ráno s obojkem. Takže si nějaké poznámky vůči nám schovej, jo? A kdyby ti ani tohle nestačilo, tak jsem leader a máš mě poslouchat," pozvedl jsem významně obočí. Podíval jsem se na Keye i Hyuna. Oba měli otevřenou pusu údivem a pak si vyměnili pohledy a Key zrudl. Ušklíbl jsem se spokojeně po tomto stěru a lehce se protáhl, ale začal jíst. "Asi bych si měl taky někoho najít… Je to víc než zábavný, tyhlety debaty…," pronesl najednou Minho a já vyprskl smíchy a vložil si tvář do dlaní. Umírali jsme smíchy, ale já si položil hlavu na Minnieho rameno, on na to moje a smáli jsme se, ale pomalu se zase klidnili. Opravdu, mám je rád. Ale jeho nejvíc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kazumi Kazumi | 19. srpna 2016 v 12:48 | Reagovat

Ani náhodou! :D OnTae bylo rozhodně na psaní 100x lepší! :D to vím na 100% :D
Kazumi :P

2 Taehee Taehee | Web | 19. srpna 2016 v 20:00 | Reagovat

[1]: Pro tebe možná! :D Já se do toho nezvládala vžít! :D :D OnTae sex se prostě píše hůř! :D :D Stojím si za tím! :D
-TaeHee :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama