Chci to zkusit! (18+)

19. září 2016 v 6:00 | Taehee |  SHINee slash

Chci to zkusit!


Tak jo... Napadlo mě, že by trojka mohla bejt sranda... No, nebyla :D :D Jsem prostě na takové zamilované slaďárny, asi proto se mi tohle až tolik nelíbí :D :D. Každopodáně, jsem s tím celkem spokojená, takže proto vám to sem dávám a doufám, že se to bude líbit :D A... Zkuste přežít další týden školy! :D Berte to pozitivně! za pět dnů je pátek! :D

Pár: Jonghyun & Key & Minho (JongKeyHo)
Upozornění: HODNĚ 18+! :D
Kazumi jako Jonghyun (
TUČNÉ), TaeHee jako Key (
KURZÍVA) a Minho (NORMÁLNÍ)


"Ne-ne… Ne počkej Minho… Počkej…" Zavzdychal jsem a odtáhl ho od sebe, když mi stahoval triko a pod mýma džínama se již značnou dobu rýsovala boule. "Co je?" Zeptal se a prohlédl si mě. "Tohle je pořád to samý… Nudí mě to…" Řekl jsem, kdy se můj mladší kolega a zároveň můj milenec zamračil. "Jak nudí? Co jako chceš víc?" Zeptal se a lehce naštvaně si sedl na druhou stranu postele. Skousl jsem si ret a zamyslel se. "Trojku!" Vyhrkl jsem ze sebe a podíval se na mladšího, který vyvalil oči. "To jako myslíš vážně? Jsi uke a chceš trojku?" Zavrtěl hlavou a já se uchcetl. To, že jsem ten, kdo do sebe nechává nakládat přeci neznamená, že nemohu chtít trojku. "Jo, chci prostě trojku! Chci to zkusit!" Skoro jsem to na něj zařval. "Fajn, fajn… Tak se uklidni… Ale myslím, že Minnie do toho nepůjde…" Řekl a já si ho prohlédl stylem, který mu říkal, že je pitomec. "Taemina bych do toho netahal. Naší jeptišku? Prosím tě… Jednou jsem mu chtěl dát pusu a div se nerozbrečel… Ne… Taemina ne a Onewa taky ne, ten by nám dal… Vím, pro koho si zajdeme…" Zasmál jsem se a zatleskal rukama a vyskočil z postele. Šel jsem potichu do ložnice vedle, kdy za mnou šel Minho. Pootevřel jsem tichounce dveře a nakoukl škvírou dovnitř. Zakryl jsem si pusu a zazubil se na Minha. "Tak náš brouček dneska taky dostal chuť…" Ušklíbl jsem se a jediným pohledem jsme se s Minhem dohodli.

To, že Key chce trojku, mě překvapilo, docela dost. Několikrát jsem mu jí navrhl, ale on mě odmítl. A najednou jí chce? To je dost divný. Jo, spíme spolu už nějakou tu dobu. Nevím, jestli závazně, nebo nezávazně, ale jestli s tím bude chtít skončit, asi mi to nějak extrat neublíží. Ale když navrhl, že si zajdeme pro Hyuna, sevřelo se mi srdce. O Hyuna jsem stál rozhodně víc než o Keye. Proč tedy spím s Keyem? To se jednoduchý… Jsem chlap, potřebuju sex! Ale tohle je příležitost, jak se k Hyunniemu dostat blíž… Nemohl jsem uvěřit, když jsme nakoukli tajně do jeho pokoje zrovna ve chvíli, když ležel na posteli, sténal a… dělal si dobře. Key se na mě podíval a já okamžitě pochopil, co máme dělat. Key otevřel dveře a jedním rychlím pohybem nahradil Hyunovu ruku svou pusou. Jonghyun ani nestihl vytřeštit oči a podívat se na Keye, protože jsem ho uvěznil ve vášnivém polibku. Usmíval jsem se, když mi sténal do pusy, protože jeho chloubu právě dokonale opečovával Key.

Celý den jsem se cítil trochu více nesvůj. Proč to? No, bylo to jasné už od začátku. Delší dobu jsem neměl s nikým sex, abych pravdu řekl, před měsícem jsem se rozešel s přítelkyní a to mě taky moc zrovna neušetřilo. Jsem nejspíše dost v zatracení, když nejsem schopný si udržet vztah, ale ono se řekne, udrž si vztah, jenže pokud jste slavným členem slavné skupiny, chtějí vás jednoduše jen někteří využívat a to já nemám ani trochu rád. Příčí se mi to, hodně moc se mi to příčí. Možná taky proto jsem onu slavnou přítelkyni jednoduše… dal jsem jí Sayonara. Ať si hledá někoho jiného, kdo jí bude opravdu každý den kupovat oblečení, aby neměla stále to stejné. Vážně, tohle je něco, co na holkách nemám rád. Ze sprchy jsem v boxerkách šel rovnou do postele, kdy jsem zalehl do postele a lehce si boxerky stáhl. Z vedlejšího pokoje se ozývaly zvuky kluků, jasně… ach, no dobře, při tom se mi dělalo taky fajn. Jednoduše řečeno - začal jsem si dělat dobře vlastní rukou, abych se konečně mohl následně uvolnit. Jenže najednou se prudce otevřely dveře a někdo se přisál k mé chloubě. Vytřeštil jsem oči a někdo mě uvěznil v polibku. Zasténal jsem, ale následně zamrkal, když jsem si uvědomil, že tu jsou… Minho? Počkat, takže tam dole je… Key? Vytřeštil jsem oči a vztáhl ruce po Minhovi, kterého jsem měl v plánu ze sebe strhnout, ale mladší kolega byl oproti mně docela více silnější, takže chytil mé ruce a přirazil je více do polštáře, až jsem zasténal do jeho úst, ale také zhluboka dýchal. Sakra, co se to děje? Jako to chtějí…. To chtějí trojku?!

Hrál jsem si s jeho jazýčkem a následně chytil ruce, které mě chtěli odtrhnout. Namáčkl jsem mu je do polštáře a ještě chvilku mu zkoumal ústa. Skousl jsem jeho spodní ret a odtáhl se. Podobně to dole udělal i Key. Opravdu jsme nechtěli, aby se náš mazlíček udělal takhle brzy. "Přidáš se k nám, Hyunnie?" Zavrněl smyslně Key, položil se na bříško vedle Hyuna políbil jej na nos. ,,He? Co?" vydechl dost ztěžka, když byl ještě ve zmatení a překvapení. "Prosím, přidej se… Nechci, aby ti Key ublížil… Takhle můžeš ublížit ty, jemu…" Zašeptal jsem Hyunovi do ucha a políbil jej na lalůček. ,,Ublížit?" pozvedl obočí a prohlédl si mě i Keye dost divným pohledem. ,,Dobře...ale...jen ..... dnes," vydechl nakonec. Nadšeně jsem jej políbil a přitáhl si ho do polibku, kdy mě však Key odstrčil a já se zamračil, když se přisál na Hyunnieho rty. Key moc dobře ví, že Hyunnieho jsem chtěl a totálně jsem se sesypal, když si našel přítelkyni. Tehdy mi Key rány obvazoval… Jo, přesně tím stylem, kterým myslíte. Sklonil jsem se k jeho erekci a nadšeně si prohlédl jeho velikost. Obravdu krasavec. Lehce jsem olízl špičku a pak ho vzal celý do úst. Při tom jsem ucítil, jak mi Key stáhl triko a já si během chvilky stáhl kalhoty a i boxerky. Moje chlouba už byla stejně nalitá a tyčila se mnohem víc a to jen díky Hyunovi. Poslední, kdo potřeboval svléknout, byl Key, ale ten se o to postaral sám. Chytil jsem ho za pas a povalil ho na postel.

Já věděl, že Hyun bude souhlasit. Dneska uke nebudu, dneska to bude Hyunnie. Hrál jsem si s jeho rty a při tom se postupně svlékal. Překvapeně jsem vyvalil oči, když mě Minho chytil za pas a povalil mě do postele. "Co to děláš?!" Sykl jsem a sledoval ho, jak si na mě sedl a pravděpodobně mě nehodlal pustit. "Jsi mazlíček, pamatuj si to…" Usmál se Minho a pak mrkl na Hyuna, kdy jsem se zamračil. "To… To ne…" Zavrčel jsem, když mě Minho přehl přes postel a políbil mě na zádech. "Ticho!" Křikl na mě a já se zachvěl. Tohle není fér, to ne… Neměl jsem být já mazlíček… Měl to být přece Hyun! "Jongie… Můžeš si pohrát s naším mazlíčkem… Ale možná bude trochu zlobit, tak by to chtělo nějaké… přesvědčovací věcičky…" Promluvil Minho a já ucítil, jak v mém otvoru pohybuje prstem a já zavyl. Byl jsem na to sice zvyklý, ale takhle ne. Mezitím, co Minho ve mně pohyboval prsty, Jonghyun mi strčil do pusy svou chloubu, až po kořen. Nelíbilo se mi to a tak jsem ho skousl a zašklebil se nad jeho výrazm v obličeji, kdy z mojí pusy svůj úd vytáhl, ale začal něco hledat ve skříni. Nemá tu snad to, co si myslím ne? Hyun… Přece není… Není na sadomaso, nebo… snad jo?

Tohle jsem vážně nečekal. Nečekal jsem, že by mě kluci takhle překvapili. Nejspíše bych se měl na noc zamykat, ale někde uvnitř mě se mi to začalo líbit. Minho chytil mé ruce, aby je namáčkl do polštáře. To se mi moc nelíbilo, ale on mi zkoumal ústa. Ještě mi skousl spodní ret, kdy se odtáhl, stejně tak i Key. Zamrkal jsem očima. "Přidáš se k nám, Hyunnie?" zavrněl najednou Key, kdy se položil vedle mě na břicho a políbil mě na nos. ,,He? Co?" vydechl jsem dost ztěžka, když jsem byl zmatený a překvapený. "Prosím, přidej se… Nechci, aby ti Key ublížil… Takhle můžeš ublížit ty, jemu…," zašeptal mi do ouška Minho, kdy jsem zamrkal. Minho mě políbil na lalůček a já se zachvěl. ,,Ublížit?" pozvedl jsem obočí, kdy jsem se lehce podmračeně podíval po obou dvou. ,,Dobře...ale...jen ..... dnes," vydechl jsem nakonec souhlasně. Minho mě nadšeně políbil a přitáhl si mě do polibku, ale v tu chvíli ho odstrčil Key a přisál se na mé rty. Zamrkal jsem očima, ale vydechl do jeho rtů, když vzal Minho do úst moji chloubu, která se vzdouvala. Možná jsem neměl jít dnes spát jen v boxerkách, ale to je jedno. Po chvilce Minho povalil Keye do postele, když jsme zde všichni tři byli nazí. "Co to děláš?!" sykl Key na Minha, který si na něj sedl a vypadal, že ho nepustí. "Jsi mazlíček, pamatuj si to…," usmál se Minho a mrkl na mě. Zamrkal jsem a lehce se ušklíbl, když začal Key protestovat. Snad si ze mě nechtěli dělat mazlíčka? Možná se mi to pomalu začínalo i tohle líbit. Minho přehl Keye přes postel. "Ticho!" křikl na Keye Minho a já se po těch dvou podíval. "Jongie… Můžeš si pohrát s naším mazlíčkem… Ale možná bude trochu zlobit, tak by to chtělo nějaké… přesvědčovací věcičky…," promluvil ke mně Minho, kdy vrazil do Keye prst. ,,Možná pak," zazubil jsem se, ale vzal svojí chloubu, kdy jsem ji strčil do úst Keye. Zastrčil jsem ji tam až po kořen. Key mě najednou skousl a já vytřeštil oči, kdy jsem i zavyl bolestně. Vytáhl jsem z jeho úst svojí chloubu a zamračil se. ,,Fajn, řekl sis o to," zazubil jsem se, poplácal ho po jeho tvářičce a rozešel se ke skříni. Má poslední přítelkyně milovala, když ji někdo svazoval, mlátil a jednoduše si s ní hrál. Jenže to mě po čase přestalo bavit - další důvod, proč jsem se s ní rozešel. Konečně jsem našel to, co jsem potřeboval. Vytáhl jsem velkou krabici, kde bylo napsáno: ,,Přísně tajné!" Ušklíbl jsem se lehce a došel k posteli, kdy jsem krabici položil k pelesti postele a otevřel ji. ,,Tak co s tebou uděláme?" podíval jsem se na Keye, přimhouřil oči, ale usmál se, kdy jsem vytáhl z krabice bičík, nějaká pouta, provazy a miliony řetízků, cvočků a také náhubek. Podíval jsem se na Minha a vyzval ho pohledem, aby se rozhodl on, co s ním uděláme.

Vytřeštil jsem oči, ale mlsně se olízl, když Hyunnie otevřel krabici. Kde to všechno vzal? No, raději se ptát nebudu. Prohrábl jsem se v krabici a vybral černá kožená pouta, obojek, řetízek a bičík. Dole až na dně krabice jsem našel černý vibrátor. Hodil jsem pouta a obojek Hyunovi a naznačil mu, ať našeho mazlíčka spoutá. Vzal jsem vibrátor a strčil ho do Keyova otvůrku a zapl na nejvyšší výkon. Hyunnie mezitím Keye spoutal. Obešel jsem postel a obmotal Hyunovi ruce kolem krku a políbil jej a později jsem propletl naše jazyky a začal mu rukama přejíždět po hrudi. Koutkem oka jsem se podíval na Keye. Tekl mu pot po tváři, celý byl rudý a zadýchaný. Odtáhl jsem se od Hyuna a začal v Kibumovi vibrátorem pomalu pohybovat. "Minho…" Zasténal Key. Tedy, spíš skoro brečel. Uchcetl jsem se a vytáhl z něj vibrátor. "Zlobíš, mazlíčku… Zlobíš…" Usmál jsem se a vzal bičík a pořádně s ním Keye flákl přes záď. Zavyl bolestí a z očí mu vytrskly slzy. "Hyunnie, co myslíš? Máš dojem, že by byl náš pejsek už poslušný?" Zeptal jsem se a podíval se na Hyuna, který stál na druhé straně postele.

Zhluboka jsem polkl a zachvěl se, když mě Hyun spoutal a nasadil mi obojek. Zavyl jsem, když do mě Minho ne zrovna citlivě strčil vibrátor a zapnul jej na nejvyšší výkon. Třásl jsem se, rudl a sténal. Ti dva se začali líbat, přímo před mým pohledem. Já věděl, že jsem odmítal Minhovi tu trojku oprávněně. Už jsem věděl, proč ji po mě tolikrát chtěl. Sténal jsem a vzdychal. Kapky potu mi začaly stékat po tváři. Najednou se Minho a Hyun odtáhli a Minho obešel postel. Místo toho, aby ze mě tu věc vytáhl, začal s ní pohybovat a já zasténal. "Minho…" Vzlykl jsem, kdy ze mě konečně vibrátor vytáhl. "Zlobíš, mazlíčku… Zlobíš…" Usmál se Minho a já pocítil pálivou bolest na své prdelce. Zavyl jsem bolestí a začaly mi téct slzy. "Hyunnie, co myslíš? Máš dojem, že by byl náš pejsek už poslušný?" Zeptal se Minho, kdy jsem zvedl pohled na Hyuna a skoro ho prosil očima, aby mi pomohl od toho sadomasochistického Minha. Jonghyun mi však strčil svou pýchu do pusy a začal si samovolně přirážet. Zasténal jsem bolestně, ale již jsem ho neskousl, to bych dostal jistě mnohem víc. Chvíli si přirážel a pak se odtáhl, kdy jsem se zhluboka nadechl a podíval se do jeho očí, ve který skákaly jiskříčky.

Trochu divné skladovat tyhle věci ještě ve skříni, když už žádnou přítelkyni vlastně nechci. Najít si kluka pro sado maso… no, to není dobrý nápad, nebo já nevím. Prakticky… už teď jsem to vlastně začal dělat. Minho prohrábl krabici a vybral černá kožená pouta, obojek, řetízek a bičík. Zašklebil jsem se, když vytáhl i černý vibrátor. Mně hodil obojek a pouta, kdy jsem pohotově pochopil a zašklebil se. Šel jsem na Keye, kdy jsem mu ruce hezky spoutal za zády. Přejel jsem mu prstem po zádech a přejel v jeho vlasech. Minho zatím strčil vibrátor do vnitřního otvoru Keye a zapl jej na nejvyšší možný výkon. Ještě jsem Keyovi nasadil obojek, za který jsem ho lehce zatahal, ale v tu chvíli ke mně došel Minho, kdy mi obmotal ruce kolem krku a políbil mě. Propustil jsem ho do svých úst a rukama jej objal podél pasu. Propletli jsme si jazyky a on mi jezdil rukama po hrudi. Slyšel jsem, jak Key vzdychá a sténá, kdy jsem se krátce k němu podíval. Měl na tváři kapky potu a byl celý rudý. Po chvilce se ode mě Minho odtáhl a začal rejdit v Keyovi vibrátorem. "Minho…," zasténal Key, kdy skoro brečel. Maličko mi ho bylo až líto, ale nakonec se zašklebil, když z něj Minho vytáhl ten vibrátor. "Zlobíš, mazlíčku… Zlobíš…," usmál se Minho, kdy vzal bičík a pěkně s ním Keye flákl přes záď, až zavyl bolestí a z očí mu vytryskly slzy. "Hyunnie, co myslíš? Máš dojem, že by byl náš pejsek už poslušný?" zeptal se mě a podíval se na mě, když jsem stál na druhé straně postele. Lehce jsem se zašklebil, když mě Key prosil očima, abych mu pomohl. Jako, předtím chtěli na mě oba dva a teď bych měl odstoupit? Ani mě nehne! Může si za to sám! Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. ,,Zatím je ještě lehce divoký," zašklebil jsem se lehce a zasmál se, ale strčil Keyovi do úst svoji chloubu, kdy jsem začal přirážet. Key zasténal dost bolestně, ale nekousl mě, protože Minho přeci jen měl stále v ruce bičík. Po chvilce přirážení jsem se odtáhl a v očích mi skákaly jiskřičky, kdy se do nich Key podíval. ,,Tak co pejsánku, jak moc poslušný jsi?" přejel jsem Keyovi rukou po tváři, kdy jsem ho lehce zatahal za obojek a přejel mu jazýčkem po konturce jeho rtů a provokativně mu skousl ret. Rukou jsem mu zajel pod břicho a lehce ho pošimral na hrudi. Zašklebil jsem se, když mi vzdychl do rtů.

Oddechl jsem si, když Hyun vytáhl svou chloubu z mého krku a já se mohl nadechnout. "Tak co pejsánku, jak moc poslušný jsi?" Zeptal se Jonghyun a skousl mi ret. Zajel mi rukou pod břicho a pošimral mě na hrudi. Vzdychl jsem do jeho rtů, ale překvapeně se na něj podíval, když obešel postel a chytil mě za boky. Ucítil jsem, jak do mě vnikl. Zavzdychal jsem a on mě pohladil po zádech. "Promiň mazlíku, už se to nedá vydržet." Řekl Hyun a já znovu zavzdychal. "Ah… Ah…" Zasténal jsem, když jeho ruka přejela přes můj rozkrok a vzal mě do ruky. Chvíli přirážel, ale pak najednou zpomalil, až přestal. Ucítil jsem tlak na svém otvoru. Ne, to… Neděje se právě to, co si myslím? Pootočil jsem hlavu a v tu chvíli hlasitě zaječel. "Jste normál-." Nedokončil jsem to, protože v tu chvíli Hyun zapohyboval rukou nahoru a dolů a já hlasitě zasténal. Cítil jsem však nemožnou bolest ve svém otvoru a velmi se zvětšila, když oba najednou přirazili.

Líbilo se mi, jak se tohle všechno Kibumovi nelíbí. Třeba mi dá konečně pokoj. Olízl jsem si rty, když Hyun pronikl do Keyova úzkého prostoru. Měl jsem z toho mžitky před očima. "Promiň mazlíku, už se to nedá vydržet." Promluvil Hyun a já zaúpěl nadržeností a po chvíli poklepal Hyunovi na rameno, kdy se na mě otočil a lehce se posunul, když pochopil co po něm chci. Pomalu jsem pronikl do už tak těsného prostoru, který se po chvilce stal ještě těsnější. Tmělo se mi z toho před očima a blaženě jsem zasténal. Kývl jsem po chvilce na Hyuna, když mi přišlo, že si Key zvykl už dost a oba najednou jsme přirazili. "Zítra tě bude pekně bolet prdelka, Kibummie…" Řekl jsem s úšklebkem a začal si našeho pejsánka nenasytně s hlasitými steny brát.

Vážně jsem si to začal užívat a také propojil rty s Keyem. Byl to dnes opravdu skvělý večer. Zeptal jsem se Keye, zda už je poslušný, ale neodpověděl mi, jen vzdychl do mých rtů, když jsem ho pošimral na hrudi. Usmíval jsem se, ale obešel postel, kdy jsem si ho chytil za boky. Vnikl jsem do něj docela prudce, kdy Key zavzdychal a já ho pohladil po zádech. "Promiň mazlíku, už se to nedá vydržet," zašklebil jsem se a Key zasténal. Přejel jsem rukou po jeho rozkroku a vzal si jej do ruky, kdy jsem přirážel dostatečnou rychlostí. Po chvilce mi zaklepal Minho na rameno, když předtím zaúpěl. Otočil jsem se na něj, ušklíbl jsem se, když jsem to dost dobře pochopil. Zpomalil jsem v Keyovi a lehce jsem se posunul. Minho se začal se svojí chloubou těsnat vedle té mé. "Jste normál-" nestačil to Key dokončit, protože jsem mu zapohyboval rukou na jeho chloubě. Minho na mě kývl a my jsme společnými silami přirazili oba nastejno. ,,Jsme normální, jak je v našich silách," zašklebil jsem se, zasmál se, ale znovu začal i s Minhem přirážet. "Zítra tě bude pekně bolet prdelka, Kibummie…," pronesl s úšklebkem Minho, kdy hlasitě sténal a já vzdychal. Lehce jsem plácl Keye po jeho prdelce, přejel prstem po jeho zádech, ale volnou rukou si přitáhl bradu Minha. Laškovně jsem si na něm vynutil polibek a sténavě vzdychl do jeho úst. Líbilo se mi to, šíleně moc.

Přírážel jsem do toho těsného prostoru, tmělo se mi před očima a pomalu jsem cítil blížící se vrchol. Vzdychal jsem hlasitě, sice jsem neřval jako Key, ale taky to nebylo nic tichého. Ještě jednou jsem přirazil, zatmělo se mi před očima, mozek na chvíli vypl a já vyvrcholil. Rychle jsem oddechoval, ale vyklouzl z Kibumova tělo, aby se mohl spokojeně uspokojit i Hyun. Při tom jsem vzal do rukou Keyovu chloubu a začal mu s vrcholem pomáhat. Občas jsem ho vzal i do pusy, aby neřekl. Najednou Kibum zasténal a mně se po jazyku rozlilo jeho sémě a v tu chvíli zasténal i Hyun a podle všeho se udělal taky. Zatím co já očišťoval Keye, on ho propustil z pout a vzal ho do náruče a položil ho do ní, protože Key se asi teď nebude moci nějak dobře hýbat. Všichni jsme si lehli do postele a rozdýchvali to. "Teda… Takovou jebačku jsem ještě nazažil…" Pronesl jsem se smíchem, kdy se na mě Kibum podíval, trochu naštvaně. "Ty máš teda co řikat! Málem jste mě zabili!" Zvolal Key a vypadal lehce naštvaně.

Přiráželi jsme na stejno do toho těsného prostoru, až to nebylo možné. Celý jsem se chvěl, sténal samou slastí, která byla neskutečná. Minho se k vrcholu dostával docela rychle, ale já si na tom dával záležet. Bavilo mě to a po chvilce jsem cítil, jak se kolem mého penisu něco rozlilo. Ach, Minhovo sémě, jasně, chápu, ale já si chci taky užít! Vykřikl jsem, zavzdychal a samou slastí přirážel. Minho vzal do rukou Keye a pomáhal mu s vrcholem. Když se Key udělal, sevřel svoji prdelku, kdy jsem vykřikl sténavě, vydechl a v očích se zaleskly slzy spokojenosti. Udělal jsem se do Keye a lehce ho propustil z pout, abych jej vzal do náruče a položil do postele, protože se nebude hýbat asi dost dlouho. Lehli jsme si všichni do mé postele a vydýchávali ten zážitek, co byl dostatečně krutý. "Teda… Takovou jebačku jsem ještě nazažil…," pronesl Minho se smíchem, kdy se na něj Key podíval. "Ty máš teda co řikat! Málem jste mě zabili!" skoro to zařval můj mladší kolega. ,,Ale ještě stále žiješ, zlatíčko," zasmál jsem se a lehce ho zatahal za obojek, kdy jsem se vydýchával. S holkou to taková prča vážně nebyla.

Bolela mě moje prdelka, ale zároveň jsem sténal tím, jak se nejprve Hyun a poté Minho starali o mou erekci. Oddechl jsem si, když Minho ze mě vyklouzl jako první, protože už jsem nezažíval takovou bolest. Minho mě vzal do ruky, kde jsem zasténal a zamlžilo se mi před očima. Blížil jsem se k vrcholu, když mě vzal do úst a začal kouřit. "Ah… Minho… Minho!" Ječel jsem, nad jeho jazýčkem a najenou jsem vyvrcholil. Kdy jsem tváří spokojeně padl na deku a ucítil, jak se ve mně udělal i Jonghyun. Mé ruce se zaradovaly, když mě Hyun zbavil pout a položil mě do postele. Oddechoval jsem a snažil se uklidnit všechno ve mně. "Teda… Takovou jebačku jsem ještě nazažil!" Pronesl Minho se smíchem, kdy jsem se zamračil. Oni si ze mě prakticky udělali děvku! "Ty máš teda co říkat! Málem jste mě zabili!" Skoro jsem to zařval, ale to jinak nešlo. "Ale ještě stále žiješ, zlatíčko." Zasmál se Hyun a lehce mě zatahal za obojek. Oba dva jsem probodl pohledem. Sedl jsem si, vzal deku, do které jsem se zabalil a vybelhal se z Hyunovi ložnice do té svojí. "Mezi námi třemi už nikdy k ničemu nedojde… Masochysti!" Zvolal jsem a šel do svého pokoje, kde jsem se svalil do postele a zalezl pod deku. Teďka si dám od jakého koliv sexu, či vztahu dost velkou pauzu. Zatraceně!

Vážně tohle byl teprve ten pravý zážitek. Rozdýchával jsem ho dost dlouho. No, dlouho ho rozdýchávat budu. Key byl dost naštvaný, ale věčně jsem ho potkával s nadrženým výrazem, takže jsme ho vlastně poučili! Key nás ještě probodl pohledem, vzal deku, zabalil se do ní a vybelhal se z mé ložnice. "Mezi námi třemi už nikdy k ničemu nedojde… Masochysti!" zvolal, kdy jsem se zašklebil. ,,Alespoň tu deku jsi tu mohl nechat! Je moje!!" zavolal jsem za ním se smíchem, ale zašklebil se spokojeně, kdy jsem se protáhl a podíval se vedle sebe na Minha. ,,Když nad tím tak přemýšlím… Key byl vždy nadržený, jak opice, třeba ho to přejde, i když…kdo ví, na jak dlouho mu to vydrží," zasmál jsem se a promnul si zátylek.

Sledoval jsem Keye, jak odchází z Hyunovi ložnice a s Hyunovou dekou. No, mohl nám jí tu nechat, je zima! "Alespoň tu deku jsi tu mohl nechat! Je moje!!" Zavolal za ním Hyunnie, kdy jsem se zasmál usmál se na něj, když se na mě podíval. "Když nad tím tak přemýšlím… Key byl vždy nadržený, jak opice, třeba ho to přejde, i když… kdo ví, na jak dlouho mu to vydrží." Zasmál se a promnul si zátylek. Skousl jsem si ret a podíval jsem se do země. "Co je?" Zeptal se mě Hyun a já se zhluboka nadechl a chytil ho za bradu a vtiskl mu polibek. Né nějaký toužebný, nebo prostě jen polibek, po pěkném sexu. Ale vášnivý a láskyplný. "Víš hyung… Já tě… Miluju…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama