Epiphany (Bonusovka 18+)

14. září 2016 v 18:35 | Taehee

Epiphany


Pár: Taemin & Minho (2Min)
Upozornění: 18+ (Nikoho to nezajímá, ale prostě, asi by se to mělo psát :D)
Kazumi jako SEME - Minho (tučně); TaeHee jako UKE - Taemin (
netučně)


Mezi roztaženými žaluziemi začalo prosvítat sluníčko. Jemně mě to zašimralo po tváři. Uběhlo několik dní ode dne, kdy jsem odpustil Minniemu a oba jsme byli jak dvě zamilované hrdličky. Miloval jsem ho a to jsem věděl! Pomžourl jsem očima, když to sluníčko bylo nepříjemné, ale protáhl se a podíval se do jeho tváře. Vypadal tak nevinně, když spal. Usmál jsem se lišácky a zadíval se ke svému stolku, kde jsem už pár dní skrýval něco, co mladík nezná! Díval jsem se zatím na jeho tvář, která byla tak nevinná a čistá. Pousmál jsem se, rukou ho po tváři pohladil a dal stranou deku. Prohlížel si ho a cítil, jak se chvěju. Skousl jsem si toužebně ret a pak si na mladíka sedl obkročmo. Jaké štěstí, že ležel na zádech, ale i na břichu by to bylo fajn. Zapřel jsem se levou rukou o postel, abych pak dosáhl pravou rukou do stolku. Naklonil jsem se nad Taemina a políbil ho dlouze na čelo a rukou mu vjel pod triko. Hezky jsem ho měl pod sebou uvězněného a jen tak jej nepustím! Škádlil jsem ho rukou pod trikem, šimral jej, dokud se neprobudil. Skoro vyletěl, až jsme si dali málem hlavičku, ale to jsem raději dal hlavu stranou a lišácky se usmál. ,,Dobré ráno… ty můj motýlku, chytil jsem si tě a už tě nepustím," usmál jsem se až trochu zákeřně. ,,Mi-Minho?" dlouze si zívl a více se nadechl. Předtím mu možná už docházel dech a ještě teď se nějak otřásl. ,,Něco ti dlužím…," usmál jsem se tajemně, vyjel rukou k jeho bradavkám a stiskl je. Kousl jsem ho jemně do rtu, ale držel jej uvězněného pod sebou dost napevno. ,,Ale…," odmlčel se a hluboce polkl, až jsem se zazubil, vytáhl pravou ruku zpod jeho trika a natáhl se ke stolku, kdy jsem ze šuplíku vytáhl lubrikační gel. ,,Říká ti tohle něco? Je to lubrikační gel a na rozdíl od tebe, mi to slovo něco říká," usmál jsem se, přisál se k jeho rtům a udržoval ho pod sebou, kdy jsem gel zase dal stranou a začal znovu dráždit mladíka všude, pravou rukou.

Byl jsem ve svém oblíbeném snu a patřičně jsem si to tam užíval. Od doby, co jsme s Minhem spolu, mám nádherné sny. Nikdy se mi ráno nechce vstávat. Začínalo se mi nějak špatně dýchat a cítil jsem na svém těle něčí váhu. Ucítil jsem na své hrudi dotek a rty na čele. Když se ruka na mé kůži na hrudi začala pohybovat, polekaně jsem vyletěl do sedu. Minho na mě seděl obkročmo a skoro jsme se praštili hlavami o sebe. Překvapeně jsem zamrkal a nadechl se. Jeho ruka mě zatlačila zpět do lehu. "Mi-Minho?" Zívl jsem a nadechl se znovu. "Něco ti dlužím…" Pronesl tajemně a já ho překvapeně prohlížel. Když vyjel rukou k mým bradavkám a stikl jsem, vytřeštil jsem oči a vzdychl, když mě kousl do rtu. Nemohl jsem nic dělat, měl mě moc pevně přišpendelného pod sebou, ale… Vlastně jsem ani nic dělat nechtěl, tedy kromě toho, aby mě tolik nedusil. "Ale…" Odmlčel se, když se odtál a hluboce polk. Vytáhl ruku z pod mého trika a natáhl se do nočního stolu, a vytáhl… Lubrikanční gel? Vyvalil jsem oči. "Říká ti tohle něco? Je to lubrikační gel a na rozdíl od tebe, mi to slovo něco říká." Usmál se a opět se přisál na mé rty. Vybavil jsem si tu noc, když jsem mu potom zlomil srdce. Ano, tehdy jsem na nějakej gel fakt kašlal, muselo to asi trochu bolet. Myšlenek mě Minho však zbavil hned, když mě začal opět dráždit po celém těle a strčil mi jazyk skoro do krku. Kousl jsem ho do jazyku a chtěl si vydobýt dominantní pozici. Nedokázal jsem ho ale zatím převrátit pod sebe, byl silnější než já. Opět jsem ho kousl do rtu, až bolestně vydechl. Třeba to vyjde, dominantní pozice se snadno nevzdám.

On mě kousl do jazyku a snažil se vydobýt si svoji dominantní pozici, kterou jsem poznal minule. Nedal jsem se, tlačil ho pod sebou, aby neměl možnost mě setřást jen tak lehce. Nedám se! On mě pak opět kousl do rtu, až jsem bolestně vydechl. Odtáhl jsem hlavu, ušklíbl se, políbil jej do ušního lalůčku a lehce jej tam kousl, až se on otřásl. ,,To se ti jen tak nepovede, indiánský princ tě dnes má ve svých spárech, jak s tím naložíš?" usmál jsem se a sjel pravou rukou k jeho kamarádovi, kdy jsem ho zmáčkl a pomalu nahmatal jeho varlata, která jsem zmáčkl a on vykřikl. ,,Ticho…," přisál jsem se k jeho rtům a svým tělem ho tlačil do postele. ,,Patříš jen mně..," usmál jsem se, provokativně ho kousl do rtů a políbil jej tam, kdy mě polila vlna vzrušení, a on vydechl. Usmál jsem se spokojeně a vzal lemy jeho trika, kdy jsem z něj to pyžamo jednoduše strhl a on přede mnou byl z poloviny nahý. Posadil jsem se na něj, kousek nad jeho kamarádem a díval se na něho, kdy on se snažil rukama zpod mě vyprostit. Svlékl jsem si triko a zasmál se. ,,Minnie… jsi jak splašená ryba…," chytil jsem mu obě ruce a políbil jej na krku. Ty ruce jsem mu začal více tlačit do polštáře a odtáhl se, kdy jsem se zamyslel. Dostal jsem šílený nápad. ,,Co kdybych si s tebou opravdu pohrál," podíval jsem se na mladíka, který sebou kroutil. ,,Minho… netrap mě," zaúpěl mladík, když se mě snažil setřást z jeho těla. ,,To ti nemohu slíbit," políbil jsem ho na hrudi a vzal jeho kůži do zubů, až se ozval bolestný sten, doprovázený vzrušeným vzdychnutím, kdy jsem se spokojeně usmál. Nenápadně jsem se natáhl zpět ke svému stolku a vytáhl pouta, kdy jsem jedno z ok zacvakl nejdřív do jedné ruky a propletl to jedním rámem v pelesti a zacvakl i druhou ruku. ,,Tak a mám tě!" zasmál jsem se vzrušeně a pustil mladíka, kdy jsem ho políbil a kousl ho znovu hravě do rtů a chytil jeho jazyk do svých zubů. Zajel jsem mu rukou pod tepláky, ale zatím ho jen dráždil a škádlil. Měl jsem obě ruce volné, pro mě pokušení, pro Minnieho dost velký trest za tu naši první noc.

Odtáhl odemne po kousnutí hlavu a přitiskl mě víc k posteli. Políbil mě na ušní lalůček a pak ho vzal do zubů a lehce skousl. Vzdychl jsem a cítil, jak se mi do mojí chlouby začíná nalívat krev. "To se ti jen tak nepovede, indiánský princ tě dnes má ve svých spárech, jak s tím naložíš?" Usmál se a já vyvalil oči. Sakra, je to fakt ten Minho, který se kvůli mně podřezal? Kde je ten citlivej, možná až přecitlivělej Minho? "Ahhh!" Vykřikl jsem bolestí a vzrušením, když mi zmáčkl varlata. Hned na to mě ale okřikl, až jsem se zachvěl. Počkat? Já, já se ho bojím? No, tak to, ale přeci nejde! Ten dominantní chci bejt já. "Patříš jen mně…" Zašklebil se a kousl mě do rtu, kde mě následně políbil. Vydal jsem ze sebe místo protestu jen další vzrušený a bolestný sten. Vzal lemy mého trika a strhl mi ho. Cítil jsem, jak mě polil studený pot, když jsem se předním objevil skoro nahý. Copak jsem tu první noc byl takový i já? Nemohu si to vybavit, vůbec ne. Sedl si na mě, kousek nad mojí polotvrdou erekci a já teď měl možnost se od něj vykroutit a zkusit znovu bojovat o dominanci. "Minnie, si jak splašená ryba." Pronesl, když si sundal triko a chytil mé ruce. Sakra! Začal mi je cpát za hlavu k polštáři a já se neměl jak vyprostit z jeho pevného sevření. Cítil jsem se bezbranný. Myslel jsem si, že víc bezbranně se už cítit nemohu, ale mýlil jsem se. "Co kdybych si s tebou opravdu pohrál?" "Minho, netrap mně…" Zaúpěl jsem a znovu se zakroutil z prava do leva, abych ho ze sebe shodil. Seděl na mě však dál. "To ti nemohu slíbit." Pronesl Minho a políbil mně na hrudi a vzal mou kůži do zubů. "Ahh bože!" Vzdychl jsem v návalu vzrušení a bolesti. Ani jsem si nevšiml, když se Minho natáhl pro něco do šuplíku. Ztěžka jsem polkl, když jsem spatřil pouta. Jedno z ok pout mi zacvakl do jedné ruky, pak to propletl rámem v čele postele a pak mi zacvakl i druhou ruku. Jsem tak strašně pitomej! Proč nevstávám dřív než Minho? "Tak a mám tě." Zašklebil se Minho a konečně mi přestal ztěžovat dýchání a lehce se nadzvedl, kdy jsem se zhluboka nadechl. Přitiskl k mým rtům ty své a kousl mě do spodního rtu a poté do jazyka. Jeho ruka nenápadně zajela pod mé tepláky ve kterých jsem spával. Jezdil mi po vnitřní straně stehen a přes varlata. Mojí tepajcí erekce si však ani nepovšiml. Házel jsem s sebou ze strany na stranu. Vzdychlal jsem a prosil v duchu, aby mě vzal konečně do ruky. Cítil jsem, jak mi po spánku stéká kapička potu. "M-Minho, už-už to nevydržím, ah!" Vzdychal jsem a do očí se mi nahrnuly slzy. Bylo to moc slasti, po které však nepřicházelo uspokojení, ale jen další dráždění. Minho mě políbil na nos a usmál se. Začal o mě zase důkladně pečovat, tedy až na tu spodní část mého těla, tu nechával i na dále bez povšimnutí. Kdybych mohl, už bych si svou chloubu začal uspokojovat klidně sám. Jenže to jsem nemohl, Minho mě doslova zpoutal.

Tohle mě bavilo. Určitě jsem Taemina překvapil. Nebyl jsem to já, věčně citlivý Minho. Byl jsem někdo jiný, až moc natěšený z toho, že mu to mohu osvlažit a oplatil tu první noc. Jenže si budu muset od dnešního dne na něj dávat pozor. Cítil jsem, že má erekci, která mu stoupá, ale nevšímal si toho, byl jsem až moc v ráži a nechtěl, aby si to užil on! Já si to chtěl užívat víc. Měl jsem ho pod sebou a převažoval nad ním. Byl jsem dominantnější momentálně. On sténal vzrušením a i bolestí. Líbilo se mi to a následně z něj strhl triko. Byl přede mnou skoro nahý a chtěl se mi dostat ze spárů. To se mu ale nepovede. Byl bezbranný a mýlil se, že by se mohl dostat na dominantní pozici. ,,Ahh bože!" vzdychl mladík v návalu vzrušení a bolesti. Usmál jsem se zákeřně. Cvakl jsem ho do pout a užíval si pohled, kdy on byl bezradný. Už jsem mu netížil dýchání, ale přitiskl se k jeho rtům a hrál si s ním. Má ruka mu sjela k jeho kamarádovi, který byl značně vzrušen a byl dost… erekcován, ale toho jsem si nevšímal. Nechal jsem ho v jeho vzrušení. Trápil jsem ho. On vzdychal a házel sebou do stran, kdy jsem si ho jednou rukou lehce stiskl a přidržel, aby se uklidnil. ,,M-Minho, už-už to nevydržím, ah!" vzdychal a do očí se mu draly slzy. ,,Dnes si chci užít já, drahoušku," usmál jsem se, políbil ho na nos a důkladně ho škádlil. Trápil jsem ho a jeho chlouba se mohla vzdouvat, jak chtěla. Slezl jsem z něj, kdy jsem ho chvilku nechal vychladnout, zcela provokativně. Usmál jsem se, ale můj kamarád už sílil vzrušením. Svlékl jsem si tepláky a pak osvobodil i kamaráda Minnieho, kdy jsem mu stáhl tepláky a jeho chlouba se tyčila jako maják. Provokativně jsem ho na něj políbil, olízl si rty, ale lehce ho do něj cvrnkl. ,,Tohle dneska nebude potřeba… broučku," usmál jsem se a přitiskl se k jeho rtům. Lehce jsem přesunul své tělo k jeho hlavě a můj kámoš mu lehce začal přejíždět kolem rtů, až si ho mladík ochotně vzal do úst. Vzdechl jsem sténavě a vzrušeně. Chvilku jsem ho nechal a byl vzrušeností bez sebe. Dýchal jsem rychle a zhluboka, ale zase z něj slezl a vzal si velký polštář, kterým jsem mladíkovi vypodložil jeho pánev. Políbil jsem ho a usmál se. Vzal jsem si gel a namazal si jím prsty, kdy jsem začal přejíždět prstem kolem jeho otvoru. Laškovně jsem se natáhl k jeho rtům a políbil jej, ale pravá ruka byla stále dráždivá u jeho otvoru. Lehce jsem se stáhl rty k jeho břichu, kousal jej lehce, líbal a strčil prst do jeho úžasného zadečku. Hrál jsem si s jeho otvorem. ,,Hezky se uvolni…zlatíčko," usmál jsem se a přidal další prst, kdy jsem si to užíval.

Konečně se nademnou Minho slitoval aspoň tolik, že vysvobodil mojí chloubu z látkového sevření tepláků. "Tohle dneska nebude potřeba broučku." Pronesl, když své rty přiložil k mému vzrušenému penisu a pak do něj lehce cvrnknul prsty. Jak jako nebude potřeba? Jak, že si dneska užije jen on? Co tohle sakra má bejt? Pak se přesunul k mé hlavě, kdy mi svou chloubou přejel po rtech. Neměl jsem na výběr a vzal ho do úst. Vzdychl a chvíli mě tak nechal. Pak se odtáhl a pod pánev mi dal polštář. Políbil mě a usmál se. Po chvíli jsem už cítil jak svůj prst s chladným gelem přiložil k mému otvoru. Dráždil mě tam a po chvíli mě kousl do břicha a pak políbil. Vzdychl jsem a pak zalapal po dechu, když do mě bez velké námahy a bez nějakého protestu z mojí strany strčil jeden prst. "Hezky se uvolni zlatíčko." Usmál se přidal další prst. Byl jsem rudý jako rajče, když neměl žádný problém se do mě dostat. "Minho!" Zavzdychal jsem jeho jméno, když přidal třetí prst a začal hledat mé citlivé místečko. Vážně tam sakra dostal tři? Parchant! Zneužívač malejch dětí je! Je to pre-… "Ahh!" Prohnul jsem se v zádech a zasténal. Našel moje citlivé místečko, otřel se o něj ukazovákem. Okamžitě začal svou energii soustředit tam. Jak mohl tak rychle najít to místo?! "Bože Minho!" Vzdychal jsem, když znova zakroutil prsty. Cítil jsem svůj rychle se blížící orgasmus. Minho se natáhl k mým rtům a políbil mě. Nepřestával však ve mě pohybovat prsty. "Vážně se uděláš jen z mejch prstů? Neřekl bych, kdybych už byl v tobě, ale takhle…" Vypustil ze sebe Minho otázku, ale já jsem byl kopletně zbaven veškerého vnímání. "Min-Minho! Už… už nemůžu!" Vykřikl jsem a při dalším pohybu Minhových prstů se udělal na jeho neodolatelné bříško. Byl jsem rudý a rychle oddechoval. Minho se na mě podíval a pak se zahleděl za mě, na pouta.

Dnes si chci užít já, minule si užíval jen on, proto jsem dnes na řadě já! Usmíval jsem se nehorázně škodolibě. Těšil jsem se, až se do něj dostanu, uvidí, co proto! Vzal mého kamaráda do úst, kdy jsem vzrušeně vzdychl. Chvilinku jsem si samovolně přirážel, abych si užil a cítil, jak mě to nehorázně vzrušuje. Pak jsem mu dal pod pánev polštář, aby byl vysoko, kdy jsem ho políbil a už jen strčil prst s gelem do jeho otvoru. Dráždil jsem ho. Zkrátka si ho hezky rozdráždim, kdy on zalapal po dechu a dokonce bez protestu přijal můj prst. On byl rudý jako rajče, což se mi to líbilo, a zasmál se, ale přidal další prst. Lehce jsem pohyboval prsty a on zavzdychal mé jméno, kdy jsem přidal i třetí prst a hledal si jeho citlivé místečko. Pohyboval jsem prsty, slastně si olizoval rty, líbal ho. ,,Ahh!" prohnul se najednou v zádech a zasténal. Našel jsem ho, až jsem se spokojeně usmál. Otřel jsem se o něj ukazováčkem a prsteník s prostředníčkem se k tomu připojily. Soustředil jsem se jen na to místečko a usmíval se dost zářivě. ,,Bože Minho!" vzdychal mladík a já se usmál, ale zakroutil prsty. Natáhl jsem se znovu k jeho rtům, pohyboval v něm svými prsty a viděl ten vzdouvající orgasmus. ,,Vážně se uděláš jen z mejch prstů? Neřekl bych, kdybych už byl v tobě, ale takhle…," utrousil jsem, zasmál se, když mladík byl zbaven vnímání. Políbil jsem ho a najednou Minnie vykřikl mé jméno, a že nemůže. Při mém dalším pohybu najednou vystříklo jeho sperma na mé vypracované břicho. Ušklíbl jsem se, on byl rudý jako rak a rychle oddechoval. Podíval jsem se na něj, ale zahleděl se na pouta. ,,Slíbíš mi věrnost?" vytáhl jsem prsty z něj, lehce s nimi přejel kolem jeho rtů a políbil jej. ,,Anoo," křikl sténavě a vzrušeně. ,,Tak já tě pustím, ale žádné odporování," usmál jsem se a natáhl se pro klíčky, kdy jsem mu odemkl pouta a lehce si namazal gelem svého kamaráda. Políbil jsem nejprve Minnieho na rty, jemně ho kousl, přejel jazykem a políbil. Rukama jsem mu přejel po hrudi a nakonec do něj lehce vnikl. Nový nával vzrušení mnou projel a já začal jemně pomalu přirážet. Mladík se nevzpíral, zavzdychal a já začal nabírat na rychlosti.

Po svém orgasmu jsem rychle oddechoval a pomalu přesával cítit ruce. "Slíbíš mi věrnost?" Zeptal se a vytáhl ze mě prsty. "Anoo!" Křikl jsem vzrušeně a zamrkal několik slz. "Tak já tě pustím, ale žádné odporování." Usmál se škodolibě a pak mě pustil z pout. Určitě budu mít ještě teď sílu na nějaké odporování. Protáhl jsem si ruce a pak se nadzvedl v loktech. Spatřil jsem, jak svou erekci potřel gelem, pak se přesunul celý nademě a políbil mě. Kousl mě do rtu a opět políbil. Přejel mi dlaněma po hrudi a pak jsem ucítil, jak do mě pomalu vnikl. Vzdychl jsem a propletl jazyk s tím jeho. Začal přirážet a já automaticky obmotal ruce kolem jeho krku. Bože, ta slast, která v mém těle právě teď projížděla, byla nepopsatelná. Sténal jsem čím víc dál nahlas, ale nedokázal jsem se prostě ovládnout. Jak postupně přidával na rychlosti, zarýval jsem mu pak nehty do zad. Nejspíš tam bude pár krvavých šrámků. Občas jsme spolu propletly naše jazyky, ale tak hluboce a hlasitě jsme sténali a vzdychali, že jsme potřebovali často nový kyslík. Bylo mi teď absolutně jedno, že nejsem ten dominantní, projížděla mým tělem slast a vášeň a já si to patřičně užíval. "M-Mi-Minho! Už-už budu, ah!" Vykřikl jsem a víc mu zaryl nehty do zad. "Já taky zlatíčko…" Zavzdychal a v mé chloubě to několikrát zacukalo a já se s velmi hlasitým výkřikem Minhova jméno jako první udělal. Pokud jsme kluky do teď neprobudili, teď už určitě. Mé stažení při orgasmu, dopomohlo k Minhově vlastnímu vrcholu a po pár dalších přírazech se do mě taky udělal. Opřel své čelo o to moje a oba jsme zrychleně oddechovali. "Minho…" Šeptl jsem s vyprahlým hrdlem a lehce se nadzvedl a políbil ho. "Miluju tě…" Pronesl jsem, když jsem svou hlavu opět položil do polštáře. On ze mě pomalu vyklouzl a lehl si vedle mě.

Minnie měl orgasmus děsně rychle, ale to vůbec nevadilo. Byl jsem spokojený, rozhodně to nebude jeho poslední orgasmus dnešního rána. Uvidí, že ještě nekončím. Já si chci taky užít! Mladíček mi odsouhlasil, že slibuje věrnost. Vykřikl to se samým vzrušením a já jsem si všiml několika slz. Vytáhl jsem z něj tři prsty a pustil jej z pout. Mladík se protáhl a nadzvedl se v loktech. Usmál jsem se, ale potřel jsem si kamaráda dole gelem, kdy jsem se natáhl nad Minnieho a políbil jej. Laškovně jsem ho kousl do rtu a znovu políbil. Mé dlaně mu lehce přejely po hrudi a nakonec jsem lehce do něj vnikl. Minnie vzdychl a naše jazyky se propletly. Pomalu jsem začal přirážet, kdy mi mladík obmotal ruce kolem krku. Užíval jsem si to, sténal vzrušením. Oba jsme byli vzrušení a já trochu naše sténavé zvuky tišil tím, že jsem tiskl své rty k rtům mého Fairy. Usmíval jsem se, přidával na rychlosti, až mi Minnie zarýval nehty do zad. Bolestivě ale více vzrušeně jsem zasténal, vzdychal a pokračoval dál. Naše jazyky se proplétaly a my sami měli problém, abychom to vůbec rozdýchali. Bylo to neskutečné, celým tělem mi probíhaly nějaké výbojky a bylo to skoro jako elektrický proud, když na něj sáhnete a ono vás to lehce kopne. Užíval jsem si to a cítil, že už brzy budu. "M-Mi-Minho! Už-už budu, ah!" Vykřikl po chvilce Minnie a zaryl mi nehty o něco víc do zad, až jsem zasténal bolestí, ale víc přirážel. "Já taky zlatíčko…," zavzdychal jsem, olízl si suché rty a najednou se Minnie s velmi hlasitým výkřikem mého jména udělal jako první. Při jeho stažení při orgasmu mi to najednou lehce cuklo v mé chloubě, kdy mi to stačilo k tomu, abych toužebně vykřikl a po několika dalších rychlejších přírazech jsem se udělal rovnou do něj. Vzrušeně jsem vzdychl a opřel si čelo o Minnieho čelo a oba jsme oddechovali dost rychle, ale spokojeně. "Minho…," šeptl moje jméno doslova vyprahle, kdy se nadzvedl a políbil mě. ,,Miluju tě…," pronesl a položil hlavu do polštáře. ,,Taky tě miluju," usmál jsem se, naklonil se k němu a políbil jej, ale pomalu z něj vyklouzl a lehl si vedle něj. Vydýchávali jsme se několik minut, protože tolik slasti a bolesti. Určitě jsem měl několik krvavých škrábanců, ale to mi nijak nevadilo. ,,Půjdeme do sprchy," usmál jsem se, natáhl ruku k Minniemu, lehce mu stiskl boky a zvedl se z postele, kdy Minnie vstal, a oba jsme si vzali věci, v kterých dnes budeme chodit. Zalezli jsme si do sprchy, kdy jsme do velkého sprchového kouta vlezli oba a začali se mýt. Dotýkali jsme se sami sebe navzájem a umývali se. Vyměnili jsme si několik vášnivých polibků a třeli se lehce o sebe. Po chvilce jsme měli už hlad, proto jsme vylezli, utřeli se, oblékli se a vyrazili společně s propletenými prsty dolů.

Leželi jsme chvíli na zádech a popadali dech. To, co jsem právě prožil, bylo něco, dokonalýho! Úžasnýho! On byl úžasný. Sice jsem ho neznal z téhle stránky, ale líbilo se mi to. Když jsem chytil trošku víc energie, přitiskl jsem se k němu, položil svou hlavu na jeho hruď, objal ho kolem hrudníku a on mě levou rukou chytil kolem pasu. Zamrkal jsem pár slziček štěstí, které se mi v očích objevili a na chvilku zavřel oči a poslouchal jeho tlukot srdce. Jak mě pomalu opouštěla vášně v tělě, začínal jsem si uvědomovat, že jsme možná byli trošku hlasití. Ale stěny to snad jistí, takže by s tím nikdo neměl mít problém. Před mýma očima teď probíhal jen a jen Minho. Lehce jsem si tvář otřel o jeho hruď a spokojeně oddechl. "Půjdeme do sprchy." Pronesl Minho a stiskl mi boky. Otevřel jsem oči a vstal. Oba jsme si vzali věci na dnešní den a vydali se za roh a kolem mojí ložnice jsme šli do sprchy. Do sprchového koutu jsme si vlezli spolu a pustili na sebe tu horkou vodu. Jak na nás stékala voda, přitáhl si mě Minho za boky k sobě a přistikl své rty na mé. Okamžitě jsem vplul jazykem do jeho úst a on udělal to samé. Tuhle vášinou chvilku jsem si užíval, ale po chvilce jsme se odtáhli a dokončili naše mytí. Vylezli jsme, utřeli se a oblékli. Chytil jsem Minha za ruku, propletli jsme spolu prsty a vyrazili dolů na snídani. "Dobré ráno…" Usmál jsem se na kluky u stolu a sedl si na zem ke stolu, kdy si Minho přisedl vedle mě. Kluci nic neříkali a jen na nás koukali. Minho to už nevydržel a zašklebil se. "Co je?"

Popadali jsme dech. Bylo to něco nepopsatelného! Bylo to vzrušující a já byl vzrušením celý bez sebe. Má druhá stránka už taková byla. On se pak ke mně více přitiskl, položil hlavu na moji hruď a objal mě kolem hrudníku. Usmál jsem se a chytil ho kolem pasu. Jemu se objevily v očích slzičky a já se usmál. Vyzval jsem ho do sprchy a stiskl mu boky. On otevřel oči a vstal. Vzali jsme si věci a přesunuli se za roh, vedle ložnice Taemina. Vlezli jsme si do sprchy a já k sobě stáhl Minnieho a přitiskl své rty k němu, kdy on okamžitě vplul jazykem do mých úst. Oplatil jsem mu to a užíval si to. Pak jsme se umyli, vylezli ven, utřeli a oblékli. Propletli jsme si prsty a vyrazili dolů na snídani. "Dobré ráno…," usmál se Minnie na kluky. ,,Bré ráno," usmál jsem se i já a sedl si hned vedle Minnieho. Kluci nic neříkali a jen na nás zírali. ,,Co je?" zašklebil jsem se, když už jsem to nevydržel. ,,Budeme muset odzvučnit další pokoj," promluvil po chvilce ticha Key. ,,Takhle vyvádět brzo ráno," zamračil se Hyun. ,,Ty jsi ten, kdo budí obvykle ostatní!" podíval jsem se na Hyuna a zazubil se. ,,Ale ne výkřiky v šest ráno!" zamračil se Onew. Já si skousl ret, vyměnil si pohled s Minniem, který se nehorázně červenal. Zasmál jsem se a štípl ho do tvářičky. Byl tak roztomilý. Dal jsem mu malou pusu a podíval se zpět na Keye. ,,Takže bude další volný pokoj,'' poznamenal Key a my kývli. ,,Půjdeme k Minniemu,'' usmál jsem se. ,,Jo, tam budeme mít víc soukromí," zabrblal Minnie. ,,Spíše my klid," povzdechl si Hyun. ,,Ostatně pracovna navíc se hodí," kývl Onew. ,,Kde vlastně je teď medvěd?" zašklebil se po chvilce Minnie, když jsme se pustili do snídaně. ,,Bílý cestovatel byl naposledy spatřen u leadera,'' zamyslel jsem se. ,,Třeba je teď u Keye!" zasmál jsem se a ukázal hůlkou na našeho Keye hyung naproti mně. ,,Ten když má pokoj s Hyunem, tak ho určitě v objetí už měl,'' poznamenal Minnie a já se zasmál. ,,Tak je asi stále u Onewa,'' dodal Minnie a já se podíval na ty tři, kteří si nás prohlíželi se zvednutým obočím. ,,Ale stejně...radši koupíme Onewovi plyšové kuře..," vyfoukl jsem vzduch z plic a v tu chvíli se začal smát, kdy chytili výtlem i ostatní. Jak já tuhle partu miluju. Nikdy už neudělám žádnou hloupost, vážně ne! Ke všemu tady mám jeho.. usmál jsem se nad svými myšlenkami a spokojeně se pustil do jídla.

KONEC
A TADY JSOU OBRÁZKY, KTERÝ SE VZTAHUJÍ K 2MIN A JÁ VÁS O NĚ NEMOHU PŘIPRAVIT :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama