Medvídek (5. Část - Poslední)

24. září 2016 v 12:21 | Taehee

Medvídek


Poslední část... Ale nebojte, ještě bude bonusovka. :D Mám další JongTae story (já vím sem strašná! :D)... Jednu hotovu, jmenuje se Savior a navazuje na Only once Taeminnie. A pak ještě jednu co není hotová, ale je úžasná! Snad se vám příběh Medvídek líbil a zahrnete ho láskou^^. V nejbližší době čekejte nějaké další nové průběhovky, ať už Savior, nebo další díl SOG, nebo něco úplně nového~!

Pár: Jonghyun & Taemin (JongTae)
Upozornění: Asi nic... Příliš velké množství slaďárny :D
Kazumi jako Jonghyun (tučně); TaeHee jako Taemin (
netučně)


Tohle není fér! Já takovou sílu nemám. A on si mě tady klidně nosí, jako bych nic nevážil. Když vypl toustovač, opět se věnoval mým rtům. Chytil mě pevněji do náruče. I kdyby mě nedržel, asi bych nespadl. Držel jsem se ho jako klíště. Lehce mě nadzvedl a políbil na krku. Usmál jsem se, ale pustil se nohama a lehce doskočil na zem. Pohrával jsem si s jeho jazykem a dráždivě sjel k jeho dokonalému zadečku a zmáčkl ho. Vzdychl mi do rtů a odtáhl se. "Zlobíš andílku. Moc zlobíš. Ještě chvilku mě budeš dráždit a sním tě." Pronesl svým svádivým tónem a kousl mě do krku a po chvíli mi tam zanechal cucflek. Zašklebil jsem se a oplatil mu to stejným způsobem. "Už je snídaně?!" Zaslechl jsem najednou pobavený hlásek. Key hyung! Zrovna teď! Pustil jsem Jongieho a pomohl mu toasty naskládat na talíře a pak jsme šli ke stolu. Kdy dorazili i Onew a Minho. "Ukáž?! No jóó, pěkný!" Chytil mě za tílko Minho a prohlížel si modřinku. Odstrčil jsem jeho ruku. "Tak jak to tedy mezi vámi dvěma je?" Zeptal jsem se a pohledem těkal z Minha na Keye. "Chodíme spolu." Zazubil se Key a opřel se o Minha. "Přesně z toho důvodu jsem Onewovi do hlavy vecpal starosti o tebe. A věci o Hyunovi. Nechtěl jsem, abyste na to přišli tak brzo." Osvětlil Minho a já se zamračil. Takže za to, že Onew byl zlý na Hyuna, může vlastně Minho? Chytil jsem pod stolem Hyuna za ruku. "Jonghyune. Dlužím ti omluvu. Měl jsem se snažit dostat se do tvého srdce a ne si o tobě myslet to nejhorší, jen proto, že si nepustíš k tělu jen tak někoho. Omlouvám se ti." Řekl najednou Onew a já se na něj podíval a pak se otočil na Hyuna. Usmál se a šťastně zamrkal. "Já se taky omlouvám. Vám oběma. Že jsem vám včera vletěl do pokoje a zbrcoval ostatní." Přidal se Key a já kývl. "A já se omlouvám, že jsem o tobě mluvil špatně, Jonghyune hyung." Oddechl jsem si a usmál se. Doufal jsem, že jim Hyunnie odpustí. Položil jsem mu ruku na záda a jemně po nich přejížděl. Musel si to v hlavě promyslet, chápal jsem, že neodpovídá hned. Zároveň jsem ale tak moc dobře znal jeho dobré srdíčko, že jsem věděl, že jim odpustí.

Zubil jsem se, vypadalo to, že Minnie litoval toho, že mám takovou sílu. No, alespoň mohu svého drobečka ochraňovat! Můj malý krásný drobeček. Smál jsem se tomu v duchu, ale vypl toustovač, abych se mu mohl věnovat. Provokoval mě. On se usmál, pustil se a doskočil lehce na zem. Pohrával si s mým jazykem a dráždivě mi sjel k zadečku, kdy ho zmáčkl. Vzdychl jsem mu do rtů a lehce se od něj odtáhl. ,,Zlobíš andílku. Moc zlobíš. Ještě chvilku mě budeš dráždit a sním tě," pronesl jsem svádivě, zavrněl lehce u toho, ale kousl ho do krku a mocně políbil, aby se tam objevil cucflek. Minnie mi to dostatečně oplatil, až jsem se zachvěl. ,,Už je snídaně?!" ozvalo se pobaveně, kdy jsem se podíval na Keye a zašklebil se. Avšak oddálil jsem se od Minnieho dokonalého těla a s jeho pomocí jsem připravil talíře a odnesli jsme je spolu ke stolu. Dorazil i Onew s Minhem. ,,Ukáž?! No jóó, pěkný!" objevil se u Taemina Minho a chytil jej za tílko, aby si prohlédl úža cucflek. Měl jsem sto chutí mu jednu vrazit za to, že šahá na mýho andílka, ale sedl jsem si vedle Minnieho a nechal to být. ,,Tak jak to tedy mezi vámi dvěma je?" zeptal se Minnie na to, co asi vrtalo v hlavě každému z nás. ,,Chodíme spolu," zazubil se Key a opřel se o Minha. ,,Přesně z toho důvodu jsem Onewovi do hlavy vecpal starosti o tebe. A věci o Hyunovi. Nechtěl jsem, abyste na to přišli tak brzo," dodal Minho, kdy jsem pozvedl obočí, zamračil se a zavrtěl hlavou, ale uklidnil se trochu, když mě Minnie chytil za ruku. Nadechl jsem se a skousl si zevnitř ret. ,,Jonghyune. Dlužím ti omluvu. Měl jsem se snažit dostat se do tvého srdce a ne si o tobě myslet to nejhorší, jen proto, že si nepustíš k tělu jen tak někoho. Omlouvám se ti," ozval se najednou Onew, takže jsem nedokázal reagovat na Minha. Usmál jsem se a zamrkal očima. Konečně si sáhli na svědomí všichni? Byl bych moc rád. ,,Já se taky omlouvám. Vám oběma. Že jsem vám včera vletěl do pokoje a zburcoval ostatní," přidal se Key, kdy jsem vydechl a podíval se na Minha, který vypadal, že má taky něco na srdci. ,,A já se omlouvám, že jsem o tobě mluvil špatně, Jonghyune hyung," dořekl Minho konečnou omluvu, kdy jsem se podíval po nich, ale taky na Minnieho, který mi položil ruku na záda a přejížděl po nich. Nadechl jsem se, rudé vlasy mi lehce spadly do očí a já si vzal do ruky křížek po babičce, co byl na krku. Lehce jsem si ho promnul, ale pustil ho a podíval se na kluky. ,,Vím, že za vaše představy o mně, může mé chování, ale už jednou mě dost zradil jeden člověk. Bolelo to...," vydechl jsem, propálil pohledem Minha, ale zamrkal a usmál se. ,,Odpouštím vám," pousmál jsem se, podíval se na Onewa a Keye a věnoval i lehce váhavý pohled Minhovi. Prstem své ruky přejížděl po hřbetu ruky Taemina.


Oddechl jsem si, když Jongie klukům odpustil. Opravdu jsem nechtěl, aby odešel, ale znal jsem ho natolik dobře, že jsem věděl, že jim odpustí. Měl dobré srdíčko. Opřel jsem si hlavu o jeho rameno a usmál se. Bylo mi jasný, že teď už bude všechno v nejlepší pořádku. Tedy… Až si někoho najde i Onew, bude to ještě lepší. Najednou mě něco napadlo. Otočil jsem hlavu a zašeptal Hyunovi do ouška. "Co kdybychom Onewa dali dohromady s tím pitomcem jak nás vozí v autě?" Uchetl jsem se a Hyunnie také. "Minnie, on je ale ženatý." Pošeptal mi Jonghyun a já se začal smát. "Tak… Tak to už… Chápu Pro-proč je tak pitomý! Ten musí mít strašnou manželku!" Tlemil jsem se a ani si neuvědomil, že to říkám nahlas. Kluci na mě stočili pohled. "Kdo má manželku?" Zajímal se Key a já si odkašlal, abych se nezadusil. "Ten idiot co nám dělá šoféra…" Odmlčel se Hyunnie. "Když nás vezl ze stájí, překazil nám hezkou chvilku. A nejednou mě nabonzoval manažerovi, když mě vezl opilýho z baru. Fakt toho chlapa nesnáším!" Zavrčel a skřížil ruce na prsou. "Taky jsem ho chtěl vyhodit. Když nás vezl z rande, taky nám překazil jednu takovou chvilku a ještě řekl, že to nejspíš bude muset říct manažerovi. A ten by to velmi rychle zavolal našemu leaderovi a zajímal se, jestli je to pravda… No nemám pravdu Onew?" Otočili jsme všichni pohled na Onewa, když Key domluvil. "No… Jsme celkem dobrý přátelé…" Zdráhal se Jinki a já se uchechtl. "Všimli jste si, že náš manažer… Trochu vypadá jako kuře?"

KONEC

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kazumi Kazumi | 24. září 2016 v 12:52 | Reagovat

Když si vzpomenu, jakou práci nám tohle dalo napsat. Je to úsměvný <3 Inu, dle mě nevadí, kolik JongTae příběhů napíšeme, protože hlavní je, že se náměty neopakují a to je na tom to NEJKRÁSNĚJŠÍ <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama