Medvídek (6. Část - Bonusová)

28. září 2016 v 6:00 | Taehee

Medvídek


Annyeong^^ Je tu heh... bonusovka :D A je naprosto skvělá, kluci (spíš Minnie) se ožerou :D :D
Nemám k tomu co víc dodat, bavte se :D :D

Pár: Jonghyun & Taemin (JongTae)
Upozornění: 18+
Kazumi jako Jonghyun (tučně); TaeHee jako Taemin (
netučně)


Bylo to úžasné rande. Nejprve kino a pak bar s tancem. Trošku jsme se přiopili. Ne nějak extra moc... Tedy, já trošku víc. Do dormu jsme šli pěšky. Zavěsil jsem se za Hyunnieho, abych nehodil hubu. Maličko jsem se motal. Když jsem však zahlédl dorm, plácl jsem Hyuna do ramena a tak rychle (jak je to na opilce možné) jsem se rozběhl k dormu. "Máš babu!" Smál jsem se a utíkal ke dveřím. "No tak Minnie! Jsi nadranej, neběhej, hodíš hubu..." Rozběhl se Jongie za mnou. Chytl mě až u dveří. Přitiskl mě na dveře a já mu obmotal ruce kolem krku a propojil rty. Alkohol v mé krvy se mnou docela mával. Cítil jsem, jak Hyun za mými zády odemkl dveře dormu a když otvíral, chytil mě kolem pasu. Neodtrhával se však od mých rtů a já dál plenil jeho ústa svým jazykem. Sjel jsem rukama na jeho hruď a poškádlil jeho bradavky. "Minnie..." Vzdychl Hyun a vzal mě do náruče a vydal se se mnou do schodů. Před dveřmi ložnice mě postavil na zem a přitiskl mě svým tělem na zeď. Vsál jsem jeho spodní ret a lehce ho skousl. Začal jsem rukou šmátrat pod jeho trikem a tou druhou jsem začal rozepínat pásek u jeho kalhot. "Hyunnie... Opíchej mě..." Nezdál jsem se, ale byl jsem vážně nadržený hovado... Tedy, aspoň v tuto chvíli s alkoholem v krvi.

Už jsme byli spolu měsíc, nádhernej měsíc, který jsme si užívali. Miluju ho, on miluje mě. Opravdu, byl jsem zamilovaný až po uši. Vzal jsem ho na rande, pozval jej na něj a těšil se. Nejdříve jsme si zašli do kina a následně do baru s tancováním. No, v baru jsme se maličko opili. Já jsem se krotil, abych trefil domů, ale Minnie? Ten to do sebe klopil! Do dormu jsme se vydali pro jistotu pěšky, nebylo to tak daleko. Minnie se zavěsil za mě, protože se trochu motal. Naštěstí mi nikam nezmizí a nehodí někde držku, to bych opravdu nechtěl. Ještě ho tu někde sbírat pinzetou ze země! Po nějaké době, když jsme konečně viděli dorm, mě Minnie plácl do ramena a rychle se rozběhl k dormu. Tedy rozběhl se tam s rychlostí opilce. ,,Máš babu!" smál se Taemin a utíkal ke dveřím, vytřeštil jsem oči. ,,No tak Minnie! Jsi nadranej, neběhej, hodíš hubu...," zavolal jsem s obavami na mladíčka, ale rozběhl se za ním, kdy se mi ho povedlo chytit až u dveří. Přitiskl jsem ho na dveře a on mi obmotal ruce kolem krku, kdy propojil naše rty. Byl pěkně na dračku. Alkohol jím doslova cloumal. V kapse jsem našel konečně klíče, kdy jsem si i trochu předtím zaklel, ale nakonec jsem dveře otevřel a chytil Minnieho kolem pasu, kdy jsem otevřel dveře a šel dovnitř. Zamkl jsem za námi a zul se. Neodtrhávali jsme naše rty, kdy mi Minnie plenil ústa jazykem. Nakonec mi sjel rukama na hruď, kdy začal škádlit mé bradavky. Už jsem to nedokázal dlouho vydržet. ,,Minnie...," vzdychl jsem, ale popadl jej do náruče a stoupal s ním do schodů. Před dveřmi ložnice jsem ho postavil na zem a přitiskl si ho na zeď svým tělem. On vsál můj spodní ret, kdy ho lehce skousl. Pocítil jsem, jak jeho ruka brouzdá pod trikem, zatím co ta druhý si to už prodírá cestou k pásku u kalhot. Vydechl jsem, to nešlo už vůbec vydržet! ,,Hyunnie... Opíchej mě...," vydal ze sebe, kdy jsem vytřeštil oči a zamrkal. ,,Už chápu, proč je alkohol dovolený až od dvaceti jedna let… jsi ožralý pod obraz," uchechtl jsem se tiše, ale políbil jej a otevřel dveře do ložnice, kdy jsem si ho za pas vedl dovnitř, zavřel jsem dveře a lehce ho položil do postele a byl nad ním, kdy jsem si sundal kalhoty a triko, ale to samé svlékl i jemu a neodtrhával se od jeho sladkých rtů.

Já, že jsem ožralý pod obraz? No, možná malinko. Každopádně, bylo mi to v tuhle chvíli jedno. Chodili jsme spolu už měsíc a zatím jsme spolu nic víc neměli. A já to chtěl dnešní nocí změnit. Když mě položil do postele, rozepl jsem s jeho pomocí pásek u jeho kalhot a on je ze sebe rychle shodil. Hravě jsem mu stáhl triko, načež mi se svlékáním pomohl i on a leželi jsme v posteli jen v boxerkách. Přisál jsem se na jeho rty, jazyk mu cpal skoro do krku a rukama jezdil po jeho nádherném těle. Přejel jsem rukou po jedné z jeho bradavek, zmáčkl ji a druhou rukou jel níž. Jongie mi zasténal do pusy a já se spokojeně usmál. Sjel jsem rukou k jeho rozkroku a přes tenkou látku boxerek ho pohladil. "Ty zlobíš." Kousl mě Hyunnie do rtu až jsem vzdychl. Tentokrát jsem zašel ještě dál a zajel rukou pod lem boxerek. Přejel jsem rukou po jeho délce, která byla již značně v pozoru. Odměnou mi byl další sten. Chtěl jsem ho, strašně moc. Přetočil jsem Jongieho na záda a stáhl mu boxerky a odhalil tak tu krásu pod nimi. Obepnul jsem prsty jeho chloubou a lehce stiskl. "Min-Mine ah..." Podíval jsem se do jeho tváře. Rudl a jeho hrudník se rychle zvedal. Lehce jsem jazykem přejel přes špičku a pak jsem ho pohltil celý. Pocítil jsem jak se všechny svaly v Hyunově těle naplnuly a on zavzdychal nejhlasitěji za dnešní noc.

Byl neskutečně opilý, ale já už byl připravený na cokoliv. No vážně. Za ten měsíc jsme spolu nic ještě neměli, bylo to dobře, já ho nechci jen kvůli sexu, miluju ho! Položil jsem si ho do postele a během chvilky jsme byli oba už jen v boxerkách. Jeho jazyk mi stále cpal dál do pusy, až do krku. To ho má tak dlouhý? Vydechl jsem do jeho úst, ale cítil jeho ruce po celém těle. Jedna jeho ruka mi zmáčkla bradavku a ta druhá sjela níž. Zasténal jsem do jeho úst a ucítil, jak mi přejel rukou k rozkroku a přes boxerky mě tam pohladil. Už jsem to moc dlouho nedokázal vydržet. Úplně ve mně začalo řvát zvíře. ,,Ty zlobíš," kousl jsem ho do rtu, kdy vzdychl a já se ušklíbl, ale byl nad ním a jednou rukou přejížděl po jeho těle. Jeho nezbedná ručka sklouzla pod lem boxerek, kde byla již má narůstající erekce. Zasténal jsem a skousl si ret, ale přisál se mu na spodní ret a hravě a chtivě ho tam kousl. Přetočil si mě na záda, aby mi stáhl boxerky. Mého kamaráda obepnul prsty a lehce stiskl. ,,Min-Mine ah...," vydechl jsem sténavě. Rudl jsem. Nadzvedal se mi hrudník a já zaťal nehty do deky. Jeho ještě více neposedný jazýček přejel přes špičku, až ho pohltil úplně celý. Naply se mi svaly a já zavzdychal vzrušením a propnul se jako luk. Jednou rukou jsem mu projel ve vlasech, ale zaklonil hlavu a slastí přivřel oči.

Jongie byl podle všeho velmi odolný, co se svádění týče. Ale já moc dobře věděl, jak na něj. Ale zatím ne, zatím je brzy. Nejprve jsem si ho hodlal pěkně rozdráždit a pozlobit. Když jsem odhalil tu krásu, co skrýval pod boxerkami, úplně mi zajiskřilo v očích. Rozměry měl fakt pěkný. Na to, jak byl on sám maličkej, tak jeho chlouba tomu rozhodně neodpovídala. Už jakmile jsem se ho dotkl, krásně zavzdychal. Čím víc ho rozdráždím, tím lepší to pak bude. Zašklebil jsem se a začal hlavou pohybovat. Mučivě pomalým tempem. Hyun se mohl svíjet jak chtěl. Užíval jsem si jeho vzdechy, ale zároveň jsem díky nim cítil svojí zvětšujcí se erekci. Ještě chvíli a umřu… Najednou Jonghyun zajel prsty do mých vlasů a nestydatě si zrychlil tempo s jakým jsem ho uspokojoval. Tohle se mi ani za mák nelíbilo. Ještě chvíli jsem ho nechal a jakmile jsem cítil, že se blíží ke svému vrcholu, vyprostil jsem se mu a odtáhl se. Jeho pohled by byl schopný zabít býka. Já se na něj andělsky usmál a zamrkal. "Myslíš, že tě nechám, udělat se jen tak?" Zašklebil jsem se a políbil ho na nos. Pomalu jsem si stáhl boxerky a začal si hrát sám se sebou. "Tak na co čekáš?" Šeptl jsem a přivřel slastí oči a vzdychl. "Nechci ti ublížit, Minnie…" Zaúpěl vzrušeně Jongie a nespouštěl ze mě oči. Zašklebil jsem se. "Mám rád bolest…"

Byl jsem moc odolný, ale už taky pěkně na dračku díky alkoholu, přesto jsem se nechtěl nechat vzdát. Minnie mě doslova začal dráždit a zlobit! Viděl jsem jiskry v jeho očích, když viděl moji chloubu, která nabývala na své velikosti. Už první dotyk vyvolal ve mně první vzdechy. To něco se nedalo popsat. Šklebil se a začal pohybovat hlavou. Bylo to šíleně pomalý! Svíjel jsem se, zatínal nehty do deky a propínal se, zatínal svaly. Zajel jsem lehce prsty do jeho vlasů a zrychlil si tempo, aby mě uspokojil víc. Nedbal jsem na to, že se mu to nelíbí, ale pomalu cítil, jak se blížím k vrcholu, jenže než se tak stalo, Minnie se ode mě odtáhl! Podíval jsem se mu do očí pohledem, který by možná zabil i nejrozzuřenější zvíře na světě! On se jen andělsky usmál a zamrkal. "Myslíš, že tě nechám, udělat se jen tak?" zašklebil se a políbil mě na nos. ,,Šmudlinko..," vydechl jsem a podíval se na něj, jak si stáhl boxerky a začal si hrát. "Tak na co čekáš?" šeptl a slastí přivřel oči, kdy si vzdychl. Díval jsem se na něj a nedokázal odolat, ale našel jsem druhou mízu, která mě někde v mysli držela ještě při zemi. "Nechci ti ublížit, Minnie…," zaúpěl jsem samou vzrušeností, ale nespouštěl z něj oči, kdy se on zašklebil. "Mám rád bolest…," usmál se tím opileckým výrazem. ,,Zaprodal jsem svoji duši satanovi," ušklíbl jsem se, ale natáhl se pro něj, chytil jeho ruce a položil ho do postele, kdy jsem ho políbil na krku, udělal mu lehce menší cucflek a s polibky šel od krku pomalu až dolů k jeho narůstající erekci. Začal jsem kolem jeho kořene kroužit jazykem, lehce šimral prsty na bocích a pak si ho vzal jemně do pusy, kdy jsem si nejdříve pohrál s jazykem. "Jongiiiiie," zasténal Minnie, až jsem se zašklebil, ale rukou přejel po jeho hrudi, párkrát zapohyboval hlavou nahoru a dolů, ale nenechal jsem ho, aby se udělal. Pustil jsem ho, přesunul předkožku přes žalud, pohrál si s ním znovu a políbil jej tam, ale přesunul se k jeho rtům, kde jsem ho hravě a chtivě kousl a políbil.

Myslel jsem, že se předčasně udělám, když si začal pohrávat s mojí choubou. "Jongiiiiie!" Zasténal jsem a přivřel oči a zaklonil hlavu. Věděl jsem, že stačí chvilku a udělám se, ale to už se ode mne Hyunnie odtáhl a přesunul se zpět k mým rtům. Chtivě mě kousl do rtů a políbil. Zasténal jsem a začal ho hladit rukama na zádech. "Jongie… Já už nemůžu…" Zaúpěl jsem a a vzdychl. "To jsme na tom stejně zlatíčko… Ale zlobíš a moc…" Pošeptal mi do ouška a já opět zaúpěl. "Hyunnie, notááák." Zavyl jsem a Jonghyun se usmál a konečně se nade mnou slitoval a natáhl se do šuplíku, kde už pár dní schovával gel. Po chvilce už jsem jen vnímal to, jak do mě vnikl jedním prstem a začal jím pohybovat a já se svíjel v rozkoši. Přidal druhý prst a já mu zavzdychal do úst. V jeho očích jsem viděl perverzní úšklebek, když do mě strčil i třetí prst bez obtíží. "Ach ano!" Vykřikl jsem, když se prstem otřel o mé citlivé místečko a ještě mě u toho kousl do krku. On však ze mě prsty vytáhl a opět mě začal líbat. To se mi ani trochu nelíbilo! Nechci už čekat, už nemůžu. Rozhodl jsem se přes rázný krok. Převalil jsem Hyuna pod sebe, usadil se na jeho bříšku, kousek nad jeho tepajcí erekcí, nadzvedl se a vzal do ruky jeho chloubu. Nasměroval jsem jí do svého otvůrku a dosedl jsem. "Minnie…Ah!" Zavzdychal, když jsem se kolem něj stáhl a byl jsem nucen zamrkat slzy. Neříkám, že tohle byl dobrý nápad, ale já už vážně nemohl! Bolest nebolest, nadzvedl jsem se a opět dosedl.

Jak on na mě, tak já na něj! Začal jsem si nelidsky hrát s jeho chloubičkou, ale pak se schválně odtáhl, abych se přesunul k jeho úžasným rtíkům. Hladil mě po zádech a sténal. Líbilo se mi to, nebudu říkat, že ne, když bych lhal! A Jongie nikdy nelže! "Jongie… Já už nemůžu…," zaúpěl a vzdychl, no, ten mi má co říkat! Já se držel už celou dobu, abych si ho tady nevzal rovnou bez škádlení. "To jsme na tom stejně zlatíčko… Ale zlobíš a moc…," pošeptal jsem mu do ouška, až Minnie znovu zaúpěl, až jsem se ušklíbl. "Hyunnie, notááák," zavyl, až jsem se nad ním slitoval a usmál se. Natáhl jsem se tam, kde jsem již několik dní schovával dost pečlivě gel. Namazal jsem si prsty, ale nejdříve do něj vjel ukazováčkem a pohyboval s opatrností. Stále jsem měl rty u něj, ale přidal další, když se Minnie začal svíjet. Zavzdychal mi do úst a já se zašklebil, ale vnikl do něj i třetím prstem a přidal na intenzitě. "Ach ano!" vykřikl, když jsem nejspíše našel jeho citlivé místečko, ale já ho kousl do krku, jako bych byl nějaký upír. Ale velice škodolibě jsem po chvilce z něj prsty vytáhl a přesunul se více pečlivě k jeho rtům, kde jsem ho chtivě začal líbat. Najednou mě Taemin převalil pod sebe a usadil se mi nad mojí erekcí. Podíval jsem se mu do očí, kdy v těch mých skákaly jiskřičky. Jeho ruka vzala moji chloubu a on se nadzvedl, kdy si nasměroval mého kamaráda do svého otvoru a dosedl. "Minnie…Ah!" zavzdychal jsem, zasténal, když to bylo rychlé a on navíc se kolem mě stáhl. Zaúpěl jsem, ale on se nadzvedl a začal se lehce pohybovat. Nahoru a dolů. Sténal jsem a rukama si chytil jeho boky, kam jsem lehce mu zaryl nehty a ušklíbl se, ale upustil několik stenů. Přitáhl jsem si ho do polibku, ale začínal si také korigovat své tempo, aby to nebylo jen na něm. Už notnou chvilku jsem ale začal mít na něj větší chuť. ,,Počkej…," zastavil jsem ho a přetočil si ho na záda, aby to bylo mnohem lepší. Začal jsem rychleji, líbal ho a prsty sjel k jeho chloubě, kdy jsem ho začal lehce třít. Vzdychali jsme oba sténavě a vzrušeně, až se najednou ozvalo zaklepání a někdo vtrhl do pokoje. ,,Můžete prosím vás uklidnit své ožr-"

I přes bolest jsem se nepřestával pohybovat. Věděl jsem, že to za chvilku přejde. Hyunnie přesunul své ruce na mě a pomáhal mi v pohybu. Oba jsme vzdychali a sténali. Užívali jsme si to zkrátka plnými doušky. "Počkej…" Vzdychl najednou Hyunnie a přetočil mě na záda, pod sebe. Hned začal do mě hluboce přirážet, a naše steny tišil tak, že propojil naše rty. Jeho ruka sjela k mému rozkroku a vzal mě do ruky. "Ahh!" Zavzdychal jsem hlasitě, když rukou začal pohybovat a mně se tak dostávalo dvojí slasti. Jongie přidal na rychlosti a oba jsme sténali ještě víc. Najednou někdo vtrhl do pokoje. Přes Hyunovo rameno jsem neviděl ke dveřím, ale Keyův hlas bych poznal pokaždé. "Můžete prosím vás uklidnit své ožr-." Zarazil se, ani to nedořekl. Skvělý no… Uchechtl jsem se. Teď co je horší… Když nachytáte dva vaše kamarády v posteli po sexu, nebo když kamarád nachytá vás v posteli při sexu? Podle toho, že Hyun pokračoval, jsem usoudil, že mu je to absolutně jedno. A co si budeme povídat… Já jsem měl v sobě tolik alkoholu, že mi to bylo taky úplně jedno. Když jsem se vrátili z baru, byl bych schopný s Hyunem píchat klidně v obýváku na gauči, bez ohledu na to, jestli tam jsou kluci, nebo ne. "Vypadni…!" Zachraptěl jsem přes všechnu tu rozkoš v mém těle. "J-J-Jasně já, já… S-S-Sorry.." Slyšel jsem ještě, než jsem už opět poslouchal jen naše steny. "Jon… Jongie… Přidej…" Pronesl jsem, než jsem byl všech slov zbaven, kvůli vyprahlému hrdlu, úplně. Jonghyun vyhověl mé prosbě a přidal na rychlosti, jak přirážení, tak toho, jak si hrál s mojí chloubou. Ještě chvíli jsme oba vzdychali a sténali, když najednou to v mé chloubě zacukalo a já cítil, že už budu. "Minnie…" Vykřikl najednou Jonghyun mé jméno, stiskl silně mojí chloubu a udělal se někdo hluboko ve mně. Jak silně stiskl mou silně tepajcí erekci, rozlilo se v mém těle teplo, hlasitě jsem vykřikl a udělal se. Všechno to skončilo na Jongieho ruce, jeho dokonalém bříšku a trošku i na mně. Přivřel jsem oči a začal prudce a oddechovat a snažil se tohle rozdýchávat. Hyunnie mi ale moc klidu nedopřál. Sklonil se k mojí chloubě a začal mi ji svým mrštným jazýčkem očišťovat. Kde na to proboha ještě bere dech! Netrvalo dlouho a já se v euforii orgasmu svíjel podruhé. Tentokrát ta bílá tekutina skončila v Jongieho ústech. "Ach bože, Hyunnie…" Vzdychl jsem a chytil jej pod čelistěmi a vytáhl si ho k sobě pro polibek.

,,Ahh!" vyjelo z něj hned, jakmile jsem vzal jeho chloubu do ruky, když jsem si ho přetočil na záda. Vzdychal hlasitě a já přidával na rychlosti a naše steny byly tišeny mezi rty, ale stejně. Pár jich vyšlo na povrch a bylo to pořádné dobrodružství. Přidával jsem na rychlosti, kdy najednou někdo vtrhl do pokoje. Byl to Key! Jak jen může bez klepání - ehm ano, byl jsem v tu chvíli tak hluchý, že jsem to klepání přeslechl - vrazit do našeho pokoje!? Chtěl nás asi zmravnit, kdy si myslel, že máme ožralecké výstupy, ale zarazil se, když jsme byli v tom nejlepším. Minnie na něj neviděl, ale uchechtl se. No, Key to má blbé, kvůli němu nepřeruším to, co tu mám celou dobu rozjeté! To fakt ne, to bychom si nerozuměli! Takhle hezky rozjetý sex, kdy jako bych si to vybral? Navíc, první sex se má pořádně užít! Byl jsem v opojení, nedokázal nijak zareagovat, měl jsem na čele kapičky potu, ale dokázal se soustředit jen na Minnieho, kdy jsem se taky musel více nadechnout, když jsem už nemohl popadnout dech. ,,Vypadni…!" zachraptěl Taemin a já se zašklebil. "J-J-Jasně já, já… S-S-Sorry..," ozvalo se ještě, kdy jsem se zašklebil, ale olízl si suché rty a rejdil svým jazykem v jeho ústech. Ozývala se salva stenů. "Jon… Jongie… Přidej…," vykoktal ze sebe stěží Minnie, kdy jsem se zazubil, ale přidal, brouzdal mu v ústech svým jazykem a ještě si hrál s jeho kamarádem. Vzdychali jsme, sténali a já cítil, že už budu. V jeho chloubě to začalo cukat, ale já po několika přírazech… "Minnie…," vykřikl jsem, stiskl jsem dost silně jeho chloubu a udělal se do něj, když to v mé chloubě několikrát zacukalo a já cítil, jak se v něm rozlévá mé sperma. On najednou vykřikl také dost hlasitě a udělal se na mojí ruku, břicho, ale něco skončilo i na něm. Nadechl jsem se a vydechl, ale zůstával v něm, a sklonil se k jeho chloubě, abych mu jej očistil. Svíjel se ve vlně orgasmu a podruhé se udělal tentokráte do mých úst. Olízl jsem si rty, ale zazubil se. "Ach bože, Hyunnie…," vzdychl Minnie, chytil mě pod čelistmi a já se k němu naklonil, abych ho políbil. Trochu jsem mu předal jeho spermatu do úst, zazubil se, propojil rty, spletl jazyky do sebe a vydechl, ale po chvilce se odtáhl a vyjel z něj, kdy mě Minnie povalil na záda. ,,A teď já," zazubil se, ale začal očisťovat mojí chloubu, kdy se zase vztyčila, ale po chvilce jsem i já prodělal druhý orgasmus, až jsem vykřikl. ,,Ach Minniieee," vydechl jsem s celou slastí a přivřel oči. Natáhl jsem ruku po něm a strhl ho k sobě blíž do polibku. Propojil jsem naše rty, prohloubil polibek a sevřel ho v náručí, kdy jsem se párkrát musel nadechnout, když se to už nedalo rozdýchat.

Tak úžasný sex jsem dlouho nezažil… Vlastně… Co si pamatuju, tak nikdy. Hned po mém prvním orgasmu, jsem ani né pět minut na to prodělal další, kdy všechna moje bílá tekutina skončila v Jongieho ústech. To, že nám sem v nejlepším vtrhnul Key, jsem neřešil. Byl jsem až moc zdrogovaný tímhle vším a taky zbytkem alkoholu. Když mě Hyunnie perfektně očitil, přitáhl jsem si ho do polibku. Bylo mi jedno, že se cítím v jeho ústech, on na tom za chvilku bude stejně. Převalil jsem ho na záda a zašklebil se. "A teď já." Mrkl jsem a sjel k jeho chloubě, která byla po chvíli mého hraní opět v pozoru a já ho vzal celý do úst. "Nezapomeň to všechno hezky spolykat." Uslyšel jsem perverzní hlas Jonghyuna a já se zašklebil a schválně ho trochu kousl na špičce, načež zasténal. Začal jsem pohybovat hlavou a postupně zrychloval tempo. Pak jsem chvíli kmital jazýčkem přes spičku, až jsem se úplně odtáhl a dobrovolně ho pohltil až po kořen. To Hyunnie neměl šanci vydržet, zasténal a mě se po jazyku rozlila hořká chuť jeho bílého sémě, které jsem si tak moc přál ochutnat. Vše jsem poslušně spolykal a pak ho ještě očistil. Natáhl se pro mě a přitáhl si mě k sobě. Propojil naše rty, prohloubil náš polibek a sevřel mě v náruči. Později mě ale pustil a já si lehl na záda vedle něj, abychom to mohli v klidu rozdýchat. Když jsem trošku chytil dech, přesunul jsem se víc k Hyunovi, položil si hlavu na jeho hruď spokojeně přes nás hodil deku. "To bylo… Úžasný…" Šeptl jsem, když se mi trošku vrátil hlas. Jongie mě políbil do vlasů a pak svými prsty začal jemně přejíždět přes moje tělo. Ozvalo se zaklepání. Podíval jsem se překvapeně na Hyuna a ten pokrčil rameny. "Dále?" Pronesl Hyun a oba jsme hleděli na dveře. Vešel Key. Vyvalil jsem oči. Jak si může dovolit sem ještě jít? Po tom… "Hele kluci… Já… Já se jdu omluvit…" Koktal a já si vyměnil pohled s Hyunem. "Hele, v pohodě. Nám bude stačit, když zapomeneš na to, co jsi viděl." Uchechtl se Jongie a víc mě k sobě přitiskl. "To… To jen tak z hlavy nedostanu…" Ošil se na tou představou Key a já ho probodl pohledem. Já jsem při sexu roztomilý! Tak nechápu, co má za problém! "Tak se jdi ožrat." Zazubil se Hyun a Key vyvalil oči a kývl. "A víš, že asi půjdu..? Tak zatím kluci." Pronesl a já ho ještě popohnal. "No, už zmiz!" Zavrtěl jsem sebou a udělal si větší pohodlí. "Ráno si dáme vanu." Usmál se Hyun a já spokojeně přikývl a zavřel oči.

Bylo to úžasný. On byl úžasný! Můj malý úžasňák jménem Taemin. On byl má velká láska. Ten měsíc s ním byl úžasný a tenhle sex? To byl teprve mazec! Nejdříve jsem očistil já jeho, kdy jsem ho nenechal ani odpočinout po předchozí rozkoši. Pak si mě ale Minnie přetočil na záda, aby udělal to samé jako já. "Nezapomeň to všechno hezky spolykat," zavrněl jsem a on se zašklebil, ale rázem mě kousl na špičce, až jsem zasténal. Hrál si se mnou, nedalo se to vydržet, bylo to těžký! Stačila mi chvilka k tomu, abych hlasitě zasténal a udělal se mu do pusinky. Očistil mě a já si ho přitáhl do polibku. Sevřel jsem ho v náruči a později jej pustil, aby si lehl vedle mě na záda, abychom se rozdýchali. Chytal jsem dech a po chvilce se Minnie přesunul blíž ke mně a položil si hlavu na moji hruď a přehodil přes nás deku. "To bylo… Úžasný…," šeptl jsem, kdy jsem se spokojeně usmál. ,,Přímo nádherný," vydechl jsem šťastně a políbil jej do vlasů. Své prsty jsem přesunul k jeho tělu a přejížděl po něm, až se náhle ozvalo zaklepání, které jsem tentokrát slyšel. Minnie se na mě podíval, kdy jsem pokrčil rameny. Kdo co chce tak pozdě v noci? "Dále?" ozval jsem se a sledoval očima dveře, kdy se otevřely a objevil se Key. Zamrkal jsem překvapeně očima a nadechl se. "Hele kluci… Já… Já se jdu omluvit…," vykoktal ze sebe Key, kdy jsme si s Fairym vyměnili pohledy, kdy jsem se ušklíbl. "Hele, v pohodě. Nám bude stačit, když zapomeneš na to, co jsi viděl," uchechtl jsem se a přivinul si Minnieho k sobě blíž. "To… To jen tak z hlavy nedostanu…," ošil se mladší kolega a já se šklebil, zavrtěl hlavou, ale něco mě napadlo. "Tak se jdi ožrat," zazubil jsem se a Key vyvalil oči, ale kývl. "A víš, že asi půjdu..? Tak zatím kluci," pronesl a Minnie jej popohnal, kdy jsem se zasmál, udělal si také pohodlí a políbil Taemina do vlasů. "Ráno si dáme vanu," usmál jsem se, Minnie přikývl a po chvilce usnul. Poslouchal jsem jeho dech, který se zpomalil až do spánku. Usmál jsem se spokojeně a po chvilce se podíval na skříň, odkud se usmíval spokojený medvídek. To nás celou dobu sledoval?! ,,Neboj se, nikdy mu neublížím," podíval jsem se medvědovi do očí, zamrkal, usmál se, zhasl lampičku a s myšlenkou na medvěda se pustil do snů o medvídcích s obličejem Taemina...

KONEC

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama