Pomsta bude sladká!

21. října 2016 v 22:00 | Taehee |  SHINee slash

Pomsta bude sladká!


Jednorázovka, moje(naše) snad nejkratší, co jsme s Kazumi napsaly :D Možná trošku neobvyklý pár, ale myslím, že se to celkem povedlo :D Na další příběh si počkejte do pondělka! Podle plánu již výjde Lovesick... Občas se může stát, že místo pátečního/sobotního pokračování Lovesick výjde takhle jednorázovka, jde jen o to, co mám a nemám předepsané ;) :D

Pár: Onew & Key (OnKey)
Varování: 18+
Kazumi jako SEME Onew (
Tučné); TaeHee jako UKE Key (
Netučné)


Vedro, vedro a zase jenom vedro! Naštvaně jsem kopl ve své ložnici do skříně, když jsem nemohl najít pořádné triko… nebo že bych šel bez trika? Agh! Povzdechl jsem si, ale vzal si nakonec bílé tílko, které by mohlo alespoň trochu propouštět vzduch. Ještě jsem si vzal džíny. Říkáte si, proč si nevezmu kraťasy? No, asi proto, že nechci. Pak se ale nemám divit, že mi je vedro. Ach, leadere, ty jsi vážně nevypočitatelný blbec. Odfrkl jsem si, ale šel po schodech do obýváku. ,,Minho! Nerozvaluj se tak na tom gauči, kam si mám sednout podle tebe?" zamračil jsem se na našeho rappera. ,,Na zadek, Onew hyung," zazubil se mladíček, kdy jsem zavrtěl hlavou. ,,Takhle si vyskakovat na leadera!" vlepil jsem mu pohlavek, kdy on zaskučel, ale odsunul se. ,,Skučíš jak holka, Minho," zasmál se Taemin, který došel z kuchyně se sklenicí ledové vody. Najednou bouchly dveře. ,,Nazdárek dongsaengs! Ahoj hyung!" zubil se Hyun od ucha k uchu. Jen jsem mu mávl na pozdrav a opřel se o opěradlo gauče. ,,Hej kluci, víte, že je v Soulu pouť?" zubil se Hyun a opřel se o křeslo, v němž se usadil Taemin. Tak mě tak napadá, kde je Key? Ach už vím, však si šel dát sprchu. ,,Vážně?! Půjdeme!" vykřikl nadšeně Taemin a zatleskal si. ,,Jel jsem od rodičů a viděl ji!" usmál se Hyun. ,,Tak pánové, jdeme! Onew, jdeš?" podíval se na mě Hyun. ,,Já? Myslíš, že ten řev je něco pro mé uši? Běžte beze mě!" zašklebil jsem se. ,,Alespoň budu mít celý dorm pro sebe," zasmál jsem se a protáhl se. ,,Jen si hlavně nic nezlomte, aby to nedopadlo jako minule, kdy se Minho vrátil se zlomenou rukou," usmál jsem se otcovsky. ,,Neboj hyung!" poplácal mě po rameni Minho, kdy konečně vstal. Zrovna v tu chvíli do obýváku vešel Key… úplně mi přecházel zrak. Byl jen v džínách a prostě…. Ah lidi! Raději jsem odvrátil pohled k oknu. ,,Key hyung, jdeš s námi?" zazubil se Minho. ,,Kam?" usmál se. ,,Na pouť!" zazubil se Taemin, když doběhl do místnosti s nějakými věcmi, které využijí - takže peníze. ,,Dejte mi pokoj, nesnáším atrakce," zamračil se. Zapomněl jsem, Key má proti těmhle poutím dost jasné výhrady. Takže… počkat, to mě tu kluci nechají s ním!?! Ne… ups, sakra… ,,Tak se tu hlavně neuvařte, paa!" zasmáli se kluci, ale už byl slyšet jen zvuk, který hlásil, že kluci odešli hlavními dveřmi.

Tohle vedro už se nedá vydržet! Prostě ne! Chodil jsem po dormu jako nějaký ztracený pes a hledal možnost, abych se neuvařil. Pak mě to napadlo! Sprcha! Ano! Dám si pěknou sprchu! Vyběhl jsem schody do koupelny, zamkl za sebou a vlezl si pro studenou vodu. Ahh!!! To je tak osvěžujcí! Nechal jsem na sebe stékat tu příjemnou vodu a po nějaké době vylezl, když jsem ze spoda slyšel hluk. Natáhl jsem si boxerky a džíny. Triko jsem hodil do pračky, stejně je propocený. Vlasy jsem si trochu utřel, ale na hrudník jsem se vykašlal. Aspoň mě ty kapky vody budou chvíli chladit. Sešel jsem dolů, kdy jsem si prohlédl všechny přítomné. "Key hyung, jdeš s námi?" zazubil se Minho. ,,Kam?" usmál jsem se. ,,Na pouť!" zazubil se Taemin, když doběhl do místnosti. ,,Dejte mi pokoj, nesnáším atrakce," zamračil jsem se. ,,Tak se tu hlavně neuvařte, paa!" zasmálise kluci a vypadli hlavníma dveřma ven. "No… Tak to vypadá, že dneska se tu budeš vařit jen ty." Zachechtal jsem se směrem k Onewovi a zapnul větrák na stole a sedl si přímo proti němu a spokojeně zaklonil hlavu a přivřel oči. Hodil jsem si nohy na stůl a rukama podložil hlavu. Chvíli jsem si užíval větrák, když jsem zaslechl, jak Onew v kuchyni otevřel mrazák! Tam je přece ten jediný poslední nanuk! Rychle jsem hodil nohy ze stolu a šel do kuchyně. Zašklebil jsem se, když jsem spatřil, že jej Onew otevřel a chystal se ho sníst. Poklepal jsem mu na rameno a ve chvíli, kdy se otočil, jsem se zakousl do toho malého čokoládového nanuku a celý jej skousl. "Mňamka…" Zahuhla jsem s plnou pusou a spokojeně rozkousával nanuk a polykal jej. Otočil jsem se zády k leaderovi a vykročil zpět ke svému větráku.

Konečně ti tři odešli, nemohl jít i Key? Krucinál, co budu dělat? On tu byl jen v džínách, ta jeho hruď s kapičkama. Ah... "No… Tak to vypadá, že dneska se tu budeš vařit jen ty," zachechtal se Key mým směrem. ,,S tím nepočítej a nesměj se svému leaderovi!" zamračil jsem se, zavrtěl hlavou a podíval se na něj, když zapl větrák. Ten má postavu tak bombastickou, ty vlasy... ty oči, počkat, on je má přivřené. Hodil si nohy na stůl, až jsem zavrtěl hlavou, ale nemohl se na něj už dívat. Jaké by to bylo, kdyby... Onew! Klidni své hormony a choutky, dělej! Vzpomněl jsem si na svůj nanuk, čokoládový nanuk, který jsem si koupil a ... jo je v mrazáku! Vyskočil jsem z gauče a došel do kuchyně, kdy jsem otevřel mrazák a vytáhl nanuk. Zavřel jsem ho a chtěl si otevřít nanuk. Vytáhl jsem ho z plastového obalu a chtěl jsem ho sníst. V tu chvíli mi někdo poklepal na rameno a já se otočil na Keye. Ten zmetek se mi najednou zakousl do nanuku! Celý mi ho skousl! "Mňamka…," zahuhlal s plnou pusou, jako kdy by se nic nestalo, se rozešel zpět do obýváku. ,,Kibume! Vrať mi můj nanuk! Jen počkej ty parchante, já tě přetrhnu jako hada!" křikl jsem na něj a rozběhl se za Keyem. On se ohlédl, ale rozběhl se. ,,Mně neutečeš! Budeš litovat!" zasmál jsem se. Ten nanuk jsem platil já a on mi ho sežere? To tak nenechám!

Nečekal jsem, že se takhle naštve, když mu sním nanuk. I když… V tomhle vedru… Asi mu jednoduše hráblo. "Kibume! Vrať mi můj nanuk! Jen počkej ty parchante, já tě přetrhnu jako hada!" Zařval na mě, až jsem nadskočil a rozběhl se po obýváku. ,,Mně neutečeš! Budeš litovat!" Zasmál jsem se a začal jako nějaký vyšinutý křeček běhat… Ale to by to nebyl Kibummie, aby ho nenapadlo běhat pořád kolem stolu, místo toho, aby vypadl ven! Smál jsem se a běhal pořád okolo stolu. "Keyi! Zastav se!" Zvolal na mě Onew, kdy asi nečekal, že bych se opravdu zastavil. Ve chvíli, kdy jsem zabrzdil a otočil se na něj, už jsem jen viděl jeho, jak letí vzduchem přes stůl a svalil mě na zem svým těžkým tělem! Asi mi vyrazil dech, protože jsem nějakou dobu nevnímal. "Pro boha! Já ho zabil! Kibume! Kibume, prober se!" Slyšel jsem najednou, odkašlal si a otevřel oči. "Dobrý…" Zakašlal jsem a podíval se do jeho vyděšené tváře. "Tak jo a teď ze mě slez…" Řekl jsem, protože jsem se chtěl pořádně nadechnout, ale bránil mi v tom on! "A co když nechci?" Vyvalil jsem oči a zašklebil se. "Haha, vtipný… Padej!" Zvolal jsem a vystřelil rukama k němu, abych jej ze sebe shodil. Nečekal jsem, že mi ty ruce chytí a přitiskne za hlavu. "Hey!" Zvolal jsem, ale to už jsem… měl jeho rty přitisknuté na těch svých! Zatřásl jsem sebou ze strany na stranu, ale on na mě seděl dál. "Ne… Nech mě!" Zvolal jsem do jeho pusy a nepouštěl jej přes zuby dál do pusy.

Ten nanuk byl můj a on mi ho klidně sežral! Zařval jsem za ním, kdy on nadskočil, ale rozběhl se do obýváku, kdy jsem se smál, ale běžel za ním. Začal létat kolem stolu, to je vážně inteligentní tvor! Bude litovat, on se smál a běhal stále kolem stolu. ,,Že se ti netočí hlava!" zasmál jsem se, ale snažil se ho popadnout - ovšem marně, proto jsme jak primitivové létali kolem stolu, párkrát změnili směr. ,,No počkej, však já tě dostanu," šklebil jsem se. "Keyi! Zastav se!" zvolal jsem, ale tušil, že se nezastaví… jenže… nejspíše proto, že jsem leader a musí mě poslouchat… se on jako na potvoru zastavil! Přibrzdil, otočil se na mě, ale to já už nevybral a naletěl na něj svým tělem, kdy jsem ho povalil na zem. Zbledl jsem, protože mi přišlo, že vůbec nevnímá! "Pro boha! Já ho zabil! Kibume! Kibume, prober se!" začal jsem ho propleskávat. Odkašlal si a otevřel oči. "Dobrý…," zakašlal a zadíval se do mé tváře, která byla zaručeně vyděšená. "Tak jo a teď ze mě slez…," řekl mi, ale já se nehodlal z něj dostat. Byl jsem na jeho nádherném těle…ach to krásné tělíčko… "A co když nechci?" zašklebil jsem se a usmíval se. ,,Haha, vtipný… Padej!" zvolal a jeho ruce vystřelily po mně, ale já je chytil a přitiskl mu je za hlavu, kdy jsem se zubil. ,,Hey!" zvolal, ale já přitiskl své rty na ty jeho a on sebou zatřásl. ,,Ne… Nech mě!" zvolal do mé pusy, ale nepustil mě vůbec dál! Lehce jsem se odtáhl hlavou a podíval se na něj. ,,Mám nápad… Pomsta může být příjemná pro obě strany," přejel jsem mu prstem pro hrudi a usmíval se.

,,Mám nápad… Pomsta může být příjemná pro obě strany," přejel mi prstem pro hrudi a usmíval se. Jak pro obě strany? Jak příjemná? Zatraceně! Nestihl jsem ani nic říct a už mě opět obdarovával polibky. Bránil jsem se mu, snažil jej shodit, ale on stále tiskl své rty na mé. "Onew hyung…" Vzdychl jsem, když mi skousl ret a přivřel jsem oči. No… Jednou by to vadit nemuselo, že. A navíc… Není to zrovna nepříjemné. Přestal jsem klást odpor a místo toho propustil jeho jazyk do svých úst. "Vezmu tě někam, kde to bude příjemnější." Pousmál se po chvíli, kdy jsem jen kývl a nechal jej, aby mě vzal do náruče a po chvíli mě odnesl k němu do ložnice, položil na jeho postel a přilehl na mě. Zajel jsem mu rukou pod tílko a jezdil mu po hrudi svýma ledovýma rukama a promnul jeho bravky mezi prsty. Skousl jsem jeho ret trochu silně a lehce jej od sebe odstrčil. Začínala válka o dominanci, kterou jsem nehodlal prohrát! Přisál jsem se na jeho rty a okusoval je a šklebil se u toho jako největší padouch. Zajel jsem mu rukou na rozkrok a pomalu jej hladil přes jeho kamaráda. Pousmál jsem se, nad jeho steny a kousl jej do krku a stáhl mu tílko a odhodil jej na zem. Prohlédl jsem si jeho nádherné tělo. Nečekal jsem, že má břišáky a svaly! Zaryl jsem nehty do jeho kůže a sjel od krku až dolů a zanechal mu tak škrábance. Hehe, já jsem prostě Bůh! Cítím se tak! Mohu si teď s ním dělat co budu chtít! Válku o dominanci jsem asi vyhr- Najednou mě chytil za zápěstí a prudce mě převrátil pod sebe, až jsem zamrkal a podíval se do jeho očí, které říkali jen jedno a já čekal, až to vyjde i z jeho úst.

Měl jsem na něj už šílenou chuť, takovou chuť, kterou jsem měl i na můj nanuk! Usmíval jsem se, ale znovu ho obdarovával polibky, aniž bych čekal na jeho odpověď. Bránil se mi, hodně moc se mi bránil, chtěl mě shodit, ale přitiskl jsem mu své rty na ty jeho. "Onew hyung…," vzdychl, když jsem mu skousl ret. Přivřel oči a po chvilce mě propustil do úst. Usmál jsem se spokojeně, takže souhlasí, nekladl odpor, což bylo skvělé! Chvilku jsem prozkoumával jeho ústa, ale ležet na zemi mě nebavilo. "Vezmu tě někam, kde to bude příjemnější," pousmál jsem se a zvedl se, kdy jsem ho vzal do náruče a nesl si ho jako svůj oběd do jeskyně… Onew! Jak můžeš takhle myslet? Zašklebil jsem se v mysli, ale položil Keye na postel a lehl se na něj. Jeho ruka sjela pod mé tílko, kde mi jezdil ledovou rukou po hrudi a promnul mé bradavky. Následně mi silně skousl ret a lehce od sebe odstrčil. Zamračil jsem se. No počkej, to ti nedaruju… Usmál jsem se v duchu, protože tohle byl začátek války o dominanci. Přisál se mi na rty, okusoval mě a šklebil se u toho. Jeho ruka sjela k mému rozkroku, kdy jsem zasténal, když mi přejel přes chloubu. Kousl mě do krku a stáhl mé tílko. Ještě si užívej chvilku svoji dominanci, Kime Kibume, ale brzy budeš můj. Usmíval jsem se v mysli, kdy on mi zaryl nehty do kůže a od krku dolů jimi sjel, až jsem zasténal. To bolelo! Přehnal to, dost to přehnal a já už ho nechtěl nechávat v dominantním postavení, to, že si tohle myslel, už skončilo! Budu to já… Zachytil jsem jeho zápěstí a prudce jej převrátil pod sebe, až on překvapeně zamrkal a podíval se do mých očí. ,,Kdepak Kibume, teď jsi můj," usmál jsem se a políbil ho na rty, které jsem mu skousl a lehce sjel rukou k jeho džínům, které jsem během chvilky rozepl a usmál se. ,,Budeš spolupracovat, nebo ne?" zazubil jsem se, ale pomalu mu stáhl džíny. ,,Mám snad na vybranou?" zachechtal se a já si všiml, že se pod jeho boxerkama rýsuje boulička. ,,Ale varuju tě... Jestli to budeš zbytečně zdržovat, tak docílíš toho, že mi vybuchnou pohlavní orgány!" zvolal a jeho hlásek se změnil v nadržený. ,,Tak to abychom si pospíšili, že," zasmál jsem se, ale kousl ho lehce do krku, políbil jej tam a s jeho pomocí si sundal džíny. Lehce jsem zajel k lemu jeho boxerek, přejel jsem po něm jazýčkem a boxerky mu stáhl, to samé jsem udělal i s těmi svými, kdy se přede mnou tyčila jeho nemalá chloubička.

Takže, ten dominantí, bude podle všeho Onew. No… Co se dá dělat, na praní se s ním nemám čas! Když už mě takhle zatáhl do téhle hry, tak si to pěkně užiju! Zasténal jsem, když mi stáhl boxerky a moje nalitá erekce tak nebyla přiškrcovaná. "Tak, už dělej!" Zasténal jsem a chytil jeho hlavu, kdy jsem mu do úst vsunul mou úžasnou pýchu a blaženě zasténal, jak mi to udělalo dobře! ,,Ty jeden...," zahuhlal, ale lehce mě kousl a jeho ruka mi silně promnula bradavku. Zasténal jsem hlasitěji a zaklonil hlavu. Pohyboval jsem jeho hlavou a chtěl, aby mě pořádně vykouřil. Ale on se odtáhl, kdy jsem se zamračil a něco mě napadlo. "Co by se asi stalo, kdybych klukům řekl, že mě nás dráhy leader znásilnil." Zašklebil jsem se a podíval se mu do očí. ,,Ale ale, vyhrožujeme? Co kdybych tě teď tady takhle nechal, rozdělaného, hmm?" usmál se a přejel mi rukou po chloubě. "Ahhh... Ještě.." Vzdychl jsem a úplně zapomněl na to, co jsem mu před chvílí řekl. Slitoval se a nakonec mě vzal do úst celého. Mezitím mnul moje bradavky a udával si hlavou své vlastní tempo. Sténal jsem, svíjel se a cítil cukaní v mé chloubě. Ještě... Pane bože, ještě... "Ááááh!" Vyjekl jsem a udělal se. Dýchal jsem rychle a snažil se uklidnit. Jakmile mě očistil, něco mě napadlo. Sedl jsem si na postel a hodil nohy z ní na zem. "Tak... Jo... Děkuji a.. Teď už mohu jít." Usmál jsem se škodlibě a chystal se zvednout. Svého jsem dosáhl. Takže... Víc není třeba. Pro mě!

Vydobyl jsem si svoji pozici a usmíval se spokojeně. Stáhl jsem nám oběma boxerky, kdy jeh nalitá erekce se hlásila o slovo. "Tak, už dělej!" zasténal a chytil moji hlavu, až jsem měl jeho chloubu někde v krku. Ten prevít! To jsme si nedomluvili! ,,Ty jeden...," zahuhlal jsem, ale lehce ho kousl a rukou mu promnul bradavku. Hlasitě zasténal a zaklonil hlavu, kdy si určoval tempo. Ale to jsem se odtáhl a on se zamračil. Já jsem ten dominantní! ,,Co by se asi stalo, kdybych klukům řekl, že mě nás drahý leader znásilnil," zašklebil se a podíval se do mých očí. No, nevím, co by na to řekli kluci… ,,Ale ale, vyhrožujeme? Co kdybych tě teď tady takhle nechal, rozdělaného, hmm?" usmál jsem se, jasně, přeci se hned tak nevzdám, a přejel mu rukou po chloubě. ,,Ahhh... Ještě..," vzdychl, kdy jsem se zašklebil. To by se mu líbilo. Ale slitoval jsem se a vzal ho do úst celého. Mnul jsem mu bradavky a vykouřil jej až k vrcholu, kdy se mi udělal do úst s hlasitým výkřikem. Zašklebil jsem se, spolykal to, očistil jej a on si najednou sedl na postel. ,,Tak... Jo... Děkuji a.. Teď už mohu jít," usmál se škodolibě a chtěl vstát. No, tak to tedy ne! ,,No počkej mladej, to jsme si nedomluvili," zasmál jsem se, stáhl ho za rameno zpět do postele, kdy se má vlastní erekce už notnou dobu hlásila o slovo. ,,Za tohle si to vyžereš…to ti povídám," pošeptal jsem mu do ouška, skousl jeho lalůček a přidržel si ho na posteli pod sebou, políbil jej, nasměroval svého kámoše k jeho otvoru a pronikl do něj prudce, až se on stáhl. Zasténal jsem, až se mi zatmělo před očima. ,,Co kdyby ses uvolnil..," zamumlal jsem, promnul jeho chloubu mezi prsty a trochu se v něm pohnul, než jsem začal znovu přirážet.

,,No počkej mladej, to jsme si nedomluvili," zasmál se stáhl mě zpět do postele. ,,Za tohle si to vyžereš…to ti povídám," pošeptal mi do ouška, skousl lalůček a přidržel si mě na posteli pod sebou, dal mi pusu, nasměroval svého kámoše k mému otvoru a pronikl do mě vělmi prudce a rychle! Asi mi roztrhl mojí prdelku! Stáhl jsem se a do očí se mi hrnuly slzy. ,,Co kdyby ses uvolnil..," zamumlal, promnul moji chloubu mezi prsty a trochu se ve mně pohnul, než začal znovu přirážet. "Blá-zníš?! Au! To bo-lí!" Vyjekl jsem a zasténal, kdy se otřel o moje citlivé místečko. "Vždyť mě… Onew! Roztrhneš!" zaúpěl jsem. ,,To se ti jen zdá! Kdyby ses tolik nestahoval," zabrblal a skousl mi káravě rty. "Hyung… Jak mi tohle můžeš dělat?" Zamrkal jsem překvapeně, ale přitáhl si jej do polibku. ,,Ale jdi ty... snad tě to nebolí?" zamrkal nevinně očima a lehce přirazil, ale pohrál si s mými rty. Obmotal jsem mu ruce kolem krku, prohnul se v zádech, zaklonil hlavu a nechal se unášet v bolesti a slasti, kterou mi přinášeli jeho přírazy. "Jinki…" Zasténal jsem, když přirazil a mně již bolest opustila, nebo jsem ji posunul někam pryč. Sténal jsem jako pominutý a zaryl nehty do jeho svalnatých zad. "Hyung… Já… Já…" Vytřeštil jsem oči, mé tělo se napjalo, stáhl jsem všechny svaly a udělal se. Zastavilo se mi srdce a nemohl jsem dýchat. U Onewa to asi bude na dýl i když… byl nadržený víc než já… Wau Kibummie, tobě to po orgasmu přemýšlí líp než obvykle!

Key je opravdu k nakousnutí! No, proto jsem si ho taky hned chtěl vzít, že ano. Nejspíše jsem do něj vjel moc prudce, ale on si za to mohl sám! "Blá-zníš?! Au! To bo-lí!" vyjekl a zasténal. Asi jsem byl na jeho místečku "Vždyť mě… Onew! Roztrhneš!" zaúpěl. Moc mu to kecalo! ,,To se ti jen zdá! Kdyby ses tolik nestahoval," zabrblal jsem a skousl mu káravě rty. Sičák, moc mu to kecá. "Hyung… Jak mi tohle můžeš dělat?" zamrkal překvapeně, ale přitáhl si mě do polibku. ,,Ale jdi ty... snad tě to nebolí?" zamrkal jsem nevinně očima a lehce přirazil, ale pohrál si s jeho rty. Obmotal mi ruce kolem krku, prohnul se v zádech, zaklonil hlavu a já s úsměvem přirážel dost tvrdě, jako by se nic nedělo. "Jinki…," zasténal, kdy nejspíše odsunul bolest stranou. Usmál jsem se a nepřestával přirážet. Zaryl nehty do mých zad a sténal. Líbilo se mi to a ještě více to ve mně umocňovalo tu touhu po něm. "Hyung… Já… Já…," vytřeštil oči a najednou se stáhl. Zatmělo se mi před očima, když se mi udělal na hruď. ,,Kibume!" vykřikl jsem při návalu slasti a měl pocit, že vidím růžové jednorožce s puntíky. Přirazil jsem do něj naposledy pořádně a se stenem se udělal do jeho božího těla. ,,Bože... Jinki...," vydechl údýchaně a přejel mi rukou po hrudi, kdy přivřel oči a padl hlavou na polštář. ,,Tak...to...byla...síla," dýchal jsem zhluboka a pohladil ho po hrudi, ale vyjel z něj a svalil se vedle něho. Dýchal jsem zhluboka a snažil se uklidnit vlastní dech. ,,To teda...," vydechl a opřel si hlavu o moje rameno, kdy přes nás hodil deku. ,,Onew... Udělal jsi to jen kvůli tom nanuku?" zeptal se Kibum. Hehe, dongsaeng... dobrá otázka. ,,Ne... Chtěl jsem tě už předtím, nanuk to jen urychlil," zašklebil jsem se a dal mu polibek na rty. ,,Proč?" pousmál jsem se a podíval se mu do očí. Key zrudl, kdy jsem se lehce zamračil. ,,Proč Kibume!" zopakoval jsem dost zřetelně a srozumitelně otázku, kdy mě jeho odpověď dostala... ,,No... kdy koupíš další nanuk?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama