Savior (2. Část)

12. října 2016 v 6:00 | Taehee

Savior

Savior je pokračování příběhu Only once, Taeminnie. A ano, ano ano, je to už asi čtvrtý JongTae příběh, co tu mám. Ale, já prostě nechtěla, aby Minnie umřel a taky, zbožňuji pár JongTae, je to asi můj nejoblíbenější pár :D. Snad se vám to bude líbit, je to zase něco trochu jiného ne SOG, Medvídek, nebo Miluji život, ale jsem si jistý, že neexistuje láska... Snažím se každý příběhy dělat trochu jinak, aby to nebylo pořád to samé a myslím, že se mi to celkem vede :)

Pár: Jonghyun & Taemin (JongTae)
Upozornění: Asi nic... Příliš velké množství slaďárny :D
Kazumi jako Jonghyun (
kurzíva) Key (tučné); TaeHee jako Taemin (netučně)


Bylo někdy brzo ráno. Netušil jsem, kolik bylo, ale ještě jsem spokojeně spal. Zdálo se mi, že jsem na nějaké pláži, než se ozval skřípavý a vrzavý zvuk. ,,Minnie já-" ozvalo se, ale to jsem ještě byl ve snění, kdy jsem cítil na své hrudi nějakou váhu. ,,Kluucíí!! Onew!! Pojďte sem! Rychle!" ozval se křik, kdy jsem zamručel, zamračil se, ale otevřel oči rozespale, kdy jsem spatřil Keye, jak hledí na nás dva… jo na dva, vedle mě ležel Minnie, který měl přese mě hlavu. Min se probudil, kdy trochu zmateně a překvapeně hleděl na ty tři, kteří byli zde v pokoji. No, protože přiběhl i Minho s Onewem. ,,Já říkal, že Minnie mi odkejval na moji prosbu, chová se jak děvka! Vidíš Onew? Teď se určitě vyspal s Hyunem!" ukázal na nás dva Key, kdy jsem svraštil obočí a povzdechl si. ,,Keyi, je neslušné tohle říkat. Zvlášť ty bys to neměl říkat, protože ty jsi zvyklý si tahat do postele každého, kdo ti přijde pod ruku, aby sis ukojil své choutky, které tě přepadnou. Jen si přiznej, kolikrát jsi to zkoušel na mě," řekl jsem s naprostým klidem a lehkým pobavením. Key naprosto zrudl, pootevřel pusu a díval se na mě, kdy snad pomalu začínal mít vražedný odlesk v očích. ,,Můžeš mi to vysvětlit, Hyune?!" podíval se na mě se zavrčením Onew, který už toho asi měl dost. ,,No fajn, bude to rychlé vysvětlení. Po včerejším výstupu Keye a tebe samotného se Minnie sesypal, nechtěl jsem ho nechat samotného přes noc, protože je mladičký. Včera jsi ho sám nazval hloupým dítětem, což byla další kapka pro jeho již přetrhané nervy," probodl jsem Onewa pohledem. Sice byla pravda, že Minnie možná tohle neslyšel, ale on Onew křičel přes celý dorm, takže… ale potřeboval jsem si nějak nahnat větší náklonost Onewa, aby mi věřil. No, rozhodně nekecám, nelžu, tohle je jen samá pravda. Díval jsem se Keyovi i Onewovi dost ostře do očí, ale držel Minnieho u sebe.

Usnul jsem v jeho pevné a bezpečné náruči. Měl jsem sen, že žijeme s Hyunem sami dva, spolu. Najednou do mého snu začali pronikat hlasy. "Kluucíí!! Onew!! Pojďte sem! Rychle!" Pootevřel jsem oči a spatřil u dveří Keye a najednou doběhli i Onew a Minho. Natiskl jsem se na Hyuna a pod dekou ho chytil za ruku a lehce se třásl při jejich pohledech. "Já říkal, že Minnie mi odkejval na moji prosbu, chová se jak děvka! Vidíš Onew? Teď se určitě vyspal s Hyunem!" Pootevřel jsem ústa a chtěl mu na to něco říct, ale v očích se mi zaleskly slzy a já nebyl schopný absolutně ničeho. "Keyi, je neslušné tohle říkat. Zvlášť ty bys to neměl říkat, protože ty jsi zvyklý si tahat do postele každého, kdo ti přijde pod ruku, aby sis ukojil své choutky, které tě přepadnou. Jen si přiznej, kolikrát jsi to zkoušel na mě?" Promluvil místo mě Hyunnie a já zhluboka polkl. "Můžeš mi to vysvětlit, Hyune?!" Promluvil Onew a promnul si kořen nosu. "No fajn, bude to rychlé vysvětlení. Po včerejším výstupu Keye a tebe samotného se Minnie sesypal, nechtěl jsem ho nechat samotného přes noc, protože je mladičký. Včera jsi ho sám nazval hloupým dítětem, což byla další kapka pro jeho již přetrhané nervy." Kývl jsem a nadechl se. Onew nevypadal, že by Hyunovi nějak uvěřil. "A taky… Včera jsem se pokusil podřezat. Hyun mě zachránil… Kdyby tu se mnou nebyl a nepřišel za mnou, už bych býval vykrvácel." Promluvil jsem a pohled mi skouzl na nůž, co byl na zemi s trochou zaschlé krve. "Tos nemusel říkat…" Řekl Jongie a já zavrtěl hlavou. "Oni by ti jinak nevěřili…" S tím jsem obmotal ruce kolem Hyunova krku, čelem se opřel o jeho rameno, protože jsem nechtěl sášet jejich pohledy. "Běžte pryč, prosím!" Skoro jsem to křikl, nebo spíš řekl trochu, vyděšeně, nebo hystericky.

Přes noc se mi vážně spalo skvěle. Měl jsem vedle sebe jeho a to mi bylo nejlépe. Jenže vždy se něco musí zkazit, že? To platilo i nyní. Najednou do pokoje vtrhl Key, který se maličkému chtěl asi omluvit, ale místo omluvy spustil a zavolal kluky, aby doběhli do pokoje. To vážně nemusel. Minnie se na mě natiskl, kdy jsem k němu lehce sjel pohledem, ale když mě chytil za ruku pod dekou, lehce jsem mu konejšivě přejel prstem po hřbetu jeho ruky. Key nazval Minnieho děvkou, kdy Min pootevřel ústa, ale nic neřekl. Jen se mu v očích zaleskly slzy, ale to jsem už promluvil já. Jen tak hezky klidně a upřímně. Onew promluvil, abych mu to vysvětlil. Onew si promnul kořen nosu a já mu to vysvětlil zcela jasně. Minnie kývl a nadechl se. Onew nevypadal věřícně, kdy jsem lehce přimhouřil oči. "A taky… Včera jsem se pokusil podřezat. Hyun mě zachránil… Kdyby tu se mnou nebyl a nepřišel za mnou, už bych býval vykrvácel," promluvil najednou Minnie, kdy jsem se na něj podíval, ale také na ten nožík, který byl nedaleko, a byla na něm krev. Chtěl jsem se vyvarovat toho, že by se to kluci dozvěděli, ale bylo to venku. "Tos nemusel říkat…," usmál jsem se, kdy Minnie zavrtěl hlavou. "Oni by ti jinak nevěřili…," obmotal své ruce kolem mého krku, kdy si položil hlavu čelem na mé rameno. ,,Jsou slepí a nevidí pravdu, za to ani jeden z nás nemůže," usmál jsem se a probodl ty tři pohledem. Minnieho zase vynervovali. Nelíbilo se mi to. ,,Běžte pryč, prosím!" řekl vyděšeně, až hystericky. ,,Taemine," promluvil Onew, ale já se na něj podíval. ,,Jděte, stále ho obviňujete, křičíte na něj a jediné, co teď potřebuje, jsem já," probodl jsem je pohledem. ,,Hyune, ty nejsi leader," probodl mě Onew pohledem. ,,No a? To přeci neznamená, že ho nemohu uklidňovat, protože ty ho tu sám s Keyem deptáš. Na čí stranu se stavíš Onew, hm? Pověz mi to," přimhouřil jsem oči a přejížděl Minniemu prsty po boku. ,,Sám jsi říkal, že Minnie nemá rozum, ale máš ho ty, jako náš drahý leader?" pousmál jsem se a díval se na jeho reakce. Kluci mě sledovali, úplně ztratili dech, ale Minho se vzpamatoval, ten jediný z nich nevyváděl. ,,Promiňte kluci, my uděláme snídani, přijdete?" pousmál se Minho. ,,To ještě nevím," usmál jsem se, kdy on pokývl, ale zatáhl oba kluky za ramena ven z pokoje, kdy za nimi zavřel. ,,Neboj, nenechám tě napospas těm stvůrám a zrůdám," usmál jsem se, políbil Minnieho do vlásků a pevně ho sevřel v náruči.

Nechtěl jsem to poslouchat. Nesnáším hádky a křik, ať už když se to týká mě, nebo když se u nějaké hádky omylem naskytnu. A teď to všechno bylo sypáno na mě a Hyuna, který za nic vlastně nemohl. Když konečně ti tři zmizeli z mého pokoje, maličko jsem si oddechl. ,,Neboj, nenechám tě napospas těm stvůrám a zrůdám." Řekly Hyun a políbil mě do vlasů. Lehce jsem se usmál, ale povzdechl si. Zvedl jsem hlavu a dal mu pusu na tvář a pak na rty, načež se usmál a přejel mi rukou po zádech. "Lehnem si ještě?" Zeptal jsem se a podíval se mu do očí. "To víš, že jo, andílku." Usmál se a pohladil mě po tváři. Oba jsme si lehli a já se uvelebil v Hyunnieho náruči a položil si hlavu na jeho hruď. Poslouchal jsem tlukot jeho srdce, který mě strašně uklidňoval. K tomu mi ještě Hyun přejížděl rukama po těle, hlavně hrudi, bříšku, zádech a bocích, velice jemně a něžně a já se pod těmito dotyky spokojeně chvěl. Po chvíli jsem se také odvážil a začal mu dlaní přejíždět lehce nesměle po hrudi. Hyunnie se zasmál a chytil mojí ruku a lehce víc ji přiložil ke svému tělu. "No tak se neboj. Nejsem přece z cukru, nerozpadnu se pod tvou rukou. Pořádně si mě prohlédni." Lehce vyděšeně jsem se na něj podíval, když mou rukou zajel pod jeho triko a vyjel mou rukou velice pomalu až k bradavkám, kde mu to bylo očividně hodně příjemné. Skousl jsem si ret. Nechce udělat to, co Key? Polkl jsem a okamžitě zahnal tuhle hnusnou myšlenku. Hyun takový není! Koneckonců i mně jsou jeho dotyky příjemné, tak proč bych mu to nemohl oplatit? Začal jsem rukou pohybovat sám a zkoumal jeho krásné svalnaté tělo. Po chvíli jsem svou ruku z pod jeho trika vytáhl a nadzvedl jsem se a políbil ho. Poté jsem si opět položil hlavu na jeho hruď. "Proč… Proč je Onew a Key… Proč jsou takový?" Zeptal jsem se lehce zdráhavě.

Byl jsem rád, že Minho odvedl kluky k snídani. My buď příjdeme, nebo si zajdeme někam jinam. Rozhodně nechci, aby Minnie viděl jejich tváře. Řekl jsem Minniemu, že ho nenechám napospas. Políbil jsem ho do vlasů, kdy se on usmál, ale povzdechl si. Stočil jsem k němu své oči a on pozvedl hlavu, kdy mi dal pusu na tvář a nakonec na rty. Usmál jsem se a přejel mu rukou po zádech. "Lehnem si ještě?" zeptal se mě, kdy se mi podíval do očí, a já se usmál. "To víš, že jo, andílku," usmál jsem se a pohladil ho po tváři. Lehli jsme si a on se mi uvelebil v náruči, kdy jeho hlava spočinula na mojí hrudi. Usmál jsem se a přejížděl Minniemu rukama po těle. Lehce, jemně a něžně, aby se nevylekal. Chvěl se a po chvilce mi začal přejíždět dlaní nesměle po hrudi. Bylo to tak nesmělé, takové šimrání, až jsem se zasmál, ale zachytil jeho ruku, abych ji přiložil více na své tělo. "No tak se neboj. Nejsem přece z cukru, nerozpadnu se pod tvou rukou. Pořádně si mě prohlédni," zazubil jsem se, když se na mě vyděšeně podíval. Zajel jsem s jeho rukou pod triko a vedl ji lehce nahoru k bradavkám. Přivřel jsem oči, ale usmál se spokojeně a nechal ho, aby zkoumal moji hruď. Bylo to skvělé. Usmíval jsem se a hladil ho, když zkoumal mé svalnaté tělo. Po nějaké chvilce vytáhl svoji ruku, nadzvedl se a políbil mě, kdy jsem se usmál a hladil ho. Pak si položil hlavu na moji hruď a já spokojeně vydechl. "Proč… Proč je Onew a Key… Proč jsou takový?" zeptal se mě najednou zdráhavě. Zamrkal jsem, nečekal jsem tuhle otázku, ale nedokázal hned najít odpověď. ,,Onew je z nás nejstarší, má pocit, že má za nás všechny zodpovědnost. Jako by byl hlídací pes a my jeho ovečky, které musí být poslušné, hodné a dělat vše, co se řekne. Key je zase někdy jako nadržená gorila, která potřebuje mít to, co potřebuje. Chybí mu asi vztah, pokud se v něm vzbouří hormony, je to s ním opravdu k nevydržení. Poznal jsem už včera na koncertu, že to na něj zase přišlo. Nedokáže se ovládat, když už je jednou nahatý s někým v posteli. Kdyby ho Onew nechal, aby si zašpásoval s fanynkou, tak by se tohle nedělo. Jenže právě, jak jsem řekl, Onew je ten hlídací ovčák… takže je to velice začarovaný kruh," povzdechl jsem si, ale usmál se. ,,A pokud by Key ukojil své choutky, byl by zase na nějakou dobu pokoj, kdo ví, třeba si jednou najde někoho, kdo to s ním skutečně vydrží," lehce jsem se ušklíbl, ale přejel prstem Minniemu po hrudi.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama