Savior (3. Část)

19. října 2016 v 12:52 | Taehee

Savior


Savior je pokračování příběhu Only once, Taeminnie. A ano, ano ano, je to už asi čtvrtý JongTae příběh, co tu mám. Ale, já prostě nechtěla, aby Minnie umřel a taky, zbožňuji pár JongTae, je to asi můj nejoblíbenější pár :D. Snad se vám to bude líbit, je to zase něco trochu jiného ne SOG, Medvídek, nebo Miluji život, ale jsem si jistý, že neexistuje láska... Snažím se každý příběhy dělat trochu jinak, aby to nebylo pořád to samé a myslím, že se mi to celkem vede :)

Pár: Jonghyun & Taemin (JongTae)
Upozornění: Asi nic... Příliš velké množství slaďárny :D
Kazumi jako Jonghyun (
kurzíva) Key (tučné); TaeHee jako Taemin (netučně)


Zeptal jsem se Hyunnieho na Keye a Onewa. Chvilku bylo ticho a já usoudil, že Hyun asi přemýšlí jak mi odpovědět. "Onew je z nás nejstarší, má pocit, že má za nás všechny zodpovědnost. Jako by byl hlídací pes a my jeho ovečky, které musí být poslušné, hodné a dělat vše, co se řekne. Key je zase někdy jako nadržená gorila, která potřebuje mít to, co potřebuje. Chybí mu asi vztah, pokud se v něm vzbouří hormony, je to s ním opravdu k nevydržení. Poznal jsem už včera na koncertu, že to na něj zase přišlo. Nedokáže se ovládat, když už je jednou nahý s někým v posteli. Kdyby ho Onew nechal, aby si zašpásoval s fanynkou, tak by se tohle nedělo. Jenže právě, jak jsem řekl, Onew je ten hlídací ovčák… takže je to velice začarovaný kruh." Odmlčel se a poté o Keyovi opět promluvil. Když skončil, chápavě jsem přikývl. Obdivoval jsem, jak je chytrý a zkušený. Opatrně jsem jednou nohu přehodil přes něj a celý jsem se na Jongieho přesunul, položil mu dlaně na tvář a políbil ho. Odtáhl jsem se kousek od něj, usmál se a zamrkal. "Taeminnie se chce mazlit." Zasmál jsem se a opět ho políbil, tentokrát bez odtažení. Ucítil jsem jeho jazyk, jak se snaží probít do mých úst. Pootevřel jsem ústa a ucítil jeho jazyk v puse. Vklouzl jsem svým jazykem do jeho úst a jemně a trošku nesměle je začal zkoumat. Ucítil jsem jeho ruce, jak mě jemně hladil po zádech a postuně sjel k hrudi. "Ah…" Vzdychl jsem tiše do jeho úst, když si začal pohrávat s mými bradavkami. Zajel jsem pod jeho tričko a hladil ho na hrudi taky. Moje doteky však byli spíš nesmělé a hladily. Ty jeho byli příjemné, vzrušujcí a úžasné. Dotýkali jsme se jeden druhého a nepřestávali s polibkem, jen pokud jsme potřebovali kyslík. "Hyunnie…" Šeptl jsem, když promnul moje bradavky mezi palcem a ukazovákem. Najednou jsem ucítil tlak v boxerkách. I Hyun si toho očividně všiml, když jsem na něm ležel a právě ho něčím bodal do břicha. Slezl jsem z něj a cítil jak rudnu. Skryl jsem si tvář do dlaní a cítil jsem se trapně. "O-mlouvám se…"

Minnie chtěl vědět na kluky názor. Přemýšlel jsem chvilku, netušil jsem, jak mu odpovědět, ale nakonec přišel na slova. Neušil jsem, kde se ve mně ta slova berou, ale jednoduše jsem kluky měl přečtený jako knihu. Minnie chápavě přikývl, kdy jsem se usmál a podíval se na něj, když přese mě přehodil jednu nohu, až si na mě nalehl. Usmál jsem se a hleděl mu do očí, když položil své dlaně na moji tvář a políbil mě. Odtáhl se kousek ode mě, kdy zamrkal. "Taeminnie se chce mazlit," zasmál se. ,,Koťátko se chce mazlit?" zasmál jsem se, ale užíval si jeho polibek, kterým propojil naše rty. Svým jazykem jsem se snažil dostat do jeho úst, kdy on je lehce pootevřel. Usmál jsem se, ale začal mu zkoumat pusinku. On vklouzl do mých úst jemně a trochu nesměle mě zkoumal. Usmál jsem se, ale jazykem si hrál. Ruce jsem přesunul na jeho záda, hladil ho po nich a postupně sjel až k jeho hrudi, kde jsem lehce zajel až k jeho bradavkám. "Ah…," vzdychl tiše do mých úst a já se ušklíbl, ale hrál si s jeho bradavkami. On mi zajel pod triko, kde mě hladil po celé hrudi, i když byl velice nesmělý. Možná jsem více zkušenější, ale to vůbec nevadilo. Občas jsme ztráceli kyslík, který jsme si museli občas nabrat, abychom nezmodrali jako šmoulové, i když Minnie by byl úžasný šmoula. Zasmál jsem se tomu v duchu, ale promnul Minniemu jeho bradavky mezi svými prsty. "Hyunnie…," šeptl mé jméno, kdy jsem ucítil, jak mě něco tlačí na břiše. Usmál jsem se a lehce zamrkal. On ze mě slezl a rudnul, kdy skryl tvář do dlaní. "O-mlouvám se…," slyšel jsem jeho tichý hlásek. ,,Ale Minnie, to je všechno v naprostém pořádku," usmál jsem se, natáhl k němu ruku a usmál se, kdy jsem ho pohladil po tváři a usmál se. ,,A-ale…Tobě… Se to neděje…," zakoktal se, kdy jsem se ušklíbl lehce. ,,Protože tvoje tělo je napumpovaný hormony, to je úplně normální Minnie," zasmál jsem se a přejel mu dlaní po zádech a druhou rukou po hrudi.

Jakmile jsem ucítil, že se v mém rozkroku začíná tvořit boule, slezl jsem z Hyuna, skryl si tvář do dlaní a omluvil se mu. Rudnul jsem a cítil jsem se strašně trapně. "Ale Minnie, to je všechno v naprostém pořádku." Promluvil na mě Jongie a pohladil mě po tváři. "A-ale… Tobě… Se to neděje…" Zakoktal jsem a podíval se na blondáčka, který se lehce ušklíbl. "Protože tvoje tělo je napumpovaný hormony, to je úplně normální Minnie." Přitáhl mě k sobě, přejel mi rukou po zádech a druhou po hrudi. Nepřestával jsem tisknout kolena k sobě. Pořád jsem se trochu styděl i když mi Hyunnie řekl, že nemusím. Jo, jsem puberťák, plnej hormonů! Proč sakra! Chci se ovládat a ne aby mi po chvilce… Polkl jsem a místo toho si vychutnal jemný polibek od Hyuna, který mě chytil za bradu a spojil naše rty. Po chvíli se odtáhl. "Jestli chceš, tak tě toho zbavím…" Mrkl a zašklebil se. Povytáhl jsem obočí. Jak jako zbaví? Co pro to chce udě-? Nedokončil jsem myšlenku. Hyunnie mi odtáhl kolena a nohy od sebe a pomalu sjel rukama k lemům mých boxerek. "C-co…?" Zmlkl jsem, když mi to konečně docvaklo. "To… To… To ne-nemusíš d-dělat Jongie…" Zakoktal jsem a víc a víc rudl, když mi stahoval boxerky a já se začínal stydět ještě víc.

Musel jsem se usmívat. Byl tak roztomilý, když se styděl. Tvořila se mu v boxerkách boule, kdy on ze mě slezl, ale já se usmál, že je vše v pořádku. Nemá se za co omlouvat. Byl tak nevinný a roztomilý. Věděl jsem, že ho chci chránit. Budu ho střežit jako oko v hlavě. Přitáhl jsem si ho k sobě a přejel rukou po zádech, druhou po hrudi, ale Minnie stále stiskl kolena k sobě. Chytil jsem ho za bradu, usmál se, ale spojil naše rty, kdy mě něco napadlo. Odtáhl jsem se. "Jestli chceš, tak tě toho zbavím…," mrkl jsem na něj a zašklebil se. Min povytáhl obočí, ale já lehce dal jeho kolena a nohy od sebe, abych se dostal k jeho rozkroku. Sjel jsem opatrně a pomalu rukama k lemům jeho boxerek. "C-co…?" nedořekl to a já se jen pousmál. "To… To… To ne-nemusíš d-dělat Jongie…," zakoktal se Minnie a rudl. ,,Ale jdi ty, není to nic, za co by ses měl stydět,'' usmál jsem se, mrkl na něj, ale stáhl mu níž boxerky, kdy se před mýma očima vytyčila celá jeho krása. Nejprve jsem si vyžádal polibek od té mojí červené karkulky a pak se sklonil hlavou k jeho rozkroku, kdy jsem jeho chloubu lehce vzal do rukou a přejel po ní. Jazykem jsem obkroužil špičku a po chvilce ho vzal do úst celého. Lehce jsem si pohrál s jazykem, ale hladil ho rukama po celém těle. Tedy, tam, kam jsem dosáhl. Pohyboval jsem hlavou, občas se potřeboval nadechnout, proto jsem chvilku využíval ruku, abych si odpočinul, ale stačila chvilka a já mu zase nezbedně přejel jazykem přes celou délku jeho chlouby a vzal jej do úst.

Nechtěl jsem to po něm. Nějak bych si poradil, navíc jsem se styděl. "Ale jdi, neni to nic, za co by ses musel stydět." Usmál se a stáhl mi s úšklebkem boxerky. Můj penis byl nalitý krví a tyčil se před Hyunem do výšky. Lehce jsem se zachvěl. Předtím, než pokračoval, vytáhl se nahoru a vynutil si polibek. Odtáhl se a já už jen sledoval, jak se sklání k mému rozkroku. "Hyunnie..." Přivřel jsem oči a zaklonil hlavu, když mi přejel rukou po celé délce. Když jsem ucítil jeho vlhký jazýček na mé špičce, zajel jsem mu prsty do vlasů a lehce mu v nich projížděl. Tempo, které mi udával bylo naprosto vyhovující. Táhle a nespokojeně jsem zasténal, když mě místo do pusinky vzal na chvíli do ruky. Během chvilky mě však vzal znovu do pusy a úplně po kořen. "A-a-ah... Hyu-ah-Hyunnie!" To už jsem nevydržel, v mojí chloubě to zacukalo, já Hyuna zatahal za vlasy a udělal se. V tu chvíli mě umocnil pocit, že mu to musím oplatit, nechci aby si myslel že jsem ho využil. Mezitím, co ještě jazykem kmital přes špičku a olizoval celou délku aby mě očistit, natáhl jsem ruku k lemu jeho boxerek. On však s úsměvem chytil mé ruce a stále se věnoval mému rozkroku. Překvapeně jsem se na něj podíval a u toho rozdýchával orgasmus.

Byl jsem plně rozhodnut, že to udělám. On se styděl, byl tak roztomilý a nevinný. Ještě byl dost mladý, Key šel dost přes čáru. Řekl jsem mu, že se nemá za co stydět, přitom jsem se usmál a stáhl jeho boxerky s lehkým úšklebkem. Jeho chlouba se přede mnou tyčila do výšin. Pohladil jsem ji po polibku po celé délce a sklonil se k rozkroku. ,,Hyunnie...," přivřel oči, kdy jsem se lišácky usmál, ale jazýčkem se dotkl jeho špičky. Jeho prsty vjely do mých vlasů a projížděl mi v nich. Zvolil jsem tempo, které by se mu mohlo líbit. A taky že ano. Po chvilce jsem se musel odtáhnout, abych se nadechl, vzal jsem ho do ruky. Minnie táhle a nespokojeně zasténal. ,,Broučku, musíš mi nechat oddech," zasmál jsem se, ale po chvilce jsem ho znovu vzal do úst, až po kořen. ,,A-a-ah... Hyu-ah-Hyunnie!" vydechl sténavě a v jeho chloubě to zacukalo. Usmál jsem se spokojeně a lehce to spolykal. Začal jsem ho čistit, kdy on natáhl ruku k mému lemu boxerek. Pousmál jsem se a zachytil jeho ruce, abych se mohl nadále věnovat jeho rozkroku. Vyčistil jsem ho kompletně, aby neměl sperma všude. ,,Líbilo?" usmál jsem se a natáhl se pro polibek.


Zhluboka jsem oddechoval a s přivřenýma očima sledoval, jak Hyunnie očišťuje můj penis. Zhluboka jsem polkl, když se odtáhl a podíval se mi do očí. "Líbilo?" Zeptal se s úsměvem, políbil mě a já cítil, jak mi rudnou tváře. Rychle jsem si natáhl boxerky a odvrátil od něj pohled. Přehodil jsem nohy z postele a seděl k němu zády. Vážně jsem se cítil trapně. On mi teď vykouřil a já mu to nijak neoplatím? "Nemusel si to dělat..." Zhluboka jsem polkl a koukal do země, která mi najednou přišla strašně zajímavá. Co si teď o mě musí myslet? Spal jsem s Keyem a dneska se od něj nechám vykouřit. "Ale notak, Minnie..." Skousl jsem si ret, když jsem ucítil jeho ruce kolem pasu a po chvilce si opřel bradu o moje rameno. Pediferním viděním jsem spatřil jeho roztomilou tvář s lehkým úsměvem. Nervózně jsem se zachvěl. Co když se to dozví kluci? Řeknou, že jsem děvka a budou zlí na Hyuna. Taemine, řekni mu něco ty pitomče. "Nechci... Nechci abys byl kvůli mně smutný..."

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama