Lovesick (14.Část)

25. listopadu 2016 v 6:00 | Taehee

Lovesick

Pár: Jonghyun & Onew (OnHyun) + Minho & Taemin (2Min)
Upozornění: Nic
Kazumi jako Jonghyun (netučná kurzíva) a Minho (tučné bez kurzívy); TaeHee jakoOnew (tučná kurzíva) a Taemin (netučně bez kurzívy)


Nabral jsem na lžíci trochu rýže masem a strčil to Minhovi rovnou do pusy a zasmál se. "Co dneska budeme dělat?" Zeptal jsem se Minha a nabral si tentokrát pro sebe. ,,Hyun mi přikázal, že máme jít večer do restaurace..," zasmál se. Pozvedl jsem obočí. "Aha… Tak… Jo, proč ne." Usmál jsem se, zamrkal a políbil ho. V rychlosti jsem dojedl a na konec jsem snědl i ty kousky jablka, co mi Minho přinesl. "Půjdu si dát sprchu…" Usmál jsem a hodil nohy z postele. "A nechceš společnost?" Zasmál se Minho a přejel mi rukou po zádech, až jsem se zachvěl a lehce zrudl. Ta představa, že bych před ním byl… nahý… mě trochu přiváděla do rozpaků. "Tak mazej zlobidlo, ať nemusím čekat věčnost." Strčil mě Minho lehce rukou do zad, dky jsem vyskočil z postele a vydal se do sprchy. V rychlosti jsem se omyl, rozčesal si vlasy, stáhl je so falešného culíku a vydal jsem se zpět za Minhem. Bílou košili jsem nechal u krku rozepnutou až ke čtvrtému knofílku, bylo vedro, tak přece se v ní nebudu pařit. K tomu jsem měl na sobě černé roztrhané džíny. "Pusinku!" Zavolal jsem na Minha, skočil mu krokem krku a přitiskl rychle své rty na ty jeho, aniž by stihl něco říct. Rukama jsem mu projížděl ve vlasech a usmíval se, když mě mačkal na bocích.

"Hele a neměli bysme taky koupit… No, ty víš…" Promluvil jsem a koukal Hyunniemu přes rameno, když psal seznam toho, co máme nakoupit. "Co?" Zeptal se s úšklebkem a mně bylo jasné, že můj milovaný chce, abych to řekl na plno. "Lu-lubrikační gel!" Šeptl jsem a kousl jej do ucha. Hyunnie se zasmál a svým krásným písmem to tam připsal a do závorky vedle toho napsal (No, ty víš!). Uchechtl jsem se a skousl mezi zuby jeho spodní ret. "Napište tam taky náboje a revolvér!" Ocitl se najednou nad našimi hlavami Key. "Na co?" Zeptal jsem se a odstrčil jeho palici dál od mého obličeje. "Kdyby to nevyšlo, aby Minnie mohl Minha zastřelit a utéct, než ho znásilní." Zasmál se a napil se vody. "Ty jsi vážně exot…" Zavrtěl jsem hlavou. "Tak, kdo to bude tento večer?" Zeptal jsem se a stále koukal do papíru. "Co?" Ptal se Kibummie nechápavě. "Kdo tě bude píchat dneska večer… Nebo snad, dneska ty někoho?" Neudržel jsem se a lehce po něm zařval, až nadskočil a já se usmál. "Si-siwon…" Zakoktal, kdy jsem vytřeštil oči. "Jsi normální? Chodí s Donghaem!" Zavrtěl jsem hlavou a chtěl mu dát okamžitě zaracha. "Už nechodí." Zašklebil se Key a já zavrtěl hlavou nad tím, jak se může tak snadno prodat. To už je lepší jeptiška Minnie, než tenhle snadno dostupný Kibum.

Minnie jedl, kdy trochu rýže s masem nabral na lžíci, kterou mi strčil rovnou do pusy a zasmál se. Zašklebil jsem se, ale snědl to. "Co dneska budeme dělat?" zeptal jsem se a pro tentokrát nabral sám pro sebe. Mám mu to říct? Jak mu to řeknu… ,,Hyun mi přikázal, že máme jít večer do restaurace..," zasmál jsem se. Jo, ale taky co přijde po tom… nebyl jsem vůbec připravený a nechtěl Minnieho do ničeho nutit. Pozvedl obočí, kdy jsem doufal, že nebude mít nějaké další otázky. "Aha… Tak… Jo, proč ne," usmál se, zamrkal a políbil mě. Usmál jsem se spokojeně, ale políbil ho na krku. Minnie dosnídal a já se usmál. "Půjdu si dát sprchu…," usmál se a mě napadlo, že bych… "A nechceš společnost?" zasmál jsem se, přejel mu rukou po zádech a Minnie se zachvěl. Vypadal, že je značně v rozpacích. Sakra, to je těžké! "Tak mazej zlobidlo, ať nemusím čekat věčnost," strčil jsem lehce rukou do jeho zad a sledoval, jak se vydal do sprchy. Tak tohle bude něco, co bude šíleně moc těžké. Kluci si to představují asi moc růžově, ale vždyť on se nechce jít ani vysprchovat spolu se mnou. Sakra! Je fakt, že je ještě brzo, ale… ale… to už se najednou v ložnici objevil Minnie v košili, kdy ji měl rozeplou a mně se skoro zastavilo srdce, když jsem ho viděl. "Pusinku!" zavolal na mě, kdy mi skočil kolem krku a přitiskl hned své rty na ty mé. Zamrkal jsem očima, když byl šíleně rychlý a já nic nestačil říct. Začal mi rukama projíždět ve vlasech, kdy jsem sjel svýma rukama na jeho boky a lehce ho začal mačkat. Obkroužil jsem mu rty a lehce požádal o vstup, abych mohl zkoumat jeho nádhernou pusinku.

Zrovna jsme stáli nad stolem, když jsem sepisoval věci, které dneska nakoupíme pro naše dongsaengs. ,,Hele a neměli bychom taky koupit… No, ty víš…," promluvil po chvilce Onew, když mi koukal přes rameno. ,,Co?" otočil jsem se na něj s úšklebkem. Jasně, skoro jako bych nevěděl, co po mně chce, ale já to moc dobře věděl, jen jsem chtěl, aby to pěkně řekl! Šklebil jsem se u toho a sledoval jej. "Lu-lubrikační gel!" šeptl a kousl mě do ucha. Zasmál jsem se, ale napsal to tam i s menší poznámkou v závorce, kdy se Onew uchechtl, až skousl můj spodní ret mezi zuby. Zaúpěl jsem mu do úst, ale jazýčkem olízl jeho rty. "Napište tam taky náboje a revolver!" ocitl se najednou nad našimi hlavami Key. "Na co?" zeptal se hned Onew, kdy jsem se zašklebil a zavrtěl hlavou. "Kdyby to nevyšlo, aby Minnie mohl Minha zastřelit a utéct, než ho znásilní," zasmál se Key a napil se vody. "Ty jsi vážně exot…," zavrtěl hlavou Onew a já se zasmál, ale nadepsal jako další bod - miliony svíček. "Tak, kdo to bude tento večer?" ozval se Onew, kdy i nadále hleděl do papíru, kam jsem dopsal další věc. "Co?" ptal se Kibum nechápavě. "Kdo tě bude píchat dneska večer… Nebo snad, dneska ty někoho?" lehce na něj zařval. ,,Ne u mého ucha, prosím," zabrblal jsem, ale obtáhl své písmo. "Si-siwon…" zakoktal se a já se otočil na Keye s pozvednutým obočím. "Jsi normální? Chodí s Donghaem!" zavrtěl hned hlavou Onew. "Už nechodí," zašklebil se Key. ,,Ten revolver bychom měli spíše pořídit na tebe, než na Minha," zasmál jsem se. ,,Nebo spíše pás cudnosti… co kdybych ho tam připsal," zamyslel jsem se dlouze, ale rozesmál se a zavrtěl hlavou.

Nadšeně jsem se usmál a propustil jeho jazyk do svých ústa sám vklouzl do těch jeho. Přejel jsem mu přes horní patro a lehce naklonil hlavu, abych se dostal lépe do jeho pusinky. Probil jsem se hlouběji do jeho úst, ale najednou jsem stuhl. Jeho ruka zajela do míst mé rozplé košile, lehce ji nadzvedl a rukou proklouzl na hruď a promnul mezi prsty mou bradavku. Zaskučel jsem do jeho úst a odtáhl se. "Tohle ne Minho…" Šeptl jsem a odskočil ke dveřím. "Promiň…" Sklopil jsem hlavu, vzal za kliku a během chvilky jsem seběhl schody dolů, kde na mě od stolu mávl Hyun s Onewem. "Dobré ráno Minnie." Usmáli se na mě a já kývl a mírně se usmál a zamrkal jsem. Minho mě hodně překvapil, proto jsem utekl, asi jsem neměl, ale v tu chvíli… byl jsem zaskočený, nevěděl jsem, jak reagovat a prostě… S těmito myšlenkami jsem si sedl na gauč, podepřel si hlavu rukou a povzdechl si… Promiň, Minho…

Pozvedl jsem obočí, když sem vběhl Minnie, prakticky jako velká voda. Měl jsem ho za těch necelých 5 let přečteného natolik, že jsem hned poznal, že něco není v pořádku. Vyměnil jsem si pohled s Hyunem, kývl na něj a vstal a došel za Taeminem do obýváku. Podepíral si hlavu rukou, lehce se chvěl a toulal se někde ve svých myšlenkách. Začal mě vnímat až na třetí oslovení. Vážně pubreťák… Zasmál jsem se, ale prohlédl si ho. "Děje se něco?" Zeptal jsem se rovnou. Nechtěl jsem to okecávat, bylo by to zbytečné. Min na mě vykulil hnědá kukadla a pak se zahleděl do země. "Ne, nic…" Pípl a já protočil oči. Leze to z něj pokaždý jako z chlupatý deky. "Notak, mně to můžeš říct." Usmál jsem a pohladil ho po vláskách. Zhluboka se nadechl a vydechl. "No… Minho… Já, mu před chvíli utekl…" Přiznal, kdy jsem pozvedl obočí. Sakra, přece nemůžou se rozejít, tolik to dalo práce, aby se dali dohromady. "Proč? Udělal ti něco?" Zeptal jsem se znovu. Zavrtěl hlavičkou. "Ale ne… Prostě… Něco se mi nelíbilo… Hele, nech to být Onew hyung." S tím se mi podíval do tváře, usmál se a odešel ke klavíru. Povzdechl jsem a vstal a vydal se za Hyunem, který jak jsem nyní zjistil debatoval s Minhem.

Propustil můj jazyk do úst, kdy jsem se usmál spokojeně, ale užíval si, když vklouzl jazýčkem do mých úst, v kterých začal zkoumat. Naklonil hlavu a dostával se hlouběji do úst. Svojí rukou jsem mu pomalu zajel tam, kde měl rozeplou košili. Lehce jsem ji nadzvedl a rukou proklouzl na jeho hruď, kdy jsem promnul mezi prsty bradavku. Minnie zaskučel do mých úst, kdy se odtáhl. "Tohle ne Minho…," šeptl najednou, kdy jsem zamrkal očima, když odskočil ke dveřím. "Promiň…," sklopil hlavu a vystřelil z pokoje. Co…co jsem udělal špatně? Do očí se mi vydraly slzy. Takhle to nepůjde, Key měl vážně pravdu. Minnie si nedá jen tak říct a já… ne neopustím jej, nechci ho kvůli sexu, to vážně ne, nejsem takový hovado, sobec a nadržená gorila. Sakra, co jsem udělal špatně? Co? Může mi to prosím někdo vysvětlit? Jak se mu podívám do očí? Neudělal jsem ale nic špatného, nebo snad ano? Zhoršil jsem andělíčkovu nevinnost? Co jsem udělal špatně? Proč mám miliony otázek, ale nikdo mi na ně neodpoví? Tohle nemá cenu. Nadechl jsem se, vydechl a vstal, kdy jsem si lehce otřel tváře a oči. Vyrazil jsem dolů po schodech velmi pomalu. Sakra, vždyť jsem nedělal nic špatnýho a zbrklýho. Prošel jsem kolem Hyuna, který byl opřený o zeď a najednou mě zatáhl za ruku, když jsem chtěl do obýváku. ,,Co je?" vyhrkl jsem na něj překvapeně, kdy si mě on prohlédl.

Pozdravili jsme s Onewem Taemina sborově, ale oba jsme si všimli, že Minnie dovnitř vběhl jako do salónu. Co se děje? Onew si se mnou vyměnil pohled, kdy na mě kývl a vstal. Možná jsem měl za Minniem jít spíše já, protože jsme byli přátelé již mnoho let, ale Onew je možná na to lepší. Povzdechl jsem si, ale vstal, přešel se po místnosti. Co se sakra stalo? Najednou jsem si všiml Minha, který procházel kolem mě ve chvíli, když jsem se opřel o zeď. Zachytil jsem ho za ruku, kdy jsem ho stáhl k sobě a podíval se mu do očí. ,,Co je?" vyhrkl na mě překvapeně, když jsem si jej prohlížel. ,,Jak co je? Na to se mám ptát spíše já, co je, ne?" povzdechl jsem si, ale obrátil se a jeho přišpendlil ke zdi, kdy z jedné strany měl stěnu a z druhé moji ruku, takže by se moc snadno nevykroutil. ,,Já… my… líbali jsme se," odmlčel se, kdy jsem si ho prohlédl vybízejícím pohledem, aby mi řekl vše a nic nezatajoval. Minho se zachvěl, povzdechl si, ale sklonil hlavu. ,,Předtím jsem se ho zeptal, zda nechce do sprchy společnost, kdy nechtěl…," nadechl se a vydechl, kdy jsem si ho prohlédl se zamračeným pohledem. ,,To jsi za ním vlezl, nebo co? Sakra vyžvýkni se," neustupoval jsem ze svých požadavků. ,,Ne… počkal jsem na něj v ložnici!" vyhrkl ze sebe. ,,P-při těch polibcích j-jsem mu…," odmlčel se znovu a sklonil hlavu. ,,Minho… povídej, šup, jsem tvůj hyung…," řekl jsem dost vážně. ,,No, prostě jsem mu zajel rukou pod košili a trochu zmáčkl bradavku," skousl si ret a já viděl, jak se mu zalesklo v očích. ,,Áj, kvůli tomuhle utekl? To je….zlé, moc moc zlé," povzdechl jsem si, ale rozcuchal ho jako svého mladšího brášku. Otočil jsem se na Onewa, který možná kousek rozhovoru zachytil. ,,Lásko… slyšel jsi to?" zamrkal jsem očima a usmál se na Onewa, ale i nadále měl Minha v pasti, kdyby se snad o něco chtěl pokusit.

Došel jsem tak akorát, abych slyšel posledních pár vět. "No, prostě jsem mu zajel rukou pod košili a trochu zmáčkl bradavku," Pronesl Minho na konec. ,,Áj, kvůli tomuhle utekl? To je….zlé, moc moc zlé," povzdechl si Hyunnie a otočil se na mě. ,,Lásko… slyšel jsi to?" Kývl jsem. "Jo, Minnie mi to nechtěl říct…" Povzdechl jsem si a podrbal se na zátylku.,,Key měl opravdu pravdu," vzlykl lehce Minho. "Ježiši marja Key! Pořád jen Key, nemohl bys chvilku myslet tím, co máš tady?" zaklepal Hyun na Minhovu hlavu. "Jo… To bys byl jako raději, aby byl Minnie tak s prominutím děvkojindní, jako Key?" Sykl jsem po Minhovi. ,,Ne, to rozhodně ne," vyjekl Minho dost vystrašeně. "Neječ, jestě příjde Minnie…" Pokáral jsem ho a podíval se nejprve na Hyuna a pak znovu na Minha, který vypadal, že se každou chvíli rozpadne jako domeček z karet při slabounkém větříku.
,,Tohle bude teprve oříšek," vydechl Hyun, ale dal ruku ze stěny pryč, ovšem nedovolil Minhovi stále někam utéct. ,,Koukej se sebrat, hlavu vzhůru a používej to, co máš v hlavě, ne v kalhotech," mrkl na něj. ,,Ale...ale...já se snažím... Ale ono to nejde," zašeptal Minho a zachvěl se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama