Lovesick (16.Část)

29. listopadu 2016 v 6:00 | Taehee

Lovesick

Pár: Jonghyun & Onew (OnHyun) + Minho & Taemin (2Min)
Upozornění: Nic
Kazumi jako Jonghyun (netučná kurzíva) a Minho (tučné bez kurzívy); TaeHee jakoOnew (tučná kurzíva) a Taemin (netučně bez kurzívy)


Odešel jsem s hyungem ven na zahradu, kdy jsem se opřel o jeden strom a chvěl se lehce. Vlastně, rád bych věděl proč, ale odpověď se nedozvím. "Pro pána Boha svatýho, na nebi! Přestaň se sypat Minho a vzchop se! Nebo tě profackuju, že se budeš divit!" zatřásl se mnou najednou Onew, kdy jsem zamrkal. ,,Ale já... co mám sakra dělat?" zasyčel jsem lehce naštvaně. Stále jsem musel nad vším přemýšlet, byl jsem ve svých myšlenkách a on mě nenechá! "V tuhle chvíli nic, protože nevíme, co je s Taeminem! Až dojde Hyun, tak to vymyslíme… Stejně to bude jen nějaká maličkost a nakonec to bude v pohodě… Prosim tě, ty se chováš, jako byste se měli rozejít…," povzdechl si Onew. Cože to řekl? Rozejít? Proč…. To… snad ne! Nad tím jsem ani nepřemýšlel a nehodlám se rozejít se svým andílkem. Onew mi hodil broskev, kdy jsem ji zachytil a skousl si ret. ,,R-rozejít? To snad ne!" vyhrkl jsem ze sebe, ale prohlédl si v ruce broskev. "Tak proč se tváříš jako boží umučení? Pokud nemyslíš na to, že byste se rozešli, tak co tě zatraceně tak sype?" zeptal se mě. ,,Já…vlastně ani nevím…," sklopil jsem pohled k zemi. Zakousl jsem se do broskve, ale podíval se k nebi. ,,Jen mu nechci ublížit, zranit jeho city," vydechl jsem. Onew se uchechtl a zahodil broskev kamsi do dálky. ,,Víš, co si myslím? Děláš ho až moc z cukru a sám při tom víš, jaký náš maknae umí být vzteklý a rázný, když se mu něco nelíbí. Od začátku jsem měl na starost vás dva-přesněji, tebe a Keye. Dvojčata, naprostí sičáci. Na Mina jsem neměl tolik času, právě kvůli vám. A kdykoli jsem jen na něj koukl v maličkém času, kdy jsem nehlídal vás dva, byl pro mě sice ten nejmladší, ale ne ten citlivý, nebo extrémně zranitelný. Jistě, je mladý, nevinný a nezkušený, co se vztahů týče. Ale z cukru není a podle mého, ty ho tak vidíš a proto se tím tak užíráš... Zkus se na něj podívat jako na silného skoro dospělého kluka a schválně mu někdy řekni něco, co je proti jeho názorům. Zdravě a bez hádky se neobejdeš a hádám, že ani tu hádku nevyhraješ..," mrkl, zhluboka se nadechl a podíval se do ruky, jako by snad hledal svou broskev, kterou před chvílí zahodil. ,,Já vím, asi to až moc přehnaně řeším. Chtěl bych mít hlavu tvoji nebo Jonghyuna… Taky proto má nejspíše přátelsky k Minovi nejblíže Hyun, že?" podíval jsem se na Onewa a lehce se podrbal na zátylku, ale nakonec dojedl broskev a pecku zahodil.

,,Nejsem Key, opravdu nikdy," usmál se a vydechl. ,,A právě na tom poprvé je vždy něco, co ti dovolí odbourat jakékoliv zábrany a pochybnosti," usmál jsem se a podíval se na mě. Skousl jsem si ret. Hyun má pravdu, že bych to neměl řešit. Neměl bych řešit to, jak se na mě ostatní dívají, ale jen Minha… Povzdechl jsem si. Nevěděl jsem, co mu mám říct. "Tak se na Minha nezlob… Udělal jen to, co je naprosto přirozené. A určitě ti nechtěl ublížit, nebo tě snad k něčemu nutil?" Zeptal se Hyun, kdy jsem zavrtěl hlavou. Nenutil mě k ničemu, nechal mě utéct. "Tak vidíš… Hodně ho to vzal, jak jsi mu utekl…" S tím jsem zvedl hlavu a vytřeštil oči. "V-vzalo? Kde je?" Zamrkal jsem rychle a cítil jsem, jak se mi sevřelo srdce. "Na zahradě s Onewem. Hyung se ho tam snaží uklidnit." Mrkl blonďák, kdy jsem na nic nečekal a okamžitě vystřelil do zahrady, skrz velké francouzské okno v obýváku. Rozhlédl jsem se na jaké straně zahrady jsou a pak jsem je spatřil pod broskvoní. Okamžitě jsem tam doběhl a zastavil jsem se přímo před Minhem. Chytil jsem ho za ruce a podíval se mu do očí. "Minho… Omlouvám se ti… Já-já jsem…" Zakoktal jsem se. Aish! Skousl si ret. Onew ne-Onew, vytáhl jsem se k Minhovi a vtiskl mu polibek a ruce mu položil na ramena. Dal jsem do toho polibku vše, co jsem mu chtěl říct, ale ústa to nedokázala vyslovit. To, jak strašně mě to mrzí, jak ho pořád miluju a že nikdy nepřestanu.

"…Zkus se na něj podívat jako na silného skoro dospělého kluka a schválně mu někdy řekni něco, co je proti jeho názorům. Zdravě a bez hádky se neobejdeš a hádám, že ani tu hádku nevyhraješ..," mrkl jsem, zhluboka se nadechl a podíval se na ruku. Kde je moje broskev, sakra? "Já vím, asi to až moc přehnaně řeším. Chtěl bych mít hlavu tvoji nebo Jonghyuna… Taky proto má nejspíše přátelsky k Minovi nejblíže Hyun, že?" podíval se po mě Minho, kdy jsem kývl a dál hledal svou broskev. Já jí chtěl dojíst! Najednou jsem uslyšel kroky, spíš dupání a než jsem se stačil podívat, proletěl kolem mě Minnie, zastavil se u Minha a chytil ho za ruce. Překvapeně jsem ho sledoval a po chvíli se otočil, kdy jsem spatřil, že pomalu přichází i Hyun se spokojeným výrazem. Tak mně ten malej nikdy nic neřekne… "Minho… Omlouvám se ti… Já-já jsem…" A jakmile mluví s Hyunem, jde se už omlouvit? Zavrtěl jsem lehce podrážděně hlavu a zamrkal, když mě Hyunnie objal kolem pasu. "To snad není možný.. Mně neřekne ani slovo a po chvíli s tebou už se jde omluvit."Uchechtl jsem se lehec naštvaně. ,,Ale klid hyung," zasmál se Hyunnie a skousl mi lalůček. ,,Mně by zase nikdy nic neřekl Minho nebo Key...," usmál se smířlivě. "No... To buď možná rád... Bývaly doby, kdy se mi Key chlubil se svými úlovky v baru a detailně mi popisoval všechny zážitky... Když jsem mu pak za to začal dávat zaracha, přestal s tím.." Uchechtljsem se a políbil ho na spánek a položil mu ruku kolem pasu. ,,Ježiš, zlatý vzteklý maknae," zasmál se a obmotal ruce kolem mého krku. "Vzteklý? Až tak?" Zeptal jsem se s úsměvem. ,,Jo, někdy to přecházelo do vypjatých situací mezi námi oběma. Nejhorší to bylo, když s ním ta puberta vážně lomcovala, ale stále mám dojem, že to ještě není zdaleka pryč," usmál se. No, to nebude asi ještě hodně dlouho pryč.

Ne, opravdu jsem nikdy neměl nikoho. Mé srdce patří jen Onewovi hyung! Usmíval jsem se a promlouval k němu velice přívětivě. "Tak se na Minha nezlob… Udělal jen to, co je naprosto přirozené. A určitě ti nechtěl ublížit, nebo tě snad k něčemu nutil?" zeptal jsem se zvídavě, kdy Min zavrtěl hlavou - to se mi ulevilo. "Tak vidíš… Hodně ho to vzal, jak jsi mu utekl…," vydechl jsem a stále ho držel. "V-vzalo? Kde je?" zamrkal a já kývl. Citlivka, nejspíše má své období. "Na zahradě s Onewem. Hyung se ho tam snaží uklidnit," mrkl jsem a Mina pustil, když vystřelil do zahrady. Usmál jsem se a vyrazil pomalu za ním. Byl jsem spokojený, opravdu moc spokojený. "Minho… Omlouvám se ti… Já-já jsem…," slyšel jsem Mina, když vtiskl Minhovi polibek. Všiml jsem si, jak Onew zavrtěl hlavou, ale to jsem ho už objal kolem pasu. ,,To snad není možný.. Mně neřekne ani slovo a po chvíli s tebou už se jde omluvit," uchechtl se lehce naštvaně. ,,Ale klid hyung," zasmál jsem se a skousl mu lalůček. ,,Mně by zase nikdy nic neřekl Minho nebo Key...," usmál jsem se smířlivě. ,,No... To buď možná rád... Bývaly doby, kdy se mi Key chlubil se svými úlovky v baru a detailně mi popisoval všechny zážitky... Když jsem mu pak za to začal dávat zaracha, přestal s tím..," uchechtl se. Poslouchat řeči od Keye? No, tak to teda neee! To už bych raději z toho okna skočil. Onew mě políbil na spánky a pak položil ruku kolem mého pasu. ,,Ježiš, zlatý vzteklý maknae," zasmál jsem se a obmotal mu ruce kolem krku. Vzpomněl jsem si na dny, kdy jsem s Minniem vedl ostré rozhovory, které vždy končily dobře. ,,Vzteklý? Až tak?" zeptal se mě s úsměvem. ,,Jo, někdy to přecházelo do vypjatých situací mezi námi oběma. Nejhorší to bylo, když s ním ta puberta vážně lomcovala, ale stále mám dojem, že to ještě není zdaleka pryč," usmál jsem se. ,,Kluci, dneska jedeme s Onewem k mým rodičům. Bude menší sešlost rodiny, nejspíše bude grilovačka," usmál jsem se. ,,Budete mít dorm pro sebe, protože Key...," zašklebil jsem se. ,,Key má svoji práci," usmál se Onew. ,,Jo a nemá zaracha," zasmál jsem se a podíval se na ty dvě hrdličky. ,,Měli bychom jet nakupovat," pošeptal jsem Onewovi do ouška a zazubil se.

Opravdu jednám přehnaně. Měl bych se uklidnit. Beru si to moc vážně. Onew má pravdu. Jo, náš hyung má vždy pravdu. Já bych byl rád, aby byl Minnie spokojený. Nechci, aby se bál, ale stále ho mám za toho nejmladšího člena. "Já vím, asi to až moc přehnaně řeším. Chtěl bych mít hlavu tvoji nebo Jonghyuna… Taky proto má nejspíše přátelsky k Minovi nejblíže Hyun, že?" podíval jsem se na Onewa, který stále hledal broskev. Na moji otázku jen přikývl hlavou. Po chvilce jsem zaslechl dupání, kdy jsem zahlédl akorát Minnieho, který se zastavil přede mnou. Zamrkal jsem očima a lehce si skousl ret. Podíval jsem se do jeho očí. "Minho… Omlouvám se ti… Já-já jsem…," zakoktal se. ,,Ale Minnie...ty se nemáš zač omlouvat. Miluji tě, andílku," obmotal jsem mu ruce kolem pasu, když mi vtiskl polibek. Tak nádherný polibek, v kterém byla ukrytá láska a všechny možné pocity. Já jsem ten, kdo je přehnaně citlivý, měl bych se vzpamatovat. ,,Kluci, dneska jedeme s Onewem k mým rodičům. Bude menší sešlost rodiny, nejspíše bude grilovačka," usmál se najednou Hyun, když jsem pozvedl hlavu od Taeminových rtů. ,,Budete mít dorm pro sebe, protože Key...," zašklebil se Hyun a já zamrkal očima. jsem se. ,,Key má svoji práci," usmál se Onew. ,,Jo a nemá zaracha," zasmál se Hyunnie a já se jen uchechtl. ,,Snad to tu nezboříme,'' zasmál jsem se a políbil Minnieho do vlasů.

Položil jsem si hlavu na jeho hruď a poslouchal srdce. Zatímco on mi přejížděl rukou jemně po zádech. Promiň Minho... Moc jsem mu chtěl říct všechno co mě teď napadlo, ale neodhodlal jsem se. "Kluci, dneska jedeme s Onewem k mým rodičům. Bude menší sešlost rodiny, nejspíše bude grilovačka," usmál se Jongie. ,,Budete mít dorm pro sebe, protože Key...," zašklebil se Hyun. ,,Key má svoji práci," usmál se Onew. ,,Jo a nemá zaracha," zasmál se. Dorm pro sebe? Jako, že budeme... Lehce jsem se zachvěl a zamrkal. "Pojď se mnou..." Zašeptal jsem Minhovi do ucha a jemně si ho odváděl pryč, do ložnice. Objal jsem ho a vydechl. "Copak?" Zeptal se lehce zmateně a přejel mi rukou ve vlasech. "Jen... Jen jsem chtěl být s tebou chvíli sám..." Odpověděl jsem a vtiskl mu polibek na rty a poté jsem lehce zaváhal a přitiskl mu rty ke krku. Byl to zvláštní pocit, když se zachvěl a tiše zasténal a stiskl mě na bocích. Odtáhl jsem se a zamrkal, kdy jsem si prohlédl modřinku. Tak takhle to tedy...
Zvedl jsem hlavu a podíval se mu do očí. "Promiň, že jsem ti utekl já jsem jen..." Šeptl jsem skoro neslyšně a skousl si ret.

Lehce mě, ani ne naštvalo, jako rozesmutnilo, že Minnie se nesvěřil mně, ale Hyunovi. Ale, to je jedno, hlavně, že nakonec aspoň někomu. Objal jsem svého Dina, políbil ho do vlasů a usmál se, když mi navrhl, že bychom měli jit nakupovat. Vtiskl jse mmu polibek a ani jsem si nestihl všinou, když se ti dva vypařili. "Co ti vlastně řekl Min? Proč utekl, když ho Minho osahával?" Zeptal jsem se a zamrkal.
,,Bál se toho, co bychom si o něm mysleli. Co bychom si mysleli o tom, že se s Minhem vyspal, bojí se názorů ostatních lidí," povzdechl si lehce a stiskl mě v objetí. "Ach… Blázínek, hloupoučký…" Zavrtěl jsem hlavou a povzdechl si. "No a… ty se jich nebojíš?" Zeptal jsem se a přejel mu rukou po boku. ,,Nezáleží mi na názorech ostatních. Je mi jedno, co si kdo myslí o našem vztahu, protože pro mě je důležité to, že mé srdce buší jen pro tebe," usmál se a políbil mě na čele. S úsměvem jsem zamrkal, ale zamyslel se. "A proč tedy…" Odmlčel jsem se a skousl si ret. No, jen si to hezky vyžer, když už jsi to nakousl, Jinki, jen do toho. "Jsi to, ještě neřekl svojí rodině, že jsme spolu? Moji rodiče o tom ví…" Zamrkal jsem a pohladil ho na zádech, abych mu ukázal, že to nemyslím nijak zle. "Ch-ch-chci to udělat dnes...," skousl si ret a zhluboka se nadechl. Vykulil jsem oči. Nečekal jsem, že by řekl tuhle odpověď. "A-ale to nemusíš… Jestli zatím nechceš, mně to nevadí… Hlavně tě do toho nechci nutit, moc mi na tobě záleží…" Pohladil jsem ho po jeho jemné tváři a něžně jej krátce políbil.

Jsem rád, že ho mám u sebe. Miloval jsem přítomnost Onewa a miluji jej celého. Onew mě objal a políbil do vlasů. Očkem jsem se podíval na kluky, kteří odcházeli. Já se ale soustředil jen na Onewovu blízkost. Ten jeho polibek byl nádherný. "Co ti vlastně řekl Min? Proč utekl, když ho Minho osahával?" zeptal se mě a zamrkal. ,,Bál se toho, co bychom si o něm mysleli. Co bychom si mysleli o tom, že se s Minhem vyspal, bojí se názorů ostatních lidí," povzdechl jsem si lehce a stiskl Onewa v objetí. "Ach… Blázínek, hloupoučký…," zavrtěl hlavou, kdy jsem kývl a povzdechl si lehce i já. "No a… ty se jich nebojíš?" zeptal se mě, kdy jeho ruka přejela po mém boku. ,,Nezáleží mi na názorech ostatních. Je mi jedno, co si kdo myslí o našem vztahu, protože pro mě je důležité to, že mé srdce buší jen pro tebe," usmál jsem se a políbil jej na čele. Je mi to jedno, to samé jsem předtím řekl i Minniemu. Nejsou pro mě důležité názory ostatních, opravdu ne. On zamrkal, kdy vypadal zamyšleně. "A proč tedy…," odmlčel se, kdy jsem zamrkal a díval se na něj lehce zvídavě a zkoumavě. Co se děje? "Jsi to, ještě neřekl svojí rodině, že jsme spolu? Moji rodiče o tom ví…," zamrkal, kdy mě pohladil po zádech. Nemyslel to zle. Je pravda, že to jeho rodiče už dávno vědí. Naštěstí to přežili… Skousl jsem si ret, lehce se zachvěl a srdce mi bilo. "Ch-ch-chci to udělat dnes...," skousl jsem si ret, kdy jsem se rovnou zhluboka nadechl. Onew vykulil oči a já přemýšlel, jestli je to dobrý nápad. "A-ale to nemusíš… Jestli zatím nechceš, mně to nevadí… Hlavně tě do toho nechci nutit, moc mi na tobě záleží…," pohladil mě po tváři a políbil mě. ,,A-ale Jinki, tys to už rodičům řekl… já jim to řeknu. Dneska, stejně k tomu jednou musí přeci jen dojít a já…já se nestydím za to, co k tobě cítím," pousmál jsem se a sjel rukama více k jeho pasu, kdy jsem ho pořádně objal. ,,Ale přiznej si to... Ty se bojíš, že tě rodiče odsoudí? Nemám pravdu?" pousmál se, zvedl mi prsty hlavu a podíval se mi do očí. ,,To ne, já vlastně vůbec nevím. Nevím, jak to vezmou, ale musí mě pochopit," usmál jsem se a nadechl se. ,,Ah, moje štěňátko... Neboj se, kdyby bylo zle, tak tě nedám...," Zamrkal s úsměvem, skousl můj spodní ret a nakonec olízl konturku rtů a odtáhl se. ,,Miluji tě, Jinki," usmál jsem se, políbil Onewa na krku, ale vzal ho kolem pasu. ,,Pojedeme?" usmál se, kdy jsem přikývl. ,,Řídím," zasmál se. ,,Ale to není fér," zasmál jsem se. ,,Ale je," vyplázl na mě jazyk, kdy jsem ho kousl, zasmál se, ale došli jsme do dormu. Zavolal jsem do sushi restaurace, kde jsem objednal stůl. Vzal jsem kus papíru, napsal kód rezervace, napsal tam důležitosti a připsal k tomu vzkaz pro Minha. Až se vrátíme z nákupů, kluci budou v restauraci, my to tu vyzdobíme a vypadneme dřív, než se kluci vrátí. Ke všemu jsem ještě domluvil, že mi dají vědět, až budou kluci pryč. Napsal jsem vzkaz: ,,Tohle je vaše rezervace do sushi restaurace. Dejte tenhle papír obsluze, oni již o vás vědí. Váš Hyun & Onew." Zazubil jsem se a převlékl se do oblečení, v kterém pojedu. Onew byl také hotový, proto jsme nastoupili do jeho obřího BMW. ,,Cítím se tu nějak jinak," zasmál jsem se, když jsem konečně našel pohodlí, ale políbil Onewa. ,,Máš ten papír a peníze?" zasmál se Onew. Vytřeštil jsem oči, ale to už mi Onew mával před očima jak papírem, tak i mojí kreditkou. ,,Zapomněl jsi to na lince, broučku," zasmál se, ale políbil mě. Pohladil jsem jej po tváři, kdy se usmál, ale vyrazil ven z garáží rovnou na cestu k obchodnímu středisku.

Držel jsem ho v objetí, když si položil hlavu na moji hruď. Jemně jsem mu přejížděl rukou po zádech a byl moc rád, že ho tu mám. Že tu je. Miluji ho, zatraceně hodně moc ho miluju a nechci nikdy ztratit. Poslouchal jsem Hyuna, který nám řekl, že máme celý dorm pro sebe. Co sakra chystají? Pokud tedy něco chystají a není to jen tak. Prostě přijdeme do dormu z večeře a budeme se nudit. Na nic jsem nečekal, protože jsem nevěděl, co mají ti dva v plánu. Cítil jsem, jak se Minnie zachvěl. ,,Pojď se mnou...," zašeptal mi Minnie do ucha, kdy jsem zamrkal očima, ale šel s ním, když mě odváděl rovnou do ložnice. Očkem jsem se ohlédl za kluky, ale šel dál spolu s Minniem. Šel bych s ním až na kraj světa, kdyby chtěl. Miluji jej. Dovedl mě do ložnice, kde mě objal a vydechl. Co se děje? ,,Copak?" zeptal jsem se ho lehce zmateně a přejel mu rukou v jeho nádherných vláscích. ,,Jen... Jen jsem chtěl být s tebou chvíli sám...," odpověděl mi, kdy mi vtiskl polibek na rty, až jsem vydechl a více stiskl jeho boky. Po chvilce najednou přitiskl své rty na můj krk, kdy jsem se zachvěl, zasténal a stiskl jeho boky. Minnie se odtáhl a já pochopil, co mám na svém krku. Cucflek, už jsem jako Hyun s Onewem. Minnie zvedl hlavu a podíval se do mých očí, kdy jsem zamrkal očima. ,,Promiň, že jsem ti utekl, já jsem jen...," šeptl. ,,Nic se neděje Minnie, nechal jsem se unést..," vydechl jsem, sevřel ho v náruči a opřel se čelem o to jeho. Ale po chvilce jsem si na něco vzpomněl a zase se mu podíval do očí, kdy jsem mu přejel rukou po zádech. ,,Nebo se děje něco, co tě trápí?" zamrkal jsem očima a políbil jej na rty.


,,Nic se neděje Minnie, nechal jsem se unést..," vydechl Minho, sevřel mě v náruči a opřel se čelem o to mé. Po chvíli se mi zahleděl do očí a nadechl se. ,,Nebo se děje něco, co tě trápí?" zamrkal a políbil mě. Nadechl jsem se a zamrkal. Mám mu to říct? "Ne, ty za to nemůžeš, neudělal jsi nic špatného… To jen já jsem… jsem to viděl špatně…" Obmotal jsem mu ruce kolem krku a natiskl se k němu úplně nejvíc, jak to šlo. "Prostě jsem přemýšlel nad něčím, nad čím bych neměl přemýšlet..." Vydechl jsem a podíval se mu do očí. "A-ale… Ne-nebylo mi to nepříjemné… Když ses… Mě dotýkal…" Polkl jsem a zamrkal a sklopil hlavu, trošku studem… no dobře, styděl jsem se za tu poslední větu trochu víc. ,,A nyní se těmi myšlenkami již netrápíš?" zamrkal očima a přejel mi rukou po zádech. Přivřel jsem oči. "T-trochu…" Přiznal jsem s povzdechem. ,,A co tě nejvíce trápí?" zeptal se mě s lehkými starostmi. "Ono… Je toho více, ale… Jak jsem řekl Hyunovi… Nejvíc jsem se bál toho, co by si o mně mysleli. Co by si mysleli o tom, že bych se s tebou vyspal. Prostě… Názorů…" Sklopil jsem pohled a zachvěl se. Tohle je tak strašně hloupé. Hloupé, že to přesně sedí na dítě… na mě… Jo, jsem pitomej… Zamrkal jsem rychle a sedl si na postel, když už jsem prostě nechtěl stát a zakoukal se do země.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama