Savior (5. Část)

2. listopadu 2016 v 6:00 | Taehee

Savior


Haha, můj Londýn se blíží! Už v sobotu odlétám... Asi umřu! Bojím se, nikdy jsem neletěla, snad to letadlo nespadne! :D No, vy si užíjte další část téhle zamilované slaďárny :D

Pár: Jonghyun & Taemin (JongTae)
Upozornění: Asi nic... Příliš velké množství slaďárny :D
Kazumi jako Jonghyun (
kurzíva) Key (tučné); TaeHee jako Taemin (netučně)


Při snídani jsem si nemohl pomoct. Tak moc bych měl Minnieho pro sebe. Ne, nemiluju ho, ale jako maknaeho ho mám rád. Nemůže ho mít Hyun! To není fér! Já k Minniemu chovám mnohem větší city, než on! Pak mě trochu ranilo, když mě Min probodl pohledem. Sklopil jsem hlavu, ale pak se objevil Onew s tím, že jedeme na focení. V autě jsem se snažil, abych nekoukal na Mina a Hyuna, i když to šlo velmi těžce. Taemin tak sladce spal, až jsem si olízl suché rty. Nakonec jsme byli na místě. Fotili jsme se dlouho, ale já nenápadně sledoval i ty dva. Nemohl jsem odolat při focení s Minniem. Dotýkal jsem se ho a pak mu přejel po jeho dokonalém zadku. Pak šli na focení kluci a já si všiml Hyuna, že šel na chodbu. Musím mu něco říct! Šel jsem za ním ven na chodbu, kdy se on na mě otočil. ,,Hyune, nemůžeš být s Minniem," řekl jsem narovinu a probodl ho pohledem. ,,Co prosím?" pozvedl obočí a otočil se ke mně čelem. ,,Slyšel jsi dobře, Taemin je můj!" řekl jsem rázně a usmál se.

Stál jsem klidně na chodbě, když se najednou objevil Key. Otočil jsem se na něj lehce bokem. ,,Hyune, nemůžeš být s Minniem," řekl mi najednou bez přemýšlení, kdy mě probodl pohledem. Co to sakra tady kecá? ,,Co prosím?" pozvedl jsem obočí a otočil se k němu už čelem. ,,Slyšel jsi dobře, Taemin je můj!" řekl rázně a usmál se. Zatnul jsem ruce v pěst. Tak teď si začne Minnieho přivlastňovat?! ,,Minnie není tvůj, nepřivlastňuj si ho, včera jsi ranil jeho city, myslíš si, že ti někdy odpustí?!" probodl jsem ho ostře pohledem. ,,Ale je! Mám ho rád jako našeho maknaeho. Nechci ho kvůli tobě ztratit a navíc... ten sex byl s ním skvělý. Ty si určitě taky chceš užít jenom, viď?" usmál se tak oplzle, to jsem nevydržel a udělal k němu pár kroků. ,,Kime Kibume! Přestaň si tu hrát na někoho, koho musí každý poslouchat a vyhovět ti ve všech tvých požadavcích! Nauč se už zatraceně ovládat, jestli to nedokážeš, zajdi si k psychiatrovi!" zavrčel jsem na Keye, když jsem už na něj dostal opravdu vztek. Vzal jsem ho za triko a vytáhl ho o pár čísel do vzduchu. ,,Taemin ti nepatří, je ti to jasný?! Jednou se na něj křivě podíváš, ještě jednou mu ublížíš a já ublížím tobě!" podíval jsem se mu do očí, kdy jsem zrudl vzteky. Key vytřeštil oči a chtěl se ode mě odtrhnout, ale já ho držel dost pevně. ,,Pusť mě!" zasyčel naštvaně, ale slyšel jsem v tom i strach. ,,Vzpamatuj se, nebo toho budeš jednou litovat," probodl jsem ho pohledem, ale pustil ho na zem. Dopadl nohami na zem, ale neudržel rovnováhu a šel do kolen. Odvrátil jsem od něj pohled a odešel na záchod si opláchnout obličej, i když mi ta rudost pomalu mizela. Pak jsem se vracel zpět, kdy se na chodbě ozývaly hlasy.

Fotograf si opravdu dával na fotkách záležet a stáli jsme tam jen my tři docela dost dlouho. Po asi 15ti minutách nám povolil pauzu, kdy jsem si to zamířil rovnou na chodbu. Kde je asi Hyunnie? Když jsem v chodbě spatřil Keye, chtěl jsem se vrátit do ateliéru, nechtěl jsem s ním mluvit. "Minnie, počkej…" Zavolal na mě, kdy jsem se s povzdechem otočil, ale usmál, jak se na pravého maknaeho sluší a patří. "Ano?" Zeptal jsem se a zamrkal, když si stoupl sotva deset centimetrů odemě a chytil mě za ruku. "Minnie, ty mě máš určitě rád, žejo?" Zeptal se a podíval se mi do očí. Pozvedl jsem obočí. Jestli ho mám rád? "No… jasně… Jako kolegu a kamaráda…" Odpověděl jsem zdráhavě. "Takhle nemyslím… Máš mě rád tady?" Zeptal se a sáhl mi na hruď na místo, kde teď vyděšeně tlouklo moje srdce. "O co ti jde?" Zeptal jsem se a vyškubl se z jeho držení. "Máš rád mě, ne Hyuna!" Zvolal a já couvl dál od něj. "Ne… Mám rád Hyuna…" Zakoktal jsem rychle. "Ale Minnie, věř mi, máš rád mě, ne jeho… A já ti to dokážu…" S tím mě chytil pevně za zátylek a hrubě mi vnutil jazyk do úst. "Key!" Zvolal jsem do jeho úst se slzami v očích a začal mu pěstma bušit do hrudi. Lehce odtáhl hlavu a podíval se mi do očí. "Já si tě vzal první, takže mi patříš, máš rád mě, ne Hyuna!" S tím mi opět přisál rty na ty mé. "N-e!" Vzlykl jsem a praštil do něj víc, přičemž on stále snažil vecpat svů jazyk přes bariéru mých zubů.

Pořádně jsem se potřeboval zchladit, i když jsem ještě stále měl rudost ve své tváři. Key mě skutečně dohnal k bodu zuřivosti, ale stále to nebylo varovné. Vracel jsem se zpět na chodbu, kde jsem ho předtím zanechal na zemi. "Key!" zaslechl jsem zvolání, kdy jsem se zamračil, zrychlil krok a všiml si, jak Minnie má slzy v očích a buší do hrudi toho slizouna. "Já si tě vzal první, takže mi patříš, máš rád mě, ne Hyuna!" přisál Key s těmi slovy rty na rty Minnieho, který se chtěl od něj odtáhnout. ,,Tak ty jsi mi předtím vůbec nerozuměl ty zmetku!?!" zavrčel jsem, ale popadl Keye pod krkem a za zápěstí, kdy jsem ho odtáhl od Minnieho. ,,Něco jsem ti snad řekl!" zavrčel jsem a odhodil ho na stěnu, kdy zaskučel bolestí, když jsem ho zrovna moc nešetřil. Chtěl jsem na něj jít ještě, ale Minnie mě chytil kolem pasu, celý se chvěl. Vzal jsem ho k sobě do medvědího objetí. ,,Minnie… jsi v pořádku?" zeptal jsem se ho se starostmi v očích, ale sevřel ho a probodl Keye pohledem.

Nikdy bych to do Keye neřekl. Co se to s ním proboha stalo? Bušil jsem do něj pěstmi a snažil se dostat z jeho sevření. "Tak ty jsi mi předtím vůbec nerozuměl ty zmetku?" Uslyšel jsem hlas Hyuna a s tím odemě Keye odhodil. "Něco jsem ti snad řekl!" Zavřel Hyunnie a já vyděšeně sledoval, jak Kibum dopadl zády tvrdě na stěnu. Bez jakých koli myšlenek, jsem chytil Hyuna kolem pasu a pevně ho stiskl. Chvěl jsem a snažil se popadnout dech. Nikdy bych tohle do Keye neřekl. "Minnie… jsi v pořádku?" Zeptal se mě Jongie, kdy jsem jen kývl a cítil, jak mě pevně stiskl a já vydechl. Co bych si bez něj počal? "Hej kluci, Hyun má teď jít fot-… Co se tady sakra děje?" Jakmile jsem uslyšel Onewův hlas, otočil jsem se na něj. "Myslím, že bys měl tady Kibumovi dát přednášku o slušném chování, Onew hyung." Zavrčel Jonghyun a já se naklonil k jeho uchu a vzlykl. "N-Neříkej to… Onewovi… On-on může zařídit, aby s námi Key… už nebyl ve skupině… To… To mu nemůžeš udělat…" Popotáhl jsem a obmotal Hyunovi ruce kolem krku. Nechci, aby se na mě zlobil, nebo aby si myslel, že se Keye zastávám, ale nemůžeme mu přece my zničit jeho sen.

Jestli jsem předtím byl jen trochu vytočený, nyní jsem se vytočil více do běla, spíše do ruda bych měl říct. Vážně, myslel jsem si, že se Key zchladí, ale místo toho zase chtěl něco udělat Minniemu! Odhodil jsem Keye od maknaeho a ten dopadl dost tvrdě na stěnu. Pak jsem už jen ucítil Minnieho ruce, které mě objaly a pevně stiskly. Chvěl se, kdy jsem se hluboce nadechl, vydechl a zeptal se ho, zda je v pořádku. Kývl a já se odlehčeně usmál, kdy jsem ho pevně stiskl. "Hej kluci, Hyun má teď jít fot-… Co se tady sakra děje?" ozval se najednou hlas leadera, kdy jsem se na něj podíval. "Myslím, že bys měl tady Kibumovi dát přednášku o slušném chování, Onew hyung," zavrčel jsem a Minnie se naklonil k mému uchu, kdy vzlykl. "N-Neříkej to… Onewovi… On-on může zařídit, aby s námi Key… už nebyl ve skupině… To… To mu nemůžeš udělat…," popotáhl a obmotal mi ruce kolem krku. Podíval jsem se na něj. ,,Ten by ti měl děkovat… ne ubližovat…," pošeptal jsem mu, přejel ve vlasech, ale podíval se na Onewa. ,,Myslím, kvůli včerejšku," zazubil jsem se, abych zastřel nějaké to handrkování, které tady probíhalo. ,,Cože mám jít dělat?" usmál jsem se už celkem roztomile, ale sevřel Minnieho v náruči, ale nedíval se na Keye, protože bych jinak po něm musel skočit. Ani neví, jaké má štěstí…

Byl jsem rád, když Hyun to Onewovi nakonec neřekl. Jakmile šel Hyunnie fotit, Key se mně i jemu vyhýbal. Byl jsem za to rád. Vyhýbal se nám i po zbytek focení, po cestě do restaurace, do studia, v něm pak i v dormu. Ve studiu jsme byli celý zbytek dne až do deseti. Cvičili jsme nové choreografie, na písničky z nového alba, aby fanoušci měli zážitky na koncertech. Moje taneční závislost se opět projevila ve velkém a já byl poté v dormu úplně mrtvý. Hyunnie mě poslal do sprchy prvního, za což jsem mu byl moc vděčný. "Dám si sprchu a hned budu u tebe, ano?" Usmál se Hyun, když jsem přišel z koupelny v bílém pyžamu a sedl si vedle něj na postel. Projel mi rukou po vlasech, sjel až k tváři, kdy se ke mně naklonil a políbil mě. Usmál jsem se a jazykem ho polechtal na rtech. "Zlobidlo…" Mrkl na mě Hyunnie a já se uchechtl, ale nechal ho jít do sprchy. Hodlal jsem si lehnout do postele chvilku po tom, co odešel, ale najednou se otevřely dveře a vešel Key! "C-co tady chceš?!" Pípl jsem a couvl od něj. Připomělo mi to včerejší noc s ním. Taky takhle přišel a pak… "Minnie já… Chci… Ti poděkovat, že jsi to neřekl Onewovi…" Promluvil a sklopil hlavu. "Měl bys spíš děkovat Hyunovi…" Odfrkl jsem si, ale zároveň ho i trochu litoval. "Taeminnie… Odpustíš mi to někdy?" Vzlykl Key a sedl si vedle mě na postel a podíval se mi do očí. "T-to nevím…" V tu chvíli otevřel Hyun dveře. Měl na sobě bílé tepláky, a bilé triko měl přehozené přes rameno. Vlasy měl ještě trochu mokré. Okamžitě se na podíval na Keye a pak na mě, kdy jsem pokrčil rameny a viděl, jak se Hyun zamračil a očividně byl hodně naštvaný. "Co tady sakra chceš…"

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama