Savior (6. Část)

9. listopadu 2016 v 6:00 | Taehee

Savior


Předposlední část... Bohůžel... No... PRo milovníky JongTae už mám jeden fakt boží mega dlouhej přběh! :D TAkže si chvilku počkejte a po psoeldní části Savior již uvidíte nový příběh, přesněji jeho popis :D...

Pár: Jonghyun & Taemin (JongTae)
Upozornění: Asi nic... Příliš velké množství slaďárny :D
Kazumi jako Jonghyun (
kurzíva) Key (tučné); TaeHee jako Taemin (netučně)


Kvůli Minovi jsem to Onewovi neřekl. Nedopadlo by to pro něj dobře. Odešel jsem na focení. Fotil jsem se i s Minhem a tak nějak další fotky. Key se nám snažil vyhýbat, což dělal jedině dobře. Zajeli jsme do restaurace, do studia a nakonec i do dormu. Po celou dobu nám nelezl pod oči, protože bych ho jinak už fakt praštil. Ve studiu jsme byli až do večerních deseti hodin. Byl jsem totálně na odpis. Hlavně díky tomu, že jsme cvičili na písničky z nového alba. Prostě fanoušci musí mít nejnádhernější zážitky. V dormu jsem Minnieho poslal do sprchy, aby šel první. Pak přišel, kdy jsem byl na řadě já. "Dám si sprchu a hned budu u tebe, ano?" usmál jsem se, když si sedl vedle mě v bílém pyžamu na postel. Projel jsem mu rukou ve vlasech, usmíval se, sjel k tváři, naklonil se a políbil ho. Minnie mě jazykem polechtal na rtech. "Zlobidlo…," mrkl jsem na něj, ušklíbl se a vyrazil do sprchy. Snažil jsem se vysprchovat, co nejrychleji. Oblékl jsem si bílé tepláky a bílé triko hodil přes rameno. Projel jsem si ještě trochu mokré vlasy rukou, ale vydal se k pokoji. Na mé hrudi se rýsovaly svaly a já se těšil do postele. Otevřel jsem dveře maknaeho ložnice a... Spatřil jsem na posteli vedle Mina Keye! Podíval jsem se na něj a pak na Minnieho, který pokrčil rameny. Co tu sakra Key chce?! Zamračil jsem se. Zase chce dělat problémy?! "Co tady sakra chceš…," zasyčel jsem. Kdybych měl svoji náladu, řeknu ze srandy, jestli se chce přidat do trojky, ale takovou náladu jsem fakt neměl. ,,Hyune hyung...," začal a sklopil hlavu. ,,J-já jsem se přišel omluvit a poděkovat... že jste to neřekli Onewovi..," vzlykl lehce a podíval se mi do očí. Díval jsem se na něj s ostřejším pohledem. ,,Odpustíš mi to, prosím?" zamrkal smutně očima. ,,Jestli ti odpustí Minnie, odpustím ti i já," odpověděl jsem mu, lehce si povzdechl, nadechl se a projel si rukou vlasy.

Já mu mám odpustit? Po tom, jak mi dneska nutil jazyk do krku. Ne, tohle prostě… Zavrtěl jsem hlavou. "Je moc brzo Keyi hyung…" Otočil jsem se na druhou stranu postele a povzdechl si. "Minnie…" Uslyšel jsem jeho hlas a cukl sebou, když jsem ucítil jeho ruku na rameni. "Běž pryč Key-sshi…" Promluvil Hyun a já kývl. Nedokážu mu to teď odpustit, prostě ne, nemohu. Nutil mi do hlavy, že nemám ráda Hyuna i když bylo očividné, že mám. Po chvilce jsem uslyšel dveře a pochopil jsem, že Key odešel. Sklopil jsem hlavu a stále koukal dolů. "Nemohl jsem, Hyunnie… Prostě… To nešlo…" Povzdechl jsem si a před očima mi proběhlo, jak jsem si pořezal ruku. Podíval jsem se na levé zápěstí, kde byl stále malý strup. "J-já… Já se Keye teď trochu…" Odmlčel jsem se a povzdechl si. Styděl jsem se, nechtěl jsem tohle říkat, je to trapný. "Bojím." Dokončil jsem to nakonec se studem v hlase.

Pokud mu bude schopný odpustit Minnie, odpustím mu i já. Nebudu mu odpouštět něco, co bylo dost přes čáru. Měl štěstí, že Minnie nechtěl, abych to říkal Onewovi, i když ten pak trochu večer stranou vyzvídal, jestli je vše v pohodě, kdy jsem řekl, že jo. Minnie zavrtěl hlavou. "Je moc brzo Keyi hyung…," řekl rázně a otočil se na druhou stranu postele, kdy jsem se nadechl, že něco řeknu. "Minnie…," řekl Key a dal ruku na jeho rameno, kdy jsem se zamračil. "Běž pryč Key-sshi…," promluvil jsem a Minnie kývl. Podíval jsem se za ním, když kolem mě prošel se sklopenou hlavou. Snad i s lehkým strachem v očích, že mu vážně jednu utáhnu. Neměl jsem od toho daleko, abych se přiznal. Nadechl jsem se a povzdechl si, ale šel k Minniemu, který sklopil hlavu a koukal stále dolů. "Nemohl jsem, Hyunnie… Prostě… To nešlo…," povzdechl si a sjel pohledem ke svému zápěstí, kde byly stroupky. ,,Já ti to nevyčítám Minnie, netlačím na tebe, i kdybys mu neodpustil nikdy, já ti to mít za zlé nebudu. Ale nebudu mu odpouštět něco, co ti ublížilo," šel jsem k němu a triko dal přes jedno křeslo, které tu Minnie měl. "J-já… Já se Keye teď trochu…," odmlčel se, kdy si povzdechl. "Bojím," dopověděl to, co jsem si tak myslel. Byl v tom jakýsi stud. Posadil jsem se k němu na postel do tureckého sedu a díval se na něj, kdy jsem se usmál. ,,Nemáš se za co stydět, to za prvé. Za druhé, chápu, že se ho bojíš. Ublížil ti, nezachoval se k tobě zrovna nejlépe. Měl by být vůbec rád, že se o tom všem nedozvěděl Onew. Nenechám ho, aby ti znovu ublížil," usmál jsem se, ale nastavil svojí náruč. ,,A myslím si, že si bude na mě dávat větší pozor," usmál jsem se a díval se na Minnieho.

Byl jsem rád, že Hyunniemu nevadilo, že jsem Keyovi zatím nemohl odpustit. Koutkem oka jsem zahlédl, jak se Jongie posadil na postel do tureckého sedu a jemně se na mě usmíval. "Nemáš se za co stydět, to za prvé. Za druhé, chápu, že se ho bojíš. Ublížil ti, nezachoval se k tobě zrovna nejlépe. Měl by být vůbec rád, že se o tom všem nedozvěděl Onew. Nenechám ho, aby ti znovu ublížil." Lehce zvedl ruce a nastavil svou náruč. "A myslím si, že si bude na mě dávat větší pozor." Usmál se a já mu při jeho slovech sklouzl do náruče. Lehce vyděšeně jsem zamrkal, když mi došlo, že na sobě nemá triko a já si teď hlavu opíral o svaly na jeho hrudi. Obmotal jsem mu ruce kolem hrudníku a položil si je na jeho záda a lehce po nich přejížděl. Jeho jemná kůže byla strašně příjemná. Chtěl jsem jí pocítit víc. Trochu jsem se styděl a bál se jeho reakce, ale stáhl jsem si triko a hodil ho někam na zem a opět jsem pevně objal Hyunnieho a přitiskl svou hruď na tu jeho. Spokojeně jsem vydechl, když jsem cítil teplo jeho kůže a jeho tlukot srdce. Položil jsem hlavu na jeho rameno a přivřel oči. "Miluju tě. Tebe a nikoho jinýho." Šeptl jsem a jemně a nesměle skousl jeho rameno a roztomile se na Jongieho usmál a zamrkal jsem očima. Při tom jsem cítil, jak mi maličko zčervenaly líčka, pravděpodobně tím, že jsme tu oba byli bez trika.

Nevadí mi, kdy mu Minnie odpustí. Může to být kdykoliv, ale já ho do toho nutit nebudu. Je to jeho věc. Posadil jsem se na jeho postel do tureckého sedu a lehce se usmíval. Díval jsem se na něj a pověděl mu, že se nemá za co stydět. Zvedl jsem ruce, abych mu tak nastavil náruč. Ještě jsem řekl pár slov, při nich mi on vklouzl do náruče. Vyděšeně zamrkal, kdy jsem se usmál, ale přehlížel to. Nemám triko, ale snad mu to nevadí. Jeho hlava se opírala o mé svaly, které jsem měl na hrudi. Obmotal si ruce kolem mého hrudníku, položil je na záda, kdy mi po nich začal přejíždět. Usmál jsem se a lehce ho sevřel, ale pak si stáhl triko. Kdy jsem lehce zamrkal, ale usmál se a přitiskl si ho k sobě. Bylo příjemné ho cítit takhle blízko. Cítil jsem jeho srdce, jak tluče. Položil si hlavu na mé rameno, kdy přivřel oči. Usmál jsem se a přejel mu rukou po zádech, kdy jsem ho svíral ve své náruči a nechal se šimrat jeho vlásky všude, kam dopadaly. "Miluju tě. Tebe a nikoho jinýho," šeptl, kdy mi jemně a nesměle skousl rameno. Zamrkal jsem očima, ale podíval se na něj, když se roztomile usmál a zamrkal očima. Lehce jsem se zasmál, ale hravě ho kousl do ucha. ,,Bereš mi má slova z úst," usmál jsem se. ,,Miluji tě," dodal jsem s úsměvem. ,,Sluší ti to, když se červenáš," usmál jsem se lehce provokativně a políbil jej na rty, kdy jsem je lehce skousl s menší provokací. Nechtěl jsem ho tedy strašit, neudělám nic, co by se mu nelíbilo, ale měl jsem lehce hravou náladu, kdy jsem se usmíval a snažil se nemyslet na Keye.

Líbily se mi jeho doteky. Nebylo mi to rozhodně nepříjemné. Trošku víc jsem zrudl, když mě kousl do ucha. "Bereš mi má slova z úst." Usmál se a díval se mi do očí. "Miluji tě." Dodal s velkým úsměvem a já myslel, že zrudnu ještě víc, když se na mě takhle krásně díval. "Sluší ti to, když se červenáš." Řekl najednou s úšklebkem a políbil mě. Ucítil jsem, jak mi lehce provokativně skousl ret. Zachvěl jsem se u toho. Možná trochu strachem, možná vzrušením. Sedl jsem si na jeho nohy a ty své mu obmotal kolem pasu a přitiskl se k němu blíž, kdy mi pomohl a přitáhl si mě s radostí v očích blíž. Byl jsem rád, když jsem viděl, že má radost. Usmál jsem se a přitiskl své rty na jeho krk, kdy jsem mu začal jazykem a zubama tvořit mou oblíbenou modřinku, neboli cucflek. Hezky si ho musím označit, je přeci můj. Zaklonil hlavu a lehce vzdychl a jeho ruce přejížděly po mých zádech a já si dal na fialovém fleku dosti záležet. Po chvilce jsem se odtáhl, abych si prohlédl svou práci a spokojeně jsem se zazubil a podíval se Hyunovi do očí.

Usmíval jsem se, dotýkal se jeho nádherného těla. Nechtěl jsem, aby se začal bát, nebudu na něj nijak naléhat. Není ve mně ta nadržená bestie, která se stává z Keye. Řekl jsem mu, že ho miluju, kdy on ještě více zrudnul, až jsem mu řekl, že mu to sluší. Zašklebil jsem se u toho a políbil jej, až jsem mu provokativně skousl ret. Zachvěl se, ale dokud se neodtáhl, tak se snad nebál. Sedl si na mé nohy, kdy ty své obmotal kolem mého pasu a přitiskl se ke mně blíž. S radostí v očích z toho, že se nebojí, jsem ho přitáhl blíž. Usmál se a přitiskl své rty na můj krk, kde mi jazykem a zubama začal tvořit cucflek. Ušklíbl jsem se, ale jezdil mu rukama po zádech, kdy si po chvilce zkontroloval svoji úžasnou práci. Podíval se mi do očí, když se spokojeně zazubil. ,,Ty jsi ale zlobidlo, viď," zazubil jsem se a ukazováčkem ho lehce plácl přes nos, ale bylo to, jako když vás kotě udeří packou bez drápků. Ušklíbl jsem se a políbil jej na nosánek. ,,Jakmile ti to bude nepříjemné, hned zahlaš," pošeptal jsem mu do ucha, kde jsem mu lehce po lalůčku přejel jazykem, zatahal jej zuby a políbil ho tam.

Kývl jsem na jeho poznámku, že jsem zlobidlo. Jo, to jsem, ale musím si přece svého Hyunnieho označit. Zamrkal jsem a usmál se, když mě políbil na nos, kdy to trošku zašimralo. "Jakmile ti to bude nepříjemné, hned zahlaš." Pošeptal mi do ucha, kdy jsem ucítil jeho jazýček na svém lalůčku a poté mě za něj zatahal zuby a já se lehce zachvěl. Jeho doteky mi nejsou nepříjemné ty Keyovy mi byly nepříjemné, ale Hyunovy ne. Tedy… Pokud nebude chtít zajít dál, to jsem zatím nechtěl, na to jsem měl až moc čerstvé vzpomínky na Keye. Usmál jsem se, když mě Jongie chytil rukama za pas a položil do postele, kdy jsem si ho s pomocí nohou přitáhl na sebe a začal ho hladit na zádech. Propojil jsem s ním rty a povolil jeho jazyku, aby vklouzl do mých úst. Jednou rukou jsem přejel ukazováčkem od jeho krku, středem jeho těla až k podbříšku, kde jsem se nad rozkrokem zarazil, ale pak jsem se odhodlal a celou rukou sjel níž a lehce ho poškádlil. Sice hodně nesměle, ale jo. Chtěl jsem mu oplatit ty jeho příjemné doteky, kterými mě obdarovával a já je s radostí přijímal. Zachvěl jsem se, když mě začal hladit po hrudi, ale zároveň jsem se spokojeně usmál a zamručel do jeho úst. Tohle bylo opravdu moc příjemné.

Je zlobidlo. On mi na to přikývl, kdy jsem se usmál. Potvůrka jedna malá. Políbil jsem ho na nos, kdy zamrkal a usmál se. Pošeptal jsem mu do ucha, že kdyby něco, má hned křičet. Do toho jsem mu přejel jazýčkem po lalůčku ucha, ale lehce za něj zatahal zoubky. Ještě jsem ho políbil tam a on se zachvěl. Usmíval jsem se a přejížděl mu prsty opatrně po celém těle. Nechtěl jsem mu připomínat noc, kterou si prožil s Keyem. Neměl jsem v plánu si ho dneska večer vzít. Ne, je to můj Fairy, já se umím ovládat. Chytil jsem si svého maknaeho za pas a položil jej do postele, kdy on si mě přitáhl blíž nohami, které jsem měl za pasem. Hladil mě po zádech, kdy jsem se lehce zachvěl, ale propojil jsem si s ním rty. Můj jazýček se lehce čertovsky dotkl jeho rtů, ale počkal, než ho rty pustí dovnitř. Usmál jsem se a vjel mu do úst jazýčkem, kdy jsem mu zkoumal jeho ústa. Jeho ruka mi sjela od krku středem těla až k podbřišku, kde se nad rozkrokem zarazil. Nevšímal jsem si toho, ale když sjel rukou níž, kdy mě podráždil na rozkroku, jsem mu lehce vydechl do úst. Začal jsem ho hladit po hrudi, kdy se on zachvěl, ale spokojeně se usmál a zamručel do mých úst. Přivřel jsem oči, vydechl šťastně, trochu se odtáhl, abych nabral dech, ale zase se oddal do polibku s ním.

Na chvilku se odtáhl a já si nabral dech do plic. Usmál jsem se, když jsme opět propojily rty. Ani jsem si nevšiml, že moje ruce začaly samovolně klouzat po jeho těle. Začal jsem ruce vnímat, až když jsem si uvědomil, kam až jsem je dal. Právě jsem totiž plně zkoumal Hyunův úžasný zadeček. Lehce jsem zrudl a zamrkal. "Promiň…" Šeptl jsem a rukama se vrátil na jeho záda. Hyunnie se zasmál a lehce mi skousl ret. "Vždyť nemáš za co, broučku…" Promluvil a já se usmál a začal ho opět hladit na zádech. Po chvíli mě však přestalo bavit, být dole. Položil jsem ruce na Hyunovu hruď a převrátil ho pod sebe. Nevinně jsem zamrkal a usmál se. Přiložil jsem rty na jeho krk, tentokrát o trochu výš, než měl předchozí cucflek. Tenhle bude pěkně vidět, protože v těhle místech už není triko. Trochu víc jsem se mu zakousl do krku, až jsem zaslechl sten, ale nepřestával jsem s modřinkou. Nějakou chvilku jsem ho pořádně okusoval a líbal a když jsem se odtáhl, mohl jsem si prohlédnout opravdu krásný cucflek. Jo, tenhle se mi povedl. "Ty jsi na ty cucfleky nějak vysazený." Zasmál se Hyunnie a zatahal mě za tvář. "Musím si označit své teritorium." Uchechtl jsem se a olízl mu jazykem rty.

Odtáhl jsem se, abych nabral vzduch do plic. Minnie se usmál a my propojili znovu naše rty. Minnieho ruce klouzaly po mém těle. Cítil jsem je a užíval si je. Ale oddával jsem se polibku, který byl nádherný. Sjel mi rukama k zadku, kdy jej kompletně zkoumal. Zrudl a zamrkal očima. "Promiň…," šeptl a ruce vrátil na má záda. Zasmál jsem se a skousl mu lehce ret, až trochu víc provokativně. "Vždyť nemáš za co, broučku…," usmál jsem se a Minnie mě hladil po zádech. Po nějaké chvilce mi Minnie dal lehce ruce na mojí hruď, kdy si mě převrátil pod sebe. Zamrkal jsem, když nevinně zamrkal a usmál se. Vydechl jsem, více byl v peřinách a zamrkal očima. On mi znovu začal tvořit cucflek, ale tentokráte mnohem výš a hlavně na místě, kde to bude vidět. Zakousl se mi do krku jako nějaký upír! Unikl mi sten a mé ruce ho lehce lechtaly po zádech a bocích. Okusoval mě, líbal mě a po chvilce se odtáhl, kdy jsem měl parádní cucflek. "Ty jsi na ty cucfleky nějak vysazený," zasmál jsem se a zatah Minnieho za tvář. "Musím si označit své teritorium," uchechtl se Minnie, kdy mi olízl jazykem rty. Zamručel jsem spokojeně. ,,To bych si spíše měl označit já," olízl jsem si provokativně rty a přisál se k těm jeho, kdy jsem se zazubil a rukama ho polechtal na bocích.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama