Savior (7. Část)

11. listopadu 2016 v 23:09 | Taehee

Savior


Savior... Poslední díl je tu... Proč už teď? Je to jednoduché... Vrátila jsem se z Londýna a už dost dlouho s Kazumi píšeme něco, co máme opravdu moc rády... Jeden boží příběh, který nám přirostl k srdci a proto se s ním chci začít s vámi dělit už nyní, kdy sice stále vzniká, ale prvních pár dobře... Padesát částí je skoro hotovo... Tak si užijte poslední Savior a těšte se na nový příběh JongTae...

Pár: Jonghyun & Taemin (JongTae)
Upozornění: Asi nic... Příliš velké množství slaďárny :D
Kazumi jako Jonghyun (
kurzíva) Key (tučné); TaeHee jako Taemin (netučně)


S radostí jsem opět propustil jeho jazyk do svých úst a vychutnával si polibek. Rukama jsem začal opět Hyunniemu jezdit po těle, tentokrát i trochu nezbedně a drze. Chtěl jsem si ho pořádně prohlédnout. Všude… V tu chvíli mě něco napadlo. Nadechl jsem se zhluboka, dodal si tak odvahy a jednou rukou zajel pod lem jeho tepláků. Nejprve jsem prsty přejel po vnitřní straně jeho stehen a poté jsem prsty přejel po celém jeho rozkroku. Musel jsem se usmát, když jsem spatřil, jak překvapeně mrká a třeští oči. Odhodlal jsem se ještě víc a tentokrát celou rukou přejel po jeho chloubě, kterou jsem zatím neměl možnost spatřit, ale už podle doteku mi bylo jasné, že svojí pýchou ji Hyun vážně nazývat může. Vzal jsem ho do ruky a párkrát přejel nahoru a dolů a pustil ho. Usmál jsem se, nad jeho stenem a všiml jsem si, že do jeho chlouby se nalilo trochu krve. "Až tak, jo?" Usmál jsem a schválně vytáhl ruku z jeho tepláků a dělal jakoby nic.

Propustil můj jazyk do těch jeho nádherných úst. Rejdil jsem mu v nich a se vší silou mu tiskl nádherný a procítěný polibek. Zamiloval jsem se opravdu hodně. Jezdil mi rukama po těle a bylo to takové nezbedné a drzé. Prohlížel si mě rukama všude, kdy já ho hladil po zádech a rejdil mu jazykem v ústech. Jeho ruka po chvilce zajela pod lem mých tepláků, kdy jeho prsty přejely po vnitřní straně mých stehen. Překvapeně jsem zamrkal a vytřeštil oči, když přejel prsty po celém mém rozkroku. Úplně jsem nevěděl, co dělá. Tedy, věděl jsem to, ale nečekal to! Usmál se a odhodlal se ještě více. Jeho ruka přejela kompletně po celé délce mé chlouby, která po chvilce, kdy přejel nahoru a dolů, začala trochu vřít. Zasténal jsem a přivřel oči. "Až tak, jo?" usmál se a vytáhl ruku z mých teplák. "Ty provokatére jeden malej." vzdychl jsem, ale v půlce krku ho kousl, jemně zatahal za kůžičku a s jazykem a rty si s ním začal hrát. Oplácí mi moji minulou péči o jeho erekci? Sičák jeden! Můj dolní kamarád začal lehce vřít a já se nadechl a vydechl, kdy jsem se snažil uklidnit.

Minule o mě krásně pečoval. Všude, ale nedovolil mi, abych mu to oplatil. A teď jsem to já, kdo mu bude uklidňovat jeho hormony. Nad tím jsem se uchechtl. Jo, jsem provokatér. Všiml jsem si, jak se snaží uklidnit. To se ti nepovede Jongie, věř mi. Přesunul jsem svou ruku opět na jeho rozkrok a tentokrát ho hladil pomalu přes tepláky. "Minnie…" Šeptl a zasténal. Podíval jsem se do jeho očí, kde se zaleskly slzy. Spíš takové to zamlžení. Pomalu jsem polibky putoval po jeho nádherném těle a zarazil se na bříšku, kde jsem mu jazykem začal projíždět přes břišáčky a přitom mu chytil prsty lem tepláků a pomalu mu je stáhl. Lehce jsem zalapal po dechu. Jeho chlouba se tyčila do výšky a já až uvažoval, jestli jsou takové rozměry normální, když Hyun sám o sobě je dosti malý. Nebude trvat dlouho a výškově ho přerostu. Hodil jsem všechno za hlavu a vytáhl se zpátky k němu pro polibek. "Ty už jsi mě na ostro viděl… Teď jsem na řadě já…" Zašeptal jsem a skousl mu ucho. Vrátil jsem se zpátky k jeho chloubě, která se snad nalila krví ještě víc. Nebyl jsem zdaleka tak zkušený jako Hyun a tak jsem ho lehce nesměle vzal do ruky a přejel nahoru a dolů a poté se pomalu přiblížil rty a políbil ho na špičce. "Co bys udělal, kdybych teď odešel a nechal tě tady, takhle?"

Předtím jsem o něj pečoval, ale nechtěl, aby mi to oplatil, protože jsem vůbec neměl onen problém. Jenže teď mě do něj přiváděl. Můj malý provokatér. Uchechtl se a já se snažil uklidnit. Chtěl jsem uklidnit ty neskutečné hormony, které se do mě pustily. Bylo to hrozné, nešlo to. Přesunul ruku znovu na můj rozkrok, kdy mě tam hladil přes tepláky. "Minnie…," šeptl jsem a zasténal, kdy to bylo skutečně hrozivé. On se mi podíval do očí, kde se objevil zálesk. Nechtěl jsem ho do ničeho nutit, ale nyní spíše mě provokoval on. Sjel polibky po mém těle, až se zarazil na břiše, kde mi přejížděl přes břišáky a prsty chytil lem tepláků, kdy je pomalu stáhl. Zalapal po dechu, když se moje chlouba vytyčila do výšky jako maják. Vytáhl se pomalu zpět k mým rtům, kdy jsem zamrkal očima, ale byl lehce spokojený, že má i on cucflek ode mě na krku, který jsem mu udělal předtím, ale nyní jsem trochu třeštil oči. "Ty už jsi mě na ostro viděl… Teď jsem na řadě já…," zašeptal, kdy mi skousl ucho. "Ty jsi ale potvůrka," zasténal jsem, když se vrátil k mé chloubě, která se stále nadýmala krví. Nevadilo, že není zkušený. Vzal mého kamaráda do ruky a přejel nahoru a dolů, kdy přiblížil rty k němu a políbil mě na špičce, až jsem vzdychl a zachvěl se. Hormony stoupaly, i když jsem chtěl je zastavit. Nešlo to, vůbec to nešlo! "Co bys udělal, kdybych teď odešel a nechal tě tady, takhle?" pověděl mi, kdy jsem zamrkal očima, nadechl se dlouze a ještě vydechl. ,,Buď bych tu umřel samotou, nebo se musel vynasnažit sám. Či bych se tu usoužil smutkem, že jsi mě opustil," zamrkal jsem, usmál se a přejel mu rukou ve vlasech.

Ó můj chudáček. No, jak ho znám, tak by se musel vynasnažit sám. Ale já jsem nikam odejít nehodlal, jen jsem ho chtěl
provokovat, než začnu a navíc… Trošku jsem nevěděl, jak na to. Tedy… Jako, né, že bych nevěděl, co mám dělat… To, já moc dobře vím! Usmál jsem se a lehce otevřel pusu, olízl jazykem jeho špičku a pomalu ho vzal celý do úst. Musel jsem nejprve zjistit, jestli se nebudu dávit. Nové zjištění… Nemám dávicí reflex. Vzal jsem ho do pusy až po kořen a přejel po něm jazykem a pomalu zase vyjel nahoru. Lehce jsem se pozastavil. "Pomůžeš mi? Já chci, aby se ti to líbilo…" Pronesl jsem směrem k němu a trochu jsem se začervenal. Nevím, jak mám určit tempo, chci, aby se mu to líbilo. "Pomůžu, když se ti do toho tak moc chce." zazubil se, chytil mě za hlavu a lehounce a opatrně si určil tempo. Pohyboval jsem hlavou jak mi určil a rukama mu jezdil po hrudi a bradavkách. Na chvilku jsem ho vzal do ruky a jazykem olizoval a kmital přes špičku, poté jsem ho opět vzal do úst a trochu tempo zrychlil, přidal jsem lehce zoubky a zašklebil se nad jeho hlasitým stenem, který při tom, co jsem přidal zuby, přišel.

Minnie si se mnou vážně zahrával. Provokoval mě, tak moc mě provokoval. Díval jsem se na něj, když se usmál a otevřel pusu, aby olízl jazykem špičku, kdy mě vzal pomalu celého do úst. Vytřeštil jsem oči, zachvěl se a lehce zaťal nehty do deky, když jsem vzdychl. Vzal mě do pusy po kořen, kdy přejel po něm jazykem a zase vyjížděl nahoru. Zastavil se a já zamrkal, když se mi podíval do očí. "Pomůžeš mi? Já chci, aby se ti to líbilo…," pronesl mým směrem, když se lehce začervenal. "Pomůžu, když se ti do toho tak moc chce," zazubil jsem se, zachytil si jeho hlavu a pak se samou opatrností a lehkostí si určil vlastní tempo. On pohyboval hlavou přesně tak, jak jsem si určil. Jeho ruce jezdily po hrudi a bradavkách. Uniklo mi pár stenů a vzdychů, kdy jsem se lehce propínal a hrudník se zvedal nahoru a dolů. Na nějakou chvilku mi jej vzal jen do ruky a jazýčkem olizoval a kmital přes špičku, kdy si mě vzal znovu do úst a přidal na tempu, kdy přidal i zoubky a já hlasitě při nich zasténal. Přivřel jsem oči nad tou slastí, zhluboka několikrát za sebou se nadechl a vydechl. Už jsem se blížil k vrcholu, bylo to opravdu něco nádherného.

Dával jsem si opravdu záležet, aby semu to líbilo. Jeho steny lahodily mým uším a já se lehce usmál. Jeho hrudník se rychleji nadzvedal a snižoval a Hyun hluboce oddechoval. Ještě trochu jsem zrychlil, prsty mu přejížděl po těle a lehce jsem se podíval nahoru. Hádal jsem, že Jongie se blíží k vrcholu, podle vzdechů. A měl jsem pravdu. Najednou to v jeho chloubě zacukalo, on zasténal a mně se po jazyku rozlila chuť jeho bílého sémě. Začal jsem polykat a při tom ho očišťoval. Ucítil jsem, jak mi prsty jemně projíždí ve vlasech a lehce jsem se usmál, když ještě trochu sténal a popadal dech. Najednou někdo prudce zatřískal na dveře a ozval se křik. Hrozně jsem se lekl a omylem Hyuna trošku skousl. Ne moc, ale i tak bolestivě zasténal a chytil mou hlavu. "Hej, utište se trochu! Já se tady snažím spát!" Ozval se Minho a já rychle dokončil očištění Jongieho chlouby. Když jsem skončil, natáhl jsem se k němu a vynutil si polibek. "Na poprvé dobrý ne? Jo a promiň, nechtěl jsem tě… zkrátit, ale lekl jsem se Minha…" Zasmál jsem se a skousl jeho spodní ret a mrkl.

Jeho péče o moji chloubu byla vážně skvostná. Sténal jsem naprostým vzrušením. Usmál se a můj hrudník se zvedal dost rychle, jak jsem oddechoval. On zrychlil a já zatínal nehty do deky, když jsem je zrovna neměl v jeho vlasech. Přejížděl mi prsty po těle, kdy se podíval i na mě. Pomalu jsem se blížil k vrcholu. Po nějaké době mi v chloubě zacukalo, zasténal jsem dost hlasitě a udělal se do jeho úst. Nemusel by to polykat, ale on to udělal a očisťoval mě. Prsty jsem mu jemně projížděl ve vlasech, kdy jsem ještě lehce zasténal a popadal dech. Najednou někdo prudce zatřískal na dveře a ozval se křik. Sám jsem se lekl, ale Minnie mě trochu kousl, až jsem bolestivě zasténal a chytil jeho hlavu víc. "Hej, utište se trochu! Já se tady snažím spát!" ozval se hlas, v kterém jsem poznal Minha. Chudák, nemohl nejspíše spát. Minnie dokončil očištěné mé chlouby, kdy jsem zamrkal slzy bolesti, ale zhluboka oddechoval. Skončil po chvilce, kdy se ke mně natáhl a vynutil si polibek, kdy jsem mu ho se vší vášní oplatil a daroval. "Na poprvé dobrý ne? Jo a promiň, nechtěl jsem tě… zkrátit, ale lekl jsem se Minha…," zasmál se, skousl mi spodní ret a mrkl. ,,Bylo to úžasný, na to, že jsi to dělal poprvé, jsi šikovný, ale ten konec je potřeba dopilovat, nerad bych přišel o svého kamaráda," zasmál jsem se, pohladil ho po tváři, lehce zatahal za vlásky a políbil jej dlouze.

Vážně jsem mu nechtěl ublížit. Muselo to asi hodně bolet. ,,Bylo to úžasný, na to, že jsi to dělal poprvé, jsi šikovný, ale ten konec je potřeba dopilovat, nerad bych přišel o svého kamaráda," Usmál se, pohladil mě po tváři a zatahl za vlasy, kdy jsem lehce zrudl a zamrkal, ale vychutnal si polibek, který mi věnoval. Snad mu nevadí, že se teď cítí u mě v puse, protože jsem to polykal. "Učil jsem se od toho nejlepšího.." Uchechtl jsem se a narážel na dnešní ráno, kdy mě zbavoval mého problému. Skousl jsem jeho ret a trochu zklamaně zamrkal, když si natáhl boxerky. "Zase někdy jindy, broučku..." Mrkla na mě, když spatřil můj výraz a zatáhl mě za tvář. Naklonil jsem se k němu a věnoval mu pusu na tvář. Chtěl jsem se odtáhnout a lehnout si, ale Hyunnie jemně uchopil mé tváře a vtiskl mi dlouhý polibek. "Miluju tě, andílku." Usmál se a chytil mě na pasu a já mu položil ruce na ramena. Naklonil jsem hlavu a požádal ho jazykem o vstup. Vyhověl mi, ale nejprve jemně skousl můj mlsný jazyk mezi zuby, kdy jsem mu to oplatil a pevněji stiskl jeho ramena a nechal se unášet v oblacích, do kterých mě dostal nás polibek.

Byl jsem rád, že mi ho neukousl. Co bych asi řekl doktorovi, že? Kousl mě pes pane doktore... jo to by byla výmluvva za všechny prachy, vážně. Nad tou myšlenkou jsem se zašklebil, ale pohladil jeho po tváři. Ještě jsem ho zatahal za vlásky, až on lehce zrudl a zamrkal. Věnoval jsem mu polibek, kdy jsem lehce cítil své vlastní sperma. Nad tím jsem lehce zamrkal, ale usmál se. ,,Učil jsem se od toho nejlepšího..," uchechtl se Minnie a já se zasmál. Skousl mi ret a já si natáhl boxerky, abych tu nebyl nahý. Minnie zklamaně zamrkal. ,,Zase někdy jindy, broučku...," mrkl jsem na něj a zatahal za tvář. On se ke mně naklonil a věnoval mi pusu na tvář. Usmál jsem se, ale nedovolil mu, aby se odtáhl. Jemně jsem uchopil jeho tváře a vtiskl mu dlouhý polibek. ,,Miluju tě, andílku," usmál jsem se, chytil ho kolem pasu a on mi položil ruce na ramena. Minnie naklonil hlavu a požádal jazykem o vstup. Pustil jsem ho, ale nejprve skousl jemně jeho mlsný jazýček, kdy mi to oplatil a pevněji stiskl má ramena. ,,Dobrou noc, my Fairy," zavrněl jsem mu do ouška a lehce ho položil do postele. Prohloubil jsem polibek a sevřel ho ve své náruči, kdy jsme takto společně usnuli. Už nikdy a nikým si ho nenechám vzít, ať si každý myslí, co chce, já ho prostě nadevše MILUJU!

KONEC

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama