Srpen 2017

Bad destiny (10.Část)

31. srpna 2017 v 6:00 | Taehee

Bad destiny

Pár: Minho + Key (MinKey); Jonghyun + Taemin (JongTae)
Varování: Později 15+
Kazumi jako Key (tučné) a Jonghyun (tučná kurzíva); TaeHee jako
Minho (netučné) a Taemin (netučná kurzíva)

Boku no sexual harassment (1.Část)

29. srpna 2017 v 20:41 | Taehee

Boku no sexual harassment


Jelikož já a Kazumi dokážeme vymyslet příběh snad ze všeho, tak jsme vzaly i toto téma a zkusily na něj něco vymyslet. Takže tady máte kratší příběhovku s Onewem v hlavním roli!
Příběhovka nese název Boku no sexual harassment (neboli My sexual harassment).
Předem říkám, že tento příběh není podle nějaké pravdy, spoustu věcí je přibarvených, nebo poupravených. Zakládá se na skutečné události - Obvinění Onewa, že sexuálně obtěžoval dívku v baru, ale jinak s pravdou moc sedět nemusí.

Mimochodem, zavedla jsem "nový styl" psaní. Doufám, že vám se bude líbit a bude vám vyhovovat, protože mně se to upřímně nelíbí a spíše mi to vadí.
No, pro vás cokoli, že... Tak, snad si užijete tuto příběhovku a tento nový styl psaní také.

Pár: Onew & Jonghyun (JongYu)
Upozornění: Asi to bude 18+, ale nikoho to nezajímá
Tenké písmo - Onew (psáno TaeHee), Tučné písmo - Jonghyun (psáno Kazumi)

SHINee Onew a sexuální obtěžování

28. srpna 2017 v 14:41 | Taehee |  Kpop news/scandals

"Lee Jinki (SHINee Onew) byl obviněn ze sexuálního obtěžování."Nejsem zrovna ten typ člověka, co by sháněl přečtení na clickbaitových názvech článků, ale tady mi to přijde jako opodstatnětné, vzhledem k tomu, že takhle je toto téma prezentováno ve spoustě korejských a anglických médiích.
Jak jste si asi přečetli, Onew byl obviněn ze sexuálního obtěžování. Jelikož se sama pokládám za část SHINee world a jsem celkem "Big" Shawol, tak i mě se tato kauza nemohla vyhnout a sleduji ji přibližně od jejího počátku.
Pojďme se společně podívat na tuto kauzu trochu blíže.

Biology (Oneshoot 18+)

28. srpna 2017 v 6:00 | Taehee |  Ostatní

Biology


POSTAVY

Profesor biologie Makito Kobajashi - Tučné písmo
Makito, 23-letý mladík, který v sobě ukrývá ironii a sarkasmus. Je rýpavější a rád lidi dusí u zkoušení. Je to zblázněnec do biologie, ale také jeho koníček je... Dle něj správné trestání neposedných studentů a studentů, které on ve své hlavě označí jako trolly. Je vysoký skoro metr devadesát a díky notnému posilování jeho hruď zdobí krásné břišáky, pořádné prsní svaly a o jeho rukou nemluvě. Rád využívá, rád bere, ale nerad dává. Vypadá to, že je Makito trochu parchant, ale ve skutečnosti je to jen zhrzený člověk, který by potřeboval jen pořádnou lásku někoho, ale ten nikdo se ještě stále v jeho životě neobjevil, ale kdo ví, možná se někdy objeví.

Student Lukito Yamamoto - Tenké písmo
Blonďatý, 16 let starý studentík gymnázia. Je trochu líný, studium ho nebaví a vlastně jej nebaví nic. Nemá pořádnou motivaci do života. Je stydlivý, ale když už přijde na hádku, je hádavý a tvrdohlavý. Dá se velice snadno ovlivnit, avšak nikdy nebyl šikanovaný. Pro lepší známky by udělal cokoli - kromě učení. Potřeboval by někoho, kdo jej trochu probere do života, ale zároveň mu bude velkou podporou a nejlepším přítelem.

Favorite sites

27. srpna 2017 v 22:04 | Taehee |  Favorite sites

Zde naleznete přehled blogů, které navštěvuji často, co na nich čtu a podobně.
Taemin v novém J-Drama "Final Life"

25. srpna 2017 v 6:00 | Taehee |  Kpop news/scandals
"Taemin (SHINee) New drama 'Final Life' - 'Even If you're gone tomorrow' first collaboration with Matsuda Shota.
The drama has 12 Episodes and will aired on 8.9.2017."


Konečně! Konečně přijde to, na co všichni Taeminovi fans čekali! Náš božský maknae se objeví v japonském drama v hlavní roli. Podle traileru to vypadá na dost velké drama a já se moc těším na Taeminovy herecké výkony. Pojďme se spolu podívat na trailer a informace, které k tomuto j-drama zatím vyšly.

Letní brigáda aneb Život TaeHee #1

24. srpna 2017 v 7:00 | Taehee |  Ze života Taehee
A je tu zase po delší době nějaký ten kecací článek.
Jelikož bych chtěla, abyste se dozvěděli taky něco málo z mého "soukromého" života, tak mě napadlo, že bych založila takovouhle sérii článků, kde byste měli šanci si přečíst co jsem zažila, kde jsem byla a tak trochu poznat, kdo vlastně jsem. Nebude to vycházet nějak pravidelně, ale zkrátka když zažiju něco, o co se s vámi budu chtít podělit, tak se pokusím něco sepsat.
Je mi jasné, že hodně lidí to asi bavit nebude, ale proto je tu spousta jiných článků a povídek, abyste nemuseli číst moje výlevy myšlenek :D.

Tak, už to nebudu okecávat a jdeme dál. Do nějaké jednorázovky jsem psala, že jsem momentálně v pisatelském skluzu, protože jsem 16 dní neměla na nic čas, kvůli brigádě. Tady máte trošku její popis a moje dojmy z ní...


Bad destiny (9.Část)

23. srpna 2017 v 6:00 | Taehee

Bad destiny

Pár: Minho + Key (MinKey); Jonghyun + Taemin (JongTae)
Varování: Později 15+
Kazumi jako Key (tučné) a Jonghyun (tučná kurzíva); TaeHee jako
Minho (netučné) a Taemin (netučná kurzíva)


Symptoms of good (Kapitola V.)

21. srpna 2017 v 6:00 | Taehee

KAPITOLA V.


Jelikož tato příběhovka už velice dlouho nevyšla, tak tu máte další, ale kratší kapitolu. Nevím, kdy vyjde další, nechci slibovat, že za týden, ale pokusím se o to. Snad se vám kapitola po roce bude líbit.