Květen 2018

SHINee nové album

30. května 2018 v 18:40 | Taehee |  Kpop news/scandals

The story of light EP. 1
(5HINee)

Výsledek obrázku pro shinee the story of light

Je to tu...
Album, na které jsem se zároveň hrozně těšila a zároveň jsem se jej i obávala... Myslím, že si nějaký menší článek toto album a klip zaslouží, protože kluci se opět předvedli skvěle, i když to tentokrát bylo velice těžké...

Boku no sexual harassment (4.Část)

25. května 2018 v 13:00 | Taehee

Boku no sexual harassment


Myslím, že tohle je jedna z mých nejoblíbenějších rozepsaných příběhovek na tomto blogu a byla by škoda, kdybych to nedokončila, tak tady je po dlouhé době další část. Zajímalo by mě, kdo si na tuto story z léta ještě pamatuje :D Pro ty, co ještě neví, o čem tento příběh je, tady máte předchozí kapitoly, jsou krátké, tak se toho rozhodně nebojte!


Pár: Onew & Jonghyun (JongYu)
Upozornění: Asi to bude 18+, ale nikoho to nezajímá
Tenké písmo - Onew (psáno TaeHee), Tučné písmo - Jonghyun (psáno Kazumi)

Jsem živá

23. května 2018 v 17:26 | Taehee
Ano, ano, ano... Ač se to může zdát divné, jsem na živu...
Asi si mnozí z vás už mysleli, že jsem buď mrtvá, nebo jsem se na blogování vykašlala, no, ne no... Pravda je taková, že jsem prostě rozbila notebook a zapomněla jsem heslo na blog a na mail k blogu. Trvalo mi nějakou dobu se dostat na mail a pak na blog už to bylo snadné.

No, přehodila jsem si příběhy do nového PC a hodlám pokračovat v blogování. Zároveň jsem začala psát fanfikci na jedno anime (Servamp), tak počítejte s tím, že by to mohlo vyjít někdy koncem měsíce.
Zajímalo by mě, kdo mi tu zůstal, nebo zda přibyli nějací noví čtenáři...

Hodlám určitě sepsat taky nějaký článek "Ze života TaeHee", abyste zjistili co jsem vyváděla těch několik měsíců, co jsem tu nebyla, bylo toho totiž celkem dost.

Nechtěla jsem tuto informačku psát nějakou dlouhou, tak snad je to takhle v pohodě. V průběhu tohoto týdne vyjde nějaký příběh, buď pokračování nějaké příběhovky, nebo něco nového, nebo nějaký tématický článek.

-TaeHee