Admin

23. srpna 2018 v 21:41 | Taehee
Napadlo mě, že by chtělo, abych trochu aktualizovala článek o mně, protože se toho spoustu změnilo a já vám o sobě chci také něco málo říct, například ohledně mé pohlavní identifikace. I když se stále budu skrývat v anonymitě...
První bod je přezdívka a věk... TaeHee... Dlouhou dobu jsem chtěla přezdívku, která by se mnou nějak souvisela a já se za ní nemusela stydět. Nakonec (díky kpopu) vznikla přezdívka TaeHee, která skrývá mé iniciály (T.H.). Je mi jedno, jestli mi říkáte Tae, TaeHee, nebo Hee... Nicméně preferuji tuto přezdívku, před svým pravým jménem. Tento rok jsem oslavila sedmnácté narozeniny a vůbec tomu nemohu uvěřit... Čas uplynul až moc rychle...

Druhý bod... Pohlaví... Jak jste si asi všimli, píši zde o sobě převážně v ženském rodě... A ano, fyzicky jsem holka... Nicméně se tak úplně neidentifikuji... Jsem totiž Genderfluid, což znamená, že se identifikuji někdy buď jako kluk, někdy jako holka, někdy ani jedno a někdy obojí. Momentálně se na internetu více prezentuji jako kluk, ale v realitě jsem zatím pro všechny jedině holka, což mi zrovna moc nevyhovuje, nicméně si to kompenzuji klučičím oblečením. Není to tak, že bych fyzicky cítila, že jsem muž, to ne... Transgender nejsem, své pohlaví bych neměnila... Nicméně mi nevyhovuje se úplně představovat jako dívka, protože ne vždy se tak cítím.

Třetí bod... Kpop... Ano, sláva! Konečně jsme u toho zajímavého! Ke kpopu jsem se dostala 25. 5. 2016, kdy jsem poprvé slyšela píseň Ring Ding Dong. Ano, objevila jsem SHINee na jejich výročí. Postupně jsem jim začala propadávat víc a víc... A hlavně Taeminovi a Jinkimu... Ti dva prostě... Strašně se mi bijí na té pozici bias, ale jsou to oba prostě cukrouši a já si nemohu vybrat, no... Na mých zdech dominuje tedy Taemin, no :D. Myslela jsem, že zůstanu pouze u SHINee. Situace se trošku změnila a momentálně v mém mobilu lze najít také písně od Bigbang, G-Dragona a Taeyanga, který je mým biasem v Bigbang. V mobilu mám dále také píseň od kapely, která již bohužel skončila a-sice Ze:A, kde je mým naprostým favoritem Park Hyungsik, kterého miluji i z kdramat jako Hwarang, Suits a High society.

Čtvrtý bod... Škola... Studuji gymnázium, momentálně septimu (třeťák). Nemohu říci, že by mi to nějak vadilo, protože několik předmětů zde opravdu miluji a jiné naopak nenávidím, asi jako každý. Ale rozhodně se těším, až odejdu, prootže mi nevyhovuje moje třída a pak pan profesor matematiky... Mimo školu momentálně nemám žádné zájmy, ale dříve jsem jezdila na koních, tančila a chodila do hudebky... Bohužel, všeho jsem musela zanechat kvůli špatné finanční situaci. Po gymnáziu chci na vysokou, vybrala jsem si jich spoustu, ale momentálně mě nejvíce zajímá psychologie a ráda bych se stala psychologem a pomáhala hlavně dětem.

Pátý bod... Něco na konec... Ještě pár maličkých drobností o mně, které již asi víte. Mám psa, křížence Huskyho a Jacka Rusella, jmenuje se Shinin' Picasso a je to teda hrozný zlobidlo :D, no štěně, chápeme se. Miluju hudbu, nedala bych bez písniček ani den. Moc ráda pomáhám lidem, ale naštvu se, když vidím, že někdo potřebuje pomoc, ale odmítá ji. Jednou si chci vzít cizince a žít někde mimo ČR, nejlépe Asie, nebo Amerika. Chci mít bilinguální děti a aby jejich dětství bylo lepší, než mé.

To je asi tak vše, snad jste se o mě něco málo dozvěděli, kdyby vás něco víc zajímalo, ptejte se v komentářích, nebo na mém instagramu, který najdete ZDE, nebo v menu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayami Sayami | E-mail | Web | 3. září 2018 v 14:04 | Reagovat

No, je fajn vedieť niečo viac o tebe, aj keď niečomu z toho nerozumiem, ale čo už. :D

2 Taehee Taehee | Web | 4. září 2018 v 22:22 | Reagovat

[1]: Já se snažím zůstat co nejvíce anonymní :D

3 Kurumiwa KanatoTeddy Kurumiwa KanatoTeddy | Web | 20. září 2018 v 15:10 | Reagovat

Budeš zajímavá osůbka ;-)
Spřátelíš blog?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama