Boku no sexual harassment (5.Část - Poslední)

23. srpna 2018 v 20:54 | Taehee

Boku no sexual harassment


Poslední část Boku no je tady! Snad jste si tuto krátkou příběhovku užili a budete si chtít přečíst další mé příběhy. Snad brzy vydám něco nového. Moc se omlouvám, že jsem tyto prázdniny nebyla vůbec aktivní, nebudu se vymlouvat, že jsem měla moc práce. Neměla... Prostě jsem neměla náladu, za což se omlouvám... Ale poslední dny si uvědomuji, že s tím chci něco udělat a k příběhům se vrátit.


Pár: Onew & Jonghyun (JongYu)
Upozornění: Asi to bude 18+, ale nikoho to nezajímá
Tenké písmo - Onew (psáno TaeHee), Tučné písmo - Jonghyun (psáno Kazumi)

ONEW'S POV

Nahrávání se povedlo a Jonghyunnie mi odletěl do Japonska… Ale já už se necítil tak mizerně jako tehdy… Ne… Protože jsem věděl, že moje láska ví, jak to bylo v tom baru a vrátí se mi. Mezitím jsem zveleboval dorm a připravoval naše hnízdečko lásky. Vím, že Hyunnie má moc rád romantiku. Přidal jsem tedy několik fotek do naší, teď už společné ložnice, a těšil se, až to povíme klukům. Tedy… Hyunnie to už asi udělal… Měl bych se ho zeptat…

Vytáhl jsem mobil a našel si tam kakaotalk. Mh, Hyunnie teď asi ještě spí, nebo už snídá, koncert mají za pět hodin… Využil jsem toho, že možná má čas a napsal mu.

"Dobré ráno, Štěně. Jak jsi se vyspinkal? Hele, přemýšlel jsem… Řekl jsi to už klukům, nebo ne?"

"Štěně spinkalo dost špatně, protože u sebe nemělo svého králíčka! Já chci svého králíka u sebe víš <3 Ne, neřekl… nechtěl jsem to dělat bez tebe. Hodně se mě ptali, proč jsem se tak rozhodl, ale řekl jsem, že prostě už od debutu mám k vám všem takový postoj… ovšem k tobě pořád větší^^"

Hyunnie mi odepsal asi pět minut poté. Nad tou zprávou jsem se musel pousmát. On je prostě můj sladký Dino… Najednou můj mobil zapípal znovu.

"A jak jsi spinkal ty? Kdy to chceš klukům říct?"

"Rád bych jim to řekl až budeme zase všichni spolu… Ale veřejnosti nevím… Možná nikdy, možná až se uklidní ten můj skandál… Stejně si myslím, že to kluci tuší…"
Kdyby to netušili, tak by byli totálně slepí...
"No nevím hyungie, ale zrovna teď se na mě Taemin podíval… prý jsem moc červený a ptal se mě, jaké krasavici píšu… mohu mu dát pohlavek?^^"
Jongie mi odepsal po chvilce a poslal mi selfie, kde se culil jako štěně.

"Dej mu pusinku na čelo a řekni, že píšeš téhle krasavici! Víš, jak nesnáší pusinky na čelo! :D"
Já jsem ale zlý leader!
"Vykonáno! Měl jsi ho vidět, jak se tvářil! Minho se mě zeptal, jestli jsem zdravej a manažer hyung mě sleduje, jako bych byl nenormální! *pouts* Já mu dám! Jo a hyung, můžu ti během koncertu zavolat a streamovat? Půjčil jsem si od Heechula hyung selfie tyč! :D"
Skousl jsem si ret… To… Já nevím, mám? Já bych chtěl a moc! Vidět kluky a shawols… Ale aby nebyly problémy…
"No, já bych rád, ale co když budou zase problémy?" Odepsal jsem mu.
"Neboj hyung, víš, ty co? Já se zeptám někoho z našeho týmu! Třeba nějakého toho… zvukaře nebo technika, kdo bude volný, jestli by to nenatočil… potkali jsme tu půlku našich sunbaenims, ještě můžu pozvat Heechula hyung, aby nás natočil pro tebe! To nebude takový problém a ty uvidíš Shawols a uslyšíš je! A nás… hlavně mě! :*" Odepsal mi a doplnil k tomu milion srdíček.

"Tak dobře, zavolám a pozdravím Shawols!" Usmál jsem se a odeslal to.

Ach, já jsem tak rád… Sice to bude asi… No, média to určitě dost natáhnou, že si vyskakuju po skandálu, ale tak co! Já chci vidět své shawols! Začal jsem se připravovat na hovor. Šel jsem se umýt, vyfénoval jsem si vlasy a udělal si nějaký ten make-up. Po asi třech hodinách mi začal mobil vyzvánět! Na obrazovce byla fotka Hyunnieho!


JONGHYUN'S POV

"Zdravíme naše drahé Shawols!" usmál jsem se a sklidil překvapené pohledy. Jo, obvykle míváme trochu jiný nástup.
"Dneska máme pro vás překvapení! Vím, že jste se asi dozvěděli, že náš drahý leader nebude vystupovat na stage spolu s námi, ale… on tu s námi bude…" mrkl jsem a vytáhl svůj mobil, napojil ho na selfie tyč a podíval se na techniky, kdy jsem vytočil Jinkiho číslo.
"Jae! Můžeš!" usmál jsem se, kdy jedna z obrazovek zčernala a začalo tam běhat kolečko, jako když se něco načítá… snad se Jinki připravil pořádně!
"Annyeonghaseyo! Shinee leader Onew-ibnida!" Ozvalo se a na obrazovce byl usmívající se králík.

Fans zaječeli a začali skandovat. Zasmál jsem se a zamával Jinkimu. "Hyung dnes s námi má streamovací den, takhle s námi bude po celou dobu a já někde mám držiče! Kde ho mám?" zasmál jsem se a rozběhl se po pódiu, kdy jsem natáčel Shawols a po chvilce dole v uličce byl vysoký černovlásek.
"Siwon hyung a Heechul hyung nám dnes budou držet palce a hlavně jsem moc vděčný, že bude moci náš drahý leader být s námi alespoň takhle… protože nám všem moc chybí, Onew hyung, řekni něco hezkého SHINee World!" usmál jsem se, ale dal selfie tyč Siwonovi, co byl přeci jen vysoký a spolu s Heem byli na dobrém místě tak, aby natočili všechny!
"Jsem moc rád, že vás mohu vidět… Trošku se v dormu nudím… A chybí mi stage… Budeme tedy spolu všichni pořádně skandovat?!" Zvolal hlasitě.
"Anoooo!" rozječela se celá hala, kdy jsem se zasmál, ale rozběhl se dozadu, kdy se rozmístila po celé hale tma. Byl vidět jen Jinki. A pak začalo hrát Everybody!
Jako první vyskočili na stage Minho s Taeminem, kdy začali nějaké tance. Plácli jsme si s Kibumem a vyskočili také, kdy jsme dělali sexy pohyby a myslím si, že kluci natáčeli teď hlavně mě! Řekl jsem Heemu, aby zabral hlavně mě! Zašklebil jsem se, ale spadl na zem a pak písnička začala. Když mě měl vzít Jinki na záda, neměl jsem backup dancera a dělal tam blbost. Jinkiho hlas zněl celou halou při jeho partech a já se usmíval.

"Lee Jinki! Kim Jonghyun! Kim Kibum! Choi Minho! Lee Taemin! Shinee! Everybody!" Křičel Jinki s Shawols.
Usmíval jsem se, tančil a po chvilce zamával do kamery vpravo, vlevo, mobilu a spadl na zem, kdy jsme ukázali nahoru. "Wake up! Wake up!" A ruce spadly dolů, kdy jsme vyskočili na nohy a začalo Sunny day hero! Upravil jsem si portek a rozběhl se po pódiu se svými tóny a mával na Shawols, kdy jsem se usmíval od ucha k uchu. Po dalších dvou písničkách přišel talkcut, kdy jsem si došel pro mobil a doběhl na pódium.
"Hana! Deul! Set! Annyeoghaseyo we are SHINee!" pozdravili jsme s kluky a uklonili se.
"Kon'nichiwa! Watashi wa SHINee Jonghyun-des!" usmál jsem se a uklonil se, kdy se představili i kluci.
"Tak… já bych se asi měl přiznat, čím to je, že máme nahrávky Jinkiho hyung… odletěl jsem zpět do Koreje a nahrál s naším leaderem audio nahrávky tak, abyste ho všichni tady mohli slyšet! Jsem to ale chytré štěně, co?" zasmál jsem se a opřel se o Taemina.
Celý koncert probíhal úžasně, Jinki se smál do kamery, povídal si s námi a fanoušky a občas i tančil a zpíval. Ani jsem si nestačil všimnout, že uběhly tři hodiny a koncert skončil. Rozloučili jsme se písní Kimi no sei de a poté jsme se odebrali do šatny, kde…
"Jinki hyung?!"

ONEW'S POV

Koncert jsem si moc užíval… Snad si nikdo nevšiml, že již nejsem v dormu… No, bílé zdi jsou všude stejné, ať už v dormu, nebo v šatně, že? Musel jsem se tedy průběžně schovávat, když se kluci šli převlékat a napít, ale zvládal jsem to. Co asi řeknou na to, až mě uvidí?
Píseň skončila, rozloučili jsme se s fanoušky a já vypl stream, protože kluci se blížili k šatnám.
"Jinki hyung?!" Vyjekl Taemin, který otevřel dveře jako první.
"Ahoj!" Zazubil jsem se a podíval se na Hyunnieho.
Hyunnie upustil ručník a vykulil oči jako vykulená ryba.
"J-Ji-Jinki?" vykoktal ze sebe a během vteřiny mi skočil kolem krku.
"Jak… ty jsi… kouzelník?" špitl a pevně mě objal.
"To jsi nevěděl?" Zasmál jsem se a pohladil jej po zádech, kdy jsem mu rozcuchal spocené vlásky.
"Ne… to jsem nevěděl…" zamrkal štěněcíma očima.
"Hyung přiletěl jsi snad na kuřeti?" uchechtl se Kibum a Minho i Taemin si nás dva překvapeně prohlíželi.
"No jasné! Na pečeném!" Mrkl jsem a objal Kibuma, Minha a Taeho.
"Jak ses tady ale objevil? Vždyť… celou dobu jsem tě měl na mobilu… a neměl jsi přeci čas… nebo měl?" Hyunnie mrkal očima a byl celý zmatený.
"A přeci žádného dvojníka nemáš," vyhrkl, kdy mě kluci pevně objímali.
"Taky jsi rovnou mohl přijít za námi, hyung," našpulil Taemin rty.
"No přiletěl jsem ráno a schoval se tu u bílé stěny…" Pokrčil jsem rameny. "Máte radost, ne?" Zamrkal jsem.
"No jasně že jo!" vykřikli všichni čtyři a pevně mě objali, kdy Hyun mi dal pusu! A nejspíše si to uvědomil, protože zrudl a rychle se podíval stranou a začal dělat, že si sundavá portek s drátky.

"Pojedu s vámi do dormu oslavit Tokyo Dome tour…" Usmál jsem se a objal Jonghyuna zezadu. "Jo a kluci… S Hyunniem spolu chodíme…" Pronesl jsem jakoby nic.

JONGHYUN'S POV

Jinki?! Kde… kde se tu vzal?! Z rukou mi spadl ručník, kterým jsem si utíral pot.
"J-Ji-Jinki?" vykoktal jsem ze sebe, koulil oči a skočil mu kolem krku. Ta jeho blízkost mi chyběla už chvíle, co jsem ho objal před mým odletem! Ale… jak se tu objevil?!
"Jak… ty jsi… kouzelník?" špitl jsem a pevně ho objal.
"To jsi nevěděl?" Zasmál se, podhladil mě po zádech a rozcuchal mi vlasy.
"Ne… to jsem nevěděl…" zamrkal jsem očima.
"Hyung přiletěl jsi snad na kuřeti?" uchechtl se Kibum a Minho i Taemin si nás dva překvapeně prohlíželi. Sakra! Nesmí nic poznat!
"No jasné! Na pečeném!" Mrkl Jinki a objal Kibuma, Minha a Taeho. Chtěl jsem ho mít u sebe, ale pořád mi to nešlo do hlavy.
"Jak ses tady ale objevil? Vždyť… celou dobu jsem tě měl na mobilu… a neměl jsi přeci čas… nebo měl?" mrkal jsem zmateně očima. "A přeci žádného dvojníka nemáš," vyhrkl jsem, kdy ho kluci pevně objímali.
"Taky jsi rovnou mohl přijít za námi, hyung," našpulil Taemin rty.

"No přiletěl jsem ráno a schoval se tu u bílé stěny…" Pokrčil rameny. "Máte radost, ne?" Zamrkal. A jakou!
"No jasně že jo!" vykřikli jsme všichni čtyři a pevně ho objali, kdy jsem mu dal pusu.
Počkat… kluci to neví… a já mu dal pusu! Zrudl jsem. Snad si toho nevšimli! Podíval jsem se stranou, otočil se a začal si rychle sundavat portek a drátky.
"Pojedu s vámi do dormu oslavit Tokyo Dome tour…" Usmál se a objal mě zezadu! Co jde dělat?
"Jo a kluci… S Hyunniem spolu chodíme…" Pronesl!
A řekl to… řekl to tak, jako by se nechumelilo! Prostě…. Jako hotovou věc! Vykulil jsem oči, skousl si rty a podíval se na kluky, ale pak si schoval tvář do dlaní.
"Hyung…" špitl jsem, otočil se k němu a schoval si obličej do jeho ramene.
"Co? A Jak…" Zakoktal Taemin.
"Já si říkal, že Dino musí k našemu leadrovi něco cítit už delší dobu… když hyung nepřijel do Japonska, málem se sesypal," zamrkal Minho očima.
"Proč jsi mi nic neřekl, hyuuung! Jsem skoro jako tvůj bratr!" vykvíkl Kibum.
"Styděl jsem se…" zašeptal jsem. "Myslel jsem, že se budete smát nebo tak… navíc… byl jsem pár týdnů s tou tamtou…" dodal jsem, vydechl a pevně Jinkiho objal.
"Jsme spolu ode dne, co jsem přijel za ním zpět do Koreje," usmál jsem se a políbil Jinkiho, kdy jsem byl rudý.
"Takže Taemine… Odstěhuješ se z Hyunnieho pokoje v dormu a budu tam s ním já…" Mrkl Jinki na maknaeho.
"Já myslel, že naše hnízdečko lásky bude u tebe v ložnici," zamrkal jsem očima.
"Já myslel tady v japonském dormu…" Plácl mě po zadku a dal mi pusu na krk.
"Jo ták!" zahihňal jsem se a kousl ho do krku.
"Tak… um… jasně… Key má stejně volnou postel," zamrkal Taemin očima a kývl.
"Neokusujte se tady… chci už do dormu… mám u vás večeři!" našpulil Kibum rty.
"Ano, ano, vše bude! Tak, jdem!" Usmál se Jinki, dal mi pusu a pevně mě objal.
"Miluji tě," usmál jsem se a všichni jsme se dali do převlečení a pak odjezdu do dormu.

A tak jsem konečně měl u sebe svoje štěstí. Naši drazí bráškové o nás ví, měli bychom to říct manažerovi a pak i fans, ale tak… na vše je dost času! Naše láska je ale velká a já si svého bunnyho ochráním!

THE END

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama